Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 10/2015

Zobrazuji informace o produkci 10 / 2015


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Historická romance422 W Deborah Haleová (Hale, Deborah)Hraběnčin skandálBennett Maitland, hrabě ze Sterlingu, je svědkem skandálu, kdy společnost přistihne jeho krásnou manželku Caroline v náruči jeho úhlavního nepřítele. Odešle ji za trest na odlehlý ostrůvek, kam jezdíval jako malý chlapec.
Caroline chápe, že definitivně přichází o svého chladného manžela, ale synka se vzdát nedokáže. Odveze ho tedy tajně s sebou, ale Bennett si pro něj brzy přijede. Dokážou k sobě manželé, které k sobě kdysi poutala vášeň, díky společné lásce k dítěti opět najít cestu?
Historická romance423 Z Bronwyn Scottová (Scott, Bronwyn)Nejžádanější svůdníkVe společnosti kolují zvěsti, že Channinga Deverila, zakladatele Ligy diskrétních džentlmenů, už noci strávené v dámských ložnicích unavují. Když se však setká s Alinou Marlissovou, čeká ho ten nejobtížnější úkol ze všech. Alina je zvyklá pohybovat se na pokraji skandálu, a Channingovo svádění pro ni představuje komplikaci, kterou rozhodně nemůže potřebovat! Jeho mistrným dotekům se sice nebrání, ale nemá v úmyslu nechat si nejznámějším londýnským svůdcem poplést hlavu.

(2. závěrečná část minisérie Neodolatelní svůdci)
Sladký život319 X Melanie Milburneová (Milburne, Melanie)Skotské sídloNa to, že se může všechno zvrtnout během pár okamžiků, byli zvyklí jak dravý podnikatel Remy, tak modelka Angelique. Aby z těchto dvou lidí, kteří mají dobrý důvod se nesnášet, byli během pár hodin manželé, to byl přece jen nečekaný zvrat osudu! Spojeni poutem, o něž ani jeden z nich nestál!
Jak dlouho budou muset hrát tuhle šarádu? A co za to zaplatí?
Angelique jde pouze o to, aby od Remyho dostala nazpět rodinné sídlo, odkaz své matky, o nějž ji připravil nezodpovědný otec. A Remymu jde o odvetu. Angeličin otec se neprovinil pouze na své dceři…
Jenže… Nejde náhodou oběma i o něco úplně jiného? O něco, co neumějí nebo se bojí pojmenovat?

(Závěr minisérie o bratrech Caffarelliových)
Sladký život320 Y Tara Pammiová (Pammi, Tara)Vášnivé dotekyKim byla vždycky ta silnější, schopnější, vždy nachystaná postarat se o všechny okolo…
Jenom o sebe ne!
A už vůbec nebyla připravená na to, že jí zničehonic do života vstoupí - znovu! - Diego, její manžel! A když odejde, zůstane po něm jenom spáleniště. Zůstanou po něm jenom trosky jejího dokonale naplánovaného života, s nimiž si nebude vědět rady.
Diego se vracel jenom proto, aby se naposledy popásl pohledem na ženě, která byla ochotná obětovat se pro všechno, jenom ne pro jejich vztah.
Jenže pak zjistil, že odejít od ní už nemůže.
Nikdy!

(Pokračování příběhu Svatební cesta do Paříže ze září 2015)
Sladký život Duo160 I ACathy Williamsová (Williams, Cathy)Milenci z DevonuDamien pochopil rychle, že Violet bude pro něj ideální! Že udělá přesně to, co po ní bude chtít… A že vypadá úplně jinak než ženy, s nimiž se stýká!
Pro Violet je rodina vše, a když má jedinou možnost, jak zachránit svou sestru, neváhá ani okamžik. Ano sehraje pro Damiena roli jeho nové partnerky, takové, která by vyhovovala jeho matce. Ano, bude na něj vrhat zamilované pohledy, ano, dovolí mu, aby se jí dotýkal… Vždyť je to jen na pár dnů!
Sladký život Duo160 I BSusanna Carrová (Carr, Susanna)Hra o ostrovUž když ho poprvé uviděla, vytušila, že jí ten cizinec změní život.
To ale ještě Ashley neměla představu, jak moc jí ho změní!
Sebastian byl zvyklý dostat vše, po čem zatoužil. A teď se rozhodl zatoužit po dvou věcech: po ostrově, který Ashley patří… a po Ashley samotné. To, že přitom ublíží té křehké dívce, která mu důvěřovala, mu nevadí. Vlastně více než to – těší ho to.
Ashley si přece trest zaslouží!
To ale ještě Sebastian neměl představu, jak moc vytrestá sám sebe!
Sladký život Duo161 J AMichelle Conderová (Conder, Michelle)Diamant od MexičanaMexický milionář a bývalý hráč póla Cruz se naučil v životě jednu věc: Když něco chci, prostě si to vezmu…! Farmu, na níž vyrůstal a odkud byl potupně vyhnán, chce. Není to nic osobního… Tedy až do té doby, než zjistí, že o farmu usiluje i vnučka bývalého majitele – žena, kvůli níž byl Cruz tenkrát tak pohaněn.
Aspen nemá nejmenší tušení, proč ji Cruz nenávidí. Ano, provinila se vůči němu, ale pouze slabostí a neschopností čelit dominantnímu dědečkovi. Nikdy ho nezradila!
A teď má Cruz její osud ve svých rukou!
Sladký život Duo161 J BMaggie Coxová (Cox, Maggie)Vyznání v HertforduPro výkonnou a pragmatickou Kit to měla být jenom práce. Dělat společnici a hospodyni známému playboyovi Halovi, kterého láska k dobrodružství v kombinaci se zrádnou sjezdovkou usadila na nějakou dobu na kolečkové křeslo.
Měla to být jenom práce. A práci Kit nikdy se zábavou nemíchala…
Jenže Hal má o jejich soužití v jedné domácnosti úplně jinou představu.
Ale kupodivu mu také nejde jenom o zábavu!
Desire1057 K Andrea Laurenceová (Laurence, Andrea)Manželé na papířeI když byli manželé celých jedenáct let, Julianne a Heath se od svatebního dne jeden druhému vyhýbali. To, že je to k sobě táhne, popřít nemohli, ale Julianne nedovolila, aby si byli bližší. Konečně se tedy odhodlali jejich utajené manželství ukončit. Nezodpovězených otázek a trápení už bylo dost. Ovšem při návratu na rodinnou farmu a při plánování rozvodu je zaskočila síla vzájemné přitažlivosti…
Desire Duo1059 L ASarah M. Andersonová (Anderson, Sarah M.)Zkrocený barbarDivoký motorkář Billy ví, že by se k dětem asi moc přibližovat neměl - kleje jako pohan, na těle má tetování a občas ve vzteku mrští kladivem. A z dětí je navíc nervózní. Jenomže pak se setkává s učitelkou a svobodnou matkou Jenny, která ho upoutá na první pohled. Jenny totiž jako jedna z mála dokázala rozpoznat pod drsnou slupkou Billyho jeho něžné srdce…
Desire Duo1059 L BSamantha Hunterová (Hunter, Samantha)Klíč k minulostiErin pracovala s nadšením a vášní jako požárnice, dokud ji nepotkala vážná nehoda. Jen o vlásek unikla smrti a nyní se zotavuje, ale stále se jí nevrací ztracená paměť. Nebo ji přece jen dokáže osvěžit charismatický, tajemný Bo Myers? Všechno se komplikuje, když se Erin dovídá, že se s tímto nesmírně přitažlivým mužem krátce před osudnou nehodou rozešla…
Desire Duo1058 O ACat Schieldová (Schield, Cat)Příchuť touhySnad už od pěti let Harper věděla, co chce v dospělosti dělat. Přála si stát se manažerkou rodinné firmy a řídit síť luxusních hotelů. Tomu podřídila vše. Když pak ale začala spolupracovat s celebritou mezi šéfkuchaři, Ashtonem Croftem, najednou zatoužila po jiném, dobrodružnějším životě. Po životě, jehož příchuť jí dal ochutnat právě Ashton…
Desire Duo1058 O BKate Carlisleová (Carlisle, Kate)Nápoj láskyVařit dobré pivo, to není jen tak. Vždyť díky tomuto zlatavému moku byli z Connora a jeho bratrů milionáři. Když mu jeho bývalá láska Maggie nabídla odprodej receptur na piva, která vyhrála řadu soutěží, nemohl její nabídku odmítnout. Týden na pivním festivalu otevřel oběma oči. Jejich rozchod před deseti lety bylo jedno velké nedorozumění. Maggie a Connora k sobě poutala nejen společná vášeň pro tento nápoj…
Zlatá kolekce46 U Katherine Garbera (Garbera, Katherine)Popelčin milionářJen jedinou noc by si Holly ráda dopřála s vysokým, snědým a přitažlivým Joem Baronem, ale víc rozhodně ne! Když v jeho pronikavých očích viděla sexuální touhu, s jakou si ji prohlížel, všechno kolem ní jako by se vytratilo. Jeho něžný dotek prolomil hradbu kolem jejího srdce a Holly najednou chtěla mnohem víc.
Cítila se jako Popelka, která pro jednou zapomněla, kdo vlastně je. Užívala si pohádku, ale jakmile se ručičky hodin blížily k půlnoci, Holly věděla, že jedna noc s Joem jí rozhodně stačit nebude…
Special na přání273 G AJacqueline Bairdová (Baird, Jacqueline)Svatba bez láskyŘecký multimilionář Luke by udělal cokoliv, aby mohl strávit s půvabnou Angličankou Jemmou mnoho nocí plných žhavých vášní… Když Luke zjistí, že se Jemmin otec dostal do finančních potíží a potřebuje půjčku, je ochoten mu ji poskytnout… Má však podmínku, že se Jemma stane jeho řádnou manželkou!
Special na přání273 G BCarla Cassidyová (Cassidy, Carla)Díky za nesplněný senColette Carsonová muže ve svém životě vůbec nepotřebuje. Mnohem víc touží po dítěti, a tak přistoupí na umělé oplodnění. Najednou ale do jejího života vstoupí urostlý rančer Tanner Rothman a převrátí Colettino soukromí, které si pečlivě střežila, vzhůru nohama!
Special na přání274 H AKate Walkerová (Walker, Kate)Španělská hraPřitažlivý magnát Jake má důvod nenávidět všechny z rodiny Alcolarových. Aspoň tak byl vychován! Co má ale dělat, když se mu obraz Mercedes, dcery Juana Alcolara, okamžitě vryje do srdce? Cítí k němu Mercedes něco podobného? Nechce si s ním jenom hrát, a pak mu ublížit? Musí to zjistit…! A jedinou možností, jak to udělat, je vypravit se za ní do Katalánska.
Special na přání274 H BNalini Singhová (Singh, Nalini)Drahokam láskyMladičká Jasmine kdysi neunesla břímě první lásky. Nyní o čtyři roky starší opouští rodný Nový Zéland a rodinu a odjíždí do vzdáleného Zulheilu za mužem svého srdce s nadějí, že ani on ji nepřestal milovat. Šejk Tarik je však velmi zatvrzelý a odpouští jen velmi vzácně…

Počet zobrazených záznamů: 18

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1141
Denní počet: 2
Počítáno od: 10.10.2015

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace