Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 5/2008

Zobrazuji informace o produkci 5 / 2008


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance835 A Rebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Stvořeni pro manželstvíSydney Taylorová okouzlila Jaroda Kendalla na první pohled. Během roku se jejich přátelství upevnilo a přerostlo v lásku. Oba však své city museli pečlivě tajit, neboť Jarod byl knězem. A tak se Sydney raději rozhodla z městečka odejít. Jarod stál před nejtěžším rozhodnutím svého života: má se vzdát celibátu, vyhledat Sydney a přesvědčit ji o svých citech, nebo dál sloužit lidem v kněžském rouchu…
Romance836 B Cara Colterová (Colter, Cara)Pod rouškou nociLuxusní letovisko La Torchere je opět svědkem nového mileneckého vztahu. Cynthia je krásná mladá žena, zcela oddaná své matce, s níž tráví ve středisku dovolenou. Rick je bohatý a věhlasný architekt, který se kvůli svému úrazu stal chladným a cynickým mužem. Přesto v něm Cynthia vyvolává city, které, jak si myslel, už dávno pohřbil hluboko ve svém srdci. Podaří se Cynthii přesvědčit Ricka, že láska dokáže překonat i ty největší překážky?

Minisérie Jako v pohádce…
Romance Duo837 T ABarbara Hannayová (Hannay, Barbara)Australská láskaErin se vydává se synem Joeyem do opuštěného australského vnitrozemí, kde se setkává se svým exmanželem, kterého před pěti lety opustila. Když znovu spatří Lukea, vyplavou na povrch dlouho potlačované vzpomínky na jejich manželství, na štěstí, které spolu prožívali. Luke je však nyní rozhodnutý udělat vše pro to, aby Erin zůstala a jejich manželství dostalo druhou šanci.
Romance Duo837 T BBarbara McMahonová (McMahon, Barbara)Šejkův tajný plánTalik má zachránit svého bratrance z osidel vypočítavé ženy a vymyslí plán: oslní Lauru svým bohatstvím, získá ji sám a bratrance osvobodí. Laura, prostá dívka, je naprosto unesena úžasným mužem, který jí plní každé přání…
Královská dynastie2 M Melanie Milburneová (Milburne, Melanie)Ztracený princProslulý australský kardiolog Alex Hunter rozhodně nečekal, že mu cesta na ostrov Niroli obrátí život naruby. Původně měl vyšetřit a operovat starého krále, ale ani ve snu by ho nenapadlo, že zde potká ženu, která ho bude osudově přitahovat. A už vůbec by nevěřil, že v něm ostrované poznají svého ztraceného prince. Bouřlivé události před více než třiceti lety a jeho adopce, to vše do sebe zapadlo jako chybějící dílky skládačky. Avšak královská role má svá přísná pravidla a je na Alexovi, co vše bude ochoten pro trůn obětovat…
Historická romance218 E Mary Nicholsová (Nichols, Mary)Záchrana v pravý časLady Charlotte Hobartová je vdova se dvěma malými dcerami, která po smrti manžela žije na sídle svého tchána. Když lord Hobart zemře, zůstává bez prostředků, nemá kam jít a doufá, že mladší bratr jejího manžela a nový dědic, který jako černá ovce rodiny žil dlouhá léta v Indii, ji nevyhodí z domu, ale nechá ji tam, kde to má ráda. Cecil Hobart má ale jiné plány než ona a Charlotte ztrácí naději na šťastný život.
Vévoda Stacey Darton, o němž Cecil tvrdí, že je jeho vzdálený příbuzný, a jehož hostí na svém nově nabytém sídle, Charlotte od prvního okamžiku přitahuje a rád by jí nějak pomohl. Bude to ale v jeho silách?
Historická romance216 W Terri Brisbinová (Brisbin, Terri)Cesta do jeho srdceJocelyn MacCallumová věřila, že se vdá z lásky. Musí však zachránit bratra, a tak jí nezbývá nic jiného než se stát ženou Connora MacLerieho, přezdívaného Bestie Vysočiny. Přijde o život stejně jako jeho první žena? Anebo se do něj dokáže zamilovat a získá lásku náčelníka jednoho z nejmocnějších klanů skotské Vysočiny?
Connor MacLerie má pověst krutého a zlého člověka. Všichni se ho bojí a po straně o něm mluví jako o Bestii.
Jocelyn by ani ve snu nenapadlo, co ji může potkat. Musí se za Bestii vdát a opustit muže, jehož skutečně miluje. Zvládne nelehkou životní situaci? A jaký je Connor MacLerie ve skutečnosti?
Historická romance217 Z Anne Herriesová (Herries, Anne)Společnice pro životDaniel, hrabě Cavendish, se po dramatickém životě během balkánské války začíná doma v Anglii pomalu nudit. Přivítá proto možnost zúčastnit se pátrání, kdo se ukrývá za několika únosy mladých dívek.
V jeho nebezpečném úsilí ho podporuje nová společnice jeho matky, která má s člověkem, podezřelým ze spáchání tohoto a ještě mnoha jiných zločinů, také neblahé zkušenosti. Elizabeth Traversová je sice mladičká, ale její odvaha a chladnokrevný postoj i v nebezpečných situacích probudí v Danielovi vůči Elizabeth nečekanou úctu a možná něco mnohem hlubšího…
Sladký život79 P Jacqueline Bairdová (Baird, Jacqueline)Bankéřova manželkaBohatý řecký podnikatel Leon věří na peníze, moc… a rodinu. Proto, když mu umře sestra a zanechá po sobě syna, jedná rychle a věcně. Vyhledá ženu, která má jeho synovce v opatrovnictví, a požádá ji o ruku. Helen dobře ví, že ji Leon považuje jen za ženu lačnící po penězích. Přesto se svatbou souhlasí. Brzy ale přijde na to, že chce víc než jen skvělého milence… touží po milujícím manželovi!
Sladký život80 Q Robyn Donaldová (Donald, Robyn)Modelka a princ z IllyrieTajemná Illyrie, státeček, který se jen před krátkou dobou zbavil jha krutovlády diktátora, je osudem krásné modelky Jacoby i prince Marka… Proč se ale Marko nesmí dozvědět, že žena, která ho přitahuje, je jeho krajankou? A jak se dokáže Jacoba vyrovnat s tím, že prince ze své rodné země nesmí milovat, naopak se před ním musí skrývat?
Sladký život77 X Lucy Monroeová (Monroe, Lucy)V královské rodiněPro korunního prince Claudia byly požadavky, jaké musí splňovat jeho manželka, naprosto jasné. Musí být krásná, vzdělaná, musí mu být oporou… a musí království dát dědice. Jeho vyvolená, Therese, kterou si vzal ze ženu, se jevila jako ideální. Jenom ale do určité chvíle! Proč chce Therese náhle opustit svého manžela, přestože ji stále přitahuje?
Sladký život78 Y Sarah Morganová (Morgan, Sarah)Náhrdelník s briliantemArcheoložka Angelina tráví dny svého poklidného života výzkumem v podzemí muzea a přednáškami pro studenty. Až tragická smrt její mladší sestry jí v podobě mladého a vášnivého řeckého magnáta Nikose ukáže, že v životě jí něco chybělo! Navrátí se vzácný diamant, jenž je prvotní příčinou všech Angeliných trampot, do rukou původního majitele, či skončí na hrudi vyvolené ženy?
Návraty lásky3 C Christine Rimmerová (Rimmer, Christine)Nekonečná jízda„To je šílenství… nemohu se provdat za muže s tak pochybnou pověstí, jako je Jed Ryder,“ myslí si elegantní a uhlazená Adora. Ona přece hledá váženého, vysoce postaveného manžela. A navíc ještě před osmačtyřiceti hodinami neměla ani ponětí, že Jed existuje. Ale když si ho nevezme, kdo se pak bude starat o jeho malou nevlastní osiřelou sestřičku?

Poprvé vyšlo pod stejným názvem v edici Desire 09/1999
Návraty lásky4 D Suzannah Davisová (Davis, Suzannah)Manžel na zakázkuSarah Ann Dempseyová má před sebou obtížný úkol – urychleně si najít manžela. Tak si to přeje její těžce nemocný dědeček. Jako jediný vhodný kandidát přichází do úvahy soused Gabe Thorton. Sarah Ann za ním přichází s nabídkou manželství naoko - rozhodně nemá v plánu se do něj zamilovat a tonout v obavách, zda Gabe její city opětuje.

Poprvé vyšlo pod stejným názvem v edici Desire 07/1999
Sladký život Duo26 I AMargaret Mayo (Mayo, Margaret)Pod Španělským sluncemKdyž španělský milionář Lucio zjistí, že má dceru, je přesvědčen, že ho dívčina matka, Kirstie, podvedla! Kirstie věří, že Lucio žije jen pro peníze a nic jiného než je nemá doopravdy rád. Lucio ji kdysi hluboce ranil a ona za žádnou cenu nehodlá dovolit, aby její dcera trpěla stejně!
Sladký život Duo26 I BAnnie Westová (West, Annie)Popelka od protinožcůAustralanku Marinu havárie připraví o otce i zdraví. Když její bratr přijde i o rodinnou firmu, rozhodne se Marina jednat… Je milionář Ronan jejím spojencem, rytířem na bílém koni, díky němuž se vše v dobré obrátí a nesmělá Marina rozkvete do krásy, nebo nepřítelem, který ji chce jenom využít?
Desire790 K Kathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Hra s cityMohl by mít kteroukoliv ženu, ale Blake Fortune, majitel několika kasin, se rozhodne, že získá Sashu. Je krásná, inteligentní, a především patří jeho bratrovi. Blake však ví, že pro něj měla kdysi slabost, a rozhodne se toho využít a svést ji. Chce bratrovi Sashu přebrat, aby mu dokázal, že není radno jej podceňovat. Blake však netušil, že zahrávání si s city může být pěkně nebezpečné…

Minisérie Magnáti z Dakoty
Desire791 L Michelle Celmerová (Celmer, Michelle)Odvržená milenkaZpočátku se jednalo jen o náhodné setkání dvou osamělých lidí v baru, které skončilo po vzájemné dohodě nezávazným sexem. Z tohoto spojení však vznikl život a Tess, která se vždy uměla o sebe postarat, najednou potřebovala Benovu podporu. Samotářský milionář Ben Adams však už ve svém životě s láskou, rodinou a dítětem nepočítal. Tess bude muset mít s Benem hodně trpělivosti. Podaří se jí osvobodit Bena ze spárů minulosti?

Závěr minisérie Bohatí samotáři
Desire Duo792 O AMary Lynn Baxterová (Baxter, Mary Lynn)Kouzlo cizinceZ krátkého Calova manželství vzešel syn, ale o tom Cal neměl ani tušení. Teprve po smrti své bývalé manželky se dozvěděl o jeho existenci a že o něj pečuje jeho švagrová Emma. Jaké zbraně použije otec, aby získal své dítě? Emma je vtažena do tornáda vášně, zrady a nenávisti, které může zahojit jenom láska…
Desire Duo792 O BHeidi Bettsová (Betts, Heidi)Vzhůru za štěstímVynikající počítačový expert Petr si byl jednou věcí naprosto jistý: ani on, ani jeho firma si nemohou dovolit přijít o asistentku Lucy. A Petr pro to byl ochoten udělat téměř vše. Ovšem Lucy, která byla do Petra už dva roky tajně zamilovaná, pomalu ztrácí trpělivost. Dojde někdy Petrovi, že kariéra a rodinné štěstí se nevylučují?
Special125 G AJan Freedová (Freed, Jan)Zrcadla lžouMatky a dceryLindsey Howardová se má už za necelý měsíc vdávat. Neví, kam dřív skočit, a její třináctiletá dcera si přitom usmyslela, že ji přivede k šílenství! Ještě štěstí, že má oporu ve své lásce, Adamu Sullivanovi.
Special125 G BJanice Kay Johnsonová (Johnson, Janice Kay)Povinnost odmítnoutMatky a dceryRosalinda Kirková se chce za každou cenu postavit na vlastní nohy. Když pro ni matka najde toho pravého manžela, musí ho proto odmítnout. A to i přesto, že se zdá, že Craig Morrow je přesně takovým mužem, jakého ona sama hledá.
Special125 G CMargot Earlyová (Early, Margot)ProzřeníMatky a dceryKdyž Gabe Lucero před Dany Wildeovou, svou kamarádkou od dětství, prohlásí, že její poněkud výstřední matka je výjimečná, statečná a milá žena, začne si to Dany konečně uvědomovat taky. A stane se ještě něco. Začne se jinýma očima dívat i na Gabea. Už v něm nevidí jen přítele.

Počet zobrazených záznamů: 23

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3456
Denní počet: 1
Počítáno od: 18.05.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace