Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Kate Walkerová

Zobrazuji údaje o autorce Kate Walkerová - Walker, Kate


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1994/9Romance95 C Povedený synovecCharlie Harringtonová má starosti! Emily Mackenzieová, které dělá společnici, je vážně nemocná a její povedený synovec Paul se toulá bůhvíkde po světě a ani se neráčí ozvat. Charlie je za to na něho pořádně naštvaná, a když se Paul konečně objeví, pořádně mu to vytmaví. Paul si to však nenechá líbit. Co na něm ta jeho teta vidí? přemýšlí Charlie. S někým takovým bych já rozhodně nemohla žít.
1998/6Romance275 C Flirt s nebezpečímMuž, který ji telefonicky obtěžuje, je čím dál troufalejší. Kateřina si proto najímá tělesného strážce Evana Lindsaye. Jenže... není ten Lindsay nakonec horší, než onen muž z telefonu?!
2001/2Polibky98 X Konstantinova pomstaKdyž se Grace po dvou letech opět setkává s řeckým milionářem Konstantinem Kiriazisem, domnívá se, že mohou pokračovat tam, kde kdysi skončili. Konstantin po ní přece touží stále tak jako ona po něm. Ovšem Konstantin nepatří k těm, kdo odpouštějí lehce...
2002/10Polibky158 X Prsten RavenelliůVelice brzy po své ukvapené svatbě zjistí mladičká Amy Redmanová, že benátský boháč Vincenzo Ravenelli si ji vzal jedině proto, aby díky vyhrané sázce získal zpět nesmírně vzácný starožitný prsten, který patříval jeho předkům. Zklamaná a nešťastná dívka se okamžitě vrací do rodné Anglie, kde se jí podaří svůj nerozvážný sňatek přede všemi utajit.
Od té doby uplynuly čtyři roky a Amy se vrací do proslulého italského města na laguně. Chce tu nejen dosáhnout rozvodu, ale přitom podle možností Ravenellimu oplatit příkoří, které jí způsobil...
2004/9Desire Duo628 O ASicilský manželMegan Ellisová mnoho let toužila vdát se za Cesarea Santorina… ale ne za takových okolností, které právě nastaly! Narychlo uspořádaná svatba všechny přesvědčila o vášnivé nedočkavosti novomanželů, ale Megan si vůbec není láskou svého sicilského manžela jistá…
2007/5Sladký život Duo14 I ALíbánky v PařížiŘeckému podnikateli Damonovi jsou senzacechtiví reportéři vždycky v patách! Objevili ho i v domě spolu se Sarah, kterou ovšem považovali za jeho novou milenku. Nikdo z nich netušil, že Sarah je ve skutečnosti již rok jeho manželkou. Manželkou, která ho ale před šesti měsíci opustila! A Damon chce vědět proč, ještě více ale chce, aby se k němu Sarah vrátila!
2007/11Sladký život Duo20 I BŽena ze zámkuKrásný španělský milionář Ramón by rád získal televizní společnosti rodiny Medranových. Výhodná koupě má však šokující podmínku - sňatek s nechvalně proslulou Estrellou Medranovou, dcerou majitele společnosti! Ramón se ženit nikdy nehodlal, když ale Estrellu uviděl, napadlo ho, že svatba z rozumu - a touhy - možná nemusí být tak špatná věc…
2008/3Sladký život Duo24 I BAngličanka v ItáliiŽivotem nepříliš ostřílená Angličanka Alice se v Itálii setkává s Domenikem, krásným, bohatým a panovačným mužem záhadné minulostí. Po šesti měsících se ale mezi milenci objevují nedorozumění a Alice Domenika opouští. To ale ještě neví, že čeká jeho dítě!
2008/6Sladký život83 P Španělská hraMladý telekomunikační magnát Jake má důvod nenávidět všechny z rodiny Alcolarových. Aspoň tak byl vychován! Co má ale dělat, když se mu obraz Mercedes, dcery Juana Alcolara, okamžitě vryje do srdce? Cítí ale i Mercedes k němu něco podobného? Nechce si s ním jenom hrát, a pak mu ublížit? Musí to zjistit…! A jedinou možností, jak to udělat, je vypravit se za ní do Katalánska…
2008/8Sladký život Duo29 I BOddáni na ostrověSkye může zachránit otce a matku, kteří se dostali do finančních problémů. Musí se provdat za starého bohatého Řeka, kterého nikdy před tím neviděla! A navíc se jí do srdce vloudil neznámý muž, s nímž se seznámila, ještě než se rozhodla se sňatkem z rozumu souhlasit. Zůstane ale Anton, jak se jí neznámý představil, skutečně jenom známostí na jednu noc?
2008/10Sladký život100 Q Utajený miliardářKdyž Angličanka Amber uzavírala v Las Vegas sňatek s krásným Italem Guidem, myslela si dvě věci: že to bude svazek na celý život a že její nastávající je chudý jako kostelní myš! Během několika dnů zjistila, že se zmýlila. Rozhodně to totiž nemělo být na celý život, protože Guido ji nikdy nemiloval! A po roce se Amber dozvěděla, že neměla pravdu ani v tom druhém; Guido jí totiž zatajil, že je miliardář!
Náhle se zapomenutý manžel znovu objevil v jejím životě. Rozhodnutý převrátit Amber život na ruby. Rozhodnutý se pomstít!
2009/6Sladký život132 Q V moci AfrodityAndreas se na svém soukromém ostrově v Řecku zotavuje z ošklivé nehody, při níž utrpěl částečnou ztrátu paměti. Vzpomíná si ale na vášnivý vztah s krásnou Rebeccou… Rebecca se k Andreasovi vrátila jedině proto, že ji o to požádal. Musí před ním ale skrývat pravdu. Co by se stalo, kdyby si vybavil, jak ji před svatební nocí bez vysvětlení vyhodil ze svého domu?
2013/1Sladký život Duo94 I BRozhněvaný ŘekJsou zrady, které musejí být potrestány!
A přesně takové se před pěti roky dopustila Sadie, když zrušila den před svatbou slib, jejž dala svému řeckému snoubenci Nikosovi…
Jsou zrady, které se neodpouštějí!
A Sadie nikdy Nikosovi neodpustila to, jak se k ní zachoval, to, že lásku jen hrál, to, že ji chtěl jenom využít…
Jenže kdo koho vlastně zradil? A pokud to náhodou bylo všechno jinak, dá se to ještě napravit?
2013/3Sladký život Duo98 I BCizincův návratTemný cizinec s chladnýma očima neměl nic společného s Heathem, Katiným přítelem, mladým chlapcem, který před deseti roky musel utéci z farmy, kde společně vyrůstali. Přátelství v jeho srdci nahradila touha po pomstě. Touha pomstít se Katinu bratrovi a bohatému sousedovi, kteří mu v minulosti tak ublížili… A touha pomstít se i Kat!
Návrat domů ale znamená především návrat za lidmi. A Heath brzy pochopí, že msta je ovoce příliš hořké na to, aby ho chtěl sám jíst… A nakonec… že mu vlastně jde o něco úplně jiného než o pomstu!
2013/7Sladký život Duo107 J APyšná ženaKvůli pýše a žalu mířilo už dva roky manželství sicilského knížete Pietra a Angličanky Mariny k neodvratnému konci. Řekli si, co neměli, a naopak si neřekli, co vysloveno být mělo! Ublížili jeden druhému…
Má Pietro - pokud překoná svou i její pýchu - ještě naději přeměnit konec v nový začátek?
2014/5Special na přání239 G BV moci AfrodityAndreas se na svém soukromém ostrově v Řecku zotavuje z ošklivé nehody, při níž utrpěl částečnou ztrátu paměti. Vzpomíná si ale na vášnivý vztah s krásnou Rebeccou…
Rebecca se k Andreasovi vrátila jedině proto, že ji o to požádal. Musí před ním ale skrývat pravdu. Co by se stalo, kdyby si vybavil, jak ji před svatební nocí bez vysvětlení vyhodil ze svého domu?
2015/3Special na přání260 H ALíbánky v PařížiŘeckému podnikateli Damonovi jsou senzacechtiví reportéři vždycky v patách! Objevili ho i v domě spolu se Sarah, kterou ovšem považovali za jeho novou milenku. Nikdo z nich netušil, že Sarah je ve skutečnosti již rok jeho manželkou. Manželkou, která ho ale před šesti měsíci opustila! A Damon chce, aby se k němu Sarah vrátila!
2015/10Special na přání274 H AŠpanělská hraPřitažlivý magnát Jake má důvod nenávidět všechny z rodiny Alcolarových. Aspoň tak byl vychován! Co má ale dělat, když se mu obraz Mercedes, dcery Juana Alcolara, okamžitě vryje do srdce? Cítí k němu Mercedes něco podobného? Nechce si s ním jenom hrát, a pak mu ublížit? Musí to zjistit…! A jedinou možností, jak to udělat, je vypravit se za ní do Katalánska.
2016/9Sladký život Duo183 J BSeznámení na plesePříliš mnoho lásky může člověku ublížit. Na příkladu svých rodičů to Alyse viděla dokonale. A zažila i to, že ji kvůli své - sobecké - lásce nutili k něčemu, čeho by musela navždy litovat.
Když Dario Alyse uviděl, došlo mu, že realizovat jeho plán bude mnohem příjemnější, než by předpokládal. A to, že Alyse netouží po lásce, bylo ještě lepší.
Jenže pak oba zjistili, že opravdové lásky není nikdy dost!
2018/4Sladký život Duo220 I BRůže z LondýnaPřed deseti roky Rose svého prvního a jediného milence Jetta zradila. A věděla, že ho zrazuje, nic jiného jí ale nezbývalo. Pokud chtěla zachránit sebe. Pokud chtěla zachránit jiné.
Před deseti roky ho Rose zradila, a Jett, dnes španělský aristokrat Nairo, nikdy nepochopil, proč to udělala. Ne, nehledal ji, když ji ale náhodou potkal… Pomsta nejlépe chutná studená!
Jenže… Kdo vlastně koho zradil?
2018/12Sladký život Duo236 I AĎábel a slečna JonesováByli jako dvě lodě, míjející se v noci. Pobyli spolu vlastně jen pár hodin a znali se pod jmény, která si dali - Ďábel a slečna Jonesová.
Ale jména nebyla důležitá…
Jenže teď Martě nezbývá než Carlose najít a říct mu tu nejdůležitější zprávu ze všech.
Říct mu ji… a znovu od něj odejít!
2019/8Sladký život Duo253 J BKorsičanova pomstaOba jsou stejně silní a stejně žádoucí. A od prvního pohledu se přitahují. Ale aby mohli být spolu, museli by nejprve spoustu věcí pochopit a přijmout - a k tomu je třeba o dost víc než jenom vášeň. Čeká Imogen s Raoulem společná budoucnost?

Počet zobrazených záznamů: 22

Na seznam autorek začínajících na Wa

Na seznam autorek od písmene W

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 5925
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace