Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 2/2022

Zobrazuji informace o produkci 2 / 2022


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Historická romance574 W Eliza Redgoldová (Redgold, Eliza)Pravidla manželstvíKdyž Violet, bojovnice za práva žen a dědička Coombesovy továrny na čokoládu, spadne při vyvěšování transparentu do náruče Adama Beauforta, ani jednoho z nich nenapadne, že o pár dnů později to bude právě on, kdo jí nabídne manželství.
Adam totiž potřebuje peníze, aby zachránil čest své rodiny a chátrající rodinné panství, a Violet a její rodina zase jeho zvučné a společensky významné jméno, aby odvrátilo katastrofu, která jim hrozí.
Uzavřít oboustranně výhodné manželství z rozumu se zdá být - na první pohled - dokonalý plán.
Historická romance575 Z Marguerite Kayeová (Kaye, Marguerite)Setkání ve FlorenciiSlečna Estelle si nade všechno cení své těžce vydobyté nezávislosti. Je přesvědčena, že na světě neexistuje muž, kvůli kterému by se své samostatnosti dokázala vzdát. Na svých cestách však potká majitele rozsáhlého panství a hradu v Irsku a jejich přátelství přeroste ve vášeň, kterou se oba snaží potlačit.
Aidan je bezstarostný a charismatický muž, a když Estelle požádá o ruku, připadá jí rozumné jeho nabídku přijmout. Přesto její vyvolený skrývá temné tajemství a Estelle bude potřebovat veškerou svou kuráž, aby je nerozdělilo…
Sladký život471 X Pippa Roscoeová (Roscoe, Pippa)Je všechno jen faleš?Buď jeho poradkyně v oblasti PR udělá, co chce? nebo? bude hodně litovat!
Loukis přiznává, že to, co po Célii chce, je vydírání. Jenže co má dělat, když jedině její ochotná a naprostá spolupráce mu je schopna zajistit to, oč nejvíce stojí?!
Až příliš pozdě ale bohatému Řekovi začne docházet, že bojovat lží proti lži je podpis smlouvy s ďáblem. A že přestože za to, co chce získat, je připraven nechat platit Célii, o nejvíce může přijít on sám!
Sladký život472 Y Chantelle Shawová (Shaw, Chantelle)Okouzlená chůvaPokud se se mnou do konce měsíce oženíš, budu pro tebe pracovat!
Nebylo to příliš romantické, ale o romantiku Marco stejně nestál. Za to o to, aby se Leah ujala role učitelky a vychovatelky jeho syna, stál hodně. Už dlouho neviděl na jeho tváři šťastný výraz, a s Leah se Nicky usmíval… A taky, proč si to nepřiznat, Marco stál o Leah!
Jenže co si počít s manželkou, která má zasněné oči, když na něj pohlédne, o níž se mu zdává, ale která odmítá jeho dotyky? Co si myslet o ženě, která si ho vzala jenom pro peníze, ale přitom o ně vůbec nestojí?!
Sladký život Duo312 I ALynne Grahamová (Graham, Lynne)Italův dědicVzít si Mayu za manželku, zplodit s ní dítě? Pro Raffaeleho to byla výzva! To, že by tím do jeho impéria přibyl další lesklý šperk v podobě nadějné firmy, byl už jenom bonus navíc. A přesvědčit Mayu o tom, že je to i v jejím zájmu, nemohlo být těžké.
Protože přesvědčit jakoukoliv ženu, že je pro ni darem, bylo pro Raffaeleho vždy ten nejsnazší úkol na světě!
Až na to, že pro každou kosu existuje kámen, na který jednou narazí!
Sladký život Duo312 I BAnnie Westová (West, Annie)Musím si tě vzít"Carlo si tě za ženu nevezme… Vezmu si tě já."
Olivia plánovala svatbu s Carlem, byť to nikdy nebylo o touze a citu, u oltáře ale skončila s jeho bratrem. Alessandrem.
Měl to být sňatek z rozumu, ale bylo rozumné se vdávat za chladného muže, který každým gestem a slovem dával najevo, že si ji bere jenom proto, že musí? Bylo rozumné, si ho brát, když hrozilo, že odhalí její nejtajnější tajemství?
Že po něm touží!
Sladký život Duo313 J ACarol Marinelliová (Marinelli, Carol)Dívka se špatnou pověstíOd první chvíle, kdy Dante Miu uviděl, věděl, že ji chce. A věděl, že ona chce jeho… A celé dva roky po ní marně toužil.
Po Mie - manželce svého otce!
Dva roky Mia předstírala, že pro ni Dante neexistuje. Dva roky musela žít s pověstí dívky, která rozbila manželství o mnoho let staršího muže. S pověstí zlatokopky, která se hned po jeho smrti pokusila ulovit jeho syna!
Sladký život Duo313 J BJane Porterová (Porter, Jane)Za vášeň se platíMěli románek na jednu noc, to bylo vše… Prožili spolu noc vášně, a za vášeň se platí. Jenže ani Charlotte, ani Brando nejsou připraveni platit. A pokud ano, mají naprosto odlišné představy o ceně!
Jedna noc důvěrností neznamená pouto. A pro Charlotte byla velmi těžká představa budoucnosti, ve které by byla s Brandem. Ale pro Branda byla nepředstavitelná budoucnost, kdy by nebylo po jeho. A tak se rozhodl.
Jenže sňatek problémy nevyřešil. Vytvořil nové…
Desire1236 K Joanne Rocková (Rock, Joanne)Srdce na kusyProto, aby se dozvěděla více o okolnostech smrti své středoškolské lásky, byla Chiara ochotna udělat leccos. Dokonce neváhala narušit soukromí svého hostitele Milese Rivery a vloupala se do jeho počítače. S mužným rančerem Milesem kolem sebe od počátku kroužili ve smyslném tanci, který bez vzájemné důvěry mohl vést jen k ještě větší prázdnotě a osamění. Podaří se jim překročit svůj vlastní stín i stíny minulosti? Nezahodí šanci na lásku?
Desire Duo1237 O ACharlene Sandsová (Sands, Charlene)Vůně ženyGracie už není ta chudá mladá dívka, která zdálky pozoruje bohatou rodinu Wingateových. Díky šťastné výhře v loterii získala víc peněz, než si kdy dokázala představit. Všechno ale není jen růžové. Po žhavé noci na maškarním plese otěhotněla s neznámým mužem, kterým není nikdo jiný než Sebastian Wingate. Ten se ji nyní snaží získat, ale Gracii trápí pochybnosti, zda ji Sebastian nesvádí jen proto, aby využil jejího bohatství.
Desire Duo1237 O BSophia Singh Sassonová (Sasson, Sophia Singh)Únos nevěstyAmerický miliardář Ethan Connors se rozhodne, že zabrání svatbě své bývalé indické přítelkyně a přiměje ji, aby se k němu vrátila. Vtrhne ovšem na špatnou svatbu…
Divya je krásná, talentovaná, vášnivá… a pochází z tradiční, velice zámožné indické rodiny. Až díky nečekanému narušení své svatby si uvědomí, že chce od života víc než jen rodiči smluvený sňatek. Využije příležitosti a po Ethanově boku ze svatby uprchne, aby si splnila svůj tajný sen.
Zlatá kolekce122 U Sylvia Andrewová (Andrew, Sylvia)Konečná volbaLord Ivo Trenchard je znám svými avantýrami s vdanými ženami a tím, že se vyhýbá mladým, vdavekchtivým dívkám. Ještě žádná kráska nedokázala tohoto temperamentního husarského kapitána zlákat, aby se vzdal svobodného života.
Jenže pak se setká s mladičkou Jossie, kterou zradili všichni, které milovala. Nikoho v celé londýnské společnosti nenapadne, že by snad pro něj mohla být něčím víc než pouhou chráněnkou…
Special na přání425 G AJudith McWilliamsová (McWilliams, Judith)Manželka na míruMax umí vydělat miliardu dolarů, ale získat manželku z vyšší společnosti se mu nedaří. Proto potřebuje Jessie, učitelku etikety. Vše funguje skvěle, pod jejím vedením se rychle blíží ke svému cíli. Přesto však, když má tuto krásku na různých večírcích a večeřích při svíčkách neustále po boku, začíná se mu do srdce vkrádat cosi neočekávaného…
Special na přání425 G BNalini Singhová (Singh, Nalini)Svázáni sňatkemJessie Randallová se provdala za Gabriela Dumonta ze špatných důvodů. Ani jeden z nich nepředpokládal, že do vykalkulovaného, oboustranně výhodného manželství se časem vkrade láska a převrátí jejich vztah, plný vášně, vzhůru nohama.
Special na přání426 H ASara Orwigová (Orwig, Sara)Svatba, nebo nicOlivia sice měla tělo, po kterém muži šílí, ale také byla ve třetím měsíci těhotenství, její milenec Jeff se zabil v Himálaji a na ni cenila zuby nejistá budoucnost. Když se jednoho večera v baru, kde pracovala, objevil Jeffův bratr Matt a učinil jí velkorysou nabídku, aby žila a vychovávala Jeffovo dítě na rodinném ranči, Olivia ji málem přijala. Pak si to však rozmyslela a rozhodla se žádat víc. Buď si ji Matt vezme a dá jejímu dítěti jméno, které mu patří, nebo nic…
Special na přání426 H BJennie Adamsová (Adams, Jennie)Vezmeš si mě?Lily trpí poruchou krátkodobé paměti, ale úspěšně se jí to daří skrývat před svým šéfem, přitažlivým a neodolatelným Zachem Swiftem. Své city k němu ale už tajit nedokáže, zvlášť když s ním musí odjet na služební cestu…

Počet zobrazených záznamů: 16

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 167
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.02.2022

Poslední modifikace 27.02.2022, 22:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace