Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Jacqueline Bairdová

Zobrazuji údaje o autorce Jacqueline Bairdová - Baird, Jacqueline


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1997/1Polibky15 E Raulova pomstaDivoké milování a vášnivé hádky - to je vztah, který Penny prožívá s ohnivým Španělem Raulem. V takové bouři citů se však nedá žít dlouho. Když Penny cítí, že už to nevydrží ani den, rozhodne se odejít navždy. V té chvíli však ještě netuší, že v sobě nosí Raulovo dítě.......
1999/2Polibky49 Y Zdráhavá snoubenkaPřed třemi lety Bea zrušila své zasnoubení s Leonem. Zůstali ovšem stále společníky jedné firmy a Leon se poté, co ho unesli, obává o Beinu bezpečnost. Odveze ji proto do své luxusní vily na Kypru, kde Bea zjišťuje, že jejich vzájemná fyzická přitažlivost stále působí...
2002/8Desire505 L Manželství podle scénářeŘecký velkopodnikatel v oblasti turistického ruchu Lucas prožíval s inteligentní a smyslnou Ambrou výjimečný vztah. Přesto nakonec o ruku požádal mladičkou Christinu, bohatou řeckou dědičku, která odpovídala představám jeho rodiny o ideální manželce a matce budoucích dětí. Ambru tím k smrti ranil. Po letech je osud znovu svedl dohromady a zdá se, že smyslná přitažlivost mezi nimi nevyhasla...
2006/4Sladký život Duo1 I AVíc než jedna nocNa lásku na první pohled bohatý Theo nevěřil do té doby, než se setkal s mladičkou Willow! To, že jejich setkání nezůstalo bez následků, se dozvídá až po devíti letech, kdy v novinách najde fotografii úspěšné spisovatelky Willow Blairové a jejího - svého - syna! Theo je zvyklý dostat vše, po čem zatouží, a nyní chce i svého syna… To, že touží znovu získat i lásku Willow, začne chápat až mnohem později…
2007/4Sladký život Duo13 I BSvatba bez láskyŘecký multimilionář Luke by udělal cokoliv, aby mohl strávit s půvabnou Angličankou Jemmou mnoho nocí plných žhavých vášní. Když zjistí, že se Jemmin otec dostal do finančních potíží a potřebuje půjčku, je ochoten mu ji poskytnout, avšak pouze za podmínky, že se Jemma stane jeho řádnou manželkou! A Jemma je ochotna pro to, aby otce zachránila, tuto svatbu bez lásky podstoupit…
2008/1Sladký život Duo22 I BDcera umělceCharlotte je podle Jakea d’Amata vypočítavá, chamtivá kráska, a on je pevně odhodlaný se jí pomstít. Jak? No přece v posteli! Charlottiny záměry jsou ovšem zcela nevinné - stejně jako ona sama. Zničehonic se však ocitne v manželství s mužem, který po ní touží, ale podle všeho ji nenávidí…a navíc s ním čeká dítě!
2008/5Sladký život79 P Bankéřova manželkaBohatý řecký podnikatel Leon věří na peníze, moc… a rodinu. Proto, když mu umře sestra a zanechá po sobě syna, jedná rychle a věcně. Vyhledá ženu, která má jeho synovce v opatrovnictví, a požádá ji o ruku. Helen dobře ví, že ji Leon považuje jen za ženu lačnící po penězích. Přesto se svatbou souhlasí. Brzy ale přijde na to, že chce víc než jen skvělého milence… touží po milujícím manželovi!
2008/8Sladký život91 P Benátský palácKrásný a bohatý Ital Max ví přesně, jak Sofii přinutit, aby se stala jeho milenkou! Může-li ochránit svou rodinu před zkázou, udělá Sofie cokoliv… Teď je Maxovi vydána na milost až do okamžiku, kdy konečně zjistí, čím mu před lety tak ublížila, že se jí mstí. A do okamžiku, kdy Max zjistí, jak moc se v Sofii zmýlil!
2010/2Sladký život Duo48 I AItalova pomstaNeodolatelná přitažlivost a vášeň bez hranic jsou podstatnou součástí vztahu sebevědomého a bohatého Guida a životem zkoušené Sary. Před deseti roky se jejich manželství po téměř detektivní zápletce rozpadlo. Teď chce Guido Saru zpět… Jako milenku! A je přesvědčen, že je v právu, když se Saře za to, že od něj odešla, pomstí!
2010/5Sladký život176 Q Prozření v Monte CarluBrutálně uhrančivý… Takový byl peruánsko-španělsko-řecký magnát Anton. A mladičkou Emily, anglickou archeoložku, okamžitě okouzlil! O to hroznější bylo její vystřízlivění po svatební noci na palubě jachty, kotvící v Monte Carlu. Anton si ji nevzal proto, že by ji miloval! Za ženu ji chtěl proto, aby se jí pomstil. Pomstil se za něco, co nespáchala, pomstil se za něco, co podle ní nespáchal ani její otec, kterého Anton obviňoval…
2012/11Sladký život Duo92 J BPřekvapení pro ŘekaKe stylu života řeckého magnáta Jeda krásná a mírná milenka patřila stejně jako obchodní cesty po celém světě. A Phoebe byla ta nejkrásnější a nejmírnější milenka, jakou si mohl přát. Tedy do toho okamžiku, než mu oznámila tu šokující novinku!
Jedův rozchod s Phoebe byl poznamenán bolestí, smutkem a výčitkami… Protože si ale Jed svou vinu uvědomoval, věděl, že nemá právo Phoebe v odchodu bránit.
Stačilo ale jedno setkání po letech, aby oba museli začít uvažovat, jestli se v sobě navzájem nespletli. A pokud ano, zda dostanou ještě jednu šanci!
2013/2Sladký život255 X Obraz nevinnostiAno, je to osobní…
Lucy neví, proč italský bankéř Lorenzo její rodinu tak nenávidí! To, co se stalo, se přece již odestát nemůže! A Lorenzo to dobře ví… Přesto, když uslyší Lucyino jméno, rozhodne se udělat vše pro to, aby zmařil její plány, rozdupal její sny!
Lorenzo skutečně nechápe, jak si někdo z té nenáviděné rodiny může dovolit za ním přijít a něco po něm chtít. Možná by se s tím ale dokázal vyrovnat, kdyby… Kdyby to nebylo tak osobní!
A nikdo si přece nemůže dovolit mocného Lorenza porazit. A ještě k tomu na jeho vlastním hřišti…
2014/3Sladký život282 Y Uvězněná na jachtěVýbušný řecký magnát Rion se v životě dokáže orientovat stejně jako v kalných vodách mezinárodního obchodu. Důležité je se vždy rozhodnout… rychle a správně! A to on umí. Ještě nikdy se nezmýlil. Stejně jako v případě Seliny… To, že jí nabídl manželství, bylo rozhodnutí správné, to, že se ho po osmi týdnech rozhodl zrušit, bylo ještě správnější. Pachuť ale zůstala. Za to, co mu Selina provedla, musí pykat!
Po letech, když se naskytla příležitost užít si pomsty, neváhá Rion opět ani chvíli. Selina se stane jeho vězněm. A odčiní vše, čím mu ublížila!
2015/10Special na přání273 G ASvatba bez láskyŘecký multimilionář Luke by udělal cokoliv, aby mohl strávit s půvabnou Angličankou Jemmou mnoho nocí plných žhavých vášní… Když Luke zjistí, že se Jemmin otec dostal do finančních potíží a potřebuje půjčku, je ochoten mu ji poskytnout… Má však podmínku, že se Jemma stane jeho řádnou manželkou!
2018/2Special na přání329 G AProzření v Monte CarluUhrančivý peruánsko-španělsko-řecký magnát Anton mladičkou Emily, anglickou archeoložku, okamžitě okouzlil! O to hroznější bylo její vystřízlivění po svatební noci na palubě jachty, kotvící v Monte Carlu. Anton si ji nevzal proto, že by ji miloval! Za ženu ji chtěl proto, aby se jí pomstil. Za něco, co nespáchala a za co podle ní nemohl ani její otec, kterého Anton obviňoval…
2020/5Special na přání384 H ABankéřova manželkaBohatý řecký podnikatel Leon věří na peníze, moc? a rodinu. Proto když mu umře sestra a zanechá po sobě syna, jedná rychle a věcně. Vyhledá ženu, která má jeho synovce v opatrovnictví, a požádá ji o ruku. Helen dobře ví, že ji Leon považuje jen za ženu lačnící po penězích. Přesto se svatbou souhlasí. Brzy ale přijde na to, že chce víc než jen skvělého milence… touží po milujícím manželovi!
2020/8Special na přání390 H BUvězněná na jachtěVýbušný řecký magnát Rion se v životě dokáže orientovat stejně jako v kalných vodách mezinárodního obchodu. Důležité je se vždy rozhodnout… rychle a správně! A to on umí. Stejně jako v případě Seliny… To, že jí nabídl manželství, bylo rozhodnutí správné, to, že se ho po osmi týdnech rozhodl zrušit, bylo ještě správnější. Pachuť ale zůstala. Za to, co mu Selina provedla, musí pykat!
Po letech, když se naskytla příležitost užít si pomsty, neváhá Rion opět ani chvíli. Selina se stane jeho vězněm. A odčiní vše, čím mu ublížila!
2022/6Special na přání434 H ABenátský palácKrásný a bohatý Ital Max ví přesně, jak Sofii přinutit, aby se stala jeho milenkou! Může-li ochránit svou rodinu před zkázou, udělá Sofie cokoliv… Teď je Maxovi vydána na milost až do okamžiku, kdy konečně zjistí, čím mu před lety tak ublížila, že se jí mstí. A do okamžiku, kdy Max zjistí, jak moc se v Sofii zmýlil!

Počet zobrazených záznamů: 18

Na seznam autorek začínajících na Ba

Na seznam autorek od písmene B

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 6898
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 28.06.2022, 21:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace