Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Sarah Morganová

Zobrazuji údaje o autorce Sarah Morganová - Morgan, Sarah


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2003/5Lékařská romance duo47 R BPlayboy v ordinaciDoktorka Joanna Westonová nezná nic jiného než tvrdou práci ve venkovské ordinaci. Proto je nemile překvapena, když k ní jako výpomoc nastoupí doktor Sebastian Macaulay, kterého zná ze studií jako frivolního playboye. Pomalu však docházejí k závěru, že se vlastně oba ve svém hodnocení velmi mýlili…
2006/4Sladký život Duo1 I BŽivotní výzvaAby získal řecký ostrov, který vždycky chtěl, musí bezohledný magnát Zander změnit svou image - a to rychle! Jediná osoba, která mu může pomoct, je žena, která ho před pěti lety zradila: jeho manželka! Ale Lauranne odmítá se Zanderem spolupracovat. Zander je schopný opět jí zničit život. Hrát si s ním je stejné jako hrát si s ohněm…!
2007/4Lékařská romance duo94 R AKrása velehorDoktorka Juliet, specialistka v oboru vysokohorské medicíny, se rozhodla čelit největší výzvě svého života – zdolat Mount Everest. To ještě netušila, že ji kromě nepředstavitelného fyzického nasazení čeká i obrovské emocionální vypětí, protože se k jejich výpravě přidá i osudový muž jejího života doktor Finn.
2007/6Sladký život54 Y Štěstí a láskaPokud se řeckému milionáři Philiposovi podaří donutit křehkou Alesii, svou anglickou vnučku, aby se provdala za bohatého Sebastiena, syna jeho největšího obchodního rivala, pomstí se těm, jež nenávidí úplně ze všech nejvíc na celém světě! Vždyť dva mladí lidé ze dvou znesvářených rodů se mohou jenom nenávidět! A on už se postará o to, aby ani jeden z nich nikdy nezískal zpět svobodu!
2008/5Sladký život78 Y Náhrdelník s briliantemArcheoložka Angelina tráví dny svého poklidného života výzkumem v podzemí muzea a přednáškami pro studenty. Až tragická smrt její mladší sestry jí v podobě mladého a vášnivého řeckého magnáta Nikose ukáže, že v životě jí něco chybělo! Navrátí se vzácný diamant, jenž je prvotní příčinou všech Angeliných trampot, do rukou původního majitele, či skončí na hrudi vyvolené ženy?
2009/1Zátoka zamilovaných2 CH Novoroční přáníAmy se po dvou letech, kdy beze slova vysvětlení opustila svého manžela, italského lékaře Marca Avantiho a městečko Penhally, vrací, aby manžela požádala o rozvod. Přichází do nejhektičtějšího času v roce, kdy lékaři v Penhally mají plné ruce práce. Místo rychlého rozhovoru a podepsání rozvodových dokumentů musí Amy vypomoci svému manželovi v ordinaci a manželé opět pocítí vzájemné silné pouto. Marco nechápe, proč od něho jeho žena odešla, když se tolik milovali, ale Amy má své tajemství…
2009/3Sladký život119 P V brazilské džungliAngličanka Grace míří do hlubin brazilského deštného pralesa za nepřístupným milionářem Rafaelem. Celý její další osud závisí na úspěšnosti schůzky! Jenže všechno je najednou jinak… Grace se musí vyrovnat nejen s hrozným a nečekaným odhalením, ale také s horkou a nečekanou vášní. A potom je tu ještě jedna věc – má Rafaelovi prozradit své největší tajemství a všechno tím zachránit?
2009/11Sladký život Duo44 I BSváteční týdenTmavovlasý, snědý a bohatý italský gynekolog Carlo může mít jakoukoliv ženu! Pak se však za neobvyklých okolností seznámí s porodní asistentkou Zan a zjistí, že ho žádná žena nepřitahuje tak jako právě tahle. Zan ví, že před ní Carlo něco tají, avšak přesto ho pozve, aby s ní strávil vánoční svátky…
2010/1Sladký život Duo46 I AÚtěk ze SicílieOd sicilského miliardáře Rocca ženy neodcházejí. Jenže Francesca od něj utekla už v den svatby! Rocco však mladou uprchlici nakonec vypátrá a donutí ji, aby zůstala po jeho boku – kde má poslušná sicilská manželka své místo. A hlavně mu teď už nic nezabrání strávit se svou nevěstou svatební noc, o kterou ho připravila…
2010/1Romance se šejkem20 N Vášeň pod hvězdamiKarím, sultán Zangraru, byl zaslíben princezně Alexandře již v útlém dětství. Nastala doba, kdy mají tuto dohodu naplnit, ale Karím je přesvědčen, že Alexandra není tou pravou nevěstou pro něj. Snaží se ji od manželství odradit, ale postupem času poznává, že Alexandra je jiná, než se o ní povídá …
2010/3Sladký život166 Y Polibek od knížeteTen okamžik, kdy kamery na ragbyovém stadionu zachytily polibek, jejž dala servírka Holly santallijskému knížeti Casperovi, jim oběma změnil život. Casper neviděl jinou možnost, než nabídnout Holly manželství, a Holly jeho nabídku nedokázala odmítnout. Jak ale dokáže veselá anglická dívka žít - byť v zlaté kleci santallijského zámku - s manželem, který ji podezírá z toho nejhoršího možného, nevěří jí a chvíle vášně považuje za dostatečnou náhradu lásky?
2010/5Sladký život174 Y Řekův omylO tom, že krásná neznámá, s níž se seznámil na plese v Paříži, je jenom vypočítavá prospěchářka, řecký miliardář Angelos vůbec nepochyboval. Bohužel jeho otec si myslel úplný opak! A trval na tom, aby Angelos tu dívku, která se mu svěřila s tím, že se do jeho syna zamilovala, přivezl do Řecka! Půvabná Chantal, toulající se ze země do země, souhlasila… S jednou podmínkou: nic, absolutně nic, nechce od Angelose zadarmo. A s tím, aby se žena nenechala rozmazlovat penězi, se Angelos ještě nesetkal!
2010/8Sladký život187 P Vila na SicíliiTa čarokrásná vila se pro anglickou malířku Stasiu stala místem, kde zažila největší rozkoš, ale i místem, kde se musela ponořit do vůbec nejhlubšího žalu! Když ji sem její manžel, arogantní boháč Rico, přivezl, zdálo se jí, že mají před sebou pouze roky naplněné láskou a štěstím. Pak ji ale Rico obvinil z něčeho, čeho se nedopustila, a ona proto za sebou i za manželstvím obrazně práskla dveřmi vily…!
Teď po ní Rico žádá, aby se vrátila. Ne proto, že by pochopil, jak jí ukřivdil, ale proto, že potřebuje její pomoc… A chce její tělo!
2011/5Sladký život Duo74 J BSiciliánovo přáníNapětí a současně přitažlivost, panující mezi manželskou poradkyní Lindsay a světoznámým sicilským rozvodovým právníkem Alessiem, by se daly krájet! Kdo zvítězí, když spolu skončí na malém ostrůvku v Karibiku? Lindsay, která nevěří na vášeň bez lásky, nebo Alessio, nevěřící na lásku?
2012/3Sladký život234 Y Koncert pro milionářeTři roky, během nichž Jessica uhrančivého Siciliána Silvia neviděla, dokonce o něm ani neslyšela, na věci nic nezměnily. Nenáviděla ho. Za to, co se stalo, za to, jak se jí zvrtl život. Za to, že kvůli tomu, co udělal on, nemohla ona udělat to, co by chtěla ze všeho nejvíce: říci mu, že ho miluje!
Když Silvio po třech letech, během nichž se vyhýbal Jessice, na níž se tak provinil, znovu tuto jedinou ženu, jež by ho dokázala připravit o srdce, uviděl, zjistil, že nic nezmizelo. Že to mezi nimi jiskří tak, jak to jiskřilo vždy. A že Jessičina nenávist vůči němu nezmizela!
Pro oba ale nastal čas změn…
2013/5Sladký život262 Y Šéf se špatnou pověstíPolly se podařilo dosáhnout v tak "mužském" povolání, jako je kreativec v reklamní agentuře, řady úspěchů! Byl tu pouze jeden "malý" problém: skoro nikdo nevěděl, že úspěchy firmy jsou její. Nadřízení si je totiž vždy přivlastnili!
Pro Damona, žraloka v reklamní branži, představovalo pohlcení firmy, v níž Polly pracovala, jeden ze způsobů, jak si to vyřídit s člověkem, jehož bytostně nesnášel - s Pollyiným otcem. A neschopná Polly, rozmazlovaný tatínkův mazánek, pro něj neměla představovat žádnou překážku…
Zmýlil se úplně ve všem!
I Polly ale měla zjistit, že špatná pověst, která jejího nového šéfa předchází, není zasloužená!
2013/9Sladký život Duo111 J ANemilosrdný šejkPoušť je spousta písku a žádná zábava! Tedy pro zhýčkanou Bellu Balfourovou, kterou otec poslal "na zkušenou" do meditačního centra v pouštní oáze. Útěk do vyprahlých dun se jí stal osudným… a to hned dvakrát. Málem přišla o život a určitě přišla o srdce! Stačilo, aby pohlédla do temných očí šejka Zafiqa, svého zachránce a vládce pouštního království.
(Závěrečný díl série o nevěstách z rodu Balfourových vyjde v říjnu.)
2013/11Sladký život Duo115 J BRozvod po sicilskuDlouho to trvalo, než se sicilskému magnátovi Cristianovi podařilo přesvědčit křehkou Laurel, aby mu začala důvěřovat. Odměnou mu byla její láska a vyhlídka na šťastný život po jejím boku. Pak ale stačila jedna jeho chyba… a tu pracně získanou důvěru ztratil!
Pochopí Cristiano, že na to, aby napravil to, co zničil, nestačí říct jenom "Promiň"? A uvědomí si Laurel, že chybu může v životě udělat každý?
2014/5Sladký život286 Y Sicilská nenávistJejich setkání tenkrát té hrůzně krásné noci bylo, jako by se střetly dva požáry… A zůstalo po nich spáleniště…
Pro Fiu je bolestná jakákoliv vzpomínka na Santa, mladšího syna mocné a bohaté sicilské rodiny Ferrarových. Její rodina se s Ferrarovými nenáviděla snad odjakživa, před pěti roky však mezi ně vstoupila smrt… Smrt, současně ale i nový život. Ve tváři syna totiž Fia vidí Santovy rysy!
Santo cítí vůči své krásné sousedce vinu za to, co se tenkrát stalo, když však zjistí, co před ním čtyři roky tají, promění se ten pocit v nenávist. Ve vášnivou nenávist ještě hlubší, než je ta, jež panuje mezi oběma rodinami.
Z nenávisti se zrodí vášeň… V co se ale může proměnit vášeň?
2014/10Sladký život295 X Nekonečná nocKaždý rok tuto noc Lucas vzpomíná…
Ne, každý rok tuto noc se Lucas zoufale snaží nevzpomínat si na ten den, kdy se mu rozpadl život, kdy vše, pro co chtěl žít, vzalo za své. Každý rok tuto noc chce být Lucas sám, sám se svým smutkem…
Lepšího šéfa, než je Lucas, by si Emma snad nedokázala ani vysnít. Ano, je náročný, ano, práce u něj není žádný med, je ale zajímavá a hlavně - dobře placená. A peníze, ty Emma potřebuje, aby její nejbližší měli naději na alespoň trochu slušný život…
Lucas si Emmy cení jako nejlepší sekretářky, jakou kdy měl. Když se ale objeví v jeho domě oné noci, kdy chce být sám, je Emma vetřelec… Vetřelec, který mu znemožňuje zapomenout…
Nebo který mu naopak umožní zapomenout jinak, než jak tomu doposud bylo každý rok…!
2016/8Sladký život Duo180 I APodle řeckých pravidelKrásná, milá, upovídaná a veselá… Taková byla Lily. A navíc mu slíbila, že se do něj nezamiluje. Že si s ním chce jenom užít jednu dvě… prostě pár nocí. Co by si mohl Nik více přát?
Lily se rozhodla, že ten svůj věčný koloběh "zamilovat se ? pomilovat se ? zklamat se" rozetne a soustředí se jen na prostřední bod toho programu. A pohledný řecký miliardář Nik, nevěřící na žádné emoce, tím méně na lásku, pro to byl ideální.
2016/8Special na přání293 G BŠtěstí a láskaPokud se řeckému milionáři Philiposovi podaří donutit křehkou Alesii, svou anglickou vnučku, aby se provdala za bohatého Sebastiena, syna jeho největšího obchodního rivala, pomstí se těm, jež nenávidí úplně ze všech nejvíc na celém světě! Vždyť dva mladí lidé ze dvou znesvářených rodů se mohou jenom nenávidět! A on už se postará o to, aby ani jeden z nich nikdy nezískal zpět svobodu!
2022/7Special na přání435 G AVila na SicíliiTa čarokrásná vila se pro anglickou malířku Stasiu stala místem, kde zažila největší rozkoš, ale i místem, kde se musela ponořit do vůbec nejhlubšího žalu! Když ji sem její manžel, arogantní boháč Rico, přivezl, zdálo se jí, že mají před sebou pouze roky naplněné láskou a štěstím. Pak ji ale Rico obvinil z něčeho, čeho se nedopustila, a ona proto za sebou i za manželstvím obrazně práskla dveřmi vily…!
Teď po ní Rico žádá, aby se vrátila. Ne proto, že by pochopil, jak jí ukřivdil, ale proto, že potřebuje její pomoc… A chce její tělo!
2022/8Special na přání438 H APolibek od knížeteTen okamžik, kdy kamery na ragbyovém stadionu zachytily polibek, jejž dala servírka Holly santallijskému knížeti Casperovi, jim oběma změnil život. Casper neviděl jinou možnost, než nabídnout Holly manželství, a Holly jeho nabídku nedokázala odmítnout. Jak ale dokáže veselá anglická dívka žít - byť v zlaté kleci santallijského zámku - s manželem, který ji podezírá z toho nejhoršího možného, nevěří jí a chvíle vášně považuje za dostatečnou náhradu lásky?
2022/11Special na přání444 H ASváteční týdenTmavovlasý, snědý a bohatý italský gynekolog Carlo může mít jakoukoliv ženu! Pak se však za neobvyklých okolností seznámí s porodní asistentkou Zan a zjistí, že ho žádná žena nepřitahuje tak jako právě tahle. Zan ví, že před ní Carlo něco tají, avšak přesto ho pozve, aby s ní strávil vánoční svátky… A nejenom svátky…
2023/11Special na přání468 H BŘekův omylO tom, že krásná neznámá, s níž se seznámil na plese v Paříži, je jenom vypočítavá prospěchářka, řecký miliardář Angelos vůbec nepochyboval. Bohužel jeho otec si myslel úplný opak! A trval na tom, aby Angelos tu dívku, která se mu svěřila s tím, že se do jeho syna zamilovala, přivezl do Řecka! Půvabná Chantal, toulající se ze země do země, souhlasila… S jednou podmínkou: nic, absolutně nic, nechce od Angelose zadarmo. A s tím, aby se žena nenechala rozmazlovat penězi, se Angelos ještě nesetkal!
2024/5Special na přání480 H AÚtěk ze SicílieOd sicilského miliardáře Rocca ženy neodcházejí. Jenže Francesca od něj utekla už v den svatby! Rocco však mladou uprchlici nakonec vypátrá a donutí ji, aby zůstala po jeho boku – kde má poslušná sicilská manželka své místo. A hlavně mu teď už nic nezabrání strávit se svou nevěstou svatební noc, o kterou ho připravila…

Počet zobrazených záznamů: 27

Na seznam autorek začínajících na Mo

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 6510
Denní počet: 1
Počítáno od: 29.12.2007

Poslední modifikace 31.05.2024, 22:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace