Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 2/2010

Zobrazuji informace o produkci 2 / 2010


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance898 A Margaret Wayová (Way, Margaret)Žena do nepohodyRančer Rory Compton nehledá lásku, ale ženu, s níž by mohl založit rodinu a které by nevadily drsné podmínky australského vnitrozemí. Nezdá se, že by Allegra Sandersová byla tou pravou … Její krása je oslňující, a taková žena určitě bude milovat jen záři a ruch velkoměsta. Přesto Rory shledává, že jeho myšlenky se stále jen točí kolem ní!
Romance899 B Jackie Braunová (Braun, Jackie)Láska napodruhéSrdce Ali Conlanové stále bije pro muže, který ji kdysi bez rozloučení opustil. Ví však dobře, že jeho nečekaný návrat má mnohem více společného s jeho obchodními zájmy než s ní samotnou. Luke Banning přijíždí na ostrov jako vážený podnikatel a neexistuje nic, co by nemohl mít – kromě Ali, která má nový život, v němž už pro něj zřejmě není místo.

2. díl minisérie Návrat na ostrov
Romance Duo900 T ATrish Wylieová (Wylie, Trish)Bál zamilovanýchRhiannon se po deseti letech znovu setkává s Kanem, otcem své dcery, aby vyřešili majetkové záležitosti. Přestože ho její rozum odmítá, vzájemná přitažlivost se nedá popřít. Pomůže toto setkání jejich opětovnému sblížení? A rozhodne o tom snad valentýnský ples?
Romance Duo900 T BRaye Morganová (Morgan, Raye)Valentýnský večerKdyž Max vešel do klubu s rudou růží v ruce, zatajila Cari dech. Vypadal jako princ – vysoký, snědý, jako filmová hvězda němých filmů. Brzy však Max zjistil, že tahle dívka není slečnou Kerry, se kterou měl domluvenu schůzku naslepo. Přesto se mu Cari líbila a bez ní se cítil velmi osamělý…
Zlatá dynastie15 CH Peggy Morelandová (Moreland, Peggy)Detektiv v sukni"Nedovolím žádnému muži, aby zničil moji kariéru."
Detektiv Andrea Matthewsová


Detektiv Andi Matthewsová pracovala u policie už devátým rokem, když jí k případu zastřeleného muže, jehož tělo vylovili z jezera, přidělili nového parťáka, zelenáče Gabea. Věděla, že se musí zaměřit na významnou rodinu Fortuneových, protože mrtvý měl na těle pro ně typické mateřské znaménko. Při pátrání chtě nechtě musela obdivovat dobrý odhad a působivé schopnosti o sedm let mladšího kolegy. Ale i přes velkou vzájemnou přitažlivost se Andi vážnému vztahu bránila. Teprve když jí Gabe zachránil život, uvědomila si, že jí osud přivedl co cesty nejspolehlivějšího a nejúžasnějšího muže pod sluncem!
Hvězdy romance3 F Linda Lael Millerová (Miller, Linda Lael)Máš mé srdceKrásná Mallory získala větší roli v telenovele a její herecká kariéra stoupala. Jejího manžela Nathana McKendricka zbožňovaly davy rockových fanoušků po celém světě. Toto hvězdné manželství jim už šest let přinášelo spoustu lásky a vášně, ale v poslední době začaly Mallory trápit pochybnosti o Nathanově věrnosti a oddanosti. Přestávala věřit, že on je ten pravý, se kterým by si mohla splnit sen o vlastních dětech a šťastné rodině.
Podaří se Nathanovi Mallory přesvědčit, že jeho srdce patří jen jí?
Historická romance281 E Annie Burrowsová (Burrows, Annie)Kapitánova ženaVálečnou vřavou poznamenaný kapitán Robert Fawley si nedělal iluze, že by se svými protézami a zjizvenou tváří mohl nějaké ženě ještě připadat přitažlivý. Žádná by si ho nevzala, jedině snad slečna Debora Gilliesová, žena, jíž daly sudičky do vínku tak málo darů, že jedině sňatek z rozumu mohl zlepšit její životní situaci.
Obyčejná a poněkud plachá Debora přijala jeho pragmatický návrh – protože jí kapitán nebyl zcela lhostejný. Navzdory všem jejím nadějím se však zdá, že srdce tak uzavřeného a životem zklamaného muže si jen tak lehce nezíská…
Historická romance279 W Michelle Willinghamová (Willingham, Michelle)Král válečníkPatricka MacEgana donutil jeho normanský nepřítel oženit se s jeho dcerou. Ovšem do postele si ji Patrick nikdy nevezme. To by ale Isabel de Godred nesměla být tak krásná a pevně rozhodnuta být mu řádnou manželkou.
Isabel touží pomoci svému pyšnému královskému manželovi nést tíhu jeho zodpovědnosti za jeho lid. Jako královna se snaží sjednotit Normany s Iry a jako manželka ho touží potěšit, protože když jsou jen sami dva, mohou na válku zapomenout a být pouze mužem a ženou…
BONUS – příběh z historie navíc: Michelle Willinghamová: Zajatkyně lásky
2. díl minisérie Udatní bratři MacEganovi
Historická romance280 Z Bronwyn Scottová (Scott, Bronwyn)Boj o nevěstuDlouhá léta žil Valerián Inglemoore, vikomt St Just, dvojí život jako tajný agent na válkou rozděleném kontinentě. Když se konečně vrací domů, má jedinou touhu – žít s milovanou Filipou, ženou, jíž se vzdal, aby zachránil finanční situaci její rodiny.
Filipa už však není tím naivním děvčetem, které opustil v Anglii. Jeho zrada ji hluboce zasáhla a získat si znovu její důvěru je pro Valeriána úkol, který ho bude stát velké úsilí. Zvlášť když ho pronásledují tíživé vzpomínky…
Sladký život163 P India Greyová (Grey, India)Koncert v PařížiDvě zraněné duše, které se našly…
Pro nadějnou pianistku Rachel představovalo setkání s Orlandem, majitelem venkovského sídla a bývalým bojovým pilotem Královského letectva, pobídku k tomu, aby se postavila na vlastní nohy. Výzvu, aby vzala život do vlastních rukou! Dokáže její láska dodat i Orlandovi odvahu postavit se budoucnosti a všem těžkostem, které ho v ní - kvůli chorobě, kterou trpí, – čekají?
Sladký život164 Q Emma Darcyová (Darcy, Emma)Majetek v AustráliiJack neměl lehké dětství. Otec ho zavrhl a prakticky donutil odjet z rodné Austrálie do Spojených států. Jack nikdy nezapomněl na den, kdy ho vyhnali! Nezapomněl ani na Sally - dceru otcovy nové manželky. Po letech se vrátil… Bohatší o obrovský majetek, který získal vlastním přičiněním, i o zkušenosti… Rozhodnutý se pomstít. Patří i Sally mezi ty, jež zahrnul do své pomsty?
Sladký život161 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Ruská ruletaOd chvíle, kdy ruský magnát Nikolaj uvidí mladou vdovu Abbey na módní přehlídce, začne po ní toužit. Když ho Abbey odmítne, nemilosrdně změní taktiku a zaměří se přímo na její srdce… Abbey dobře ví, že pro krachující rodinnou firmu jsou Nikolajovy peníze jedinou nadějí. Podlehne jeho vyděračské taktice i jeho osudnému šarmu a je ochotna udělat vše, co se po ní žádá!
Sladký život162 Y Sharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Milenkou SicilanaSicilský miliardář Salvatore je unaven ženami, které se ho pokoušejí ulovit, a tak se vydá do Londýna, aby převzal vedení tamní rodinné filiálky. Vdavekchtivých žen se ale nezbaví. Aby si zajistil klid, pozve na pracovní večeři zdánlivě obyčejnou a tuctovou Jessiku, která má všechny ty lovkyně odradit. Salvatore ale netuší, že se Jessica stane skutečnou milenkou!
Sladký život Duo48 I AJacqueline Bairdová (Baird, Jacqueline)Italova pomstaNeodolatelná přitažlivost a vášeň bez hranic jsou podstatnou součástí vztahu sebevědomého a bohatého Guida a životem zkoušené Sary. Před deseti roky se jejich manželství po téměř detektivní zápletce rozpadlo. Teď chce Guido Saru zpět… Jako milenku! A je přesvědčen, že je v právu, když se Saře za to, že od něj odešla, pomstí!
Sladký život Duo48 I BChantelle Shawová (Shaw, Chantelle)Romance v MonakuMonacký sexy miliardář Zak dal Freye vše, co si člověk za peníze může koupit! Poté, co mu sdělila, že s ním čeká dítě, ji však vyhodil. Když je osud znovu svede dohromady, vášeň mezi nimi je stejně silná jako kdysi! Nezodpovězené otázky nad nimi ale stále visí jako Damoklův meč…
Sladký život Duo49 J AAnne Oliverová (Oliver, Anne)Týden na BaliVášnivým románkem s neznámým začne pro Australanku Kate nový život. Zejména když se ukáže, že oním vášnivým milencem je Katein nový šéf, Damon! Damon i Kate chtějí pokračovat tak, jak začali… Vzájemně uspokojovat svou touhu. Pochopí ale Damon, že Kate potřebuje i něco více? A pomůže mu v tom týden, který se svou milenkou stráví na překrásném ostrově Bali?
Sladký život Duo49 J BKelly Hunterová (Hunter, Kelly)V řeckém nebiNadějná fotografka Serena si chce nejprve splnit sny! Usadit se rozhodně hodlá až později! Krátkému letnímu románku na překrásném řeckém ostrově se ale nevyhýbá. To Pete, který si vydělává na živobytí jako pilot helikoptéry, si s láskou umí pohrávat. Do Sereniných plánů tedy zapadá dokonale. Jenže postupně to vypadá, že je vše dokonalé až příliš… Příliš na to, aby to tak mohlo zůstat!
Romance se šejkem21 M Olivia Gatesová (Gates, Olivia)Královna pro JudarFarah nechce mít nic společného s dědictvím a závazky, které jí z toho vyplývají, a proto odmítá předem domluvený sňatek. Aby princ Šeháb al Masúd zabezpečil mír ve své zemi a zajistil si trůn, musí se s Farah oženit – a to za každou cenu. Svým šarmem se mu podaří ji okouzlit, ale jeho zištné svádění se záhy mění v hluboký cit a skutečnou vášeň, která je příliš silná, aby jí dokázali odolat …
Romance se šejkem22 N Kate Hardyová (Hardy, Kate)Neodolatelný playboyKarím al Hassan může mít každou ženu, kterou si zamane. Právě se stala objektem jeho zájmu šéfkuchařka Lily Finchová. Stačil jeden pohled – následoval vášnivý polibek – a touha, kterou Karím zamýšlel uspokojit krátkým vztahem. Lily však už nikdy nehodlá podlehnout kouzlu muže. Jenomže neodolatelný Karím pomalu porušuje i svá vlastní pravidla: chce Lily – a to navždy!
Desire853 K Day Leclaireová (Leclaire, Day)Spoutáni vášníMuže rodiny Danteových ovládne silná neovladatelná touha, když se poprvé setkají se ženou, která je jim souzena. Severo Dante to pokládal za povídačky, než potkal návrhářku šperků Francesku. Pak na vlastní kůži poznal tu naprosto neodolatelnou přitažlivost, vůči níž byl zcela bezbranný. Vzplál mezi nimi oheň vášně, avšak nemilosrdný svět byznysu může způsobit, že jejich vztah nikdy nedojde naplnění…

1. díl minisérie Dědictví Danteových
Desire854 L Tessa Radleyová (Radley, Tessa)Angelo a dvojčataGemma Allenová přijela na ostrov Strathmos v Egejském moři, aby zjistila, co zde prožilo její dvojče, sestra Mandy. Chce se dopátrat pravdy, proč Mandy zemřela a kdo za to nese vinu. Majitel ostrova a řetězce luxusních letovisek, multimilionář Angelo, nepoznal, že před sebou nemá svou dřívější výstřední, rozhazovačnou a nevěrnou milenku. Nejraději by se jí zbavil, jen kdyby ho to k ní tolik netáhlo…

2. díl minisérie Řecké legendy
Desire Duo855 O ABarbara Dunlopová (Dunlop, Barbara)Obchod s krásouSinclair Mahoneyová se ze všech sil bránila tomu, aby dávná romance jakkoli ovlivnila pracovní vztahy s novým prezidentem společnosti, v níž pracovala. Avšak Hunter Osland byl pevně rozhodnutý uhaslý plamen vášně mezi nimi znovu vzkřísit…
Desire Duo855 O BYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Pomsta na ValentýnaPotíže dohnaly modelku Lily k tomu, aby se vrátila do rodného města, ze kterého před deseti lety narychlo odjela. Krátce po příjezdu se střetla s mužem, kterého kdysi milovala a který ji citově ranil. Ani deset let nestačilo, aby na něj zapomněla. Ke svému překvapení zjistila, že po něm stále touží. Netušila však, že Jack myslí jen na pomstu…
Special148 H AAnne Stuartová (Stuart, Anne)Bohyně v nadějiValentinky 2010Majitelkou neobvyklého módního salonu je stejně nevšední Marika, kterou trápení s bývalým manželem naučilo nesnášet muže v obleku a kravatě. To ale nezná Willa Lamberta! Ten už si najde způsob, jak ji vyvést z omylu…
Special148 H BTara Taylor Quinnová (Quinn, Tara Taylor)Překvapení u dveříValentinky 201014. února nalezne Gabe Stone u dveří velmi netradiční valentýnský dáreček, který mu připomene, že už je to skoro rok, co se rozešel se svou ženou Baily. Jak rád by jí láskyplné překvapení oplatil, jen kdyby věděl, kde Baily hledat…
Special148 H CJule McBrideová (McBride, Jule)Můj muž ValentýnValentinky 2010Eloise si usmyslela, že se na svatého Valentýna konečně osmělí vyznat lásku svému kamarádskému sousedovi. Najednou však zazvonil zvonek u dveří a její plány zkřížil záhadný muž, který se nápadníkovi ze sousedství pranic nelíbí…

Počet zobrazených záznamů: 26

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2940
Denní počet: 2
Počítáno od: 07.02.2010

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace