Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 5/2013

Zobrazuji informace o produkci 5 / 2013


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance985 A Lucy Gordonová (Gordon, Lucy)Nenápadná kráskaTravis Falcon je sice televizní hvězda, ale má pověst svůdníka a jeho kariéra je ohrožena! Kde má rychle najít snoubenku, která by se s ním ukazovala na veřejnosti, ale přitom nežádala jeho srdce? Takže když do něj ve studiu do slova a do písmene vrazí krásná dívka, má jasno: tahle je přesně to, co hledá - nenápadná, rozkošná a inteligentní!
Charlene, i když se zařekla, že už žádného muže nechce, nedokáže odolat Travisově nabídce, aby si hrála na jeho milenku. Jde však skutečně jen o hru?
(Předposlední díl Dynastie Falconů)
Romance986 B Nikki Loganová (Logan, Nikki)Námluvy pod hvězdamiOna patřila na střední škole k nejobletovanějším krasavicím. On byl úplná nula. Ale přesto byli Beth a Marc ti nejvěrnější přátelé - až do dne, kdy jediný žhavý polibek na dlouhou dobu všechno zničil…
Po letech je osud znovu svede dohromady při záchranné akci. Oba vědí, že to mezi nimi stále jiskří, ale na staré křivdy nedokážou zapomenout. Jenže jak má Beth odolat, když musí strávit se svůdným a přitažlivým Marcem noc pod hvězdami na australské pláži?
Historická romance364 W Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Zásnuby s poručníkemLady Diana Copelandová se rozjede do Londýna, aby od plic pověděla svému novému poručníkovi, co si myslí o jeho nechutné nabídce k sňatku. Už předtím však kvůli této nabídce uprchly z domova její dvě sestry.
K jejímu překvapení se ale v Londýně setkává s pohledným mladým mužem, který v ničem nepřipomíná nafoukaného starého blázna, jakého v roli poručníka očekávala. Aby zachránila svoji dobrou pověst, souhlasí, že se za lorda Faulknera provdá…
(2. díl minisérie Sestry Copelandovy)
Historická romance365 Z Gail Whitikerová (Whitiker, Gail)Nápadníci slečny SophieSophie Valloisová nemá v úmyslu se vdávat. Přijela do Anglie navštívit člověka, jemuž před lety zachránila život. Její předsevzetí však změní muž, který má postiženou sestru a jehož společnost vyvrhla ze svého středu.
Je tu však ještě jeden nápadník - a ten je ochoten jít přes mrtvoly.
Sladký život261 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Anglická růžeBledá, s porcelánovou pletí… pravá anglická růže… A Cesario po ní zatoužil. Jenže půvabná veterinářka byla nadále ochotna se starat pouze o jeho koně; o něj samotného zájem neměla… Až do chvíle, kdy na Cesariově rozhodnutí začal záviset osud jejího otce!
Jessice se sice uhrančivý italský magnát, který se usadil v jejich městečku, vždy líbil, rozhodně se ale nechtěla stát jednou z dalších žen, které mu projdou životem… a postelí! Když se však Cesario stal tím jediným, kdo jí mohl pomoci, kdo ji mohl zachránit, nezbylo jí nic jiného než si vyslechnout, co za to požaduje.
Rozhodně by nikdy nečekala, co to bude!
Sladký život262 Y Sarah Morganová (Morgan, Sarah)Šéf se špatnou pověstíPolly se podařilo dosáhnout v tak "mužském" povolání, jako je kreativec v reklamní agentuře, řady úspěchů! Byl tu pouze jeden "malý" problém: skoro nikdo nevěděl, že úspěchy firmy jsou její. Nadřízení si je totiž vždy přivlastnili!
Pro Damona, žraloka v reklamní branži, představovalo pohlcení firmy, v níž Polly pracovala, jeden ze způsobů, jak si to vyřídit s člověkem, jehož bytostně nesnášel - s Pollyiným otcem. A neschopná Polly, rozmazlovaný tatínkův mazánek, pro něj neměla představovat žádnou překážku…
Zmýlil se úplně ve všem!
I Polly ale měla zjistit, že špatná pověst, která jejího nového šéfa předchází, není zasloužená!
Sladký život Duo102 I AChantelle Shawová (Shaw, Chantelle)Kouzlo AmalfiPřed deseti roky Gina Lanza okouzlila. A dala mu zapomenout na bolest.
Tenkrát Gina díky Lanzovi poznala, co je to láska. Jenom na pár chvil, než od ní odešel. Bolelo to, ale nic mu nevyčítala. Žila si dál vlastní živo… a také poznala, co je to smutek a žal.
Okouzlení nepominulo! Než však Gina s Lanzem k sobě znovu najdou cestu, musí si navzájem vyléčit svá zraněná srdce.
Sladký život Duo102 I BHelen Brooksová (Brooks, Helen)Krásná vdovaLáska se zkrotit nedá…
Vdova se dvěma malými dětmi, která splácí dluhy po manželovi, to má těžké. To Toni věděla dobře. Nabídka velkoryse placeného zaměstnání od developera Steela byla pro ni doslova zázrakem.
Steel se u své nové zaměstnankyně brzy naučil oceňovat i něco více než jen její profesní schopnosti. Ještě ale musel naučit něco i ji. Že ne všichni muži jsou stejní!
Sladký život Duo103 J AKim Lawrenceová (Lawrence, Kim)V popelčiných střevíčcíchŽe se pod těmi nevzhlednými šaty skrývá taková krása, to Marco, majitel úžasného sicilského zámku nemohl tušit. To, že je Sophie Balfourová, která k němu přišla jako zástupce firmy ucházející se o zakázku na rekonstrukci jeho sídla, chytrá, vtipná a odvážná, poznal ale rychle.
Pro Sophii to byla práce snů. A Marco, muž, pro něhož měla pracovat, byl zase mužem snů…
Sladký život Duo103 J BElizabeth Powerová (Power, Elizabeth)Hříchy minulaUž tenkrát, před pěti roky měl Damiano pochopit, že je v té dívce něco více. A nesoudit ji jenom na základě prvního dojmu! Když zjistil, jak moc se v ní zmýlil, rád by vše napravil. Jenže neví jak…
Nikdy nikdo neublížil Rivě tak jako Damiano. A setkání s ním bylo proto pro ni více než nepříjemné. Aspoň si to dlouho namlouvala… A mezitím musela coby bytová designérka odvést v jeho domě co nejlepší práci.
Desire970 K Michelle Celmerová (Celmer, Michelle)Janeina volbaNová sekretářka provozního ředitele Western Oil Jordana Everetta není jen tak obyčejný záskok. Jane má v utajení zjistit, zda její nový šéf nestojí za výbuchem v rafinerii a jaký je účel převodů velkých částek z jeho účtů. Ve chvíli, kdy se její tajné poslání střetne s těžko ovladatelnou touhou, musí se Jane rozhodnout, zda dá přednost vysněné kariéře, nebo muži, jenž si zcela nečekaně získal její srdce.

(Předposlední díl minisérie Mezi elitou)
Desire Duo972 L AEmily McKayová (McKay, Emily)Když slova nestačíDokonalá postava, bujné vlasy a oheň v očích dávaly tušit, jaká vášeň se v Aně v ní skrývá. Ona však nestála o flirt nebo povrchní vztahy, a i proto opustila pozlátko Hollywoodu a začala pracovat v charitativní organizaci. Ale i zde ji čekala spolupráce s celebritou, známým rockovým zpěvákem, jehož písničky Ana zbožňovala…
Desire Duo972 L BKatherine Garbera (Garbera, Katherine)Tanec láskyPo jednom nevinném tanci během kurzu salsy zjistí Jenny, učitelka tance, a Nate, jeden ze spolumajitelů klubu, že je to k sobě silně přitahuje. Přestože je spousta důvodů, proč by si spolu neměli začínat, nakonec spolu stráví celou noc!
Desire Duo971 O AMaxine Sullivanová (Sullivan, Maxine)Už ti nevěřím!Gemmu a Tatea kdysi spojoval bouřlivý milostný vztah. Když se pak déle než po roce potkali na chodbě místní nemocnice, byl to pro Gemmu pěkně nepříjemný šok. Stala se z ní totiž mezitím matka a Tate netušil, že právě on je otcem malého Nathana.
Desire Duo971 O BKate Carlisleová (Carlisle, Kate)Zásah osuduTrish nastoupila na místo asistentky mocného miliardáře Adama s jasným cílem: musí odhalit jeho nekalé podnikatelské praktiky a zničit ho. Avšak od prvního dne Adam vůbec nezapadal do role padoucha…
Zlatá kolekce17 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Spřízněné dušeSuzy by nikdy nenapadlo, že by se mohla zaplést do práce tajných služeb. Ale osudové setkání s plukovníkem Lucasem Soamesem změní běh celého jejího života! Když se Suzy náhodou stane součástí Lucasova tajného poslání, nezbývá drsnému vojákovi nic jiného, než aby ji začal vydávat za svoji milenku. V tajemné luxusní vile na italském pobřeží se jejich naoko hraný vztah začíná poznenáhlu proměňovat ve skutečnou a opravdovou lásku…
Special na přání215 G ALinda Goodnightová (Goodnight, Linda)Lásky se neboj!Jak přimět rezervovaného právníka Granta,aby se znovu zamiloval? Jak pomoci Arianě získat otce pro očekávaná dvojčátka? Řešení je jediné: dát tyhle dva dohromady! A jestli láska opravdu dokáže všechno, snad spolu najdou odpovědi na své problémy… a splní si své sny.
Special na přání215 G BGrace Greeneová (Green, Grace)Bolestivé vzpomínkyKdyž Liz zjistí, že je těhotná, postaví ji její partner před rozhodnutí: buď dítě, nebo on. Liz se rozhodne pro dítě a tím jí nastanou komplikace. Chce se vrátit se do rodného městečka, ale zděšeně zjišťuje, že otec prodal rodný dům Mattu Garvockovi - jejímu příteli z mládí, který jí na střední škole zlomil srdce. Liz je však přesvědčena, že Matt nemá na dům právo, a je rozhodnuta bojovat o něj do poslední kapky krve!
Special na přání216 H AAnne Marie Winstonová (Winston, Anne Marie)Vždy k službámDel neměla jednoduché dětství. Jako dcera hollywoodské hvězdy zažila bujaré večírky a užívané si v nevázané společnosti, a tak k podobnému životnímu stylu získala silný odpor. Zabrala se do práce a spořádaně žila bez partnera až do svých devětadvaceti. Ale na oslavě svých narozenin se rozhodla - neodejde z ní sama a sežene někoho, kdo ji zasvětí do tajů lásky…
Special na přání216 H BSophie Westonová (Weston, Sophie)Rebelka a hraběLisa je úspěšná mladá makléřka, která pobuřuje okolí svým provokativním a svérázným chováním. Jednoho rána ji po prohýřené noci probudí zvonek a ona se setká s arogantním, ale velmi pohledným synovcem své bytné. Nikolaj má v plánu zjistit si o tetině tajuplné nájemnici co nejvíce informací, ale místo toho se do ní beznadějně zamiluje!

Počet zobrazených záznamů: 20

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1719
Denní počet: 1
Počítáno od: 18.05.2013

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace