Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Cathy Williamsová

Zobrazuji údaje o autorce Cathy Williamsová - Williams, Cathy


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2001/9Fantazie42 FR BLabyrint touhySophie má za sebou nepovedené manželství s Alanem a žije v ústraní se svou hluchoněmou dcerkou. Když se náhodně seznámí s bohatým stavitelem Gregorym, nepoznává sama sebe: nejenže je schopna cítit to, čemu se říká láska, ale navíc ji Gregory osudově přitahuje o to víc, o co se podobá Alanovi...
2002/6Desire495 L Dlouhé tápáníJessica má se svou dospívající dcerou Lucy opravdu velké trápení. Na výchovu dcery je sama a nezbývá jí než jednat. Vypraví se za otcem Lucyina přítele Anthonym a světe div se, najde v něm víc než spojence. Zdá se, že se s tímto šarmantním mužem velmi dobře shodnou nejen v názorech na výchovu...
2003/6Desire Duo554 N ASilnější než strachVicky Lockhartová při přijímacím pohovoru v novém zaměstnání málem omdlí hrůzou. Ukáže se, že jejím novým šéfem by měl být bratr jejího bývalého milence. Po dlouhém váhání do zaměstnání nastoupí, i když se bojí, že Max Forbes je stejně krutý jako jeho dvojče, a mohl by být nebezpečný jí i její malé dcerce - své neteři, o jejíž existenci zatím nemá tušení.
2004/6Desire Duo613 O BCo přinese zítřekBylo to tak složité! Lucy dlouho tajila své pravé city ke svému šéfovi Nickovi nejen před ním, ale snad i sama před sebou. Pak se ale pracovně ocitli na rajském ostrově v Karibiku a Lucy přestala myslet na to, co přinese zítřek. Poprvé v životě dělala to, co opravdu chtěla. A stálo to za to.
2006/3Sladký život24 Y Přísná sekretářkaNekonvenční šéf rodinné firmy Curtis měl vždycky rád krásné ženy! V jeho kanceláři vždy musela jedna z nich sedět. To nová sekretářka, přísná Tessa, je především výkonná, samostatná a schopná. Tedy všechno to, co její předchůdkyně v Curtisově firmě nebyly. I přesto, že se snaží si od svého přitažlivého šéfa držet odstup, začíná Curtise stále více zajímat její soukromí… a také to, co Tessa skrývá pod svými střídmými, decentními kostýmky!
2006/5Sladký život Duo2 I BDokonalá manželkaKrásný a bohatý Bruno připadal vždy Katy, pracující v domě jeho kmotra jako sekretářka, jako arogantní a nesnesitelný nafoukanec. Co má tedy dělat, když se s ním náhle octne sama v domě, a každý den je nucena s ním trávit v jedné místnosti…? Náhle Katy začíná v Brunovi nacházet i velmi pozorného muže, a Bruno se nestačí divit tomu, jaká krása se skrývá pod šedivým zevnějškem nenápadné sekretářky!
2006/9Sladký život Duo6 I AAch ta láska italskáAmyin život ve firmě Losi Construction plynul poklidně, dokud Antonio, majitel firmy, vážně onemocněl. Jeho syn Rocco, který přijel z New Yorku firmu dočasně převzít, si s Amy rozuměl mnohem méně. Alespoň do první společné noci, kdy ji obral o srdce! Má Amy šanci získat lásku muže, pro kterého jsou ženy jen krásnou hračkou a módním doplňkem?
2006/11Sladký život40 Y Řekova tanečniceKrásná a tajemná, zlatovlasá bohyně a tanečnice noci… Tak připadala bohatému v Londýně žijícímu řeckému podnikateli Dominikovi servírka Mattie, když ji poprvé spatřil v nočním klubu. A zatoužil po tom, aby se Mattie stala tanečnicí, která bude noc co noc tančit jenom pro něj! Bude ale Mattie ochotna vzdát se své svobody výměnou za pohodlí a život v přepychu? A bude schopna důvěřovat bohatému Řekovi, který zatím dokázal myslet téměř vždy pouze sám na sebe?
2007/2Sladký život Duo11 I AVelké překvapeníJulia si nemyslela, že vyhledat Riccarda, otce pětileté Caroline, kterou po smrti její matky – bývalé Riccardovy ženy – vychovávala, bude příjemná záležitost. Bohatý Riccardo je přesně tak arogantní a samolibý, jak si to o něm vždycky myslela. Nikdy by ale nepředpokládala, že bude tak krásný a že ji bude tak přitahovat!
2007/12Sladký život Duo21 I ANedůvěřivý milionářŘecký milionář Theo má podezření, že půvabná Abby se chce za jeho bratra provdat jen kvůli majetku. Rozhodne se ji proto odhalit! Abby mu však nemůže prozradit, jak se věci mají doopravdy, a tak se všechno zamotává. Zvlášť když Thea začne kráska s nevinnou tváří přitahovat a také Abby si uvědomí, že má arogantního byznysmena plnou hlavu!
2008/4Sladký život75 P Rezidence ve SkotskuJako makléřka na burze komodit dosáhla Sara největších úspěchů. Srdce však nepatří mezi komodity, které umí kupovat a prodávat. Když se k ní donese, že krásný a snědý James neusiluje jejich milostným románkem o ni, ale o její dům na skotském venkově, rozhodne se pro pomstu. Jenže mstít se někomu, koho milujeme, nebývá právě snadné…
2008/10Sladký život Duo31 I AŘecký magnátBohatý řecký magnát Theo nemá na lásku čas! Rád se sice schází s krásnými ženami, jakmile ty však začnou mluvit o jakémkoliv závazku, je se vztahem konec. Heather je ale úplně jiná! Je to jeho hospodyně, partner, na kterého se dá spolehnout… Až do okamžiku, kdy Theo hranice vztahu mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem překročí!
2008/12Sladký život Duo33 I AZimní dobrodružstvíPo náhlé smrti milované snoubenky se movitý řecký podnikatel Theo, který žije v Londýně, uzavřel do sebe. Zpátky k životu ho měla probudit dovolená v zapadlém koutě světa. Podaří se to mladé majitelce pronajaté chaty? Sophie se také vyrovnává se ztrátou. Po otcově smrti se potýká s mnoha problémy a arogantní nájemník je jen jedním z nich…
2009/4Sladký život123 P Noc v New YorkuPro španělského miliardáře Rafaela bylo setkání s Amy, zaměstnankyní rodinného konsorcia, jehož byl spoluvlastníkem, původně jen velmi nepříjemnou záležitostí. Zejména, když nabyl dojmu, že dívčiným cílem je se jenom dostat k penězům jeho bratra … A začal si Amy proto prověřovat tak důkladně … až zjistil, že vlastně nezná sám sebe!
2009/9Sladký život141 X Modelka v BenátkáchItalský milionář Angelo byl zvyklý prosazovat si svou. Ovšem když navrhl okouzlující modelce, která tou dobou vystupovala pod jménem Francesca, že by se jejich nahodilá známost mohla proměnit v trvalý vztah, tvrdě narazil. Nekompromisně ho odmítla z důvodů, které Angelovi nemohla vyzradit…
A teď za to bude platit!
2009/11Sladký život Duo44 I ADům v KaribikuItalský podnikatel Gabriel si byl jistý tím, že se na svou sekretářku, nenápadnou Rose, může spolehnout. O tom, že ona ho miluje marnou láskou, neměl samozřejmě ani tušení! Z tříměsíční dovolené v Austrálii se vrací ale zcela jiná Rose! Sebevědomá a půvabná žena, která mu jasně dává najevo, že se věcí musejí změnit. A víkend v Karibiku, kam společně zamíří na služební cestu, tuto změnu dokoná!
2010/9Special na přání152 H CPřísná sekretářkaVíc než jen šéf?Nekonvenční šéf rodinné firmy Curtis měl rád krásné ženy. V jeho kanceláři vždy musela jedna z nich sedět. To nová sekretářka, přísná Tessa, je především výkonná, samostatná a odtažitá. Curtise začíná stále více zajímat její soukromí a to, co Tessa skrývá pod svými decentními kostýmky…

(2. vydání)
2012/9Sladký život Duo90 J BŠpanělský flirtJak si mohla ta dívka, Alex, dovolit říct, že ho nepoznává! To pro ni ten týden, který spolu před pár roky strávili, nic neznamenal? Ješitnost španělského milionáře Gabriela utržila pořádný šrám! Na něj přece žádná žena zapomenout nemůže!
Tenkrát ve Španělsku před léty byl pro Alex její první milenec jenom chudý a milý chlapec, který se s ní ale přes to všechno, co krásné mezi nimi bylo, rozešel. Smířila se s tím. I s tím, že jí tenkrát o sobě neřekl celou pravdu.
Zato teď má co tajit ona…
2013/2Sladký život Duo96 I BMiliardář na ženěníArogantní snob… Tak Lizzy pohádkově bohatý Louis připadal od prvního okamžiku, kdy se s ním setkala. A navíc padouch, který má moc - a potřebu - zhatit štěstí její sestry.
Pro Louise pak byla Lizzy zlatokopka - stejně jako její sestra -, která usiluje o peníze jeho přítele i jeho samotného…
Ani jeden se nemohl zmýlit více!
2014/7Sladký život Duo130 I BKráska z PařížeTo rande bylo peklo! A nejstrašnější okamžik Jenina života…
Poté co se ukázalo, že James není ochoten ji brát jinak než jako kamarádku, se Jennifer nabídka práce v Paříži zdála být ještě zajímavější. Pryč od Jamese!
Ty chvíle s Jen byly ráj! A nejstrašnější minuty a hodiny Jamesova života…
Až když se Jennifer vrátila z Paříže, zjistil James, oč přišel. A ještě horší bylo, když mu Jen dala najevo, že smí doufat jenom v to, že bude nějakou dobu jejím milencem!
2014/12Sladký život Duo140 I AV brazilském rytmuV očích Luize, brazilského milionáře žijícího v Londýně, není Aggie nic jiného než zlatokopka, která využívá příležitosti, když se jeho neteř zamilovala do jejího bratra. A když Luiz zjistí, jaké barabizně říká Aggie domov, ve svém názoru se jenom utvrdí. Ať si je, jak chce přitažlivá, k penězům jeho rodiny se nedostane!
Aggie takové nafoukané pracháče, jako je Luiz, dobře zná. A nebýt toho, že její bratr se zamiloval do mladičké Marie, která má tu smůlu, že je Luizova příbuzná, vyhnula by se mu na sto honů. Jenže co čert nechtěl… Když ji Luiz požádá, ne nařídí jí, aby ho doprovodila do Jezerní oblasti, kde se zamilovaný párek skrývá, nezbývá jí, než aby mu vyhověla…
2015/2Sladký život304 Y Romance v IrskuSněhem zapadaná irská vesnička je ideální místo pro zimní romanci… Leo, londýnský průmyslník, ale na žádnou romanci nemá čas. Do Irska se vypravil kvůli něčemu jinému - potřebuje vyřešit záhadu, která ho tíží již léta: co je zač jeho biologická matka a proč souhlasila s tím, že se jako novorozenec dostal k adopci?
Pro majitelku vesnické hospůdky Briannu je londýnský host - platící host! - darem z nebes. A dary se mají přijímat… Navíc… Na kousek toho štěstí a lásky má snad po letech odříkání nárok?!
Ani jeden netoužil po romantice, a dostalo se jim jí vrchovatě!
2015/3Sladký život Duo146 I BZahrada slastíTen návrh Lucy odmítnout nemohla, jinak by se to kruté vymstilo jejím rodičům. Přijala nestoudný požadavek dekadentního Gabriela, i když věděla, co ji to bude stát…
Jenže Gabriel není zdaleka tak špatný, jak si myslela. A navíc - bůh Lucy pomáhej - tak moc ji přitahuje!
Gabriel si to všechno představoval jednodušší. To, co měl být krátký příjemný poměr, za který byl ochoten zaplatit, se změnilo v cosi jiného. V něco, s čím si při všech svých schopnostech neví rady!
2015/3Special na přání259 G BDokonalá manželkaKrásného a bohatého Bruna považovala Katy za arogantního a nesnesitelného nafoukance. Co má tedy dělat, když je okolnostmi přinucena strávit s ním několik dní v jedné místnosti…? Katy brzy pozná, že Bruno dokáže být i velmi pozorný a přitažlivý muž, jemuž ženy jen stěží odolávají!
2015/5Sladký život Duo151 J BÚkryt v KaribikuPro "miliardáře na zapřenou", Brazilce Luize, byly víkendy strávené v yorkshirském domku s Holly tím nejkrásnějším, co zažil… Pohříchu na to přišel… až když o to přišel! Dokáže mu Holly odpustit, že jí tak dlouho lhal? A pochopí Luiz, že ne všechny ženy usilují o jeho majetek??
2015/7Sladký život Duo154 I BDům v CornwalluI po třech letech měl Angelo na Rosii stejný vztek. I po třech letech ho ale vzrušila její krása stejně jako tehdy…
Dlouho si myslel, že tu ženu už nikdy v životě nebude chtít vidět! A teď ji nemůže dostat z hlavy. Snad… snad by mu pomohlo pár žhavých nocí s ní, aby si připomněl, co je Rosie zač…
Rosie vlastně nikdy nepochopila, proč ji tehdy od sebe Angelo odehnal a nedal jí žádnou možnost se hájit. Myslela si, že ho nenávidí a že ji jeho nestoudný návrh musí urazit. Její tělo ale chtělo něco jiného!
2015/10Sladký život Duo160 I AMilenci z DevonuDamien pochopil rychle, že Violet bude pro něj ideální! Že udělá přesně to, co po ní bude chtít… A že vypadá úplně jinak než ženy, s nimiž se stýká!
Pro Violet je rodina vše, a když má jedinou možnost, jak zachránit svou sestru, neváhá ani okamžik. Ano sehraje pro Damiena roli jeho nové partnerky, takové, která by vyhovovala jeho matce. Ano, bude na něj vrhat zamilované pohledy, ano, dovolí mu, aby se jí dotýkal… Vždyť je to jen na pár dnů!
2015/12Sladký život Duo164 I AProcitnutí v JanověAni po letech se Alessandro nedokáže vyrovnat s tím, co mu tenkrát Chase provedla. Vzbudila v něm naději, hrála si s ním a pak ho prostě odvrhla. Proč? Proč to všechno udělala?!
Setkaní s Alessandrem není pro Chase nic snadného, i když už jsou oba někde úplně jinde. Má strach z toho, že muž, do něhož se zamilovala a který ji teď nenávidí, bude mít spousty otázek. Otázek, na něž nechce a nemůže odpovídat. Nebo alespoň ne pravdivě?
Jenže Alessandro žádné otázky nemá. Alessandro má jen požadavky!
2016/2Sladký život328 Y Dva týdny s ArgentincemTeprve když mu dala jeho osobní sekretářka Emily výpověď, pochopil argentinský podnikatel Leandro, co si o něm celou dobu ta krásná a chladná žena myslela. A vůbec se mu to nelíbilo. Ještě méně se mu ale líbilo to, že nedokázal pochopit, proč od něj odchází.
Pro Emily byla práce u Leandra dlouhou dobu splněným snem. Nastal ale čas jít dále. A to, že sukničkáře Leandra opravdu nesnáší, jí v jejím rozhodování jen pomohlo.
Jenže Leandro se nechce dát jen tak. Ano, dovolí Emily odejít, ale musí s ním strávit dva týdny v Karibiku.
Leandro doufá, že se konečně o Emily dozví více. Ale jestli se mu to bude líbit, to vůbec netuší!
2016/7Sladký život337 X Hřích je jen slovoDělat osobní asistentku uhrančivému Gabrielovi mělo pro Alici spoustu výhod… a neslo to s sebou jeden velký problém. Ne nešlo o to, že by ji ten muž přitahoval - i když i to byla pravda -, Alice prostě ale neměla ráda lidi, kteří nebyli ochotni investovat do vztahů více než peníze. A taky si nemyslela, že by jejím úkolem bylo utěšovat šéfovy zavržené "společnice"!
Nenápadná a šedivá asistentka iritovala Gabriela prakticky vším. Kromě svých pracovních schopností! Ty byly bez chybičky. Jinak ale byla… tak nudná. Tak nudná od pohledu, že se Gabrielovi nestálo za to si o ní něco zjišťovat!
Společná cesta do Paříže všechno změnila!

(První z cyklu příběhů Sedm sexy hříchů, tentokrát lenost)
2016/11Sladký život Duo186 I ASetkání v KanaděŽe by mohla mít tichá a pokud možno nenápadná Kate něco společného se svým šéfem-playboyem Alessandrem, to by nenapadlo ani jednoho z nich. Byli jako dvě rovnoběžky protínající se až v nekonečnu…
Jenže někdy se nekonečno ukáže být mnohem blíže, než tušíme. A když Alessandro požádal Kate, svou účetní, aby mu pomohla objasnit jeden podivný případ zpronevěry ve firmě, změní osud jim oběma!
2016/12Sladký život Duo188 I ASněžná kráskaMilly opravdu věřila, že ten muž, na kterého padla v horské chatě, kde měla být zaměstnána, je lyžařský instruktor! A Lucase její omyl bavil natolik, že se ji nesnažil vyvést z omylu.
Jenže pak se všechno nějak zvrtlo… A Lucas zjistil, že se zmýlil i on. Když si myslel, že to bude jenom taková krátká zimní romance…
2017/1Sladký život Duo191 J ARůže od milionářeSergio se nemohl rozhodnout, je-li ta dívka zlatokopka, usilující o jeho majetek, nebo skutečně netuší, koho má před sebou. Nakonec to ale bylo jedno ? Rozhodl se ji získat.
Susie u stolu toho temného a tajemného muže skončila jenom náhodou. To další ale už náhoda nebyla. Byl to osud, který na sebe vzal podobu stovky pestrých růží…
2017/3Sladký život Duo195 J ASkotské štěstíSvět přestal být předvídatelný, když ji poprvé uviděl!
Pokud nepočítal otce, neměl Alessandro se vztahy nikdy žádné problémy. Či jinak: Nikdy neměl vztahy. Byť jim tak občas říkal…
Jenže když se v otcově domě poprvé setkal s Laurou, vše, v co věřil, se začalo rozpadat na střepy!
2017/7Sladký život362 Y Otcův dluhVlastně se od sebe tak moc nelišili. A když Theovi a Alexe jejich otcové oznámili, že se dohodli, že se ti dva mají vzít, se skřípěním zubů souhlasili. Bylo to pro čest rodiny…
Vlastně byli každý úplně jiný. Alexa tichá, neprůbojná, možná dokonce až trochu nejistá si sama sebou, Theo výbušný playboy, kterému je svět malý. A oběma se zdál ten rok, po který muselo jejich manželství trvat, k nepřečkání.
Vlastně byli oba stejní. Úplně stejně se mýlili jeden v druhém a úplně stejně se navzájem potřebovali. A oba začali úplně stejně chápat, že rok je málo. A ani jeden nebyl tomu druhému schopen to říct…

(V srpnu volné pokračování pod názvem Odmítnutý magnát!)
2017/8Sladký život364 Y Odmítnutý magnátBýt milionářem na zapřenou… Kromě toho, že se to Danielovi líbilo, to mohlo být i užitečné. Jako nenápadný turista s odřeným batohem měl šanci se o té velké výletní lodi dozvědět mnohem více, než kdyby přišel a řekl: "Chci ji koupit!"
Delilah si plavby na Popínavé růži užívala. Vedla tam malířské kurzy, opalovala se, těšila se z krásných dnů, než zase přijdou ty všední, neveselé. A tak nějak to přišlo, že se rozhodla těšit se i z Daniela. A nikdy ji nenapadlo, že on s ní netráví čas také jenom proto, že být s ní ho těší…

(Přímé pokračování červencového příběhu Otcův dluh!)
2018/4Sladký život Duo221 J AZaváti sněhemMuž, který se objevil na zápraží Beckyina domu, měl směšný kabát, směšné boty a směšné autíčko, které by muselo během pěti minut uvíznout někde v závěji. A tak mu Becky nabídla přístřeší.
O tom, že se u ní Theo neobjevil náhodou, neměla ani tušení!
Stačilo pár minut, aby si Theo oddychl. Získat od té naivní venkovanky to, pro co si přišel, nebude těžké…
Ale potom začal padat sníh!
2018/8Sladký život Duo229 J BZásnuby po australskuJak dlouho bude charizmatickému londýnskému playboyovi-miliardáři Leovi trvat, než pochopí, že opravdu ne každý z jeho plánů musí vyjít tak, jak si představoval? A že to, že k tomu ještě nikdy nedošlo, neznamená, že k tomu dojít nemůže!
Leovu nabídku Sammy nakonec chtě nechtě přijmout musela. Cokoliv dalšího už nemusela - chtěla to! Nikdy by si ale nemyslela, že jackpot může vyhrát tím? že ho odmítne!
2019/1Sladký život Duo238 I AOdmítnutý boháčKdyž mu Abby znovu vstoupila do života, měl Leandro pocit, že vyhrál v loterii. Ne… Nechtěl ji zpátky. Ale chtěl ji. I po těch měsících, které uplynuly ode dne, kdy ji od sebe odehnal, ji měl hluboko zadřenou pod kůží. A o jejím těle se mu zdálo… Nechtěl ji zpátky, chtěl to všechno prostě ukončit. Ztratit se v ní… a dostat ji z hlavy.
Jenže Abby se změnila. A měla pro Leandra překvapení. Celou řadu překvapení!
2019/4Sladký život403 X Svůdná zajatkyněV ráji, a přesto jako zajatkyně! Přesně tak se cítila Katy, když ji její zaměstnavatel Lucas unesl na čtrnáct dní na svou jachtu. Za jeho arogantní chování ho nenáviděla, ale v hloubi duše ji neuvěřitelně přitahoval. Jenže vůbec netušila, proč tu s ním je.
Lucas byl zvyklý řešit vše přímočaře. Když zjistil, že Katy může ohrozit důležitou obchodní transakci, rozhodl se jednat. Jediný způsob, jak tuhle temperamentní dívku zkrotit, byl ukrýt ji někam do bezpečí. Neuvědomil si však, že tímhle únosem ohrozí své srdce!
2019/9Sladký život413 X Hotel v KaribikuKdyž Eleanor přijde na domluvenou schůzku s potenciálním klientem miliardářem Niccolem Rossim, nestačí se divit. Niccolo ji totiž přijme v tělocvičně a chce po ní, aby mu koncept reklamní kampaně na jeho nové letovisko v Karibiku představila právě tam. Ellie by nejradši práskla dveřmi a utekla, ale její agentura zakázku nutně potřebuje.
Pohledný miliardář Niccolo s pověstí donchuána se královsky baví. S tak upjatou dívkou se snad ještě nesetkal a její přísné, odbojné chování ho nebývale vzrušuje. Rozhodne se, že její agentuře zakázku zadá, ale s podmínkou, že se Ellie zajede do letoviska osobně podívat…
2019/12Sladký život Duo261 J AObchod s diamantemO osobní asistentce, jako je Abby, sní každý šéf. Spolehlivé, spořádané, výkonné a naprosto loajální. To vše dokáže Gabriel ocenit. Obzvlášť proto, že jeho samotného nic jiného než práce nezajímá. Tedy s výjimkou krásných žen, dlouhonohých a nápadných krasavic, kterým se Abby naštěstí vůbec nepodobá. Její čistě profesionální vztah k zaměstnavateli prochází zatěžkávací zkouškou událostí, do nichž je Abby vtažena.
2020/2Sladký život Duo264 I ATvrdohlavá AustralankaLeo je rozhodnutý splnit dědečkovo přání ? koupit obchodní dům v Dublinu. Když se rozjede nemovitost obhlédnout, spatří za pultem atraktivní dívku. Slovo dá slovo a oba spolu skončí v hotelovém pokoji.
Později však vyjde najevo, že Maddie, žena, která mu učarovala, je majitelkou obchodu, o který Leo tak stojí. A rázem jsou z nich soupeři!
2020/7Sladký život Duo275 J APolibky v deštiVždyť je to jenom učitelka…! Učitelka, které je ale Lukův osiřelý kmotřenec ochoten věřit. A tak najmout ji jako pečovatelku bylo logické. A Luca byl zvyklý se vždycky chovat logicky. Jenže s Ellií jako by to, jak byl zvyklý až doposud žít, ztratilo smysl!
Ale než Luca přijde na to, v čem se mýlil, bude muset uběhnout ještě hodně času? A na spoustu věcí bude muset přijít i Ellie.
2020/11Special na přání396 H BZimní dobrodružstvíPo náhlé smrti milované snoubenky se bohatý, v Londýně žijící řecký podnikatel Theo uzavřel do sebe. Zpátky k životu ho měla probudit dovolená v odlehlém koutě světa. Podaří se to mladé majitelce pronajaté chaty? Sophie se také vyrovnává se ztrátou. Po otcově smrti se potýká s mnoha problémy a arogantní nájemník je jen jedním z nich…
2021/3Sladký život450 Y Sbohem, Argentino!Byl to tuze divný zahradník, který se jednou objevil před domem, v němž byla Sofia zaměstnaná. O zahradničení nic nevěděl a nic se ani nechtěl naučit, zato jí dokázal vyloudit úsměv na tváři. A to dokonce natolik, že začala uvažovat, jestli to náhodou není ten pravý…!
Rafael se do Argentiny vypravil proto, že muži, který ho požádal, aby pro něj Sofiu prověřil, nedokázal nic odmítnout. A dívka, kterou poznal, ho zaujala.
Více, než zaujala…
Tak jí nabídl sňatek!
2021/9Sladký život Duo303 J AAférka s pianistkouAž když mu Violet řekla, že odchází, pochopil Matt, oč přichází. A že mu nebude chybět jenom nejlepší sekretářka, jakou kdy měl, ale i její úsměv, její smysl pro humor, to, jak ho dokáže usadit… Ale co mu zbývalo? Kromě toho, že Violet na odchodu trvala, jenom těžko se dokázal vyrovnat s tím, kolik toho před ním celé ty roky tajila.
Ale pak se setkali znovu… a bylo to velké.
A když se setkali potřetí… bylo to navždy!
2021/10Special na přání418 H BModelka v BenátkáchItalský milionář Angelo byl uvyklý prosazovat si svou. Ovšem když navrhl okouzlující modelce, která tou dobou vystupovala pod jménem Francesca, že by se jejich nahodilá známost mohla proměnit v trvalý vztah, tvrdě narazil. Nekompromisně ho odmítla z důvodů, které Angelovi nemohla vyzradit…
A teď za to bude platit!
2021/11Sladký život Duo306 I ASetkání v DolomitechKdyž po něm vyjela ta neznámá žena s tím, že nemůže jen tak její sestru opustit, pochopil Matteo, že Rosii skutečně opustit nemůže. Tím spíše, že ji nikdy neviděl! A že tu šarádu, v níž s ní má "vztah", bude muset hrát s sebou!
Jenže nepočítal s Rosiinou hlučnou a soudržnou rodinou, která jim už začala zvonit na svatební zvony.
A také nepočítal s tím, že mu představa "vztahu" s Rosií přestane tak rychle připadat jako nesmyslná!
2022/1Sladký život Duo311 J ASkandál za miliarduLuca chtěl prožít pár chvil, kdy by neměl odpovědnost za firmu, kdy by žil jako normální člověk, ne součást světa bohatých.
Byl ale dobrý nápad usednout do člunu a vypravit se na něm do neznámých vod okolo Cornwallu?
Pro Cordelii byl ten neznámý jenom mužem, kterého zachránila. A to, co přišlo potom…? Řekněme, že se jí splnil jeden ze snů.
Že se jim oběma splnily sny, o nichž ani nevěděli, že se jim kdy zdály!
2022/4Sladký život475 X Snoubenka mého bratraTakový to byl skvělý plán, a ona se ho tak dlouho držela!
Jenže už v okamžiku, kdy Dante tu dívku spatřil, začal mít podezření. Sice netušil, jaké ženy se jeho bratrovi líbí, ale Caitlin mu zkrátka nepřipadala jako ten typ, který se k němu hodil.
A navíc… Neměl by milující se pár dorazit na svůj zásnubní večírek společně?
Pro Caitlin bylo těžké lhát a klamat lidi, kteří jí neudělali nic zlého, i když uvěřila, že je to pro dobrou věc. Ještě těžší bylo ale hrát snoubenku jednoho muže… když ji přitahoval jiný.
A ona zase jeho!
2022/8Sladký život Duo325 J ANávrat do KalifornieGabriel chtěl mít emoce za všech okolností pod kontrolou. Jenže s Izzy… s Izzy to nebylo tak snadné, jak si představoval. A přitom to tak snadně vypadalo! Slíbí jí, že udělá to, co po něm chce, řekne jí, co chce slyšet, a dostane za to od ní to, po čem touží on! Bude to jenom obchod…!
Ale pak najednou slyšel sám sebe říkat: "Jestli odejdeš, budeš mi chybět."
A hodiny začaly odtikávat čas, který jim zbýval…
2023/1Sladký život Duo335 J ARáj na BarbadosuKdyž šlo o Jamese, bylo by velmi jednoduché překročit hranici čistě pracovního vztahu. A Ellii, jeho sekretářce, se to "podařilo" krátce poté, co s ním odletěla na služební cestu na exotický Barbados. Jenže pro Jamese s výjimkou krátké aférky nepřipadá nic v úvahu. Je totiž přesvědčený, že jen neustálá sebekontrola je zdrojem jeho síly. A že jeden týden lehkomyslné vášně na tom nic nezmění. Ani pro něj, ani pro Ellii. A že co se stalo na Barbadosu, zůstane tam…
2023/5Sladký život501 X Svatba v AlpáchDělal všechno správně, protože to byl slušný muž.
Jenže Jess celé roky toužila po tom, aby pro ni byl Curtis tím správným mužem. Byla ale jeho kamarádkou tak dlouho, že by už měla být vůči jeho vzhledu, šarmu a duchaplnosti imunní.
Bohužel však nebyla. Zamilovala se do muže, který v ní viděl jen sousedku!
Ale pak se vše změnilo.
A oba museli dát najevo tomu druhému, co se skrývá v jejich srdcích!
2023/7Sladký život Duo347 J APoušť jeho srdceSophie byla příliš mladá, příliš nezkušená… příliš krásná. Příliš naivní, než aby si s ní Niccolo něco začínal! Jenže pak se s ní ocitl nekonečně daleko od reálného světa.
A Sophie si uvědomila, že život je krátký. Proto se rozhodla poslouchat pouze vlastní tělo…
Proč měl Niccolo pocit, že ho Sophie tím, že splnila jeho sny a stala se na pár dnů jeho žhavou milenkou, která po něm nic nechce, o něco cenného připravila?!

Počet zobrazených záznamů: 55

Na seznam autorek začínajících na Wi

Na seznam autorek od písmene W

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 7676
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 31.07.2023, 22:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace