Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Catherine Georgeová

Zobrazuji údaje o autorce Catherine Georgeová - George, Catherine


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1992/10Romance3 C Cena útěchyMladá samostatná dívka se nesmí zaleknout ničeho. Proto Hilary energicky uhodila nočního vetřelce po hlavě. Vzápětí se ukázalo, že to není žádný lupič... Naopak, je to ten nejpřitažlivější muž, jakého kdy potkala!
1993/5Romance30 B Úhlavní nepřítelLucy žije se synem jako svobodná matka, a to v malém městečku Abbotsbridge není žádný med. Ještě ke všemu se z jedné ze svých toulek po světě vrací Joss, který jí kdysi tolik ublížil, takže ho teď považuje za svého úhlavního nepřítele. Nebo je to trochu jinak?
1994/9Romance96 D Srdce v obleženíFlora Blairová zdědila po své pratetě podivný dárek. Nikdo z rodiny neměl ani ponětí, že prateta měla pečlivě tajený milostný románek se skotským zemanem, který jí za symbolickou cenu – snítku janovce – pronajal velkolepou vilu na svém panství. V poslední vůli převedla prateta smlouvu o nájmu na Floru – a ta za své dědictví málem zaplatila životem!
1996/11Special16 G BVánoční záplavaAdventinky 1996Juditino a Nickovo manželství bylo krátké a skončilo trpkým rozchodem. Když spolu ti dva uvíznou uprostřed záplavy, rázem se schyluje k bouři. A vůbec nejde o počasí!
1997/1Romance206 B Důkaz hříchuChloe má zlomené srdce. Proč se Piers snaží dostat do její blízkosti, když to také dobře ví? A proč na ni působí tak vzrušujícím dojmem?
1998/3Sladká romance20 J Druhá nevěstaJo se do Rufuse beznadějně zamilovala v den, kdy se oženil s její nejlepší kamarádkou. Ale kamarádka tragicky zahynula! Má teď Jo šanci?!
1998/4Romance266 B Dračí doupěPokud chce Naomi pomoci své sestře, musí proniknout do Dračího doupěte - tajného sídla známého velšského malíře Brana. Netuší však, že něco mocnějšího než ona dokonale zhatí její plány.
1999/12Vánoční romance7 AV Polepšení prostopášníkaLowri se snaží ze všech sil nepodlehnout nedbalému šarmu Adama Hawkridge, na sílu vzájemné přitažlivosti je však krátká. A brzy zjišťuje, že čeká Adamovo dítě. Adam je ochoten udělat z ní počestnou ženu, jenže právě - jenom "ochoten". A tak Lowri předstírá, že její těhotenství byl jen falešný poplach a utíká Adamovi od oltáře. Vánoční čas o dva roky později však jí i Adamovi připraví nejedno překvapení...
2000/9Sladká romance79 F Láska mezi paragrafyOd prvního okamžiku Patrick Hazard ví, že Hester je ženou jeho života. Jenže Hester až do této chvíle neměla v plánu se zamilovat. S Patrickem však už nic nemůže být jako dřív. A tak poznenáhlu začíná vstupovat do jejího života láska...
2001/1To nejsladší1 F Skrytá žárlivostZdá se, že všichni v Penningtonu ví, že Ben Fletcher poznal v Kate Harkerové svou vyvolenou a konečně se chce usadit. Jen Kate sama to nevidí. Je přesvědčena, že Ben může být jen jejím nejlepším přítelem, ale nikdy ne manželem!
2001/4Lékařská romance8 S Poprvé a navždyKdyž se kdysi Catrin zamilovala do doktora Ashe, věřila, že to bude láska na celý život. Ale byl z toho pouze letní románek. Teď se však Catrin nečekaně ocitá v nemocnici, a navíc ještě v péči svého bývalého milého!
2001/11Special36 G DPožehnání VánocAdventinky 2001 1Právě o Vánocích hrozí, že téměř ideální manželský pár se málem rozejde kvůli závažnému rozhodnutí: mít, či nemít potomka?
2002/2Polibky134 X Nebezpečné očiKdyž Georgie přijede do Toskánska učit malou Alessu anglicky, těší se, že příjemně stráví část léta v přepychové vile s milou dívkou a jejím ovdovělým otcem. To by ovšem ve vile nesměl bydlet i Alessin strýc Luca, který ji sice nesmírně přitahuje, ale odpuzuje ji od něj jeho neskrývaná touha jen po jejím těle. A tak se Georgii příjemný pobyt ve vile Toscana brzy mění v nepřetržité váhání - má předstírat, že po Lucovi netouží tak, jako on po ní, nebo riskovat zlomené srdce v jeho náruči?
2003/6Romance Duo554 D BNoci beze snůGabriel Brettová je nezávislá a rozhodná dívka, která vypomáhá otci v restaurátorské dílně. Do jejího života po mnoha letech znovu vstupuje Adam Dysart, který jí nedá spát. Gabriel si pomalu začíná uvědomovat, že Adam je naprosto jiný, než si celý svůj život představovala!
2004/12Desire Duo643 O BNejcennější darPředvánoční zmatky a těžká rodinná krize sestry, to všechno Cassii na náladě nepřidalo. A ještě ke všemu se tu objevil ten nesnesitelně přitažlivý sestřin švagr Nick, který se z nějakého podivného důvodu chová, jako by měl o Cassii zájem. Opravdu je to jen divadlo, které budou hrát, aby se jejich sourozenci dali zase dohromady? A proč při jeho polibcích Cassie zapomíná na celý svět?
2005/6Sladký život6 Y Křižovatka citůJoe byl vším, co Fen potřebovala, když přišla o práci, rodinu, identitu… Ve vášnivém vztahu, který pohltil všechny starosti, zapomněla Fen na vše, co ji tížilo! Bohužel jen do chvíle, než se muž jejího srdce dozvěděl pravdu o její tajuplné minulosti! Svět se Fen zhroutil podruhé… Všechno by mohlo skončit fiaskem, Joe ale nedokáže vypudit Fen z mysli a ona přichází na to, že je prvním, kterého doopravdy miluje…
2005/11Sladký život16 Y Apartmán nad TemžíZaměstnání pomocnice v domácnosti přišlo Emily jako ideální. Měla při něm dost času na psaní svého vysněného románu. Problém nastal, když ji jednoho dne její zaměstnavatel, svobodný bankéř z londýnské City, přistihl, že jeho byt používá jako pracovnu. Lucas nepůsobil v první chvíli jako princ z pohádky. Vrátil se z práce s pocitem, že je na smrt nemocný. Jeho Popelka však dokázala najít lék nejen na jeho tělo zchvácené chřipkou, ale i na jeho opuštěnou duši.
2006/5Sladký život28 Y Noc s milionářemHarriet, pracující v jedné londýnské firmě, James, úspěšný londýnský architekt, a jeho bratr Tim, dosud neznámý malíř, tvoří velmi zvláštní trojúhelník propojený vztahy, které mají kořeny v době, kdy všichni tři dospívali jako sousedé na venkově. Jenže ve skutečnosti jsou jejich vztahy úplně jiné, než jak je vidí okolí! Kdo vlastně koho miluje?
2006/10Sladký život38 Y Společenský skandálA mohlo to být tak jednoduché! ON potkal JI, ONA uviděla JEHO… Jenže krásná Avery skrývá bolestné tajemství a nevěří, že by s kýmkoliv, tedy ani s bohatým a elegantním Jonasem, s nímž se jí tak dobře tráví dny i noci, mohlo do jejího života vstoupit opravdové štěstí. Nic takového ji přece nemůže potkat! Nebo že by snad přece jenom ano…?
2007/8Sladký život57 X Prázdniny v BenátkáchAngličanka Laura Greenová přijíždí na krátkou dovolenou do Benátek. Na letišti ji očekává pohledný Domenico, muž, o němž Laura netuší, že je spolumajitelem řetězce hotelů. Ti dva si na první pohled do oka rozhodně nepadnou. To se ale rychle změní… Dokáže jejich prázdninová romance přežít zkoušku, kterou jim připraví vzdálenost, jež je odděluje, i nástrahy, které s sebou přináší každodennost?
2007/11Sladký život63 X Slečna na útěkuPo návratu domů na venkov Kate doufá, že začne žít klidným a bezstarostným životem. Ale na scéně se objevuje její bývalý snoubenec, milionář Jack Logan. A Kate zjišťuje, že je stále tím úžasným mužem, do kterého se kdysi bezhlavě zamilovala - a on do ní! Pro Kate by bylo snadné nechat se Jackem svést. Ale nedokáže mu říct o svém tajemství, které roky skrývala. Kdyby se Jack dozvěděl pravdu, toužil by ještě znovu získat svou zmizelou nevěstu?
2009/2Sladký život114 Y Boháčova vyvolenáPro Annu, vnučku hajného na panství Manor, byl Ryder, druhorozený syn majitele, vždycky jenom kamarádem. Nenalhávala si to ale jenom proto, že pro ni byl nedosažitelný? Když se po letech Anna vrací do kraje svého dědečka, je všechno jinak… Jenom Ryder je stejně přitažlivý. A ani jemu není Anna lhostejná!
2009/8Sladký život139 P Vhodná i pro milionářeVelšský podnikatel Connah žije sám s desetiletou dcerkou Lowri. Když o prázdninách potřebuje s holčičkou pomoci, najme si jako chůvu a hospodyni obětavou Hester. Pro Hester je to již druhé setkání s podmanivým Connahem; před deseti roky se s ním náhodně setkala a platonicky se do něj zamilovala. Teď si oblíbila i jeho dcerku a zjistila, že uplynulými roky se touha po Connahovi nezmenšila. Bude o ni ale mít Connah zájem i jinak než jako o novou maminku pro Lowri?
2011/4Special na přání165 G BSlečna na útěkuLáska v reprízePo návratu domů na venkov Kate doufá, že začne žít klidně a bezstarostně. Ale na scéně se objevuje její bývalý snoubenec, milionář Jack Logan. A Kate zjišťuje, že je stále tím úžasným mužem, do kterého se kdysi bezhlavě zamilovala – a on do ní! Bylo by tak snadné nechat se Jackem znovu svést…
2012/2Special na přání186 H BNoc s milionářemNepovolené touhyHarriet, pracující v jedné londýnské firmě, James, úspěšný londýnský architekt a jeho bratr Tim, dosud neznámý malíř, tvoří velmi zvláštní trojúhelník propojený vztahy, které mají kořeny v době, kdy všichni tři dospívali jako sousedé na venkově. Jenže ve skutečnosti jsou jejich vztahy úplně jiné, než jak je vidí okolí. Kdo koho vlastně miluje?
2012/3Special na přání188 H BSpolečenský skandálTo je ale skandál!A mohlo to být tak jednoduché! On potkal ji, ona uviděla jeho… Jenže krásná Avery skrývá bolestné tajemství a nevěří, že by s kýmkoliv, tedy ani s bohatým a elegantním Jonasem, mohlo do jejího života vstoupit opravdové štěstí. I když se jí s ním tak příjemně tráví dny i noci…
Nic takového ji přece nemůže potkat. Nebo snad ano?
2013/3Desire Duo966 L ADobrodružství v ŘeckuKdyž Rick Pruitt přijel na dovolenou z válečné zóny, chtěl si jen odpočinout a urovnat myšlenky. Ani ve snu ho nenapadlo, že na něj v rodném městě čeká překvapení v podobě jeho dvou dcer - dvojčat. Nepřístupná kráska Sadie Priceová patřila k ženám, o nichž muži jen sní - a jemu se podařilo ji během jediné vášnivé noci mít. Ale přesto, že se stala svobodnou matkou, odmítala si Ricka vzít…
2013/6Special na přání217 G APrázdniny v BenátkáchAngličanka Laura přijíždí na krátkou dovolenou do Benátek. Na letišti ji očekává pohledný Domenico, muž, o němž Laura netuší, že je spolumajitelem řetězce hotelů. Ti dva si na první pohled do oka rozhodně nepadnou. To se ale rychle změní…
2013/8Sladký život268 Y Pod brazilským sluncemPro mladou historičku umění Katherine to je příležitost, kterou jí seslalo snad samo nebe! Má místo nemocného šéfa galerie odletět do Portugalska a ocenit tam starý obraz patřící jakémusi záhadnému klientovi. Pokud uspěje, dokáže tím všem své profesionální schopnosti. A třeba se jí podaří objevit skvost!
Roberto, brazilský automobilový závodník, vzpamatovávající se po autonehodě, sní o klidu. Brzy ovšem zjistí, že v přítomnosti Katherine, která za ním přijela do jeho portugalského sídla místo důstojného šéfa galerie, touží vlastně po něčem docela jiném, než je klid!
Vydrží mladé dvojici vzájemné vzplanutí i pod brazilským sluncem, kam Katherine za Robertem přijede strávit Vánoce?
2014/12Special na přání254 H BApartmán nad TemžíZaměstnání pomocnice v domácnosti přišlo Emily jako ideální. Měla při něm dost času na psaní svého vysněného románu. Problém nastal, když ji jednoho dne její zaměstnavatel, svobodný bankéř z londýnské City, přistihl, že jeho byt používá jako pracovnu…
2016/2Sladký život Duo168 I ANávštěva ve Florencii"Buonasera, Rose," uslyšela za zády. "Vítej ve Florencii."
Rose nevěřila, že ten hlas ještě někdy uslyší… Ne, už nikdy ho slyšet nechtěla! Ale stejně tak nevěřila, že se kdy do Florencie vrátí. Protože Florencie, to byl Dante!
Dante byl šťastný, že dostal příležitost znovu tu křehkou Angličanku potkat. A snad napravit, co před lety pokazil…

Počet zobrazených záznamů: 31

Na seznam autorek začínajících na Ge

Na seznam autorek od písmene G

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 8593
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace