Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 8/2009

Zobrazuji informace o produkci 8 / 2009


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance880 A Lucy Gordonová (Gordon, Lucy)Svatba ve StředomoříPolly Hansonová se vydává do Neapole hledat Ruggiera Rinucciho. Musí mu sdělit tajemství, které zcela jistě převrátí jeho život naruby - je totiž otcem syna její sestřenice. Na Ruggierovu reakci však rozhodně není připravená… Jeho láska k Sapphiře - matce jeho dítěte, která nedávno zemřela - je tak silná, že ho zcela ničí. Polly mu chce pomoci. Dokáže si získat srdce italského rebela?

2. díl minisérie Italští bratři
Romance881 B Jessica Steeleová (Steele, Jessica)Manželkou milionářeKdyž Taryn Websterová přijímá práci sekretářky u pohledného milionáře Jakea Nashe, již dávno předtím bojuje s velkou přitažlivostí, kterou k němu pociťuje. Nechce míchat práci a potěšení dohromady, a proto se od něj snaží držet odstup. Jake ji však žádá, aby pro něho pracovala přesčas! Taryn to zprvu odmítá, ale jeho přesvědčivým argumentům nedokáže odolat. Nebo spíš jeho okouzlujícímu úsměvu a lákavým šedým očím?
Romance Duo882 T ABarbara McMahonová (McMahon, Barbara)Nedovolená láskaLaura se setkává bratrem-dvojčetem svého zemřelého snoubence, který po dlouhé době přijíždí do města z daleké ciziny. Byli Jed a Jordan opravdu jeden jako druhý, jak se na první pohled zdálo? Lauře není Jed jako muž lhostejný. Je to jen proto, že se tak podobá svému bratrovi, nebo jí imponuje jeho mužnost a charakter?
Romance Duo882 T BNicola Marshová (Marsh, Nicola)Výjimečné dědictvíMaye zbyly jen oči pro pláč, dluhy a malé dítě. Svou situaci statečně zvládá, ale náročná práce a péče o batole ji dost zmáhají. Naštěstí bohatý a přitažlivý Riley nenechá svého synovce na holičkách a pomáhá, jak se dá. Malý Chas si již dávno našel cestu do jeho srdce… a teď Riley zjišťuje, že ani Maye není lhostejný!
Zátoka zamilovaných9 CH Caroline Andersonová (Anderson, Caroline)Štěstí na dosahKdyž láska dojde naplnění …
Fran prožívala šťastné období života. Provdala se za Mikea, těšila se z návštěv nevlastní dcerky, měla v Penhally krásný domov a spoustu přátel. Přesto i ona měla své trápení, před nímž nedokázala utéct: moc by si přála mít s Mikem vlastní dítě. Po třech letech marného snažení si stres začal vybírat daň i na jejich manželství. Nehoda, při níž Mike utrpěl zranění a zůstal zcela odkázaný na Fran, se nakonec ukázala jako očistný zlom v jejich vztahu. Uvědomili si, že ze všeho nejdůležitější je jejich vzájemná láska. A s uzdravením Mikea přišla i nová naděje…
Historická romance263 E Louise Allenová (Allen, Louise)Džentlmen pirátemBenedict Casper Chancellor, hrabě Blakeney, je přesně tím typem uhlazeně konzervativního anglického lorda, jimiž Alessa pohrdá. Nechce s ním mít nic společného - přestože má postavu jako oživlá řecká socha! Ten nesnesitelný chlap si však očividně usmyslel, že ji ze spokojeného života na překrásném ostrově Korfu vytrhne. Ba co hůř - má ji v úmyslu navrátit do náruče její úzkoprsé rodiny.
Hrabě ovšem nepočítal s Alessiným sklonem zaplétat se do malérů. A tak aby ji osvobodil, musí se tento konvenční Angličan chtě nechtě stát pirátem!
Historická romance261 W Margaret Mooreová (Moore, Margaret)Bez bázně a hanyRytíř Bayard de Boisbaston přijíždí se svojí dužinou a zapečetěným dopisem na hrad Averette, na němž po smrti svého otce vládne prostřední dcera, lady Gillian. Přiváží dopis od její starší sestry, v němž stojí, že Gillian musí přijmout rytířovu ochranu, neboť hradu a především jí hrozí velké nebezpečí.
Gillian s nedůvěrou a nevolí rytíře a jeho družinu přijme. Jejím jediným přáním je nikdy se neprovdat a starat se o rodinný majetek. Sira Bayarda tedy čeká nelehký úkol přesvědčit ji, že pro ni může být užitečný nejen jako obránce uprostřed bitvy, ale také v ložnici!
Historická romance262 Z Stephanie Laurensová (Laurens, Stephanie)Umění svádětKdyž Max Rotherbridge podědil po svém strýci jeho statky a titul vévody z Twyfordu, netušil, jaké překvapivé dědictví ho ještě čeká.
Najednou do jeho života vtrhly čtyři krásné dívky, sestry Twinningovy, které se staly jeho schovankami a ihned na sebe strhly pozornost vybrané londýnské společnosti. I když si Max vždycky uměl s půvabnými ženami poradit, jeho čtyřlístek mu dává pořádně zabrat.
Sladký život139 P Catherine Georgeová (George, Catherine)Vhodná i pro milionářeVelšský podnikatel Connah žije sám s desetiletou dcerkou Lowri. Když o prázdninách potřebuje s holčičkou pomoci, najme si jako chůvu a hospodyni obětavou Hester. Pro Hester je to již druhé setkání s podmanivým Connahem; před deseti roky se s ním náhodně setkala a platonicky se do něj zamilovala. Teď si oblíbila i jeho dcerku a zjistila, že uplynulými roky se touha po Connahovi nezmenšila. Bude o ni ale mít Connah zájem i jinak než jako o novou maminku pro Lowri?
Sladký život140 Q Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Ohnivý ŘekPro plachou Maribel byl Leonidas jejím prvním a jediným mužem. A domnívala se, že řecký magnát hledal v její náruči spíše útěchu než náruživost. Až po čase přišla na to, že čeká jeho dítě. Téměř dva roky mu skutečnost, že má syna, dokázala úspěšně tajit. Jenže Leonidas vždycky dostal to, co chtěl, a Maribel a její syn nejsou výjimkou. Tvrdohlavá Maribel však trvá na tom, že jedině sňatek je prostředek k tomu, aby svou touhu po ní i po Eliasovi uspokojil …
Sladký život137 X Lee Wilkinsonová (Wilkinson, Lee)Italský příběhJak je možné, že tajemný portrét, který měla Sofie od dětství viset na zdi svého londýnského pokoje, se tak moc podobá muži, jehož jednou potká na ulici? A jaké úmysly s ní má bohatý Benátčan anglického původu Haviland? Tedy kromě toho, že se oba mladí lidé navzájem přitahují? Tajemství skrývá nejenom palác nad benátským Velkým kanálem, ale i životy všech hrdinů tohoto příběhu, kteří se v něm setkávají!
Sladký život138 Y Lindsay Armstrongová (Armstrong, Lindsay)Setkání v PacifikuMaisie nebo Mairead? Obyčejná dívka, která učí děti brnkat stupnice, nebo okouzlující hvězda pódia? To jsou dvě tváře téže ženy a obě sebejistého australského obchodníka Rafaela přitahují. Hříčkou osudu je však svedl dohromady Rafaelův tajemný dvojník, který Maisii využil a přivedl do jiného stavu. Bude Rafe milovat ženu, která čeká dítě s jiným? S mužem, který ho odjakživa nenáviděl?
Sladký život Duo41 I AMadeleine Kerová (Ker, Madeleine)Sicilský vévodaSicilský vévoda Alessandro di Mandal? se těší skandální pověsti; svět ho považuje za plejboje, zhýralce a podvodníka. Archeoložka Isobel tohle všechno věděla dřív, než jej potkala, ale nic ji nedokázalo dostatečně připravit na jeho svůdné návrhy. Teď má Alessandro v rukou možnost ji zničit - pokud mu nedá to, co chce!
Sladký život Duo41 I BMargaret Mayo (Mayo, Margaret)Léto ve ŠpanělskuObchodník Hunter se chce Keishe, bývalé ženě, pomstít. Chce, aby trpěla stejně jako on, když ho před léty opustila… Teď má příležitost! V jeho plánech se však vyskytne chybička. Pod španělským sluncem, kam ji odveze na pracovní cestu, jsou oba vystaveni zmatku z poznání, že jejich city nejsou zdaleka tak mrtvé, jak si mysleli…
Romance se šejkem9 M Liz Fieldingová (Fielding, Liz)Pouštní růžeRose Fentonová se na cestě na dovolenou setkává s princem Hasanem al Rašídem a je jím okouzlena. Jaké je ale její překvapení, když ji princ unese a vězní uprostřed pouště! Když se dozví, že se nechtěně málem stala účastnicí puče v pohádkovém pouštním království, dívá se na prince jinýma očima. Dovolí ale Hasanova hrdost, aby na Rose pomýšlel i jinak než jako na svého vězně?
Romance se šejkem10 N Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Princova zajatkyněTilda nemá na vybranou, když po ní Rashad, korunní princ z Bakharu požaduje, aby se stala jeho milenkou! Uvědomuje si totiž, že pokud mu nebude po vůli, odnese to její rodina, která se u něj nešťastnou shodou okolností hrozivě zadlužila. Štěstí jejích blízkých teď závisí pouze na ní… Tilda by krásnému princi vyhověla tak ráda! Před pěti roky ho totiž milovala jako nikoho jiného na celém světě. Dozví se teď, když dobrovolně přijme roli šejkovy zajatkyně, proč ji tenkrát odvrhl?
Desire835 K Emilie Roseová (Rose, Emilie)Muž na prodejHolly Prescottová vyměnila bohatství se všemi jeho lákadly za jednodušší život. Ale neuvážený slib, že si na dobročinné aukci koupí svobodného muže, ji nečekaně dovedl k úspěšnému bankéři Eriku Aldenovi, bratrovi její nejlepší přítelkyně. Jejich dohoda byla jednoduchá - žádné závazky. A přesto se mezi nimi objevila tak silná přitažlivost, že se nedala ignorovat… a taky příliš výbušná na to, aby ve vztahu pokračovali…

Závěrečný díl minisérie Život privilegovaných
Desire836 L Roxanne St. Claireová (Claire, Roxanne St.)Krásná špionkaBohatou rodinu Garrisonových postihl hned dvojí šok. Nejprve nečekaně zemřel patriarcha rodiny a vzápětí se jeho pět dospělých dětí dozvědělo, že mají ještě jednoho nemanželského sourozence, se kterým je při dělení majetku třeba počítat. Jejich podnikatelské impérium se chvělo v základech a existoval jediný muž, který se mohl hrozbě neodvratného konce postavit. Parker Garrison, nejstarší syn a nejžádanější starý mládenec na jižním pobřeží Floridy, byl pevně rozhodnutý ubránit rodinný podnik proti všem…

1. část minisérie Rodinné impérium
Desire Duo837 O ACathleen Galitzová (Galitz, Cathleen)Sladké vězeníBylo to k neuvěření. V životě Gillian se opět objevil bývalý manžel, podmanivý milionář Bryce McFadden, který jí kdysi zlomil srdce. Lavina je uvěznila na odlehlém ranči ve Wyomingu a oni musí čelit znovunalezené přitažlivosti…
Desire Duo837 O BMaureen Childová (Child, Maureen)Ve vlastní pastiTři roky pracovala Caitlyn jako osobní asistentka u zámožného rejdaře Jeffersona Lyona, aniž by si byl všiml, že je nejen velice schopná, ale i půvabná a atraktivní mladá žena. Teprve když se rozhodla odejít a provoz společnosti začal váznout, umínil si Jefferson, že využije veškerý šarm bohatého plejboje, aby ji přivedl zpět. Avšak, kdo jinému jámu kopá…

1. část minisérie Bohyně pomsty
Special141 G AStevi Mittmanová (Mittman, Stevi)Dům s tajemstvímLetní sněníUpravovat lidem domy či byty může být hezká práce. Zvlášť jsou-li pár metrů od břehu oceánu. Jen člověk nesmí mít za matku ženu, která s majitelem domu kdysi chodila, a ve zděném plotu, který je třeba zbourat, se nesmí najít pistole.
Special141 G BKate Austinová (Austin, Kate)Horká láskaLetní sněníRyby, běluhy, lachtani… Kdo by je nemiloval? Ardella vodní říši propadla, už když jí bylo třináct. Péče o nemocnou matku jí ale zabránila dostudovat a jít si za svým snem. Teď je jí čtyřicet a konečně může otevřít bránu vedoucí do podmořského akvária. A za tou bránou ji čeká nejen vodní svět…
Special141 G CJennifer Greeneová (Greene, Jennifer)Zaměněná letenkaLetní sněníZažít tornádo, muset zůstat na letišti, spát tam na zemi, to není životní sen žádné ženy. Ale když je jedním z cestujících první láska, když je to urostlý pilot v uniformě, pak je důvod tomu tornádu děkovat.

Počet zobrazených záznamů: 23

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3056
Denní počet: 1
Počítáno od: 23.08.2009

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace