Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 11/2022

Zobrazuji informace o produkci 11 / 2022


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Historická romance592 W Laura Martinová (Martin, Laura)Noc s hrabětemKdyž slečna Henrietta pouze ve společenských šatech uteče z domova a v třeskuté zimě se uchýlí do domu své sestřenice v zasněženém Kentu, netuší, co ji čeká. Hned první noc se nedopatřením ocitne v posteli, do které se předtím ke spánku uložil lord Hauxton. Nejraději by se hanbou propadla! Navíc následující ráno zjistí, že jsou spolu v domě odříznuti sněhem od okolního světa. Postupně odhalí, že odměřený a chladný muž skrývá citlivou duši. Henrietta má ovšem tajemství, které se nikdo nesmí dozvědět… ledaže by mu mohla svěřit pravdu, než roztaje sníh!
Historická romance593 Z Janice Prestonová (Preston, Janice)Pověst v ohroženíLady Cecily vždy kladla svou rodinu na první místo. Ale teď její život nabral nečekaný spád. Krátce po sobě se oženili oba její starší bratři a ona najednou ztratila postavení paní domu. I když svým bratrům přála štěstí, které je potkalo, sama se teď cítila nepotřebná a bez smysluplné budoucnosti.
Na svatbě svého druhého bratra se seznámila se záhadným panem Grayem, který jí rozuměl i beze slov. Jeho bezedné černé oči ji uhranuly a Cecily s ním pocítila hluboké spojení, přestože je dělila nepřekonatelná společenská propast. Odváží se následovat své srdce, když doposud žila zcela bezúhonným životem?
Sladký život489 X Caitlin Crewsová (Crews, Caitlin)Dcera mého nepříteleOrion byl král a musel se oženit. A nejenom to. Musel si za manželku vzít jednu konkrétní ženu - lady Calistu. Dceru muže, který ho vydíral, muže, kterým pohrdal, muže, který ho mohl zničit. A Calista mu dala jasně najevo, že jejím cílem je totéž! Měla své důvody pro to, proč Orionovi ublížit…
Jenže pak ji Orion políbil!
A od toho okamžiku čekal, že čím víc ji pozná, tím víc jí bude opovrhovat… a současně ji nemohl dostat z hlavy!
Sladký život490 Y Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Překvapení na prahuTy nejasné vzpomínky na noc s dívkou se zelenými vlasy… Tor měl pocit, že se něco stalo, nevěděl ale, co to něco bylo. Byl si ale tak jistý, že to nemůže mít nic společného s neznámou ženou, která pronikla do jeho kanceláře a vmetla mu do tváře, že čeká jeho dítě!
Pixie byla zoufalá - bez peněz, bez budoucnosti? Takže se nakonec až zase tak moc nezlobila, když jí osud v podobě jejího bratra do života Tora znovu přivedl.
Nikdy by ale nepředpokládala, že se z ní stane nezamilovaná nevěsta nucená vzít si muže, který ji nemiluje!
Sladký život Duo330 I AClare Connellyová (Connelly, Clare)Setkání v SingapuruJeden den byla Annie svobodná matka mající hluboko do kapsy, druhý pak manželka úžasného miliardáře, jehož milovala celým svým srdcem.
A přesto mu řekla: "Chovej se ke mně jako k cizímu člověku, a budu v pořádku."
A Dimitri pochopil, že to nedokáže! A také to, jak hlubokou pravdu Annie měla, když řekla: "Vím, že člověk nemá lásku hledat. Ona si ho najde sama."
Sladký život Duo330 I BMichelle Smartová (Smart, Michelle)Návrat ze stínůPřed osmnácti měsíci Nikos zemřel a Marise se zhroutil svět… Teď Nikos vstal z mrtvých a rozhodl se Marisu vyhledat. Proč až po tak dlouhé době? Je to jenom proto, že až teď se dozvěděl, že žena, s níž sdílel vášeň, se mezitím stala matkou? A že na synovi mu na rozdíl od ní záleží…
A záleželo mu na ní vůbec kdy?
Nebo bylo všechno ještě úplně jinak?!

(Pokračování příběhu Plamen, který nevyhasl z října!)
Sladký život Duo331 J ASharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Španělská rozkošKdysi si Maximo myslel, že dokonalý okamžik neexistuje, ale pletl se! Jenže nejprve si musel právo na štěstí, právo na Hollii vydobýt…
Hollii ten krásný Španěl přitahoval od prvního okamžiku, kdy ho uviděla, ale dokud ji nepolíbil, jako by nevěděla, jaké to je být pořádně naživu.
Maxima Hollie zaujala už při prvním setkání, ale aférky na jednu noc nepěstoval!
Jenže pak se všechno změnilo a byla tu jediná věc, kterou mohl - musel! - udělat.
Sladký život Duo331 J BDani Collinsová (Collins, Dani)Unesena do ŠanghajeTsai Jun Li byl úlovek. Titulky novin to často a rády zdůrazňovaly. Mladý, mužný a miliardář.
Jenže Ivy nechtěla nikoho "ulovit". Jun Li byl muž, s kterým chtěla strávit noc. A on tu noc chtěl strávit s ní. Jenže jednou nocí to neskončilo…
Ivy ví, že Jun Liovi na ní záleží, že se o ni bude starat a bude ji chránit. Jenže to nebylo to, co chtěla. Chtěla vědět, co Jun Li cítí. Co cítí k ní.
Desire1254 K Cat Schieldová (Schield, Cat)Podvodník, nebo milenec?Asher Edmond jí už jednou popletl hlavu a podruhé mu to tedy rozhodně nedovolí. Soukromá vyšetřovatelka Lani považuje Asherův případ za rozhodující pro svou kariéru. Potřebuje ale, aby ji Asher přivedl na stopu chybějících milionů. V žádném případě nečekala, že jí práci bude komplikovat stará vášeň, která, jak se zdá, stále doutnala pod povrchem. Lani si však nemůže dovolit, aby ji tento sexy playboy znovu pobláznil a svedl ji z cesty!
Desire Duo1255 O AJoanne Rocková (Rock, Joanne)Láska, nebo zrada?Firmu Deschamps Cosmetics se nejspíše snaží někdo potopit. Syn majitelky Lucas je odhodlaný chránit rodinný podnik za každou cenu. Při hledání možného sabotéra se mu jako podezřelá jeví nově přijatá vizážistka Blair, ale její upřímná, soucitná povaha k jeho podezření neladí. Její polibky v něm navíc probudí vášeň, které nedokáže odolat ani podnikatel zvyklý mít vždy všechno pod kontrolou…
Desire Duo1255 O BKaren Boothová (Booth, Karen)Snad tentokrát!Reputace Autumn, organizátorky svateb, je poté, co je sama opuštěna u oltáře, v troskách. Aby si zachovala zaměstnání, nezbývá jí nic jiného než přesvědčit nabručeného majitele resortu Greye Hollowaye, že romantika je něco skutečného a krásného, čemu se musí poddat… Autumn však své přesvědčování dotáhla do takové dokonalosti, že hrozí, že je romantické plameny sežehnou…
Zlatá kolekce131 U Mary Brendanová (Brendan, Mary)Odložená svatební nocRachel je nejstarší ze čtyř sester, krásná, vtipná a bohatá dědička! Jenže je stále svobodná. Nabídek k sňatku měla sice dost, ale každou odmítla. Dokonce i tu od nejžádanějšího mládence majora Connora Flinta. Je to sice pohledný a charakterní muž, ale na její vkus až příliš nudný.
Když její otec prohraje rodinný dům v kartách, Rachel zuří! Zejména proto, že novým majitelem je Connor Flint, nyní hrabě z Devane. Je rozhodnutá udělat cokoliv, aby získala majetek zpátky. Ale Connor se chce pomstít, vrátí jí ho pod jednou podmínkou: že mu konečně dopřeje svatební noc, kterou mu svým útěkem před svatbou ukradla.
Special na přání443 G AElizabeth Bevarlyová (Bevarly, Elizabeth)Vánoční senClara vychovává svého tříletého synka Hanka sama a musí se dost otáčet. Zprávu o tom, že Hankův otec zemřel a zanechal chlapci velké bohatství, Clara nepřijala nijak nadšeně. Uvědomovala si, že svět privilegovaných změní život nejen jejímu synkovi, ale i jí. Budou mít ještě čas na obyčejné radosti? Nebo Hank půjde ve stopách workoholického strýce Granta? Možná, že se Claře podaří Grantovi ukázat, že nejen prací živ je člověk…
Special na přání443 G BSara Orwigová (Orwig, Sara)Zakázané milováníCaitlin se musela neustále bránit silné přitažlivosti, kterou k Jakeovi Bentonovi cítila, věděla však, že jejich vztah je předem odsouzen k záhubě - vždyť jejich rodiny se nenáviděly a pronásledovaly po mnoho generací. Okolnosti však byly silnější, a nakonec Caitlin věnovala Jakeovi to nejvzácnější… Jak se zachová on?
Special na přání444 H ASarah Morganová (Morgan, Sarah)Sváteční týdenTmavovlasý, snědý a bohatý italský gynekolog Carlo může mít jakoukoliv ženu! Pak se však za neobvyklých okolností seznámí s porodní asistentkou Zan a zjistí, že ho žádná žena nepřitahuje tak jako právě tahle. Zan ví, že před ní Carlo něco tají, avšak přesto ho pozve, aby s ní strávil vánoční svátky… A nejenom svátky…
Special na přání444 H BAlexandra Sellersová (Sellers, Alexandra)Podvedený šejkModelka Desi se jenom nerada vrací do pouštní říše šejka Salaha. Uzavřený muž má málo společného s chlapcem, kterého kdysi znala a milovala. To však nemění nic na jejím úkolu. Musí zabránit jeho dlouho plánovanému sňatku, a to za každou cenu. Ovšem i šejk s ní má své plány…

Počet zobrazených záznamů: 16

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 137
Denní počet: 1
Počítáno od: 29.11.2022

Poslední modifikace 27.11.2022, 18:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace