Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 2/2019

Zobrazuji informace o produkci 2 / 2019


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romány41 R Nora Robertsová (Roberts, Nora)Milovat JackieJackie Jack MacNamarová se nebojí žít sama, zvlášť když je to v krásném domě na Floridě s bazénem. Čekají ji tři nádherné měsíce, kdy bude mít klid a snad se jí konečně podaří napsat první knihu z Divokého západu. Jenže život není nikdy tak jednoduchý, jak se na první pohled zdá. Nečekaný návrat majitele domu její plány překazí!
Tvrdohlavý architekt Nathan Powell se nehodlá smířit, že se tahle krásná spisovatelka vetřela do jeho domu! Trvá na tom, aby se Jackie odstěhovala…
Jenže to by Jackie přišla o inspiraci k psaní! Tenhle přitažlivý, i když trochu nerudný muž, je totiž dokonalým předobrazem jejího fiktivního hrdiny. A tak má před sebou velký úkol - přesvědčit ho, že je právě tady a právě v její náruči čeká nekonečná láska a věčné štěstí…
Historická romance502 W Sophia Jamesová (James, Sophia)Změnil jí život…Vikomt Winterton má unést pro svého bratrance dámu v rudých šatech, aby ji ochránil před nebezpečím. Omylem ale unese nepravou dívku a od té chvíle společenský život Florencie Hale-Burtonové přestane existovat. Dívka se stáhne do ústraní a věnuje se malování obrazů.
Po několika letech se její únosce objeví v Londýně, a Florencie se tak dozvídá, že při potyčce s jejím otcem nezemřel, jak se obávala. Dokáže ale odpustit a pochopit tohoto složitého muže? A co jí k tomu nakonec dopomůže?
Historická romance503 Z Sarah Malloryová (Mallory, Sarah)Guvernantka v pokušeníAlex Arrandale, hrabě z Davenportu, je zvyklý pokaždé dostat všechno, co si přeje. A on si teď přeje odstěhovat guvernantku i s jejími dvěma svěřenkyněmi ze svého panství. Když mu guvernantka Diana, s níž je Alex společně poručníkem obou dívenek, odmítne vyjít vstříc, nevěří vlastním uším.
Diana se na Alexe dívá jako na rozmazleného floutka, ale nemůže se ubránit pocitu, že ten muž v sobě kromě síly a rozhodnosti skrývá i čestné jednání. A navíc nemůže odolat jeho kouzlu…

(Druhá část minisérie Arrandaleovi)
Sladký život399 X Natalie Andersonová (Anderson, Natalie)Tvrdohlavá snoubenkaVlastně byla ta štíhlá rezavá zlodějka zábavná. Že by se jí mohlo podařit odnést z Alejandrova domu, pro co si tam přišla, o tom nemohla být ani řeč. Ale pobavit se s ní… to Alejandro mohl. Bavit se a pracovat… to byly dvě věci, které uměl ze všeho nejlépe.
Kitty chtěla dostat zpátky pouze to, co jí patřilo. A o čem Alejandro ani nevěděl, že v domě, který koupil od jejího otce, zůstalo. Kdyby jenom tak trochu přemýšlela dříve, než se rozhodla pro čin…! Teď jí nezbývá než se podvolit a hrát s Alejandrem jeho hru.
A nejhorší je, že se jí to líbí!
Sladký život400 Y Dani Collinsová (Collins, Dani)Konečně v New YorkuStavros stojí před životním rozhodnutím - podřídit se dědečkově vůli, najít si nevěstu a převzít rodinný podnik, nebo zůstat svobodný, ale bez prostředků? Jeho dobrodružné srdce mu radí užívat si život, jenže když potká rozkošnou Calli, dojde mu, že je to manželka přesně podle jeho gusta!
Calli - ač Stavrose nemiluje - se rozhodne jeho nabídku využít, protože jedině tak má příležitost dostat se do New Yorku a najít svého syna, kterého jí před šesti lety vzali. Nepočítá však s tím, že se během líbánek do svého manžela zamiluje…

(2. část minisérie Boháči v utajení)
Sladký život Duo240 I ASharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Stříbřitá plážŘecký miliardář Ariston je přesvědčený, že tahle okouzlující blondýnka Keeley je stejná zlatokopka jako její matka. Takže aby ochránil svého bratra, nabídne jí na měsíc práci na svém soukromém ostrově…
Keeley se ocitla v tíživé situaci, a tak Aristonovu nabídku zdráhavě přijímá. Brzy zjistí, že už déle nedokáže odolávat jeho přitažlivosti a společná noc nezůstane bez následků. Jenže teď Ariston vezme věci do svých rukou!
Sladký život Duo240 I BJane Porterová (Porter, Jane)Její hříšné tajemstvíPo letech dohnal Logan Copelandovou osud…! Nejenom že se veřejnost znovu začala zajímat o celou její rodinu - to proto, že její otec, známý zloděj a podvodník, zemřel ?, ale zprávu o tom jí přinesl Rowan. Muž, kterého poznala před třemi roky. Muž, kterému podlehla? Muž, jemuž zatajila tu nejdůležitější věc v jeho životě.
A Rowan chce - trvá na tom! -, aby odteď byl už navždy součástí Loganina života.
Ale nic jí za to nenabízí!
Sladký život Duo241 J AKim Lawrenceová (Lawrence, Kim)Vysvobození ze zlaté kleceSabrina ví, že zasnoubení s princem Luisem je důležitým krokem ke spojení obou královských rodin na ostrově Vela. Proč ji ale tak přitahuje princův bratr Sebastian, který je černou ovcí rodiny?
Sebastian si vždy žil po svém, když však princ Luis nečekaně abdikuje a zanechá krásnou Sabrinu před oltářem samotnou, nezbývá mu, než vstoupit do hry! Nejenže se musí stát vládcem království, ale také Sabrininým manželem…
Sladký život Duo241 J BSusan Stephensová (Stephens, Susan)Koncert na ostrověKdyž se Lizzie po letech znovu setká s Damonem, uvědomí si, že na jejich přitažlivosti se vůbec nic nezměnilo! Jako by se celých jedenáct let od jediné noci, kterou spolu strávili, vypařilo! Možná tenkrát kvůli Damonovi přišla o všechno, ale nikdy na něj nezapomněla.
Damon tuší, že před ním jeho dávná láska něco skrývá a je rozhodnutý přijít na to, co. Záhy odhalí, že Lizziino tajemství má jméno - Thea, která je jeho dcerou!
Desire1164 K Joanne Rocková (Rock, Joanne)Zkoušky láskyKdyž se téměř po roce, kdy ji zoufale hledal po celém světě, Caroline objevila u brány jejich sídla, Damonovi připadalo, že snad vidí ducha. Ale byla to ona. Sice pohublá, jakoby nejistá a vystrašená, ale konečně byla jeho manželka zpět. Damon doufal, že dostanou druhou šanci a obnoví spokojené manželství, ale osud jim připravil další těžkou zkoušku: Caroline si na něho nepamatovala…
Desire Duo1165 O AKaren Boothová (Booth, Karen)Prsten od TiffanyhoSourozenci Lockeovi byli v šoku. Připravovanou smlouvu s významným obchodním partnerem ohrozilo pohoršující video na internetu. Ukazovalo Noaha Lockea ve společnosti skandálního počtu žen. Verdikt jeho sourozenců byl jednoznačný: Noah bude důvěryhodný, když si pořídí snoubenku. Volba rodiny padla na jeho loajální asistentku Lily. Noah jí nasadil prsten od Tiffaniho a konečně se jí směl dotýkat a líbat ji, jak už o tom dlouho snil?
Desire Duo1165 O BCat Schieldová (Schield, Cat)Odvaha milovatLáska mezi talentovanou písničkářkou Melody a charizmatickým Kylem vzplála nečekaně jako pochodeň. Pak však Melody odjela na tříměsíční turné a mezi milenci se objevily stíny. Ke všemu Melody zjistila, že je těhotná. Oba si přáli dobrý vztah a šťastnou rodinu, ale ani jeden nevěděl jak na to. Pomůže jim terapeut a jeho dlouhý seznam úkolů?
Zlatá kolekce86 U Anne Herriesová (Herries, Anne)Otázka ctiLord Vincent Carlton požádá svoji matku, aby k sobě pozvala Cassandru, sestru jeho přítele, který padl v nedávné válce. Slíbil totiž svému kamarádovi, že se s Cassií ožení, neboť zůstala na světě zcela sama. Vincent ovšem netuší, že se mezitím z Cassie stala bohatá dědička, a může si tedy mezi nápadníky vybírat.
Cassii se Vincent líbí a se sňatkem souhlasí, ovšem když se dozví, že o ni vlastně losoval, jejich vztah má na kahánku…
Special na přání353 G ALeanne Banksová (Banks, Leanne)Sladká oběťMichael Medici si už dávno vystavěl kolem svého srdce ledovou bariéru a žil jen vyděláváním peněz. Příliš často vídával v očích žen, s nimiž se setkával, lačnou touhu. Když oslovil krásnou servírku Bellu, která o něm nic nevěděla, myslel si, že to bude jen zážitek na jednu noc. Ale osud s nimi měl jiné plány…
Special na přání353 G BLynne Grahamová (Graham, Lynne)Poklad z ostrovaŘecký miliardář Alexei je zvyklý tvrdě pracovat a ve volném čase si náležitě užívat. K tomu patří i ženy. Osobní asistentku Billii, s níž se ostatně zná už od dětství, které oba prožili na řeckém ostrově Speros, však považuje za skutečný poklad. Vše zařídí, vše vyřeší… Když ho Billie požádá o delší neplacenou dovolenou, není Alexei právě nadšen. Co teprve kdyby věděl, k čemu Billie dovolenou doopravdy potřebuje!
Special na přání354 H ACarol Marinelliová (Marinelli, Carol)Ostudné souvislostiKouzelný řecký ostrov Xanos má pro mladého úspěšného podnikatele Nika jakési tajemství, jemuž nemůže přijít na kloub… Jako by se zde skrývalo cosi, co musí odhalit, přestože mu to od základu změní celý život…
Stejně jako se celý život změnil místní ostrovance Connii, když ji rodiče přinutili se provdat za muže, s nímž nemohla žít. A Nico chce poznat tajemství smutné nevěsty Connie, stejně tak jako tajemství ostrova!
Special na přání354 H BEmilie Roseová (Rose, Emilie)Anděl, nebo ďábel?Odvážná pilotka Lauren se potřebuje vyrovnat se smrtí otce a náhlým zjevením utajené matky a dalších příbuzných. Vztah s bohatým mužem, to je to poslední, co teď může potřebovat. Už jednou se spálila. Ale srdci se nedá poručit. Dřív než rozmotá složitou rodinnou historii, zaplete se s Gagem. Podaří se Lauren tentokrát bezpečně přistát?

Počet zobrazených záznamů: 17

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 593
Denní počet: 1
Počítáno od: 25.02.2019

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace