Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 4/2011

Zobrazuji informace o produkci 4 / 2011


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance935 A Raye Morganová (Morgan, Raye)Královský potomekKorunní princ Dane z rodu Montenevadů a Alexandra Acredonská spolu prožili nezapomenutelný víkend, ale pak je rozdělily znesvářené rodiny. Dane teď zjišťuje, že Alexandra má malého chlapečka, a právem se domnívá, že on je jeho otcem. Přiměje ji, aby se nastěhovala do královského paláce a vychovávala zde malého následníka trůnu. Alex však touží po jediném - provdat se za Danea. Podaří se jim usmířit oba rody a společně vládnout zemi?

(Poslední díl minisérie Království Montenevada)
Romance Duo936 T AShirley Jumpová (Jump, Shirley)Napravený záletníkOkouzlující playboy Carter Matthews miluje ženy a peníze, zatímco Daphne Williamsová má ráda svůj klid a pořádek. Je proto více než překvapená, když ji Carter požádá o neobvyklou pomoc: aby se za něj provdala! Daphne cítí, že ji Carter přitahuje; může ale doufat, že i jeho city přerostou v lásku?
Romance Duo936 T BBarbara Hannayová (Hannay, Barbara)Učitelka tanceSally, dívka z venkova, upřímná a romantická, přišla do Sydney s úmyslem změnit svůj život. Její první setkání s ředitelem společnosti, kam nastoupila, však není zrovna příjemné. Logan Black dává přednost rozumu a logice před emocemi. Jeho nabídce, aby ho naučila tancovat, se ale nedá odolat…
Záhady a romantika12 R Caroline Burnesová (Burnes, Caroline)Utéct před zlemFotografka Michelle měla na dosah svůj sen stát se uznávanou umělkyní. V jednu chvíli popíjela na vernisáži své výstavy šampaňské a v druhé chvíli z ní byl psanec na útěku. A to vše jen proto, že omylem vystavila fotografii ženy, která byla chráněnou svědkyní a jejíž svědectví bylo klíčové, aby byl potrestán šéf nebezpečného gangu. Michelle teď měla v patách nelítostné zabijáky a jejím jediným štěstím bylo, že se ji rozhodl chránit bývalý policista Lucas, který měl s šéfem gangu své nevyřízené účty. Ovšem Michelle měla pro strach uděláno a ve všech nebezpečných situacích stála neohroženě Lucasovi po boku…
Historická romance314 W Michelle Willinghamová (Willingham, Michelle)Princeznou čirou náhodouPoručík Michael Thorpe znamená pro lady Hannu Chesterfieldovou zakázané pokušení. Dívka jejího původu, svázaná společenskými konvencemi, se nesmí nechat svést jeho přitažlivým zjevem, i když je to jediný muž, který v ní odhalil nezlomného ducha a probudil v ní vášnivou ženu.
Když je svede dohromady společenský skandál, ohrožující dívčinu budoucnost, Hanna objevuje tajemství Michaelova skutečného původu. A třebaže jí díky němu hrozí velké nebezpečí, konečně se rozhoduje podle svého srdce a rozumu…
Historická romance315 Z Christine Merrillová (Merrill, Christine)Útěk slečny WinthorpeovéPenelopa Winthorpeová utíká z domova před svým bratrem, který jí vyčítá její zálibu v literatuře a společenský neúspěch. Ačkoliv si chce najít manžela, který by jí umožnil disponovat s jejím dědictvím, rozhodně nemá v úmyslu vdát se za vznešeného lorda.
Vévoda Adam Felkirk se také ženit nechce, ale Penelopina nabídka mu v jeho svízelné situaci přijde vhod. Co si má ale on, známý svůdce žen, počít se svou panenskou a nespolečenskou manželkou? Nestačí se ale divit, když mu nakonec uštědří lekci jeho svůdná vévodkyně!
Sladký život211 X Michelle Reidová (Reid, Michelle)Vyvolená řeckého boháčeProč má Leo, řecký vládce finančního impéria, potřebu neustále ochraňovat snoubenku svého nevlastního bratra, chladnou a upjatou Natashu? Vždyť se mu ani nelíbí! A svého hamižného bratra, který ho okrádá, nemá rád. Že by to snad bylo proto, že má pocit, že i Natasha je jeho obětí?
Pro Natashu je střet s Leem stejně smrtící, jako by se pokoušela čelit lavině. A to tím spíše, že se jí po zradě snoubence i sestry, kterou právě zažila, zhroutil celý dosavadní život jako domeček z karet.
A kvůli Leovi se hroutí stále dál…
Sladký život212 Y Susan Stephensová (Stephens, Susan)Večery v ToskánskuCesta do Itálie byla pro anglickou právničku Katii příležitostí, jak na pár chvil vybočit ze stereotypu všedních dní, neoblíbené práce a oplakávání zmařených příležitostí. Nehoda jí totiž znemožnila věnovat se vysněné kariéře operní zpěvačky a navíc ji navždy zohyzdila. V Římě Katii lákala i vidina střetnutí se známým a více než pohledným italským magnátem Rigem, jemuž měla předat závěť jeho nevlastního bratra…
Setkání nenápadné Katie a skvělého Riga bylo sice jako setkání ohně s vodou, velmi rychle se ale ukázalo, že opaky se přitahují!
Sladký život Duo73 J AHeidi Riceová (Rice, Heidi)Výlet na ManhattanDobrodružství se ztracenou kočkou, kterou se Daisy, londýnská majitelka malého butiku, vydala v noci hledat přes plot do zahrady luxusního domu nesympatického souseda, mělo zcela nečekaný vývoj. Connor se totiž ukázal být vlastně docela sympatický! A to i přesto, že ji doslova přinutil, aby ho doprovodila na služební cestu do New Yorku!
Sladký život Duo73 J BNicola Marshová (Marsh, Nicola)V jižním PacifikuDokáže se Lana smířit s tím, že muž, do něhož se zamilovala a který se snad zamiloval do ní, není tím, za něhož se vydával? Zac se jí představil jako prostý námořník; musel totiž svou pravou identitu majitele rejdařství tajit. Je ale možné člověku, který jí ani v okamžicích vrcholné vášně neříkal celou pravdu, vůbec ještě věřit?
Desire895 K Yvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Rodinné závazkyBlair se vrátila z kulinářské cesty po Toskánsku s novými recepty i nápady, jak dostat svoji restauraci mezi nejlepší v Aucklandu. Vrhla se do práce taky proto, aby zapomněla na kratičký románek s Dracem, jediným dědicem starobylého italského rodu. Jenže Dracovi se ji podařilo najít, a když zjistil, že Blair je těhotná, vzal její život pevně do svých rukou…

(2. díl minisérie Ženichové z Aucklandu)
Desire Duo897 L AEmily McKayová (McKay, Emily)Milionářův dluhLoupež diamantů svedla po letech dohromady bývalé manžele Evii a Quinna. On stojí na straně zákona, ona chrání bratra, který je do loupeže zapletený. Společné pátrání po pachateli je komplikované stejně jako jejich vztah poznamenaný intrikou Eviina otce.
Desire Duo897 L BJan Colleyová (Colley, Jan)Nejcennější diamantCharizmatický australský obchodník s diamanty Quinn učinil návrhářce šperků Danielle Hammondové nabídku snů. Za pohádkovou odměnu měla vytvořit šperk z legendárního diamantu. Byl v tom ale háček. Dani měla po dobu práce na zakázce bydlet u Quinna v domě…

(4. díl minisérie Australské brilianty)
Desire Duo896 O ARobyn Gradyová (Grady, Robyn)Sladké vydíráníProslulý boháč Tristan se po hořkých zkušenostech s nenasytnými a lačnými ženami zřekl veškerých romancí - tedy až do chvíle, kdy prožil vášnivou noc se svojí tichou hospodyní Ellou, z níž se vyklubala blond dlouhonohá bohyně.
Desire Duo896 O BEmilie Roseová (Rose, Emilie)Film o lásceMax Hudson se díval na Danu a nevěřil svým očím. Jak to, že si nevšiml, jak nádhernou má postavu? Vždyť pro něj pracovala už pět let, byla to jeho pravá ruka. Žena, která při něm stála v těch nejobtížnějších obdobích. A byla to i žena, která ho možná zradila…

(4. díl minisérie Hudsonovi z Beverly Hills)
Special na přání165 G ABarbara McMahonová (McMahon, Barbara)Návrat manželkyLáska v reprízeHeather se usilovně snaží zapomenout, že před deseti lety byla milující manželkou. Nepřízeň osudu ji však postavila před krutou volbu mezi vlastní rodinou a mužem. Tehdy obětovala šťastné manželství.
A nyní je Hunter zpátky v jejím životě!
Special na přání165 G BCatherine Georgeová (George, Catherine)Slečna na útěkuLáska v reprízePo návratu domů na venkov Kate doufá, že začne žít klidně a bezstarostně. Ale na scéně se objevuje její bývalý snoubenec, milionář Jack Logan. A Kate zjišťuje, že je stále tím úžasným mužem, do kterého se kdysi bezhlavě zamilovala – a on do ní! Bylo by tak snadné nechat se Jackem znovu svést…
Special na přání165 G CTrish Wylieová (Wylie, Trish)Znovu objevená láskaLáska v reprízeAbbey si vybudovala kariéru a teď stojí před rozhodnutím, zda přijme nabídku k sňatku od svého kolegy. Jenže již osm let tají, že je provdaná za Američana Ethana Wyatta, který ji opustil hned druhý den po svatbě, a Abbey ani neví proč.
Special na přání166 H AHolly Jacobsová (Jacobs, Holly)Neobyčejná princeznaKdysi dávnoParker Dillonová, princezna z Eliasonu, utíká z očí veřejnosti a tisku do Pensylvánie. Tady, daleko od své královské rodiny, se snaží vést obyčejný život. Avšak soukromý detektiv Jace O´Donnell je jí neustále v patách. Parker má ale plán: přesvědčit tohoto přitažlivého muže, aby se do ní zamiloval!
Special na přání166 H BHolly Jacobsová (Jacobs, Holly)Noblesní princKdysi dávnoJen co jeho zrak padne na nespoutanou dívku Shey, je princ Eduardo ztracen! Tento velice žádaný svobodný mládenec se ale musí moc snažit, aby získal přízeň zrzavé rebelky s velkým srdcem, která odmítá všechny výhody plynoucí ze vztahu s potomkem královského rodu.
Special na přání166 H CHolly Jacobsová (Jacobs, Holly)Tajemný králKdysi dávnoCara Phillipsová po třech měsících znovu potká muže svých snů, Mikea Kinga. Tenkrát s ním strávila jedinou noc, jenže druhý den zmizel neznámo kam. Vášnivá noc ale nezůstala bez následků. Cara s překvapením zjistí, že tajemný muž je princ, budoucí král a zároveň bratr její nejlepší přítelkyně…

Počet zobrazených záznamů: 21

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2218
Denní počet: 2
Počítáno od: 23.04.2011

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace