Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Abby Greenová

Zobrazuji údaje o autorce Abby Greenová - Green, Abby


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2008/7Sladký život86 Y Francouzova vyvolenáKdyž se Angličanka Jane setká v jižní Francii se záhadným milionářem Xavierem, majitelem ostrova a řetězce hotelů, vypadá to jenom na krátkou letní lásku… Jenže ani ta nemusí skončit bez následků! A tím nejhorším je to, že zatímco Jane se do Xaviera zamiluje, on k ní cítí něco zcela jiného… Ale co vlastně?
2008/9Sladký život94 Y Pomsta po brazilskuPřed šesti měsíci byl bohatý a charizmatický anglo-brazilský podnikatel Caleb přesvědčený, že ho krásná Maggie chce přivést na mizinu, a rozhodl se využít svého šarmu a překazil jí to. Nevěděl, že za vším stojí Maggiin nevlastní otec, který ji jen zneužívá pro své intriky. Po jeho smrti má Caleb příležitost se pomstít… Maggii i její matce. Maggie se nebrání! A Calebův neuvěřitelný požadavek přijme!
2009/4Sladký život124 Q Francouzovo potěšeníJeden z vládců světové módy, Francouz Romain, má jasno. Drogy by nikdy, nikdy nikomu neodpustil! A to určitě ani krásné irské modelce Sorche, která ho více než přitahuje. Před osmi lety jí téměř zničil kariéru, protože ji označil za narkomanku. Svědčila o tom přece všechna fakta? Nebo snad ne …? Věci nikdy nejsou tak jednoduché, jak se zdají. A přesvědčí se o tom i Romain, i Sorcha!
2010/9Sladký život190 Y Výhled na AtényKdyby Alexandros Kallii nenáviděl, byla by to aspoň nějaká vášeň… Ale on jí jenom pohrdá. Za to, co mu udělala před sedmi roky, když znemožnila sňatek, který měl uzavřít, vykopala nepřekonatelné zákopy mezi ním a svou rodinou, ublížila mu jako ještě nikdy nikdo jiný…
Až na to, že z toho nic neprovedla!
Teď se Alexandros vrací. Chce pomstu a ví, že se mu jí dostane. Jeho bohatství, jeho moc, jeho známosti – to vše mu otevře jakékoliv dveře, přinutí kohokoliv poslechnout. A Kallie nemá jinou možnost než Alexandrosův příkaz vyplnit! A provdat se za něj!
2010/12Sladký život202 Y U jezera ComoTo, že Alicia, zdravotní sestra, která se právě vrátila z mise v Africe, obvinila uhrančivého italského miliardáře Dantea z něčeho, co nespáchal, se vyjasnilo velmi brzy. Na to, že Alicia není podvodnice postrádající jakoukoliv morálku, ale Dante přijít nemohl a nemohl. A to i přesto, že měl neustále možnost se přesvědčovat o tom, jak je Alicia citlivá, něžná, starostlivá a obětavá. Jak jí nezáleží na jeho bohatství, jak se nenechá oslnit pozlátkem jeho italských, londýnských či jihoafrických rezidencí… Stále ji podezíral z toho, že je to vše jenom přetvářka…
2011/3Sladký život210 Y Obchodník z PařížeJiskru, která přeskočila na závěr ragbyového zápasu mezi sportovním mecenášem Pascalem z Paříže a irskou žurnalistkou Alanou, snad musel vidět celý stadion! Aspoň to tak přišlo jim oběma. A proti krátkému románku námitky neměl taky ani jeden…
Pascal byl ostatně vždy připravený užívat si všech radostí, jež mu život mohl přinést. A Alana se potřebovala vzpamatovat po nevydařeném manželství a dokázat si, že ještě může být žádoucí…
Jenže Pascalovi románek brzy přestal stačit. A přesvědčit Alanu, aby opět uvěřila, že vše může dopadnout i dobře, bylo mnohem nesnadnější, než si myslel!
2012/3Sladký život Duo84 J AAténská kráskaPrvní žena, kterou Leo potkal v Aténách, byla dcera muže, jehož zničil a napravil tak letitou křivdu. Žena, která, aniž by tušil, o koho jde, ho přitahovala jako žádná jiná.
Angel věděla, jak její otec a dědeček Leovým předkům ublížili, a věděla, že chce, aby to nepřátelství skončilo. Pro Lea ale byla stále jen dcerou svého otce…
A přesvědčit ho o tom, že vše je jinak, bylo nemožné!
2012/8Sladký život Duo89 J AZa zlatou mřížíKrásná Isobel se sice stala manželkou uhrančivého argentinského milionáře Rafaela tak, jak se o tom dohodli jejich rodiče, a tak, jak si to přál on sám, ale byla to úplně jiná žena než ta dívka, jež ho okouzlila před třemi roky.
A pro veselou Isobel se sňatek, k němuž byla donucena, stal zlatou klecí. A to, že se do svého žalářníka zamilovala, to všechno ještě ztěžovalo!
2012/12Sladký život251 X Uvězněná na ZantePro Rika, řeckého podnikatele, bylo to setkání zjevením! Servírka, jež ho obsluhovala, už dva roky hrála hlavní roli v jeho snech. Byla tím nejkrásnějším, co ho v životě potkalo, a nikdy si nepřestal vyčítat, jakým způsobem ji opustil!
Pro Gypsy, osamělou mladou Angličanku, bylo to setkání naplněním nejhorších nočních můr. Ne že by ta jedna jediná noc, strávená s Rikem, nebyla pro ni nezapomenutelná. Ostatně jak by také být mohla, když každý den vídala Rikovy rysy ve tváři své roční dcery! Ale se sobcem, jenž od ní odešel tak, jako to udělal Rico, se o Lolu nikdy dělit nebude!
Že ho Gypsy připravila o první měsíce dceřina života, je Rico rozhodnutý jí nikdy neodpustit. A žádá to, o co přišel, zpátky!
2014/2Sladký život Duo120 I AV nejvyšších patrechNa cestě do nejvyšších společenských pater toho Rocco poztrácel více, než kolik toho získal. Musela to být až odhodlaná Gracie, která mu ukázala jiný svět. Svět, ve kterém mají místo takové prosté věci, jako jsou úsměv, radost, důvěra, láska…
A Rocco, i když Gracii nevěřil, začal doufat, že skutečný je ten její svět…
2014/7Sladký život290 Y Hrozny z MendozyChutnala sladce jako víno. A byla stejně opojná. Ale pak, pak vše zhořklo…
Maddie ví, že Nikovi ublížila, Nic ale nemůže tušit, že sama sobě musela ublížit mnohem více. A že ho jenom chránila před něčím mnohem horším, než byl otcův trest za to, že si začal s dcerou Vasquezových…
Neboť nenávist mezi argentinskými vinařskými rody Vasquezů a de Rojasů trvá déle, než všichni pamatují!
A teď se Maddie do Mendozy vrací. Vrací se, aby se ujala rodinného vinařství, které se potácí na pokraji bankrotu. A ví, že se bude muset kromě toho vypořádat i s živými vzpomínkami, neboť Nika nikdo v jejím srdci nedokázal nahradit…
2014/10Sladký život Duo136 I AÚnos na ostrov"Já jsem vás unesla."
Luc rozhodně neočekával, že z dívčích úst uslyší něco takového. Ale jedině tím se dalo vysvětlit, proč jeho letadlo přistálo na bezejmenném řeckém ostrově.
Jesse byla zoufalá. Pokoušela se sice použít všechny své peníze na to, aby Luka vyplatila a převzala jeho rozjednaný obchod, když to ale odmítl, pochopila, že na multimilionáře jeho kalibru musí vyzrát jinak… I za cenu, že s ním bude muset týden žít na opuštěném ostrově!
2015/4Sladký život Duo148 I AStíny pařížské nociPět roků si Andreas představoval, jak se zhroutí povýšenost, chlad a pýcha té italské debutantky…
Která ho zničila!
Pět let se Siena užírala vzpomínkami na to, jak mladému hotelovému zaměstnanci ublížila. A pouze to, že Andreas na rozdíl od ní uspěl, zatímco její rodina upadla do bídy, ji utěšovalo…
A teď musí Andreasovi jeho pomstu dopřát!
2016/4Special na přání285 G BFrancouzovo potěšeníJeden z vládců světové módy, Francouz Romain, má jasno. Drogy by nikdy nikomu neodpustil! A to určitě ani krásné irské modelce Sorche, která ho více než přitahuje. Před osmi lety jí téměř zničil kariéru, protože ji označil za narkomanku. Svědčila o tom přece všechna fakta! Nebo snad ne…?
2016/10Sladký život Duo185 J BVášeň v džungliAni jeden nečekal, že se ještě někdy uvidí. Ani jeden o to nestál!
Před sedmi roky se "princezně" Sereně podařilo zničit skoro všechno, co Luca dokázal ve snaze napravit jméno rodiny. A teď před ním Serena stojí, říká mu, že nic z toho, co se tenkrát stalo, nebylo takové, jak to vypadalo? a chce po něm práci!
Tentokrát se Luca oklamat nedá… i když se zdá, že je opravdu všechno jinak než před sedmi roky!
A stejné je jenom to, že Serena je pořád stejně krásná a že ho pořád stejně přitahuje!

(V listopadu pokračování v příběhu Dohoda s Římanem!)
2016/11Sladký život Duo187 J BDohoda s ŘímanemTo, že ho přišla Darcy, jeho bývalá spolužačka z prestižní soukromé švýcarské školy, žádat o místo, úspěšného římského finančníka Maxe pobavilo. Proč by ji ale vlastně nepřijal? Měla výborné hodnocení, skvělou kvalifikaci a zrovna s ní si nespojoval žádné nepříjemné vzpomínky.
Určitý problém nastal, když mu jeho tělo dalo jasně najevo, že chce, aby s Darcy začal spolupracovat na vytváření příjemných vzpomínek!

(Pokračování příběhu Vášeň v džungli z října!)
2017/4Sladký život356 Y Parfém pro králeExoticky vypadající majitelka parfumérie na pařížském náměstí Alixe zaujala hned. A pokud ho něco zaujme… inu, proč by si to nevzal? Je přece král, byť v exilu. Alix by si ovšem představoval jenom pár dnů či týdnů, které s Leilou stráví a které budou pro oba představovat příjemnou vzpomínku. Koneckonců, cokoliv jiného by ho jenom odvádělo od hlavního úkolu - vrátit se na trůn, o který byl připraven.
Setkání s pyšným monarchou Leilou otřáslo. Okamžitě jí došlo, že Alix je jí nebezpečný. Nebezpečný tak, že nejrozumnější bude se mu za každou cenu vyhnout.
Jenže zkusili jste někdy zastavit holýma rukama lavinu?
2017/9Special na přání320 H BVýhled na AtényKdyby Alexandros Kallii nenáviděl, byla by to aspoň nějaká vášeň… Ale on jí jenom pohrdá. Za to, co mu udělala před sedmi roky, když znemožnila sňatek, který měl uzavřít. Ublížila mu jako ještě nikdy nikdo jiný…
Teď se Alexandros vrací. Chce pomstu a ví, že se mu jí dostane. Jeho bohatství, jeho moc, jeho známosti - to vše mu otevře jakékoliv dveře, přinutí kohokoliv poslechnout. A Kallie nemá jinou možnost než Alexandrosův příkaz vyplnit!
2017/12Sladký život371 X Svůdník z pouštěČert mu byl tu rudovlásku dlužen!
Když Arkim viděl tu ženu poprvé, vytušil, že s ní budou problémy. Když se s ní setkal podruhé, pochopil, že ty problémy budou mnohem větší, než si dokázal představit. A když se s ní setkal potřetí… překazila mu svatbu.
Sylvie si nemohla pomoci. Ten snědý muž ji přitahoval. Tak jako ještě nikdo. To ale nebyl důvod, proč vstoupila do kostela a zmařila jeho sňatek se svou sestrou. K tomu měla jiné důvody. Bylo to tajemství, a nebylo to tajemství její.
Jenže teď musí očekávat trest…
2017/12Special na přání325 G AUvězněná na ZantePro Rika, řeckého podnikatele, bylo to setkání zjevením! Servírka, jež ho obsluhovala, už dva roky hrála hlavní roli v jeho snech. Byla tím nejkrásnějším, co ho v životě potkalo, a nikdy si nepřestal vyčítat, jakým způsobem ji opustil!
Pro Gypsy, osamělou mladou Angličanku, bylo to setkání naplněním nejhorších nočních můr. Ne že by ta jedna jediná noc, strávená s Rikem, nebyla pro ni nezapomenutelná. Ostatně jak by také být mohla, když každý den vídala Rikovy rysy ve tváři své roční dcery! Ale se sobcem, jenž od ní odešel tak, jako to udělal Rico, se o Lolu nikdy dělit nebude!
2018/1Sladký život Duo214 I APopelka z QueensuTa smlouva, kterou musela Rose podepsat, byla špatná. Zlá a krutá. Ale co jí zbývalo jiného? Jen když podepíše, řekla jí její zaměstnavatelka, dostane peníze, jimiž zachrání život otci…
Setkání s tou dívkou se pro Zaka stalo zjevením. Tolik krásy, čistoty, něhy a nevinnosti pohromadě ještě nikdy neviděl. Takže jí podlehl…
…aby se probral do noční můry!
2018/4Sladký život380 Y Polibek za milion dolarůSvatba?! Nic jiného nemůže Benovi jeho reputaci vylepšit. Pokud by si ale našel manželku, nějakou hezkou, hodnou, věrnou a poslušnou ženu, museli by mu paparazzi dát pokoj! A on by se mohl klidně věnovat tomu, co považuje v životě za nejdůležitější ? vydělávání peněz.
Lia ani netušila, že ji otec do té luxusní seznamovací kanceláře zapsal. Nebo na to spíše zapomněla. A tak to, že se s ní chce setkat miliardář s pošramocenou pověstí, pro ni bylo více než překvapením.
A to, že se nenechal odbýt, i když se k němu chovala opravdu ošklivě, ji překvapilo ještě více!

První díl minisérie Čtyři miliardáři a láska!
2018/9Special na přání344 H AZa zlatou mřížíKrásná Isobel se sice stala manželkou uhrančivého argentinského milionáře Rafaela tak, jak se o tom dohodli jejich rodiče, a tak, jak si to přál on sám, ale byla to úplně jiná žena než ta dívka, jež ho okouzlila před třemi roky.
A pro veselou Isobel se sňatek, k němuž byla donucena, stal zlatou klecí. A to, že se do svého žalářníka zamilovala, všechno ještě ztěžovalo!
2018/10Sladký život Duo232 I AVálka bez pravidelByť Luca nikdy nesouhlasil s tím, jakým způsobem si jeho otec vydělal své miliony, byla to rodina. A rodinu on chránil. A rodina byl i jeho bratr Raoul, který odkázal všechny své peníze ze svěřenského fondu jakési anglické studentce, přivydělávající si jako barmanka. Proč? Jaké tajemství se skrývalo za rozhodnutím bratra, se kterým se odcizili?
Pro Jen, studentku gemologie - nauky o drahokamech -, je možnost odjet na Sicílii a uspořádat tam sbírku diamantů jednoho bývalého mafiánského bosse úkolem z říše snů. Zvlášť když si ji na tu práci najme jeho uhrančivý syn!
2019/11Sladký život418 Y Náhrdelník od šejkaKat bývala jednou z nejvyhledávanějších modelek světa ? krásná, vysoká a přitažlivá, s chůzí gazely. Dostávala ty nejlepší zakázky, aniž by někdo věděl, že pochází z velmi chudých poměrů. Stala se dokonce milenkou Zafira, korunního prince? jenže pak se všechno zvrtlo.
Zafir nemůže Kat zapomenout zrušené zásnuby, ale také nemůže zapomenout na divoké noci, které spolu prožili. Najmout si ji jako modelku pro prezentaci vzácného diamantu je pro něj příležitost, jak ji znovu svést.
2019/12Sladký život420 Y Nevěsta k VánocůmŠejk Salim al-Noury vede úspěšnou korporaci působící po celém světě, ale teď se musí vrátit do své rodné země, aby se po právu ujal koruny. Jen pár zasvěcených ví, že Salim o vládnutí nestojí a chce se koruny vzdát.
Neví to ani expertka na diplomacii Charlotte McQuillanová, která se chopí příležitosti pracovat o Vánocích v zahraničí, jen aby unikla před svátky, jež jí připomínají to nejhorší životní období. A přitom nemá tušení, že v pouštní zemi, která si ji rychle podmaní, nalezne mnohem víc…
2020/1Sladký život Duo262 I BMilionářova rukojmíAby Nessa zachránila svého bratra, nezbývá jí nic jiného než se vydat za majitelem hřebčína Lucem a požádat ho o pomoc. Netuší však, jak neúprosný Luc umí být… dokud její bratr nesplatí dluh, stane se Nessa Lucovou rukojmí! Jenže Luc není jen nemilosrdný milionář, ale také ten nejpřitažlivější muž, jakého kdy Nessa poznala.
2020/4Sladký život Duo269 J BNezbedná manželkaZdá se, že manželství Nicola Santo Domenica a Chiary je pouze obchodní dohoda? ale jen do svatební noci! Noci plné hříšných rozkoší a vášně. Jenže druhý den je Nicolovo srdce chladné jako led a Chiaře nezbývá nic jiného, než svému manželovi utéct…
2021/1Sladký život446 Y Všechny vůně MadriduLazaro byl rozhodnut získat, co mu podle jeho názoru patřilo. Uznání mocných a bohatých světa, do něhož nebyl vpuštěn. Na své cestě k tomuto cíli se nenechá zastavit ničím. Ani jednou malou irskou servírkou s velkým srdcem!
Skye musela otce svého dítěte vyhledat, přestože po něm nic nechtěla. Protože to tak bylo správné. A dělat věci správné, bylo pro ni nejdůležitější!
A to dokonce natolik, že se pokusila Lazarův svět přijmout za svůj vlastní.
Dokáže ale "Květina" Skye žít v chladném světě skla, chrómu a peněz…
2021/2Sladký život448 Y Stalo se při zásnubáchLeonora vstoupila do toho sálu, aby se zasnoubila s jedním mužem - a stačilo několik hodin, aby se stala milenkou jiného! Byla to věc cti. Byla to věc povinnosti…
A byla to vášeň!
Pro Gabriela byla Leonora ideální. Lepší ženu, která by mohla stát po jeho boku, by najít nemohl. A to, že ho přitahovala - a on ji - byl příjemný bonus navíc! Nic víc nepotřeboval…! Nic víc nepotřeboval??
2021/3Sladký život Duo290 I AZjizvený ItalA zůstaly mu jizvy. Na tváři i na srdci…
Jenže Lara, kterou donutil jít k oltáři, jako by byla tou dívkou z doby před tím, než se všechno pokazilo!
Dostal manželku, o jaké snil… ale úplně jinou, než jakou očekával!
2021/9Special na přání415 G AU jezera ComoTo, že Alicia, zdravotní sestra, která se právě vrátila z mise v Africe, obvinila uhrančivého italského miliardáře Dantea z něčeho, co nespáchal, se vyjasnilo velmi brzy. Na to, že Alicia není podvodnice postrádající jakoukoliv morálku, ale Dante přijít nemohl. A to i přesto, že měl neustále možnost se přesvědčovat o tom, jak je Alicia citlivá, starostlivá a obětavá. Jak jí nezáleží na jeho bohatství, jak se nenechá oslnit pozlátkem jeho italských, londýnských či jihoafrických rezidencí… Stále ji podezíral z toho, že je to vše jenom přetvářka…
2021/10Sladký život Duo305 J BŘekova neznámá nevěstaA tehdy po ní zatoužil podruhé…
Ne, i když Apollo udělal, co bylo jeho povinností a té Angličance, s níž před několika týdny strávil žhavou noc, manželství nabídl, ve skutečnosti o ni nestál. Sasha byla stejně krásná a vzrušující, jak si ji pamatoval, ale to, co tenkrát mezi nimi zahořelo, jako by nikdy nebylo.
Jenže pak ztratila při autonehodě paměť.
A touha, nevítaná, protože ho Sasha zradila, byla zpět!
2022/3Sladký život473 X O čem slečna nemluvíSetkali se, a bylo to, jako když se srazí dvě hvězdy! Vše vybuchlo a rozzářilo se. A oběma to vyrazilo dech.
Jenže potom přišlo ráno a Nikos byl zase tím cynickým milionářem, odmítajícím všechny závazky. A Maggii nechal jenom vzkaz: "Kdybys něco potřebovala, kontaktuj mé lidi."
Jenže Maggie je nekontaktovala! A netušila, že ji Nikos hledal, že ji potřeboval… stejně moc, jako ona potřebovala jeho. Hledal…, ale nenašel.
A když se setkali znovu, už nevěřili. Nebo nechtěli věřit!
A museli se teprve naučit tomu, že nejsilnější je ten, kdo umí přiznat vlastní slabost!
2022/5Sladký život477 X Nebezpečně návykové nociNemám zájem o nic vážného…, řekl, a Zoe to uklidnilo, i když by asi měla chtít se svým prvním milencem prožít "něco vážného". Jenže ona nebyla obyčejná dívka, která našla prvního muže, jemuž se chtěla odevzdat. Nebyla ještě připravená vystoupit ze stínů.
A Maks nebyl obyčejný muž… To, co se dělo mezi ním a Zoe, bylo úplně mimo jeho standardní chování. Jenže Zoe byla jiná než všechny před ní!
Nikdy nic podobného nezažil!
2022/6Sladký život479 X Žena, na niž měl zapomenoutPro šejka Šarífa to bylo jednoduché: miliardář Sharif Marchetti - což bylo jméno, pod nímž ho znal západ - potřeboval manželku. Ženu, která by mu pomohla s jeho plány. Princezna ze sousedního pouštního království se jevila jako vhodná partie. Že vůbec netušil, jak vypadá…? Co na tom, stejně chtěl na to, že je ženatý, zapomenout!
Líja netušila, jak bude vypadat ten muž, jemuž měla následující den říci své ano. A ani ji to nezajímalo. Provdat se za něj ? to mohl být krok na cestě ke svobodě!
Ale ani jeden z nich neměl nic proti tomu shořet tu poslední noc před svatbou v ohni vášně.
S neznámým mužem… s tajemnou ženou…
2023/5Sladký život Duo342 I BJeden rok a jedna noc„Co kdybys prostě zmlkl a políbil mě? Prosím…!“
Měli za sebou rok manželství z rozumu, které právě skončilo. A před sebou noc… kdy se chtěli chovat nerozumně!
Aniným úkolem bylo dělat vše pro to, aby jejich manželství vypadalo uvěřitelně. A Caio jí za to slíbil po roce svobodu. Jenže teď ji Caio chtěl. Tím si byla Ana jistá.
A ona chtěla jeho…
2023/8Sladký život Duo349 J AKráska, která ho probudilaPatřil do jiného světa, než v jakém žila Sofie. A přesto to byla ona, kdo tajemného „prince“ probral polibkem…
„Darius“ si po zranění, jež utrpěl ve skotských horách, uvědomoval pouze tu dívku, která ho probudila. „Pojeď se mnou na tak dlouho, jak dlouho nám to vydrží, a já ti ukážu svět!“ vyzval ji.
A Sofie přikývla…
2023/11Sladký život Duo355 J APrsten bez lásky?!„Chci mít ke své dceři přístup kdykoliv. A nejvhodnější a nejpraktičtější způsob, jak toho dosáhnout, je, abychom se vzali.“
Když se Daniel, majitel jednoho z nejprestižnějších pařížských klenotnictví, po letech setkal s Miou, modelkou a nejúžasnější milenkou, jakou kdy měl, ho šokovalo zjištění, že je otcem, ale řešení našel okamžitě.
Bude však Mia souhlasit se sňatkem bez lásky?
2024/4Sladký život Duo364 I APo čem touží více?„Ty si mě chceš vzít?“
„Ani za milion let!“
Pro Vidala bylo setkání s Evou po tolika letech příležitostí si potvrdit, že se v ní nemýlil – stále stejně zlá a povýšenecká, chladná a pohrdavá, stále toužící mu ubližovat.
„ Jsi ta poslední žena, se kterou bych se toužil oženit.“
A přesto se s ní Vidal zasnoubil. Protože… se za celé ty roky nezbavil chlapeckých snů o Evě a o tom, že mu podléhá…

Počet zobrazených záznamů: 40

Na seznam autorek začínajících na Gr

Na seznam autorek od písmene G

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4974
Denní počet: 1
Počítáno od: 12.07.2008

Poslední modifikace 29.04.2024, 23:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace