Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 11/2008

Zobrazuji informace o produkci 11 / 2008


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance853 A Ally Blakeová (Blake, Ally)Snoubenka z venkovaJodie nechce opustit Austrálii a vrátit se do Londýna. Její vízum však končí, a tak se rozhodne pro sňatek s rodilým Australanem, ovšem jenom na dva roky a bez špetky romantiky. Jak je tedy možné, že si ji pohledný a milý farmář Heath, který hledá ženu napořád, chce vzít? Vypadá to, že Heath utíká před duchy ze své minulosti - ale hlavně se zakoukal do Jodiiných zelených očí …

Minisérie Nevěsty z Bella Lucia
Romance854 B Liz Fieldingová (Fielding, Liz)Šejkovo srdceLucy havaruje uprostřed nemilosrdné pouště v Ramal Hamrahu a před jistou smrtí ji zachrání šejk Hanif, který jí zároveň po dobu její léčby nabízí útočiště ve svém přepychovém sídle. Něžná péče, kterou ji Hanif zahrnuje, je však víc, než kdy Lucy ve svém životě bez lásky a vlídného slova zažila. Není divu, že ji tento hrdý arabský princ stále víc a víc přitahuje.
Může ale šejk Hanif cítit totéž, když po těžké životní zkušenosti zavřel své srdce a city na zámek?
Romance Duo855 T AKaren Rose Smithová (Smith, Karen Rose)Milovat a chránitPo smrti manžela se Anita musí postarat především o své tři malé děti, a proto vynaloží velké úsilí, aby získala práci hospodyně u Tatea Pardella, majitele úspěšné stavební firmy. Oba dva k sobě od počátku pociťují vzájemnou přitažlivost, kterou se však bojí přiznat.
Romance Duo855 T BFiona Harperová (Harper, Fiona)Manželství naslepoBohatému majiteli řetězce účetních firem Jakeovi domluví jeho mladší sestra schůzku naslepo. Jake a Serena se hned první večer sblíží a Serena je přesvědčená, že konečně našla muže svých snů. Jake však na svatbu vůbec nepomýšlí. Po předchozím nezdaru už nevěří na trvalý vztah a obává se závazků …
Královská dynastie8 M Penny Jordanová (Jordan, Penny)Princ z pouštěStarý král Giorgio konečně našel vhodného a důstojného následníka trůnu. Po čtyřiceti letech zjistil, že má syna, o němž dosud neměl ani ponětí. Byl jím hrdý šejk Kadir, který souhlasil s dohodnutým sňatkem s ženou z vážené nirolské rodiny. Šejk i jeho nastávající manželka Natalia měli na mysli především blaho Niroli, když souhlasili se sňatkem. Věřili, že společný cíl a vzájemná úcta budou zárukou dobrého vztahu. Ani jeden nepředpokládal, že se dostanou do vleku tak silných emocí, jako jsou nenávist, strach, žárlivost a láska. Ještě že mladému královskému páru na cestu svítila šťastná hvězda…

Poslední díl Královské dynastie
Historická romance236 E Meg Alexanderová (Alexander, Meg)Roztomilá podvodniceKdyž otec vydědil nezdárného syna Harryho, odešla jeho starší sestra, Georgiana Westleighová, z rodného domu s ním. Myslela si, že samostatný život zvládnou, i když Harry prohrál v hazardních hrách všechen jejich majetek.
Harry prchá před rozzlobenými věřiteli do Francie a na dveře jejich domova zabuší vikomt Lyndhurst, bratr Harryho neméně podařeného společníka, v roli nelítostného mstitele. Georgiana, která si konečně v plné šíři uvědomuje zoufalost svého postavení, se ho rozhodne využít k tomu, aby se dostala přes moře za bratrem. V tu chvíli ještě netuší, že obávaný vikomt se nakonec stane její jedinou oporou.
Historická romance234 W Joanne Rocková (Rock, Joanne)Rytířské námluvyIvy Rutherfordová, tichá a počestná dívka, která vidí svůj životní cíl v psaní poezie, spokojeně přihlíží intrikám a skandálům u úchvatného dvora královny Eleonory. Pak jí však královna svěří úkol – stát se učitelkou nechvalně proslulého záletníka, Rogera Stancliffa. Čeho přesně má dosáhnout? Změnit nepolepšitelného darebáka ve dvorného rytíře. Prostý cíl pro tak svědomitou dámu!
Přesto se už po prvních lekcích vynořuje otázka, kdo koho vlastně vyučuje. Zdá se, že nevinná dvorská láska zdaleka není tak přitažlivá jako vášnivé Rogerovo objetí…
Historická romance235 Z Anne O'Brienová (O'Brien, Anne)Markýza na útěkuOsiřelá Frances Hanwellová vyrůstá u svého strýce, hraběte Torringtona. Ten ji doslova vězní ve svém sídle, a ještě ke všemu ji chce proti její vůli provdat za svého syna Charlese. Tají před ní, že je dědičkou značného jmění, jehož se chce po sňatku zmocnit. Zoufalá Frances unikne svým věznitelům v kočáře sousedního šlechtice, markýze Aldeborougha.
Tím se však před očima společnosti zkompromituje a markýz jí navrhne jediné východisko, jak všechno napravit: sňatek. A to sňatek z rozumu.
Sladký život103 P Jane Porterová (Porter, Jane)V řeckém objetíŘecký miliardář Kristian je tím nejhorším pacientem, jakého Elizabeth poznala! Odmítá být vydán na milost komukoli z těch, kdo o něj pečují. Zvlášť když jde o ženu! Sama na přepychovém sídle je Elizabeth vystavena jeho neodolatelné přitažlivosti. Věci se jí začínají vymykat z rukou a ona ví, že bude muset odejít stejně jako všech těch sedm zdravotních sester, které se o Kristiana staraly před ní. On je však zásadně proti. A použije každé zbraně, kterou má jako muž k dispozici, aby jí v tom zabránil …
Sladký život104 Q Elizabeth Powerová (Power, Elizabeth)Nezapomenutelná plavbaNeuplynula vteřina, aby Shannon všeho nelitovala – smrti matky, neschopnosti otce dát jí lásku a porozumění, zrady přítele. Musela utéct a postavit se na vlastní nohy, které se ale ukázaly být příliš vratkými … Naštěstí přišel den, kdy na ni na barcelonské ulici narazil Kane, jediný muž, kterého v životě doopravdy milovala. Odvezl ji na jachtu, a když spala, tak ji unesl. Vstříc mořským dálavám, lásce a novému životu!
Sladký život101 X Trish Moreyová (Morey, Trish)V hledáčku paparazziůPřed osmi lety bohatý řecko-australský podnikatel Alexander svedl mladičkou Saskii, aby se pomstil její rodině. Teď se potkali znovu a po pomstě touží naopak Saskia! Oba se ze všech sil snaží mít nad tím druhým navrch. Zároveň je ale něco k sobě neodolatelně přitahuje. Alex je rozhodnut dokončit, co před osmi lety začal. Tehdy šlo o pomstu, ale dnes …?
Sladký život102 Y Catherine Spencerová (Spencer, Catherine)Cesta do ProvenceDiana manželovi obětovala vše. A nezískala nic… Kromě nečekané svobody, když ji muž opustil! Diana se rozhodne vypravit se ze Spojených států do francouzské Provence a najít tam svou biologickou matku; jako miminko ji totiž adoptoval americký manželský pár. Záhy najde víc, než v co se kdy odvažovala doufat, ale - není to všechno příliš dokonalé? Co se skrývá za skvělým zevnějškem Antona, provensálského hraběte?
Sladký život Duo32 I AAnne Matherová (Mather, Anne)Zámek ve SkotskuZa to, že je proslulým spisovatelem, Liam zaplatil zdravím, bezmála životem, především však ztrátou soukromí. Takže to, jež mu zbylo, si úzkostlivě chrání. I před krásnou Rosou, která na jeho ostrově kousek od pobřeží Skotska hledá ztracenou sestru!
Sladký život Duo32 I BHelen Brooksová (Brooks, Helen)Setkání v LondýněKdyž Londýňanka Cory pouštěla z vodítka psa Rufuse, netušila, co se stane! Z muže, kterého Rufus srazil k zemi, se totiž vyklubal bohatý byznysmen Nick. A jako odškodnění za zničený oblek chtěl maličkost - aby s ním Cory povečeřela… Proč ale Cory odmítá všechny Nickovy nabídky, přestože po něm touží?
Desire808 K Anna DePalo (DePalo, Anna)Novodobá VenušeTo, že měl strávit měsíc v domě u jezera v horách, úspěšného podnikatele Ryana Sperlinga nijak netěšilo. Chyběl mu jen krůček k tomu, aby se konečně pomstil svému zkaženému otci a sesadil ho z vedení rodinného podniku. To byl cíl, kterému zasvětil několik posledních let. Ani ve snu by ho nenapadlo, že by právě zde v horách mohl potkat ženu tak přitažlivou a vzrušující, že by mohla stát modelem pro novodobou Venuši. Ženu, které se podařilo změnit v jeho duši i srdci mnohé …

Minisérie Absolventi Harvardu
Desire809 L Susan Malleryová (Mallery, Susan)Zatvrzelý milionářMarina podlehla sestřiným prosbám a svolila, že jí pomůže s přípravami svatby. Nejvíc jí na tom ale bylo proti srsti, že ji čekalo několik týdnů v nepříjemné společnosti Todda Ashtona, jenž jí byl z duše protivný. Postupem času však objevila i jeho kladné stránky a zcela nečekaně se do něj zamilovala. Jakou budoucnost však mohl mít vztah k někomu, kdo v lásku zatvrzele nevěřil?

Minisérie Milionová svatba
Desire Duo810 O AJan Colleyová (Colley, Jan)Muž ze sousedstvíEva se odstřihla od všeho špatného – rozvodu, ztráty zaměstnání - a rozhodla se pro nový začátek na novém místě. Její nejbližší a vlastně jediný soused toužil po samotě natolik, že se snažil od Evy její zchátralý dům koupit, aby ho mohl zbourat. Eva se ale nemínila svých plánů vzdát, obzvláště když její nerudný soused byl zároveň tak přitažlivý muž …
Desire Duo810 O BBarbara Dunlopová (Dunlop, Barbara)Nestoudná nabídkaPodivná nabídka Emmu rozzuřila. Může zachránit rodinný podnik, jedině když se vdá za konkurenta, miliardáře Alexe Garrisona. Musí ale sehrát roli milující ženy a předstírat, že jejich manželství bylo uzavřeno z lásky. Emma netušila, že pro záchranu rodinné firmy bude muset obětovat i své srdce.
Special131 G AElizabeth Rollsová (Rolls, Elizabeth)Neposlušný vikomtUloupené polibkyPohodu Vánoc v sídle lorda z Alderley kalí skutečnost, že se pán domu odmítá podřídit náležitým společenským zvyklostem. Nechce se mu do zásnub s bohatou dědičkou, kdežto kolem skromné a tiché Philippy se točí víc a víc …
Special131 G BDeborah Haleová (Hale, Deborah)Darované štěstíUloupené polibkyOvdovělá Christabel se už dávno smířila s nepřízní osudu. Nečeká od něj žádné dary, ráda by jen zajistila spokojený a příjemný život svému malému synkovi. Právě o Vánocích se ale štěstěna konečně rozhodla vynahradit jí prožité strádání a zahrnout ji teplem, pohodou, radostí – a možná i láskou!
Special131 G CDiane Gastonová (Gaston, Diane)Tříkrálová nocUloupené polibkyJediná impulzivní noc lásky, následovaná odloučením, změnila život Elizabeth i Zachovi. Jenže co se stane, když do hry zasáhne náhoda a znovu svede bývalé milence pod jednu střechu?

Počet zobrazených záznamů: 21

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2977
Denní počet: 1
Počítáno od: 12.11.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace