Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 3/2022

Zobrazuji informace o produkci 3 / 2022


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Historická romance576 W Christine Merrillová (Merrill, Christine)Nepřístupný lord DanforthAbigail je půvabná debutantka s velkým věnem, ale nevalným rodokmenem. Proto je velmi zaskočená, že o její ruku požádal Benedikt Moore, vévoda Danforth. Nechápe, proč stojí právě o ni, když se ve společnosti šušká, že je milencem přitažlivé markýzy Lenory, vdovy Beverlyové.
Benedikt je způsobem, jakým ho Abby odmítla, raněný a uražený. Má však ve zvyku na sobě nedat nic znát, dokonce ani když se dozví, že hlavní zásluhu na tom mají pomluvy. Jenže na tuto krásku nedokáže zapomenout, a když ho s ní náhoda znovu svede dohromady, rozhodne se svou nabídku k sňatku zopakovat.
Historická romance577 Z Marguerite Kayeová (Kaye, Marguerite)Manželství na dálku"Myslím, že bychom se měli vzít," navrhne Kate, dcera správce Elmwoodského panství čerstvému dědici, lordu Danieli Fairfaxovi. Ona tak získá možnost navrátit milovanému Elmswoodu dřívější lesk, Daniel se bude moci vrátit ke svému dobrodružnému životu objevitele.
Jedenáct let toto ujednání funguje. Pak je ale Kate nucena opustit panství a vydat se do světa. Daniel je těžce nemocen a ona se o něj musí postarat. A zjišťuje, že nic není pravda - Danielova práce, minulost, a nakonec i formální charakter jejich manželství. Láska mění vše, i pravidla hry. A Kate chce všechno, nebo nic.
Sladký život473 X Abby Greenová (Green, Abby)O čem slečna nemluvíSetkali se, a bylo to, jako když se srazí dvě hvězdy! Vše vybuchlo a rozzářilo se. A oběma to vyrazilo dech.
Jenže potom přišlo ráno a Nikos byl zase tím cynickým milionářem, odmítajícím všechny závazky. A Maggii nechal jenom vzkaz: "Kdybys něco potřebovala, kontaktuj mé lidi."
Jenže Maggie je nekontaktovala! A netušila, že ji Nikos hledal, že ji potřeboval… stejně moc, jako ona potřebovala jeho. Hledal…, ale nenašel.
A když se setkali znovu, už nevěřili. Nebo nechtěli věřit!
A museli se teprve naučit tomu, že nejsilnější je ten, kdo umí přiznat vlastní slabost!
Sladký život474 Y Sharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Pouštní sokolJako dravec se Kádír, vládce pohádkové pouštní říše, vrhl na Caitlin. Na obyčejnou skotskou fotografku, žijící z ruky do pusy. Vrhl se na ni a chtěl zpět to, oč ho připravila! A chtěl to hned…
Jenže Caitlin už není ta naivní dívka, kterou oslepila krása dravého sokola, jenž jí před pěti roky věnoval na jednu noc svou vášeň. Dávno jí musela přestat být.
Už není tou dívkou, která se do něj zamilovala.
Naučila se bojovat.
A proto se do něj zamilovala znovu!
Sladký život Duo314 I AJulia Jamesová (James, Julia)V Řecku, a bez vindryXandros si nenechá diktovat, nenechá se vydírat. A byť by toužil získat, co mu ten nestoudný muž nabízí, podmínku - že si vezme jeho dceru za manželku a zplodí s ní dítě - odmítá splnit!
Rosalie je pevně rozhodnuta, že neustoupí muži, který je sice jejím otcem, ale ve skutečnosti se choval a chová jako její nepřítel. A že i když by ji to zachránilo před životem v bídě, za toho Řeka, kterého jí nutí za manžela, se nikdy neprovdá!
Co když se dá ale vyděrač nejlépe přechytračit tak, že uděláte to, co po vás chce?
Sladký život Duo314 I BMaisey Yatesová (Yates, Maisey)Hříšnice z Nové AnglieMarissa: Herkula jsem potkala na pláži. Očaroval mě… Jenže jsem byla nesmělá, nenápadná… pastorova dcera… vedená otcem k dokonalosti!
Hercules: Když jsem Marissu uviděl poprvé, přeskočila mezi námi jiskra a já pochopil, že už nikdy nebudu stejný jako předtím. Že už nedokážu být ten korunní princ, kterého jeho otec cepoval, aby byl dokonalý!
Ale mělo dlouho trvat, než si oba uvědomili, že ani jeden z nich sice není dokonalý, ale že dokonalost je k ničemu. Že podstatné je něco úplně jiné…
Sladký život Duo315 J AMaya Blakeová (Blake, Maya)Těla nelžouTo, co Mia tvrdí, že udělal, aby se jí pomstil, není pravda! Takový bastardi Rocco přece není…!
Ale Mia na to má důkazy! Rocco, muž, jehož milovala, ji falešně obvinil a zapudil. A nejenom, že jí nedovolil se hájit, ani jí nedopřál možnost říci mu něco mnohem, mnohem důležitějšího…
A až po letech Rocco pochopil, jak moc Mie ublížil.
A jak moc ublížil sám sobě.
A jak moc ho to bude ještě bolet!
Sladký život Duo315 J BMelanie Milburneová (Milburne, Melanie)Nevinná třicítkaIvy může pomoci jenom expert na jednu noc! Louis už před léty zjistil, že lidé se zamilovávají do těch nesprávných partnerů, a tak se rozhodl - nezamilovávat se. Ani do Ivy!
Ale jeden polibek všechno změnil!
Ivy byla smířená s tím, že jí zůstanou jen vzpomínky. Nic víc. Jak si ale mohla někdy myslet, že by jí to mohlo stačit?
A jak si to mohl myslet Louis?

Na příběh budou volně navazovat knihy Proti jeho pravidlům (v květnu) a Jedna noc stačit nemůže! (v červenci).
Desire1238 K Joanne Rocková (Rock, Joanne)Hledá se otecBohatý majitel kasina a ranče Desmond Pierce se ocitá v nečekaném víru událostí. Setkává se s tajemnou kráskou Nicole, která se po smrti sestry stará o jejího čtrnáctiletého syna. Otce nikdo nezná, ale všechny stopy ukazují právě na ranč v Mesa Falls, jehož je spoluvlastníkem. Při pátrání po chlapcově otci je Desmond zcela uhranut půvaby Nicole, přesto tvrdohlavě trvá na tom, že dlouhodobý vztah není nic pro něj. Pochopí, že jeho život by mohl nabrat úplně jiný směr?
Desire Duo1239 O AKatherine Garbera (Garbera, Katherine)Líc a rub láskyKrásná a nezávislá majitelka galerie Piper věnuje veškerou svou vášeň umění. Je přesvědčená, že jí nic nechybí, obzvláště ne vztahy s muži. Avšak na svatbě své neteře, při tanci a v náruči sexy právníka Briana najednou pocítí, jak se její tak dlouho zamrzlé ženství probouzí. Sama sebe přesvědčuje, že vztah s mladším partnerem nemá budoucnost… Dokáže se postavit svému strachu a navzdory překážkám darovat své srdce Brianovi?
Desire Duo1239 O BMaisey Yatesová (Yates, Maisey)Sázka na jistotuJackson Cooper toužil po pozemcích své nezkušené sousedky Cricket, kterou znal už od dětství. A tak se rozhodl, že jí z první ruky ukáže, jak těžká je práce farmářky a jak se ona pro ni málo hodí. Po příchodu na její farmu se ale všechno začalo komplikovat, v první řadě jeho city ke Cricket. Musel ji obdivovat, s jakým odhodláním a nadšením se pustila nejen do farmaření, ale i do objevování milostného života…
Zlatá kolekce123 U Anne Ashleyová (Ashley, Anne)Odložený sňatekAbbie Grahamová zažila obrovské pokoření, když ji její milovaný dědeček nutil do svatby se svým oblíbeným kmotřencem Bartem Cavanaghem. A ona přitom měla důkaz, že o ni Bart vůbec nestojí!
Od té doby s dědečkem několik let nevycházela dobře, a tak s radostí přijala jeho návrh, aby zajela navštívit svoji kmotru do Bathu. Jaké však bylo její překvapení, když se tam setkala s Bartem, který mezitím dozrál ve skutečného muže…
Special na přání427 G ASusan Napierová (Napier, Susan)Milování na víkendPočítačová expertka Nora se rozhodne zklamání v lásce řešit… novou láskou! Nebo alespoň avantýrou na jednu noc. A vybere si na to toho nejnebezpečnějšího muže, jaký byl na party v nejvyšším patře jednoho novozélandského mrakodrapu k mání, - úspěšného a dravého podnikatele Blakea. Ten se rozhodne Nořinu výzvu vyslyšet. A protože mu Nora nešťastnou shodou nedá jinou možnost, unese ji na víkend do svého plážového domu na útesu…
Special na přání427 G BNalini Singhová (Singh, Nalini)Snoubenka na víkendMultimilionáře Evana přitahuje krásná a chytrá Celia už dlouho. Pod záminkou, že si od ní vyslechne reklamní návrhy pro svou firmu, pozve Celii na romantický ostrov na svatbu svého bratra. Celia doufá, že tam Evana přesvědčí, aby podepsal smlouvu s jejich reklamní agenturou, a hodně ji zaskočí, když Evan po ní chce, aby před příbuznými sehrála roli jeho snoubenky. Kupodivu jsou jako zamilovaný pár zcela přesvědčiví…
Special na přání428 H APenny Jordanová (Jordan, Penny)Cesta se šéfemNafoukaný a samolibý mizera! Stačilo, aby Giselle spatřila v garážích toho muže za volantem jeho nablýskaného auta jenom na pár vteřin, a bylo jí vše jasné. I Saulovi bylo okamžitě jasné, co si má o té ženě, která mu před nosem vyfoukla poslední parkovací místo, myslet.
A najednou se ze Saula stal nový Gisellin šéf, který měl možnost rozhodovat o její budoucnosti. A hodlal tu příležitost využít do sytosti…
Special na přání428 H BCharlene Sandsová (Sands, Charlene)Pletky s šéfovouPrvní Carolinino manželství nedopadlo příliš šťastně. Zůstala sama s malou dcerkou Annabelle na zchátralém ranči, který se ale rozhodla přivést opět k prosperitě. Na výpomoc s opravami si najala Sama, který se náhodou objevil ve městě, a který se ukázal být nejen schopným pracovníkem, ale i okouzlujícím společníkem…

Počet zobrazených záznamů: 16

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 141
Denní počet: 1
Počítáno od: 01.04.2022

Poslední modifikace 31.03.2022, 19:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace