Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Lindsay Armstrongová

Zobrazuji údaje o autorce Lindsay Armstrongová - Armstrong, Lindsay


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1993/10Romance52 D Režisérova ženaPřed dvěma lety byla mladická adeptka herectví Caty štěstím bez sebe, že se s ní žení slavný režisér Tom West. Zpočátku jí vůbec nevadilo, že jen trpělivě celé dny cekala doma na svého manžela. Teď ale Caty dospěla v ženu a začíná se na všechno dívat jinak…
1998/11Special24 G BVelká oblohaAdventinky 1998 1Teprve teď, když spolu připravují velkolepou vánoční večeři, si Brendan povšiml, že Merryn je vlastně krásná mladá žena...
1999/3Sladká romance44 J Když se nepřátelé berou...Justin to mladičké Lucy nastíní jasně: pokud si ho nevezme, přijde o všechno. A tak Lucy souhlasí s manželstvím bez lásky. Časem se však začíná ukazovat, že vztah mužného Justina k ní není ani zdaleka tak chladný, jak se ze začátku zdálo...
1999/11Polibky66 E Nezkrotná manželkaSaffron Shawová se vypracovala v úspěšnou bytovou návrhářku, takže si své zákazníky může vybírat. Pyšného Frasera Rosse, který si od ní přeje zařídit svůj dům na jednom z Whitsundayských ostrovů, nejprve odmítne, ovšem Fraser nepatří k mužům, kteří by se s jejím odmítnutím smířili. Saffron nakonec jeho lákavou nabídku přijme a odjede s ním na jeho ostrov, ovšem Fraser brzy poznává, že s ní nebude lehké pořízení.
2000/10Desire388 N Neznámý muž za dveřmiV domě Louisy Brownové se náhle objeví cizí muž, který tvrdí, že je přítelem jejího bratra. Richard Moore Louisu velmi přitahuje, a tak se rozhodne zjistit jeho pravou totožnost!
2001/4Special Desire21 H BPodivná známostMájové lásky 2001Mel Carlisle viděl Rachel Wrightovou na plese, jak doprovází jistého postaršího vdovce, a hned si o ní udělal nelichotivý závěr. Rachel si však jeho výpad nenechala líbit a rozhodla se, že mu uštědří pořádnou lekci...
2002/5Desire Duo493 O BPrázdniny s kovbojemStarost o sestru donutí mladou veterinářku Lydii Kelsovou, aby vyhledala objekt sestřina zájmu - Joea Jordana, slavného australského karikaturistu. V rozhovoru s ním zjistí, že přitažlivý Joe nemá o Lydiinu sestru zájem. Naopak se zdá, že ho zaujala praktická a rozumná Lydie. Když pak náhoda zavede Lydii zrovna na Joeovu farmu, nic už nestojí v cestě tomu, aby se ti dva poznali ještě lépe...
2006/7Sladký život Duo4 I BNevěsta, jak má býtKdyž si Caiti před rokem a půl brala Roba za manžela, byla jenom zamilovaná… Zamilovaná do muže, který ji sice potřeboval, ale nemiloval! A to, že v takovém manželství nevydrží, si Caiti uvědomila již za dva dny! Teď se se svým manželem znovu setkává, a vše začíná znovu… Znovu, ale přece jinak, Rob se ji už snad naučil milovat, takže se může stát jejím opravdovým manželem. A ona nevěstou, jak má být…
2006/10Sladký život Duo7 I BNevěstou milionářeNamalovat portrét Adele Hastingsové, bohaté farmářky, mělo pro mladou výtvarnici Jo Lucasovou být pouhopouhou rutinou, kdyby… Kdyby na opuštěné farmě nepotkala neznámého muže s puškou a hned po něm únosce, kteří ho pronásledovali! Kdyby ji nechtěli uvěznit, unést, zabít! A kdyby ji syn Adele Hastingsové, Gavin, neukradl srdce!
2008/6Sladký život82 Y Na Zlatém pobřežíRhiannon je přesvědčená, že všechno má mít svůj řád. Svou kariéru založila na tom, že bude ostatní lidi učit, jak obohatit svůj život a vnést do něj pořádek. Lee, sebevědomý a pohledný bohatý Australan, ji najme, aby naučila jeho mladičkou švagrovou vést velkou domácnost. Zanedlouho ji ale chce v jiné roli - jako svou ženu. Rhiannon nakonec souhlasí. Bude ji však její manžel také milovat?
2009/3Sladký život120 Q Plavba do neznámaPoprvé se Maggie s australským milionářem Jackem setkala čirou náhodou. Jejich druhé setkání skončilo katastrofou. Potřetí už vzájemné přitažlivosti nedokázali odolat! Jakkoli se s ním ale Maggie cítí dobře, nehodlá připustit, aby o jejím životě začal rozhodovat někdo jiný. Dokáže si ale stát za svým, když teď nosí Jackovo dítě…?
2009/8Sladký život138 Y Setkání v PacifikuMaisie nebo Mairead? Obyčejná dívka, která učí děti brnkat stupnice, nebo okouzlující hvězda pódia? To jsou dvě tváře téže ženy a obě sebejistého australského obchodníka Rafaela přitahují. Hříčkou osudu je však svedl dohromady Rafaelův tajemný dvojník, který Maisii využil a přivedl do jiného stavu. Bude Rafe milovat ženu, která čeká dítě s jiným? S mužem, který ho odjakživa nenáviděl?
2010/7Sladký život184 Q Manželka pro AustralanaNešťastnou lásku mohou prožít i vyvolení!
Třeba šéf významné australské důlní společnosti Max. A samozřejmě skromná tlumočnice Alexandra; káčátko, které se náhle proměnilo v nádhernou labuť, takže i světaznalý Max úžasem oněměl. Přestože to, co je oba k sobě přitahuje, je to nejsilnější, co vůbec kdy poznali, vědí, že si nejsou souzeni!
Jenomže nešťastné lásky se mohou někdy proměnit v lásky více než šťastné…
2013/1Sladký život Duo95 J BBouří svedenáByla to bouřka, která ji zmámila. Byla to bouřka, kvůli níž to Bridget udělala…
Pro Bridget se to setkání za bouřlivé noci kdesi kousek od australského Zlatého pobřeží mělo stát osudem. S Adamem si navzájem několikrát zachránili život. A nejenom to…
To Adam si nemyslel, že by se ještě někdy v životě s tou "milou holkou" setkal. Zvlášť, když jí dal jasně najevo, že nemohou mít společnou budoucnost. Zmýlil se…
2013/9Sladký život Duo110 I BHvězda plesuTak výkonnou asistentku Cameron, úspěšný sydneyský podnikatel, ještě neměl! Až do chvíle, než ji požádal, aby ho doprovázela na večírek místo jeho stálé partnerky, ale netušil, jak krásná Liz umí být!
Pro Liz byla Cameronova nabídka, aby se mu jako správkyně starala o jeho venkovské sídlo, příležitostí, o níž se jí mohlo jen zdát. Pořád si však nemohla být jistá, jaké jsou skutečné Cameronovy úmysly!
2015/8Special na přání269 G ANevěsta, jak má býtJeště nikdy po žádném muži netoužila tak jako po Shaneovi…
Emily Baroneová si ze svého hrůzného zážitku, kdy zůstala v hořící budově, nepamatovala téměř nic - kromě široké hrudi pevné jako skála a silných rukou muže, který ji zachránil. To ještě netušila, že se mezi nimi rozhoří oheň vášně a lásky, na který budou oba krátcí.
Shanea Emily přitahovala, ale věděl, že ji nikdy nemůže mít, a tak předstíral, že jeho city k ní jsou jen ochranitelské. Stačil však jeden polibek a všechno bylo jinak. Už dál svou lásku k ní nemohl skrývat.
Dokážou zkrotit svou nedůvěru, pýchu a předsudky? Dají počínajícímu vztahu šanci?
2015/11Sladký život Duo163 J AAustralanovy nociTi dva se od prvního okamžiku nesnášeli…
Teoretička umění Harriet, zbrklá, hádavá, svéhlavá. A jako by toho nebylo dost, ještě se mu nabourala do jeho milovaného auta!
Důlní magnát Damien, arogantní, ješitný, samolibý. A k tomu všemu si myslící, že když ji chce políbit, prostě to má udělat!
Ti dva se od prvního okamžiku přitahovali!
2015/12Sladký život Duo165 J BKráska z panského sídlaCarlos? krásný syn zaměstnavatelů jejích rodičů. Carlos? její první, největší a vlastně jediná láska…
Jenže tenkrát před lety si nebyli souzeni. A Mia poté, co jí Carlosova matka řekla to, co jí řekla, prchala, jako by se za ní otevřelo peklo.
Nový Carlos je jiný. Chce udělat všechnu proto, aby matčinu vinu odčinil. A chce toho mnohem více.
2023/4Special na přání454 H BSetkání v PacifikuMaisie nebo Mairead? Obyčejná dívka, která učí děti brnkat stupnice, nebo okouzlující hvězda pódia? To jsou dvě tváře téže ženy a obě sebejistého australského obchodníka Rafaela přitahují. Hříčkou osudu je však svedl dohromady Rafaelův tajemný dvojník, který Maisii využil a přivedl do jiného stavu. Bude Rafe milovat ženu, která čeká dítě s jiným? S mužem, který ho odjakživa nenáviděl?
2023/6Special na přání457 G BPlavba do neznámaPoprvé se Maggie s australským milionářem Jackem setkala čirou náhodou. Jejich druhé setkání skončilo katastrofou. Potřetí už vzájemné přitažlivosti nedokázali odolat! Jakkoli se s ním ale Maggie cítí dobře, nehodlá připustit, aby o jejím životě začal rozhodovat někdo jiný. Dokáže si ale stát za svým, když teď nosí Jackovo dítě?

Počet zobrazených záznamů: 20

Na seznam autorek začínajících na Ar

Na seznam autorek od písmene A

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 5852
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 07.07.2023, 18:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace