Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Dani Collinsová

Zobrazuji údaje o autorce Dani Collinsová - Collins, Dani


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2015/12Sladký život Duo165 J AŘecká hraGideonovo manželství s Adarou bylo dobré. Snad chladné, snad tiché, ale dobré…
Až do chvíle, kdy se vše zhroutilo!
Má Adara opravdu důvod se s Gideonem rozcházet? Podváděl ji její muž, nebo říká pravdu, že jí byl vždycky věrný?
Problém je v tom, že jen Gideon ví, že k manželce upřímný nebyl. I když úplně jinak, než si myslí ona!
2016/1Sladký život Duo167 J ALoučení na BaliTheo nemá důvod přijímat Jayiny telefonické hovory! Toho dne, kdy se Theo s Jayou, manažerkou hotelu, který patřil jeho rodině, nejvíce sblížili, se také rozloučili. Navždy!
Jenže takové "navždy" nemusí mít zase až tak dlouhé trvání. Na to přišel Theo už po osmnácti měsících. A znovu si začal přát, aby bylo něco "navždy"?
2016/4Sladký život Duo173 J BZjizvená tvářZjizvený ruský miliardář Alexej se už svému úhlavnímu nepříteli pomstít nemůže. Ani jeho smrt ho ale nesmířila s těmi, již po něm zůstali. Třeba s jeho milenkou Clair!
Clair sice neví, co měl Alexej proti jejímu šéfovi, tím méně, co má proti ní, dojde jí ale, že aby se splnily její sny… musí nechat Alexeje splnit si ty jeho! A brzy pochopí, že mnohem horší než jizva na tváři je ta, kterou Alexej nese v srdci!
2016/8Sladký život339 X Hříšná oázaKdyž Fern odcházela z Anglie, věřila, že udělala to nejlepší, co udělat mohla. A místo učitelky šejkových dcer v pohádkové říši kdesi na Středním východě ji uspokojovalo. Až do chvíle, než potkala Zafira!
Od tohoto okamžiku ji už nemohlo uspokojit nic!
Zafir, vládce sousední říše se každoročně v té oáze, ležící uprostřed mezi oběma státy, schází se svým panovnickým přítelem a jeho manželkou, svou sestrou. Tentokrát ale s nimi přijela i ta pihovatá zrzka, která se neustále červenala…
A Zafir věděl, že ji musí mít!

(Druhý z příběhů série Sedm sexy hříchů, tentokrát chtíč!)
2017/3Sladký život Duo194 I BMelodie z MontmartruJiskra mezi Melodií a Romanem sice přeskočila v prvním okamžiku, ale ani jeden nevěřil tomu, že by mohl doufat v nějakou budoucnost.
Roman v budoucnost nevěřil vůbec, pro Melodii byla představa, že by o ni mohl tak úchvatný muž projevit více než krátký a prchavý zájem, jenom nedostižným snem.
A to Melodie nevěděla, že Roman má důvod ji nenávidět!
2017/6Sladký život Duo200 I BSvádění v PařížiRodina je vše… O tom byli přesvědčení všichni sourozenci Demitriho z bohaté rodiny Makricostových. A myslela si to i Natalie, byť pro ni byla opravdová rodina jenom nedostižným snem…
Jediný, kdo to nechápal, byl sám Demitri. A než mu došlo, že pokud opravdu chce Natalii na delší dobu než jen na pár nocí, bude se muset něco změnit.
A tím něčím že bude muset být on!
2018/1Sladký život Duo214 I BItalský skandálBěhem pár chvil se Gwyn zhroutil svět. Pár jejích podvržených fotek ji dokázalo připravit o práci, dobrou pověst, rodinu… a nakonec i vyzradit to, co bylo jejím největším tajemstvím.
Vito neváhal. Sice poměrně brzy pochopil, že ta Američanka se skutečně nejspíš stala nevinnou obětí skutečných zločinců, její pověst ale zachránit nemohl. A vlastně mu na ní ani nezáleželo.
A tak se rozhodl ututlat skandál… skandálem ještě větším!
2018/3Sladký život Duo218 I APřekvapení pod závojemKdyž Mikolas před oltářem zvedl závoj své nevěsty… a uviděl úplně jinou ženu, než jakou očekával, pochopil, že se mu věci právě vymkly z rukou!
Viveka měla celou řadu dobrých důvodů, proč tím, že si na sebe vzala šaty své sestry, svatbu znemožnila. A teď měla stejně tak celou řadu dobrých důvodů, proč se pokusit uprchnout. Jenže brzy si uvědomila, že Mikolas ji utéct nenechá!
2019/2Sladký život400 Y Konečně v New YorkuStavros stojí před životním rozhodnutím - podřídit se dědečkově vůli, najít si nevěstu a převzít rodinný podnik, nebo zůstat svobodný, ale bez prostředků? Jeho dobrodružné srdce mu radí užívat si život, jenže když potká rozkošnou Calli, dojde mu, že je to manželka přesně podle jeho gusta!
Calli - ač Stavrose nemiluje - se rozhodne jeho nabídku využít, protože jedině tak má příležitost dostat se do New Yorku a najít svého syna, kterého jí před šesti lety vzali. Nepočítá však s tím, že se během líbánek do svého manžela zamiluje…

(2. část minisérie Boháči v utajení)
2019/10Sladký život Duo256 I AZadlužená milionářiCami konečně našla práci svých snů! Jenže jejím nadřízeným se má stát Sicilan Dante Gallo, s nímž má neblahé zkušenosti z minulosti. Danteho však tahle kráska stále přitahuje, a i přes přetrvávající nedůvěru ji svede… netuší ale, jak je tahle dívka nevinná a upřímná. Budou oba ochotní za svůj vztah navzdory všem úskalím bojovat?
2020/5Sladký život430 Y Šejkova nevěstaŠejk Karim udělá všechno pro to, aby zachránil své království - dokonce i unese nevěstu! Když princezna Galila, sestra šejka Zufara, odhalí nejtemnější tajemství jeho rodiny, nezbývá mu než ji svést a učinit z ní svou manželku. Galila však o takové manželství nestojí! Při pokusu o útěk ji zastihne v poušti písečná bouře, již přečká v beduínském táboře. A jediný, kdo ji může zachránit, je právě šejk Karim.
I když tvrdí, že ji nikdy nebude milovat, Galila nakonec nedokáže vzájemné přitažlivosti odolat.

Počet zobrazených záznamů: 11

Na seznam autorek začínajících na Co

Na seznam autorek od písmene C

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1005
Denní počet: 1
Počítáno od: 06.12.2015

Poslední modifikace 27.05.2020, 21:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace