Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 11/2010

Zobrazuji informace o produkci 11 / 2010


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance925 A Jackie Braunová (Braun, Jackie)Očekávaný zázrakKdyž Lauren zjistí, že je těhotná, její manžel, který nikdy po potomkovi netoužil, ji opustí. Lauren skoncuje se svým dosavadním životem mezi bohatou společenskou smetánkou a pronajme si domek na venkově. Jeho majitel Gavin ji od prvního okamžiku zaujme a Lauren si užívá toho, po čem ve skrytu duše vždy toužila – přátelství a lásky. Bude však Gavin i dobrým otcem pro její dosud nenarozené dítě?
Romance Duo926 T ATrish Wylieová (Wylie, Trish)Cesta snůKerry se vydává na svou vytouženou dovolenou a hned v letadle se seznamuje s milionářem Ronanem. Slovo dá slovo a vášnivý cestovatel Ronan jí nabídne, aby změnila své plány a přidala se k němu. A Kerry bez váhání přijímá…
Romance Duo926 T BMelissa Jamesová (James, Melissa)Uzavřená srdceJennifer přišla o manžela i malého synka a začíná nový život v malém australském městečku na břehu oceánu. Všechno nasvědčuje tomu, že konečně našla klid, když se do sousedství přistěhuje osamělý otec Noah se třemi malými dětmi. Náklonnost, která mezi Jennifera Noahem existuje od samého začátku, rychle přerůstá v osudovou přitažlivost.
Zlatá dynastie24 CH Christie Ridgwayová (Ridgway, Christie)Zázračné probuzeníLinda Faradayová se po deseti letech v kómatu, kdy její život visel jen na vlásku, znovu probudila k životu. Ví jen to, že byla tajnou agentkou, která prošetřovala podezřelé machinace Camerona Fortunea. Ale kým je dnes? Zázračně zachráněným trosečníkem ze světa stínů? Především je matkou desetiletého syna.
Před svou smrtí požádal Ryan Fortune Emmetta Jamisona, aby se o Lindu postaral. Narůstající vzájemná přitažlivost Lindu i Emmetta zaskočí, ale nezbývá jim než věřit, že po dlouhé noci opět vyjde slunce a dovolí vykvést květu lásky.

(Poslední díl Zlaté dynastie)
Hvězdy romance12 F Linda Lael Millerová (Miller, Linda Lael)Horká zimaGlory Parsonsová se po osmi letech vrací do rodného města, z něhož musela odjet a opustit svou první lásku. A Jesse Bainbridge se nikdy nedozvěděl, jak bolestnou cenu musela zaplatit za jejich násilný rozchod – natož o dítěti narozeném z jejich vášnivého vztahu. Jesse kdysi po Glory toužil celou svou duší – dokud od něj neodešla. Nyní se však vrací s překvapujícími zprávami, které změní jeho život navždy. Může však věřit ženě, která jej zradila – jediné ženě, kterou kdy miloval?
Záhady a romantika7 R Jessica Andersenová (Andersen, Jessica)V ledovém zajetíGriffin Vaughn ví velmi dobře, že Sophia LaRueová pro něj bude problém. Ví to od první chvíle, kdy pro něj začala pracovat jako sekretářka. Nestal by se však jedním z nejbohatších lidí na světě, kdyby se nechal rozptýlit každou půvabnou tváří. Ani jeden z nich netušil, že krátká zastávka v Griffinově rozestavěném domě v coloradských horách se změní v drama. Divoká sněhová bouře je tam na několik dní uvězní – a nejsou sami! Neznámý zločinec je pozoruje ze stínů a ze tmy a snaží se je zabít. Griffin se pokouší nevšímat si rostoucí přitažlivosti mezi ním a Sophií a soustředit se spíše na její ochranu. To se mu daří, dokud mu jeho mladá a nevinná asistentka neudělá návrh, jaký se neodmítá…
Historická romance304 W Margaret McPhee (McPhee, Margaret)Pokušení na mořiKdyž pohledný lord Nathaniel Hawke zachránil topící se dívku z řeky, ani v nejmenším netušil, že se táž dívka objeví na palubě jeho lodi - v přestrojení za chlapce! Uznávaný kapitán na lodi jménem Pallas tak musel utajit dívčinu totožnost před svým mužstvem.
Slečna Georgiana Raithwaiteová – alias plavčík George - se původně dala na útěk, aby unikla nechtěnému sňatku. Netušila, že díky převleku bude drhnout palubu, ke všemu v nebezpečné blízkosti lorda Nathaniela Hawkea! Jejich tajemství však musí zůstat zachováno, jinak je v ohrožení pověst jich obou…
Historická romance305 Z Christine Merrillová (Merrill, Christine)Necudný návrhKapitán St John Radwell na tom není právě nejlépe. V napoleonských válkách si vedl sice statečně a získal si přízeň prince regenta, který mu přislíbil hraběcí titul a nemalý majetek, ale to je také všechno. Nyní je téměř na mizině a jeho bratr, vévoda z Haughleighu, se ho pro jeho rozmařilý způsob života zřekl. St John si umiňuje, že se napraví a s rodinou se usmíří.
Jeho plány však málem překazí půvabná Esme Canvillová, která trpí v područí tyranského otce. Než by se vdala za starého chlípníka, kterého jí otec vybral za manžela, rozhodne se raději stát milenkou vyhlášeného prostopášníka kapitána Radwella.
Sladký život199 P Emma Darcyová (Darcy, Emma)Svedena na CapriVydávat se za tragicky zahynulou kamarádku nebyl dobrý nápad!
Pouliční malířka Jenny tím nikomu neublížila, nedokázala to ale vysvětlit neuvěřitelně přitažlivému snědému muži, který se náhle objevil v Sydney a prohlásil, že s ním musí odjet na ostrov Capri. Přeje si to totiž její umírající dědeček!
Dante by dědečkovi splnil každé přání. Když se dozví, že dívka, kterou chtěl k dědečkovi přivézt, není hledaná vnučka, ale podvodnice, dostane nápad. Dědeček svou vnučku nikdy neviděl a inteligentní a půvabná Jenny ji může lehce zastoupit.
Aby ale pohledná Australanka z Capri neutekla, rozhodne se ji ovládnout vášní. A svést ji!
Sladký život200 Q Sharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Sicilský dědicPyšný Vincenzo – její manžel – vždycky Emmě připadal jako černý diamant. Stejně úžasný, stejně chladný, stejně tvrdý. A nejtvrdší ve chvíli, kdy se dozvěděl, že mu nebude moci dát vytouženého dědice. Příkře ji vykázal ze svého života – a nedozvěděl se, že se stal zázrak a Emma porodila syna!
Teď je Vincenzo rozhodnut manželku, která neví, jak se má žena Sicilana chovat, potrestat. Potrestat ji tím, že ji přinutí, aby s ním žila, aby mu byla ženou - milenkou i manželkou -, která pochopí, kde je její místo. Jenže postupně mu začíná docházet, že bez viny na rozpadu jejich manželství není ani on.
Sladký život197 X Lucy Monroeová (Monroe, Lucy)Dcera králeKdyž dostal Sebastian, majitel mezinárodní bezpečnostní firmy, od krále Marwanu za úkol prověřit bezpečnost jeho dcery Liny, která studovala ve Spojených státech, očekával, že se bude muset potýkat se svéhlavou a rozmazlenou holkou. Ne s kráskou, která jasně ví, co od života chce. A že to rozhodně není zlatá klec, v níž má podle představ svých rodičů žít. Aby Sebastian splnil úkol, musel zradit její důvěru a zavrhnout její lásku.
O osm let později Sebastian zjistil, že Lina je pro něj oříškem ještě tvrdším. Dostal za úkol ji najít a dopravit zpět k otci, který ji chce provdat za prince sousední země. Jenže Lina chce něco úplně jiného!
Sladký život198 Y Maggie Coxová (Cox, Maggie)Španělské VánoceDopis nalezený ve věcech, jež zbyly po jeho bratranci, který nešťastně zahynul, vlil vznešenému Cristianovi naději do žil. Tam kdesi v chladné Anglii žije dívka, která jeho příbuznému porodila dceru! Dceru, jež může pro celou jeho rodinu, pronásledovanou tolika neštěstími, znamenat spásu!
Pro Dominique, která se o půlroční Matilde stará sama, je nabídka mocného Španěla nepřijatelná. Proč by měla odjíždět na Vánoce do Španělska, když otec její dcery o své dítě neprojevil zájem? Nakonec ale souhlasí. Pochopí, co setkání s vnučkou může znamenat pro nešťastnou ženu, která přišla o syna. A ví také, že chce lépe poznat Cristiana…
Sladký život Duo66 I AAnne Matherová (Mather, Anne)Osudná jachtaKdyž se třináctiletá Daisy zranila na jachtě, kde trávila prázdniny se svým otcem a jeho novou ženou, přiletěla její matka, úspěšná anglická spisovatelka Rachel, do Ameriky ihned za ní. A znovu se zde setkala se šéfem svého bývalého manžela, venezuelsko-americkým podnikatelem Joem…
Sladký život Duo66 I BJennie Lucasová (Lucas, Jennie)Únos z MarokaTo, že je její únosce, tajemný Andalusan Marcos, nemilosrdný, pochopila Angličanka Tamsin rychle. Stejně jako to, že je to nejnádhernější muž, jakého kdy viděla. Muž, který ji odvlekl z Maroka z její vlastní svatby, na níž jí záleželo víc než na čem jiném!
Sladký život Duo67 J AKate Hardyová (Hardy, Kate)Televizní hvězdaAlex byl vždycky ten nejlepší přítel. Isobel, kustodka v londýnském muzeu římských památek, věděla, že ten fantastický archeolog, hrdina televizní show, ji také považuje za svou nejlepší přítelkyni. Až do okamžiku, kdy ji požádal o ruku! Mělo to být nejlepší řešení pro ně oba i pro jejich rodiče…
Sladký život Duo67 J BSusan Stephensová (Stephens, Susan)U londýnského souduUhlazený italsko-americký právník Domenico neměl zapotřebí se zabývat nevzhlednou stážistkou Carly, kterou měl na starosti jako její školitel. Aspoň do té chvíle, než si uvědomil, že té rudovlasé anglické dívce září oči jaké démanty a pod neforemným oblečením se skrývá tělo bohyně.
Romance se šejkem39 M Susan Stephensová (Stephens, Susan)Noci s králemZara se vypravila do Zaddary, aby tu našla muže, který ji připravil o rodiče. Na cestě ji před písečnou bouří zachrání záhadný cizinec. V exotickém prostředí pouště podlehne Zara jeho kouzlu a ani po návratu domů do Londýna nemůže na tajemného neznámého zapomenout. Shahin, nový král pouštní říše, po Zaře touží, ale ví, že city, které k ní chová, nejsou vhodné. Nemá však právě zakázané ovoce tu nejsladší chuť?
Romance se šejkem40 N Carol Marinelliová (Marinelli, Carol)Vášnivý polibekFelicity Andersonová se seznámí s přitažlivým chirurgem Karimem Zarakem. Nemá ani tušení, že tajemný doktor je v dalekém pouštním království šejkem z vládnoucí rodiny! Osud tomu chtěl, aby Felicity po jediné vášnivé noci s tímto sexy mužem otěhotněla. Když se to Karim dozví, neváhá a chce dostát své královské povinnosti. Felicity se však rozhodne stát se jeho ženou jen tehdy, až si ji bude chtít vzít z opravdové lásky!
Desire880 K Tessa Radleyová (Radley, Tessa)Španělský svůdceUhrančivý Rafaelo, markýz de Las Carreras a pěstitel špičkových vín, se vydává z rodného Španělska na Nový Zéland, aby poodhalil roušku rodinného tajemství a pomstil dávné křivdy. Místo pomsty ale nachází novou rodinu a lásku mladé vinařky Caitlyn Rossové.
I v Caitlynině minulosti se odehrálo mnoho zlého a Rafaelo musí vynaložit nemalé úsilí, aby plachou dívku přesvědčil, že jeho láska je ta pravá.

(2. díl minisérie Rodinný podnik)
Desire881 L Emilie Roseová (Rose, Emilie)Bolest v srdciPrávník s miliony na kontě, Alex Harper, se Amandu už několik měsíců snaží svým šarmem svést, ale ona jeho pokusům odolává. Pak jí ale nabídne zakázku na organizaci velké party s celebritami, kterou Amanda nemůže odmítnout. Práce s Alexem je jako zahrávání si s ohněm a Amanda si dovolí jednoho večera krátké fyzické sblížení. Ale se zkušeným lamačem srdcí, jako je Alex, není jednou nikdy dost. Její tělo po něm opět touží, i když si není jistá, jestli za jednu noc vášně za devět měsíců nezaplatí…

(5. díl minisérie Skandály na Manhattanu)
Desire Duo882 O AMerline Lovelaceová (Lovelace, Merline)Zásnuby o VánocíchGenerální ředitel Cal Logan je neobyčejně schopný, pohledný a přitažlivý a Devon mu nedokáže ani navzdory jejich pracovnímu vztahu a všem svým principům odolat. Když jsou pak kvůli sněhové bouři uvězněni v hotelu v Drážďanech, nezbude jim nic jiného než sdílet společný pokoj i společnou vášeň.

(1. díl minisérie Romantika na cestách)
Desire Duo882 O BCharlene Sandsová (Sands, Charlene)Legenda o lásceVýkonná a půvabná marketingová specialistka Julie se na svatbě své nejlepší přítelkyně setká s mladým majitelem hotelu Trentem Tylerem z Texasu a prožije s ním vzrušující týden, který oba nečekaně zasáhne. Trent pak Julii učiní nejprve pracovní nabídku…

(1. díl minisérie Soukromá tajemství)
Special na přání155 G ARebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Záhadný přívěsekOsudové dědictvíGreer a její dvě sestry zdědí po otci peníze pod podmínkou, že je musejí použít k hledání manžela! Ale ony se rozhodnou utratit je za dovolenou na italské riviéře - a tam se Greer seznámí s italským šlechticem Maxem…
Special na přání155 G BRebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Honba za láskouOsudové dědictvíNavenek to vypadá, že mezi Olivií a Lucem srší jen hromy a blesky. Sice si na první pohled padnou do oka, ale oba se seč mohou brání sblížení…
Special na přání155 G CRebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Manželství z povinnostiOsudové dědictvíPiper má jasný plán. Existuje jediný muž, po kterém touží: urozený aristokrat Nik. Jako na zavolanou přijde chvíle, kdy Nik potřebuje pomoc - a právě od Piper!
Special na přání156 H AMargaret Wayová (Way, Margaret)Australský ženichVzpomínáš si na mě?Po návratu do rodného městečka Christine znovu potkává svou velkou a jedinou lásku Mitche, kterého před lety musela opustit. Zdá se, že on stále nedokáže Christine její odchod odpustit…
Special na přání156 H BRoxanne St. Claireová (Claire, Roxanne St.)Láska ze studentských letVzpomínáš si na mě?Grace a Colina spojovala velká studentská láska. Když po deseti letech stanou proti sobě jako konkurenti v architektonické soutěži, zjišťují, že si stále mají co říci!
Special na přání156 H CLiz Fieldingová (Fielding, Liz)Vysněný ženichVzpomínáš si na mě?První, na koho Juliet narazí poté, co se vrátí do svého rodiště, je její tajná školní láska Greg! Ten ji zřejmě vůbec nepoznává a neví, o koho jde, ale stejně jako kdysi jí říká princezno!

Počet zobrazených záznamů: 28

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2370
Denní počet: 2
Počítáno od: 14.11.2010

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace