Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Maya Blakeová

Zobrazuji údaje o autorce Maya Blakeová - Blake, Maya


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2014/8Sladký život Duo133 J BCena úspěchuSasha musí uspět v profesi tak neženské, jako je automobilová závodnice. Jediné, co potřebuje, je příležitost… Jenže pozor na to, co si přejeme! Sasha sice za volant závodního vozu usedne, ale pouze jako náhradnice prvního jezdce týmu, který skončil v nemocnici. A Marco - jeho bratr, italský konstruktér a majitel týmu - má podezření, že za bratrovo selhání na trati může… právě Sasha! A to jí, bez ohledu na to, jak moc ho přitahuje, odpustit nedokáže!
2015/2Sladký život Duo145 J AHříšné umění pomstyVyhledal by francouzský sběratel umění Damion tajemnou Reiko, kdyby ji nepotřeboval…? Na tuhle otázku by rád znal odpověď!
Tenkrát před lety ji opustil a sám sobě namluvil, že to ona se provinila na něm. Jenže tomu nikdy tak úplně nevěřil. A po celou tu dobu odloučení doufal, že mu Reiko znovu vstoupí do života.
Jenže Reiko je náhle úplně jiná. Je tvrdá a chladná.
A něco skrývá…
2015/9Sladký život Duo159 J ANejcennější trofejNikdo nevěděl, jaký temný stín za sebou neustále vleče automobilový závodník Rafael, s čím se musí potýkat jeho svědomí. Nikdo nevěděl, proč riskuje, proč se vysmívá smrti…
Až jednou se ucho utrhlo a Rafael skončil na týdny a měsíce na nemocničním lůžku.
Raven sice měla pro Rafaela srdce otevřené, to, jak se choval, mu ale odpustit nedokázala. A slovy, jež si později tolikrát vyčetla, mu to před tím osudovým závodem dala jasně najevo.
Teď je na ní, aby mu usnadnila cestu zpět do života. Teď je na něm, aby on tu cestu usnadnil jí.
2016/3Sladký život330 Y Důvěra za důvěruPro rejdaře Sakise je Brianna naprosto dokonalá asistentka. Na to, že je i žena, si myslet zakázal.
Jenže pak si během krize spojené s tankerem, který najel na útesy, Sakis uvědomí i další věci. Že Brianna je mnohem hezčí, než tušil? a že něco skrývá.
Briannino tajemství je ošklivé, pálí ji v srdci jako kyselina. A Brianna dobře ví, že pokud se prozradí, bude to znamenat konec důvěry… a důvěrností!
Jenže přízraky minulosti se tak snadno zahnat nedají!

(První díl trojdílné minisérie Nezkrotní Řekové)
2016/4Sladký život332 Y Magnátův omylSpolumajitel řetězce hotelů a kasin Arion nečekal, že ho to tak zabolí! Opravdu si myslel, že ta žena je jiná. Úplně jiná, možná dokonce taková, jakou si vysnil. Tím horší bylo zklamání, které mu připravila!
Pro Perlu znamenala noc s uhrančivým Řekem příležitost k tomu uvědomit si, že život nekončí, že běží dál. Věděla, že si navždy uchová vzpomínku na jeho oči, na jeho ruce, na jeho vůni… A že dokáže žít jenom z této vzpomínky. Opravdu to dokáže?

(Druhý díl trilogie Nezkrotní Řekové)
2016/5Sladký život334 Y Pomsta po řeckuDvanáct let Theovi trvalo, než se mu podařilo spojit všechny nitky a uplést síť, v níž měl uvíznout muž, který mu tak ublížil. Nechal ho unést, zavřít a mučit. Dvanáct let to trvalo, a o to sladší pomsta teď bude.
A aby měl Theův plán úspěch, je třeba využít každý prostředek!
Inez si nikdy nemyslela, že by její otec byl hodný člověk. Přesto se rozhodla pomáhat mu při budování politické kariéry. Koneckonců? měla za to získat svobodu!
Jenže dříve, než se mohla dočkat svobody, stala se zajatkyní jednoho uhrančivého Řeka!

(Třetí díl trilogie Nezkrotní Řekové)
2016/8Sladký život Duo181 J BSkrýš pod Mont BlankemKdyby neměl takový vztek, musel by si Bastien blahopřát, že měl pravdu. Ne, tuhle modelku si firma jako tvář nové kampaně najímat neměla. Jaká matka, taková dcera. A na Aninu matku měl vzpomínky jen ty nejhorší.
Ana se nedopustila toho, z čeho ji všichni obviňují, a už vůbec nemůže za to, co její matka provedla Bastienově rodině. Myslela si, že pro Bastiena bude jenom pracovat, teď ho ale proti své vůli potřebuje mnohem více!
2016/12Sladký život347 X Hříšná svatbaZaccheo se během těch měsíců, které musel strávit jako obětní beránek Penningtonových za mřížemi, rozhodl. Pomsta bude patřit jemu! A nebude mu stačit zničit Oscara Penningtona, který ho podvedl, tím, že ho připraví jenom o majetek. Připraví ho i o dceru. O Evu, která se měla stát jeho manželkou, o Evu, která ho zradila… O Evu, která teď bude muset platit!
Eva nechápe, proč se jim chce Zaccheo mstít. Vždyť ve vězení byl právem! Nebo snad ne? Aby zachránila otce a sestru, rozhodne se vyhovět jeho požadavkům.
Až na ten poslední…

(Šestý z příběhů série Sedm sexy hříchů, tentokrát hněv!)
2017/1Sladký život Duo190 I AMilenci z RiaJasmine udělala jenom to, co udělat musela? A věděla, že za to bude sama sebe nenávidět. A věděla, že ji bude nenávidět i Reyes, na něhož od oné noci v Riu nedokázala přestat myslet.
Dostane možnost to napravit? A dostane svou novou příležitost i Reyes?
2017/5Sladký život Duo198 I ANoc v PalermuPřed domem zaparkovala černá limuzína a vystoupil on. Muž, s nímž se Maisie setkala před pěti roky v Palermu, muž, který ráno odešel, muž, jehož se jí už nepodařilo najít, i když se o to snažila. Teď si našel on ji.
Lorenzo ví, co to je povinnost. A ví, co je jeho povinností…
Bude to ale stačit na to, aby si udržel ženu, která se dotkla čehosi v jeho srdci?
2017/7Sladký život Duo202 I BAlpské polibkyArabella, špičková lyžařka, známá ve světě vrcholového sportu jako Rebel, má tajemství. To je Drakovi, "superagentovi", zastupujícímu jen ty nejlepší ze světa sportu, jasné. Ale… co je mu vlastně po tom? Někdo tak povrchní a nevypočitatelný jako Rebel ho nemůže zajímat. Až na to, že Rebel má něco, co on chce. A dostane to!
Jenže Arabella má více než jenom jedno tajemství. A také více toho, po čem se Draco naučí toužit!
2018/2Sladký život375 X Ztracená šperkovnicePutování za vzácnou šperkovnicí, druhou ze ztracených vzpomínek!
Allegra by se pokusila splnit každé dědečkovo přání, i kdyby nebylo vysloveno za tak dramatických okolností. Ale touze starého, umírajícího muže, který chce shromáždit zpět své ztracené vzpomínky, vyhovět musí.
Za každou cenu!
Pro Ráhíma představovala Allegra splněnou fantazii. Mohla se stát se svou nadací novou tváří jeho království, které převzal po otci v zuboženém stavu.
Jenže Allegra nemá o jeho zemi zájem?
A tak jim zbyla jenom jediná společná noc!
(Druhý díl osmidílné řady o ztracených vzpomínkách!)
2018/11Sladký život Duo234 I AVítr pampyTrvalo celé roky, než se Emiliano vypravil zpět do Argentiny. A jenom proto, že dal slib? A měla to být cesta, která mu změnila celý život. Cesta, kvůli které se musel vzdát dosavadního života. A s ním i své uhrančivé milenky!
Sienna nebyla s to pochopit, kam se poděl ten vášnivý, byť poněkud tvrdý muž. Místo něj se vrátil z Argentiny zlý cizinec, který jí ubližoval každým slovem, každým činem.
Jenže pak se náhle všechno znovu změnilo…
2019/3Sladký život Duo243 J AV rytmu mambaAni v nejdivočejších snech si Suki nedovedla představit sílu vášně, kterou prožila s neodolatelným Kubáncem Ramonem Acostou. Jenže moc dobře věděla, že společná budoucnost s tímhle namyšleným boháčem nepřipadá v úvahu. Ramon jí však nabídne, aby s ním odjela na Kubu a porodila mu dědice! Suki váhavě jeho návrh přijímá a nemá tušení, co ji čeká…
2019/6Sladký život Duo248 I AStřet dvou světůKdyby se její otec nedostal do problémů a do vězení, nikdy by se Esmeralda nepotkala s přitažlivým sultánem Zaidem Al-Ameenem. A nikdy by nezjistila, jak je to tvrdý, ale spravedlivý protivník. Neukojitelné touze nedokáže ani jeden odolat! Jenže nesmí zapomínat, že každý stojí na opačné straně propasti?
2019/9Sladký život Duo254 I BUkradený náhrdelníkBezohledný Alexandros se nezastaví před ničím, aby získal zpět vzácné rodinné dědictví - a využije k tomu i tanečnici Sage jako návnadu! Ale jeho plán ji vydírat se velmi brzy změní, když si uvědomí, jak moc ho tahle milá dívka přitahuje. Teď Xandrovi hrozí, že zapomene na vlastní pravidla, protože ve hře svádění může být vítězem jen jeden…
2020/4Sladký život428 Y Nevěsta na záskokKdyž šejkovi Zufarovi al Chalía uteče ve svatební den nevěsta, musí rychle najít náhradu, aby nepropukl skandál a nerozvrátil křehkou stabilitu království. Po ruce je pouze malá nehezká komorná, ale svatba se musí konat stůj co stůj.
Nezkušená Niesha se po Zufarově boku jako královna musí vyrovnat nejen s mnoha nenadálými situacemi, ale i se svou neznámou minulostí. Brzy se ukáže, že nic není tak, jak na první pohled vypadá…
2021/4Sladký život Duo292 I APřelud z MarokaJoao vždy uspěl s jednoduchou taktikou ? věděl, co chce, a neustoupil, dokud to nedostal. A nejinak to bude i se Saffron, jeho nepostradatelnou osobní asistentkou. Přece to, k čemu mezi nimi dvěma došlo v Maroku, nemůže být důvod, aby od něj odcházela!
Jenže i Saffie se za ty roky, kdy pro Joaa pracovala, naučila, jak je důležité jít za tím, co je opravdu důležité.
A je rozhodnuta si to vybojovat i na nejbohatším muži světa!
2021/8Sladký život Duo300 I BVězeňkyní v rájiByl sice druhorozeným synem krále, a vladaře v sobě nezapřel. Byl zvyklý, že se vždy plní jeho vůle, a všichni ji plnili rádi, protože jeho rozhodnutí byla správná.
A před lety se Zakary rozhodl, že Violet je povrchní dámička, a začal jí pohrdat. A protože se ve svém úsudku nikdy nemýlil, usoudil, že nejlepší ji bude mít pod dohledem. Protože jen tak zabrání škodám, které by mohla jeho rodině způsobit!
Bylo tu ale několik "ale", s nimiž princ nepočítal?
A nepočítala s nimi ani Violet!
2021/11Sladký život Duo306 I BDej mně mého syna!Nechtěl být manželem Calypso, nechtěl se s ní milovat a nechtěl se stát otcem jejího dítěte!
Jenže vším tím se Axios stal. A byl tomu rád!
Ale přestože mu Calypso noc co noc tála v náruči, přestože byla skvělou matkou jejich synovi, trvala na tom, že za rok jejich manželství skončí. Že získá svobodu. Že odejde.
Stále zde totiž zůstávala třináctá komnata, do níž Axios nesměl vstoupit!
2022/3Sladký život Duo315 J ATěla nelžouTo, co Mia tvrdí, že udělal, aby se jí pomstil, není pravda! Takový bastardi Rocco přece není…!
Ale Mia na to má důkazy! Rocco, muž, jehož milovala, ji falešně obvinil a zapudil. A nejenom, že jí nedovolil se hájit, ani jí nedopřál možnost říci mu něco mnohem, mnohem důležitějšího…
A až po letech Rocco pochopil, jak moc Mie ublížil.
A jak moc ublížil sám sobě.
A jak moc ho to bude ještě bolet!
2022/12Sladký život Duo333 J AMusí ti uvěřit!"Je na čase, aby ses znovu stala mou ženou, Alexis."
Ano, znovu… I když Alexis byla Christosovou ženou stále. Už rok. Ale pozornost jí manžel projevoval - a tu její vyžadoval -, jenom když musel navštívit dědečka, kvůli němuž celou tu frašku s falešným manželstvím hráli! Pak se vše změnilo, a oni oba chtěli víc.
Vášeň bez důvěry… Bude jim stačit?
2023/11Sladký život Duo355 J BJejich žhavé dotekyPrinc Lucca si vybíral ženy, které ho zbožňovaly, a zbavoval se jich, jakmile jeho vlastní zájem ochabl. Jenže s Delphine to nebylo tak snadné… hlavně proto, že tentokrát to byla ona, kdo odešel!
A Lucca, nyní už král, toužil po pomstě.
„Zaplatíš za to, co jsi svým náhlým zmizením způsobila!“ řekl jí. A chtěl jí ukázat, jak krásné to mezi nimi mohlo být…

Počet zobrazených záznamů: 23

Na seznam autorek začínajících na Bl

Na seznam autorek od písmene B

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1960
Denní počet: 1
Počítáno od: 11.08.2014

Poslední modifikace 10.12.2023, 20:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace