Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 7/2005

Zobrazuji informace o produkci 7 / 2005


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance673 A Nora Robertsová (Roberts, Nora)Setkání v BretaniSerenity Smithová přijíždí na bretaňský zámek, aby se tu po letech setkala se svou utajovanou babičkou. Kromě této majestátní hraběnky ji tu čeká i chladně zdvořilé uvítání záhadného Christophea de Kergallen. Avšak Serenitina divoká povaha velmi brzy zapůsobí na jeho nepřístupnou aristokratickou odměřenost a probudí v něm prudkou vášeň…
Romance674 B Leigh Michaelsová (Michaels, Leigh)Nabídka manželstvíMelanie je překvapena, když do její kanceláře vtrhne přitažlivý cizí muž a tvrdí, že je jejím novým šéfem. Jak ale může být jejím nadřízeným, když ona sama vlastní polovinu podniku? Wyatt si pomalu získává na svou stranu zaměstnance a ani Melaniino srdce nezůstává chladné. Jak se však má zachovat, když jí Wyatt nabídne manželství?
Romance675 C Margaret Wayová (Way, Margaret)Nevinná milenkaKdyž právník Jude Conroy oznamuje Cate Costellové, že se stala díky dědictví jednou z nejbohatších žen v Austrálii, myslí si, že byla tajnou milenkou jeho klienta. Ale Cate trvá na tom, že muže, který jí zanechal takové peníze, téměř nezná. Postupně vyjde najevo, že pravda leží hluboko v minulosti. A pokud by Cate měla být něčí milenkou a ženou, tak Jude si nepřeje nic jiného, než aby byla jeho!
Romance676 D Teresa Southwicková (Southwick, Teresa)Šejkův polibekCrystal Rawlinsová přijíždí do pohádkového paláce šejka Fariqa Hassana jako vychovatelka jeho dvou malých dětí. Fariq po svých předchozích zkušenostech nevěří ženám, ale přesto v přítomnosti Crystal se jeho srdce vždy rozbuší. Ani Crystal nezůstává chladná, ale oba proti vzájemné přitažlivosti bojují. Stačí však jeden jediný polibek uprostřed pouště, ve stanu chránícím je proti písečné bouři, a jejich srdce jsou navždy ztracena…
Romance Duo677 T ACaroline Andersonová (Anderson, Caroline)Cena za úspěchIsabella Brooková má všechno, o čem se ostatním lidem může jenom zdát. Všechno kromě lásky. Po letech se setkává se svým dávným milencem Willem Thompsonem, který ji kdysi bolestně zradil. A znovu se v ní probouzí touha naplnit svůj život láskou…
Romance Duo677 T BLissa Manleyová (Manley, Lissa)Kandidát na ženěníReportérka Erin Jamesová stojí před úkolem přesvědčit bohatého a svobodného Jareda Warfielda k rozhovoru pro časopis. Ten ale o interview nechce ani slyšet a vytrvale ji odmítá. Erin však svým šarmem přece jen najde způsob, jak napsat dokonalou reportáž a navíc okouzlit i jeho srdce.
Historická romance135 W Anne Herriesová (Herries, Anne)Muž z temnotMladá šlechtična Kateřina Moorová přijíždí na dvůr královny Alžběty jako její dvorní dáma. Cestou se setkává se sirem Nicholasem, který jí poskytne pomoc a později v nebezpečných ulicích Londýna zachrání život jejímu otci. Třebaže ji k Nicholasovi cosi přitahuje a ona jemu také zřejmě padla do oka, podezřívá ho z nekalých úmyslů. Jaké tajemství obestírá tohoto pohledného muže…?
Historická romance136 Z Nicola Cornicková (Cornick, Nicola)Sázka Lady AllertonovéBeth Allertonová je mladá vdova, která nikdy nepoznala pravou lásku se vším, co k ní patří. Proto když se setká s Marcusem, hrabětem z Trevithicku, velice ji udiví poznání, že by svoji sázku s ním docela ráda prohrála, a stala se tak jeho milenkou. A to i přesto, že jejich rodiny jsou dlouhá léta úhlavními nepřáteli…
Sladký život7 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Milenka svého manželaPřed pěti lety se Sean s Katy rozvedl, protože si myslel, že jí nikdy nebude moci dát dítě! A teď nevěří, že čtyřletý Oliver, který jako by mu z oka vypadl, je jeho syn! Co si má Kate počít s bývalým manželem, který je nešťastnou hrou náhod jejím novým šéfem, když se Oliver rozhodl udělat si z něj tatínka, aniž by věděl, že jím Sean je doopravdy? A hlavně… co si má počít s tím, že ji Sean pořád tak přitahuje?
Sladký život8 Y Sara Cravenová (Craven, Sara)Záhada dávné láskyJaké tajemství ukrývá obraz středomořského ostrova s překrásnou vilou v pozadí? Jak ho mohla Zoeina zemřelá matka namalovat, když na ostrově Thania nikdy nebyla…? Nebo snad byla? Zoe vyrazí na řecký ostrov, aby vyřešila záhadu dávné, nenaplněné lásky své zemřelé matky… A přijde zde o srdce, stejně jako o ně před lety přišla její matka. Bude mít větší štěstí než ona? Bude jí souzena láska jako z antických bájí, nebo jí zůstane jenom smutek?
Desire674 K Kathryn Jensenová (Jensen, Kathryn)Malá rebelkaKatherine Fortuneová se vzbouří a utíká z domova, protože ji přílišná péče její rodiny dusí. Chce dokázat sobě i ostatním, že se umí o sebe postarat sama. Nastoupí jako osobní asistentka u dominantního, přitažlivého Iana Danfortha a převrátí mu pracovní i osobní život naruby. Nečekané citové vzplanutí oba zaskočí, měli přece úplně jiné plány!
Desire675 L Kathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Nekonečná vášeňKatii je třicet čtyři let a její biologické hodiny tikají až příliš hlasitě. Kdyby aspoň nežila v tak malém městečku. Volní muži jsou tu pouze ve věku nemluvňat, nebo je jim přes osmdesát, a tak sehnat partnera, se kterým by si mohla pořídit dítě, je opravdu těžké. Osud jí však do cesty poslal bývalého námořníka Jeremiáše. Ten je ochoten Katii s jejím problémem pomoci, má však své podmínky…
Desire676 M Roxanne St. Claireová (Claire, Roxanne St.)Dívka v modrémQuinnova irská babička tvrdila, že na každého v životě čeká ten pravý, jeho spřízněná duše, a Quinn McGrath tomu věřil. Nečekané setkání s dívkou v modrém musel zosnovat snad sám osud. Vždyť kdo by předpokládal, že potká svou životní lásku ve výtahu? A koho by napadlo, že si s ním dívka v modrém sjedná schůzku pomocí inzerátu na billboardu u nejrušnější silnice?
Desire677 N Peggy Morelandová (Moreland, Peggy)Skandální minulostMacy Kellerová po smrti matky odhaluje její skandální minulost a je rozhodnutá staré rodinné hříchy napravit. Její snaha ji však přivodí nejednu hořkou chvilku. Na pocit osamělosti je schopna zapomenout jen v hřejivé náruči Roryho Tannera. Je možné, že by tento vášnivý milovník žen pro jednu zapomněl na všechny ostatní?
Desire Duo678 O ASheri WhiteFeatherová (WhiteFeather, Sheri)Cizinec odnikudKdyž ten vysoký, snědý cizinec pohlédl přes zakouřený bar směrem k ní a jejich oči se setkaly, svět se přestal točit, vše kolem zmizelo a zbyli tu jen oni dva, nebezpečně přitažlivý muž a křehká kráska, každý se svým tajemstvím a touhou…
Desire Duo678 O BLaura Wrightová (Wright, Laura)Avino tajemstvíAva byla krásná jako texaský západ slunce, ale v srdci Jareda zanechala jen spoušť. Před čtyřmi lety ho beze slova vysvětlení opustila a on, ač se snažil sebevíc, na ni nedokázal zapomenout. Nyní je zpátky, je ještě krásnější a za ruku se jí drží okouzlující malá dívenka…
Special87 G AEmilie Richardsová (Richards, Emilie)Ten starý známý pocitTé, kterou miluji…Před dveřmi starého domu se nečekaně objeví milostný dopis. Kdo je ve skutečnosti jeho pisatelem? A které ze tří sester byl určen?
Byla to snad nejstarší sestra, Lacey, pro kterou by tajemný dopis mohl být znamením, že její sny o dávné středoškolské lásce se konečně začínají naplňovat?
Special87 G BAllison Leighová (Leigh, Allison)Postarší mužTé, kterou miluji…Před dveřmi starého domu se nečekaně objeví milostný dopis. Kdo je ve skutečnosti jeho pisatelem? A které ze tří sester byl určen?
Nebo se splnil sen nejmladší sestry, Marti, která si sice dobře uvědomuje, že psaní romantických dopisů není zrovna koníčkem přitažlivého Devlina, zároveň ale nezapomněla na to, co jí řekl o možných překvapeních…?
Special87 G CPeggy Morelandová (Moreland, Peggy)Lapená kovbojemTé, kterou miluji…Před dveřmi starého domu se nečekaně objeví milostný dopis. Kdo je ve skutečnosti jeho pisatelem? A které ze tří sester byl určen?
A co když je adresátkou nezkrotná Deanna? Ta si je absolutně jista, že dopis je určen jí a že jeho pisatelem je miláček žen Porter Copely. Udělá totiž všechno pro to, aby ji získal!
Lékařská romance duo73 R ALilian Darcyová (Darcy, Lilian)Poctivá sestřičkaLékaře Petea a porodní asistentku Emmu to k sobě neodolatelně přitahuje. V cestě jim však stojí bývalá Peteova žena a ve hře jsou jejich malá dvojčata. I když to Emmě láme srdce, musí se smířit s tím, že budoucnost těchto malých holčiček je důležitější než její. Ale Pete se nevzdává myšlenky, že s Emmou spojí svůj život…
Lékařská romance duo73 R BCaroline Andersonová (Anderson, Caroline)Záhadné početíMaisie v poslední době trpí neobvyklými zdravotními problémy, a tak se vydá k lékaři - svému novému, přitažlivému sousedovi Jamesovi. Ten však pro ni má velké překvapení - Maisie je v pátém měsíci těhotenství! Ona však ví, že to nemůže být možné, přestože testy vycházejí pozitivně. Ještě že má Jamese, který jí vydatně pomáhá… a dělá pro ni mnohem víc, než by musel!
Kolekce29 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Manžel pro SaruPomůže Saře návrat domů na venkov vystrnadit ze srdce svého bývalého šéfa, povrchního elegána Iana, kterého deset let milovala neopětovanou láskou? Bude na nešťastnou lásku opravdu nejlepším lékem Stuart, drsný a poněkud svérázný venkovan, který koupil usedlost nedaleko domu Sařiných rodičů? A jeho nabídka sňatku… je to jenom soucit, který pociťuje k mladé ženě, nebo je za tím mnohem více? A pokud je to láska, bude mít Sara odvahu uvěřit nějakému muži tak brzy poté, co se v jednom zklamala?
Special Na léto88 H ANancy Warrenová (Warren, Nancy)Chůva mého životaVeselé láskyJednou klaun - vždycky klaun… Annie se jako klaun živí a jako klaun chce procházet celým životem. Pobavit a jít zas o dům dál! Tak proč se jí při pohledu na nadmíru seriózního Marka, svobodného mládence žijícího s osiřelou malou neteří, vždycky zrychlí tep? A proč pro všechno na světě souhlasila, že u nich nastoupí jako chůva?
Special Na léto88 H BDawn Atkinsová (Atkins, Dawn)Televizní láskaVeselé láskyKdyž se Renata dozví, že producent televizní stanice, kde pracuje, se rozhodne zachránit její nepříliš úspěšnou televizní talkshow o partnerských neshodách přijetím nového moderátora, bojí se toho nejhoršího. Zvlášť, když podle producentova přání to mezi ní a Hawkem má na obrazovce "jiskřit"! Jenže co dělat, když to jiskří doopravdy?!

Počet zobrazených záznamů: 24

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3301
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace