Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Dani Collinsová

Zobrazuji údaje o autorce Dani Collinsová - Collins, Dani


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2015/12Sladký život Duo165 J AŘecká hraGideonovo manželství s Adarou bylo dobré. Snad chladné, snad tiché, ale dobré…
Až do chvíle, kdy se vše zhroutilo!
Má Adara opravdu důvod se s Gideonem rozcházet? Podváděl ji její muž, nebo říká pravdu, že jí byl vždycky věrný?
Problém je v tom, že jen Gideon ví, že k manželce upřímný nebyl. I když úplně jinak, než si myslí ona!
2016/1Sladký život Duo167 J ALoučení na BaliTheo nemá důvod přijímat Jayiny telefonické hovory! Toho dne, kdy se Theo s Jayou, manažerkou hotelu, který patřil jeho rodině, nejvíce sblížili, se také rozloučili. Navždy!
Jenže takové "navždy" nemusí mít zase až tak dlouhé trvání. Na to přišel Theo už po osmnácti měsících. A znovu si začal přát, aby bylo něco "navždy"?
2016/4Sladký život Duo173 J BZjizvená tvářZjizvený ruský miliardář Alexej se už svému úhlavnímu nepříteli pomstít nemůže. Ani jeho smrt ho ale nesmířila s těmi, již po něm zůstali. Třeba s jeho milenkou Clair!
Clair sice neví, co měl Alexej proti jejímu šéfovi, tím méně, co má proti ní, dojde jí ale, že aby se splnily její sny… musí nechat Alexeje splnit si ty jeho! A brzy pochopí, že mnohem horší než jizva na tváři je ta, kterou Alexej nese v srdci!
2016/8Sladký život339 X Hříšná oázaKdyž Fern odcházela z Anglie, věřila, že udělala to nejlepší, co udělat mohla. A místo učitelky šejkových dcer v pohádkové říši kdesi na Středním východě ji uspokojovalo. Až do chvíle, než potkala Zafira!
Od tohoto okamžiku ji už nemohlo uspokojit nic!
Zafir, vládce sousední říše se každoročně v té oáze, ležící uprostřed mezi oběma státy, schází se svým panovnickým přítelem a jeho manželkou, svou sestrou. Tentokrát ale s nimi přijela i ta pihovatá zrzka, která se neustále červenala…
A Zafir věděl, že ji musí mít!

(Druhý z příběhů série Sedm sexy hříchů, tentokrát chtíč!)
2017/3Sladký život Duo194 I BMelodie z MontmartruJiskra mezi Melodií a Romanem sice přeskočila v prvním okamžiku, ale ani jeden nevěřil tomu, že by mohl doufat v nějakou budoucnost.
Roman v budoucnost nevěřil vůbec, pro Melodii byla představa, že by o ni mohl tak úchvatný muž projevit více než krátký a prchavý zájem, jenom nedostižným snem.
A to Melodie nevěděla, že Roman má důvod ji nenávidět!
2017/6Sladký život Duo200 I BSvádění v PařížiRodina je vše… O tom byli přesvědčení všichni sourozenci Demitriho z bohaté rodiny Makricostových. A myslela si to i Natalie, byť pro ni byla opravdová rodina jenom nedostižným snem…
Jediný, kdo to nechápal, byl sám Demitri. A než mu došlo, že pokud opravdu chce Natalii na delší dobu než jen na pár nocí, bude se muset něco změnit.
A tím něčím že bude muset být on!
2018/1Sladký život Duo214 I BItalský skandálBěhem pár chvil se Gwyn zhroutil svět. Pár jejích podvržených fotek ji dokázalo připravit o práci, dobrou pověst, rodinu… a nakonec i vyzradit to, co bylo jejím největším tajemstvím.
Vito neváhal. Sice poměrně brzy pochopil, že ta Američanka se skutečně nejspíš stala nevinnou obětí skutečných zločinců, její pověst ale zachránit nemohl. A vlastně mu na ní ani nezáleželo.
A tak se rozhodl ututlat skandál… skandálem ještě větším!
2018/3Sladký život Duo218 I APřekvapení pod závojemKdyž Mikolas před oltářem zvedl závoj své nevěsty… a uviděl úplně jinou ženu, než jakou očekával, pochopil, že se mu věci právě vymkly z rukou!
Viveka měla celou řadu dobrých důvodů, proč tím, že si na sebe vzala šaty své sestry, svatbu znemožnila. A teď měla stejně tak celou řadu dobrých důvodů, proč se pokusit uprchnout. Jenže brzy si uvědomila, že Mikolas ji utéct nenechá!
2019/2Sladký život400 Y Konečně v New YorkuStavros stojí před životním rozhodnutím - podřídit se dědečkově vůli, najít si nevěstu a převzít rodinný podnik, nebo zůstat svobodný, ale bez prostředků? Jeho dobrodružné srdce mu radí užívat si život, jenže když potká rozkošnou Calli, dojde mu, že je to manželka přesně podle jeho gusta!
Calli - ač Stavrose nemiluje - se rozhodne jeho nabídku využít, protože jedině tak má příležitost dostat se do New Yorku a najít svého syna, kterého jí před šesti lety vzali. Nepočítá však s tím, že se během líbánek do svého manžela zamiluje…

(2. část minisérie Boháči v utajení)
2019/10Sladký život Duo256 I AZadlužená milionářiCami konečně našla práci svých snů! Jenže jejím nadřízeným se má stát Sicilan Dante Gallo, s nímž má neblahé zkušenosti z minulosti. Danteho však tahle kráska stále přitahuje, a i přes přetrvávající nedůvěru ji svede… netuší ale, jak je tahle dívka nevinná a upřímná. Budou oba ochotní za svůj vztah navzdory všem úskalím bojovat?
2020/5Sladký život430 Y Šejkova nevěstaŠejk Karim udělá všechno pro to, aby zachránil své království - dokonce i unese nevěstu! Když princezna Galila, sestra šejka Zufara, odhalí nejtemnější tajemství jeho rodiny, nezbývá mu než ji svést a učinit z ní svou manželku. Galila však o takové manželství nestojí! Při pokusu o útěk ji zastihne v poušti písečná bouře, již přečká v beduínském táboře. A jediný, kdo ji může zachránit, je právě šejk Karim.
I když tvrdí, že ji nikdy nebude milovat, Galila nakonec nedokáže vzájemné přitažlivosti odolat.
2020/8Sladký život Duo276 I ATrampoty s náušnicíJako by se všechno točilo kolem té staré náušnice! Vlastně ani nemá tak velkou cenu, a přesto ji chce získat tolik lidí! Hlavně ale Gisella? Jenže co má dělat, když její nový majitel, tak trochu tajemný Kaine, jí ji ne a nechce dát? Ani prodat, ani za nic vyměnit…
Místo toho ji Kaine přinutí, aby přijala jeho pravidla hry. A vůbec přitom netuší, že právě přijal pravidla její!
2021/1Sladký život Duo286 I AMilionářský kódGabrielův vztah s babičkou byl komplikovaný. Stará paní měla mnoha tajemství, ale tím největším se ukázala… Luli. Podivná dívka, která jeho babičce spravovala všechny její firmy… a současně stála na společenském žebříčku hluboko pod všemi služebnými, kuchaři a komorníky.
A Luli se stala součástí Gabrielova "dědictví".
A současně výzvou, kterou musí zvládnout!
2021/6Sladký život Duo297 J APopelčino pokušeníZasněžená kanadská krajina a v ní ona a on. Muž, žena a jezírko plné horké vody… A on je princ a ona… a tady pohádka končí. Sopi má sice spoustu rysů pohádkové Popelky, ale k tomu, aby jí někdo dal tři oříšky, se osud nějak nemá. Zase na druhou stranu ji nemusí Rhys tak pracně hledat jako jeho kolega z pohádky.
Jenže když ji najde, nestačí to.
Musí ještě najít sám sebe!
2021/9Sladký život Duo302 I BNe tak ošklivý...Ještě těžší rány než drápy a zuby šelmy, která ho málem připravila o život, zasadili Javierovi jeho nejbližší. Otec, matka, bratr… a Scarlett. Scarlett, pro niž zahořel a vzplanul, Scarlett, o které neměl ani tušení, že pod srdcem nosí jeho syna.
A stejné rány od svých blízkých utržila i Scarlett. Vždy se dokázala ale vztyčit a jít dále.
Jenže pokud mají mít Javiero a Scarlett budoucnost, po níž oba touží, musí si své rány nejdříve vyléčit!
2021/11Sladký život Duo307 J BKrabička s perlamiTa rezervovanost, ten chlad, všechno to byla jenom maska, pod kterou se Pia skrývala. Maska, pod níž ukrývala vášnivou ženu, aniž by sama věděla, že jí je. Jenže Angelo jí tu masku sejmul hned ten první večer. Ne! To Pia sama ji pro něj odložila.
Pro muže, který naopak neskrýval nic…
Ale v tom se Piin analytický mozek mýlil. Ve skutečnosti toho totiž Angelo skrýval hodně. A nebyly to pěkné věci!
2022/4Sladký život Duo317 J BKnihovnice a šejkStačilo pár hodin a z Hannah, nenápadné knihovnice z New Yorku, se stala princezna! Proto, že čekala dítě, které se mělo jednou stát králem! Napřed se ale musela provdat za muže, který otcem tohoto jejího dítěte… nebyl!
Pro Akína to bylo jednoduché: pokud ta žena čeká dítě jeho bratra, porodí budoucího panovníka. A jeho povinností je se o něj postarat! Nemůže-li to udělat bratr, je to jeho povinnost, a udělá to, přestože ta šedivá myš, kterou si má vzít za ženu, ho ničí neupoutala.
Jenže některé myšky jsou šedivé jenom na první pohled!
2022/6Sladký život Duo320 I ACo od tebe potřebuji?Pět roků Leon manželku neviděl, a teď najednou potřebovala jeho pomoc. Ona a jejich čtyřměsíční dcera!
Ani Leon, ani Tanja netušili, proč se po těch letech, které uplynuly od jejich svatby, nerozvedli. Nic si nedlužili a nic od sebe neočekávali. Jenže teď byl Leon jediný, kdo jí mohl dát, co nejvíce chtěla.
A Tanja byla zase tou, jež jediná mohla Leonovi poskytnout to, co nejvíce potřeboval. I když to ještě nevěděl!
2022/11Sladký život Duo331 J BUnesena do ŠanghajeTsai Jun Li byl úlovek. Titulky novin to často a rády zdůrazňovaly. Mladý, mužný a miliardář.
Jenže Ivy nechtěla nikoho "ulovit". Jun Li byl muž, s kterým chtěla strávit noc. A on tu noc chtěl strávit s ní. Jenže jednou nocí to neskončilo…
Ivy ví, že Jun Liovi na ní záleží, že se o ni bude starat a bude ji chránit. Jenže to nebylo to, co chtěla. Chtěla vědět, co Jun Li cítí. Co cítí k ní.
2023/2Sladký život496 Y Dcera bollywoodské legendyNejdříve pro něj byla jenom úkolem, pak se proměnila v posedlost…
Indický odborník na problematiku bezpečnosti Vídžáj vlastně ani nevěděl, co očekávat, když se rozhodl prověřit, zda modelka Oriel může být záhadnou dcerou celou Indií milované bollywoodské legendy…
Jenže pak mu nabídla své rty!
Oriel mužnému Indovi propadla okamžitě, o to větší bylo její zklamání, když zjistila, že Vídžáj ji má jenom za prostředek k dosažení jiného cíle. Touhy po něm se ale zříci nedokázala…
2023/3Sladký život498 Y Skandál na ManhattanuKdyž Nina odešla, Reve předpokládal, že se zase vrátí, že ho jenom zkouší vydírat. Jenže pak se vrátila, a Reve musel žadonit, aby znovu neodcházela! Až teď miliardář pochopil, jak moc jí ublížil, když považoval za samozřejmé, že je Nina stejně znuděná a pragmatická jako on. Když chtěl, aby byla jako on.
Nina odcházet nechtěla, věděla ale, že s mužem, který se jí pokouší neublížit tím, že jí ubližuje, zůstat nemůže. Pokud se nezmění!
A ještě je tu ten problém s tou krásnou francouzskou modelkou, která vypadá, jako by jí vypadla z oka!
2023/5Sladký život Duo343 J APopelka a playboy z Miami„Jestli někdy budeš chtít mít pocit, že žiješ naplno, že jsi svobodný a mocný, zamiluj se!“
Jenže Everett se zamilovat nechtěl! Nelákalo ho to. Posledních patnáct let se snažil na veřejnosti prezentovat jako zhýralý playboy. Ale teď by najednou potřeboval vědět, jestli to, co bylo mezi ním a Biankou, pro ni také něco znamenalo…!
Ovšem tím by se jí – a celému světu – vydal všanc!
2023/10Sladký život Duo352 I APomůžeš mi pomstít se!O ničem jiném než o pomstě Leander nesnil. A díky Iloně měl cíl na dosah ruky! Stačilo málo: aby Ilona souhlasila s tím, že se za něj provdá…
Ilona nečekala, že Leander bude tak oslňující jako na stránkách novin i ve skutečnosti. A tak mu řekla své ano…
Ale řekla mu ještě jednu věc: „Nejlepší pomsta je být šťastný!“
A to se musel Leander teprve naučit…
2023/12Sladký život Duo356 I AZmařené předsevzetíTěsně se objali, vrhli se do temnoty a proměnili se v ohňostroj…
Tak to ale být nemělo! Rebecca byla odhodlána od Vana odejít, už od něj dokonce odešla… a přežila. A nepochybovala, že dovede začít znovu! Bez něj.
Van pochopil, oč přišel, až když byla Rebecca pryč. A nikdy nepochopil, proč ho zavrhla!
Jenže pak se znovu setkali a nad vzájemným nepochopením zvítězila vášeň. Bude to první krůček na jejich nové společné cestě?
2024/2Sladký život519 X Poprask u oltářeAmelia se vrátila Hunterovi do života! Možná o tom snil, rozhodně ale ty sny nepočítaly s tím, že se objeví jako nezvaný host na jeho svatbě – s jinou ženou. A s jeho dítětem v náruči! Jejich manželství dávalo smysl. Hunter potřeboval světu dokázat, že se „usadil“ a navíc chtěl tak chránit jak Amelii, tak svou dceru. A kromě toho měl pocit, že mezi ním a Amelií je „něco víc“. A rád by to poznal. A ona také…
2024/3Sladký život521 X Šťastně zmařená svatbaEden předstírala, že je šťastná. Vzít si Huntera za muže dávalo smysl! Až na to, že ona nechtěla jeho… a on nechtěl ji.
To Remy, Hunterův svědek byl ten pravý. Poznala to už před pěti roky z toho, jak ji sevřel v náručí, jemně i silně zároveň. Byla v tom jasná touha, ale zároveň vzkaz, že je pro něj důležitá a cenná. Remy byl první, kdo se k ní dostal trochu blíž. A od té doby s ním každého muže srovnávala.
Jejich rodiny se nenáviděly… a nenávidět ho měla i ona. Jenže pak, když se z celé svatby stala nepodařená fraška, se spolu ocitli v hotelovém pokoji a Eden už to nemohla neříci:
„Nikdo se nic nedozví!“
2024/4Sladký život523 X Zasloužím si to!Micah byl dřímající sopka, a když se věci neodehrávaly podle něj, hrozil explozí. A Quinn byla jediným člověkem na světě, který jeho ničivou sílu dokázal zvládnout. Pak ale prozradila, že spolu už dlouho – a tajně! – tvoří pár, a on ji vyhodil…! Žili na opačných stranách Atlantiku a potkali se jen párkrát do roka.
Neměli vůči sobě žádné závazky, jenom si vždy znovu a znovu věnovali rozkoš. Aspoň Micah si to myslel.
Byl to ale test, a on v něm neuspěl!
Jenže toho měli s Quinn za sebou tolik, že zapomenout nemohli.

Počet zobrazených záznamů: 27

Na seznam autorek začínajících na Co

Na seznam autorek od písmene C

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1951
Denní počet: 1
Počítáno od: 06.12.2015

Poslední modifikace 29.04.2024, 23:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace