Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 10/2007

Zobrazuji informace o produkci 10 / 2007


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance808 A Rebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Švýcarská romanceJeden zapomenutý dopis připomene po dvanácti letech Trisu Monbrissonovi jeho vášnivý románek na lodi, na nějž zapomněl po úrazu hlavy. A teď najednou zjišťuje, že má jedenáctiletou dceru a její matka Rachel je stejně krásná a přitažlivá, jako kdysi bývala. Společně strávené letní prázdniny ve švýcarských horách jim snad pomohou vzkřísit lásku, kterou tehdy sdíleli…
Romance809 B Raye Morganová (Morgan, Raye)Výměna rolíShelley Sinclairová se jako zaměstnankyně firmy Allman Industries účastní soutěže, při níž si členové týmů mění role. A tak se na čtyři dny stane nadřízenou svého šéfa, Rafa Allmana. Oba se znají už od dětství, ale nikdy se neměli příliš v lásce. Zdá se, že jeden druhému vůbec nedůvěřuje a že soutěž snad vůbec nedokončí… Ale v hloubi duše se každému z nich začíná rozhořívat malý plamínek lásky, kterému nedokážou odolat.

Minisérie Nevěsta pro manažera
Romance810 C Betty Neelsová (Neels, Betty)Svatební kytičkaPo smrti svého strýčka zůstane Matilda sama, bez prostředků a bez střechy nad hlavou. Ale jejich rodinný přítel, holandský doktor Rauwerd van Kempler, jí nabídne sňatek, který bude výhodný pro oba. Matilda jeho nabídku přijímá, ale je jí jasné, že život po Rauwerdově boku v pro ni neznámém Holandsku nebude snadný. A zvlášť když si uvědomí, že se do tohoto pohledného a přitažlivého doktora zamilovala…
Romance811 D Myrna Mackenzieová (Mackenzie, Myrna)Šťastné intrikyEmmaline vyrůstala od svých čtyř let po smrti rodičů u strýce Gilberta Messmera spolu s mladší sestřenicí Holly. Teď je jí devětadvacet a Gilbert si jednoho dne uvědomí, že kvůli své pracovní vytíženosti nedal své neteři dost lásky, a rozhodne se to napravit. Inspiraci najde ve své oblíbené hře Mnoho povyku pro nic od W. Shakespeara a začne spřádat plány, jak dát Emmaline dohromady se svým obchodním partnerem Ryanem Benedictem. Nebude to mít lehké. O Emmaline se totiž ví, že se nikdy nechce vdávat.

Minisérie Zamilovaný Shakespeare
Romance Duo812 T ATrish Wylieová (Wylie, Trish)Hra na svatbuAby zachránila svého otce před finančním krachem, přihlásí se Caitlin Rourkeová do reality show. Jejím úkolem je přesvědčit svou rodinu a přátele, že se zamilovala do neznámého muže a musí se za něj provdat. Aiden Flynn je velice přitažlivý a pohledný, a tak předstírat lásku a zamilovanost není pro Caitlin tak těžké…
Romance Duo812 T BJudy Christenberryová (Christenberry, Judy)Putování za láskouJulie Chanceová se na své cestě za pohřešovanou matkou setkává s Nickem Ramplingem, rovněž pátrajícím po svém otci. Jejich společné hledání skrývajících se rodičů-milenců je však plné vzájemných střetů. Ale čím víc času spolu tráví, tím víc si uvědomují, jaký by z nich nakonec mohl být skvělý pár.
Bestsellers1 J Alex Kava (Kava, Alex)Absolutní zloKdyž v ospalém městečku Platte dojde k brutální vraždě, policie je v koncích. Stopy jasně vedou k muži, který už byl za podobné činy stíhán, odsouzen… a popraven. Snaží se někdo napodobit styl předchozích vražd? Nebo je skutečný vrah stále na svobodě? Šerif Nick Morelli cítí, že takto závažný případ bude vyžadovat přítomnost specialisty FBI, a povolá agentku Maggii O´Dellovou, aby sestavila psychologický profil pachatele. Společně s ní začíná odhalovat strašlivou pravdu – a v tom je nalezeno druhé mrtvé tělo a případná třetí oběť je nezvěstná. Maggie a Nick svádějí boj s časem. Dostihnou vraha dřív, než dokončí svůj odporný čin?
Historická romance197 E Anne Herriesová (Herries, Anne)Kráska a zvířeSvobodomyslná a svobodná Rosalyn, paní na venkovském sídle po svém otci, oslavila nedávno sedmadvacáté narozeniny. Skoro všichni její příbuzní ji považují už dlouho za starou pannu, která zůstane na ocet, pokud si okamžitě nenajde ženicha. Rosalyn se konvencemi příliš nezabývá, a dokonce uvažuje o tom, že se nevdá vůbec. Když potká záhadného Damiana Wrexhama s tajemnou minulostí a nelichotivou pověstí, který strávil uplynulých dvacet let v Indii, kde přišel k velkému jmění, myšlenky na svobodný život už jí nepřijdou tak lákavé. Navzdory společenskému mínění se rozhodne naslouchat pouze sobě a svým emocím, které pomalu přerůstají v lásku.
Historická romance195 W Juliet Landonová (Landon, Juliet)Dvojí slibNicola vyrůstala spolu se čtyřmi bratry a jejich přítelem Fergusem. Její bratři k němu vzhlíželi s obdivem, a tak nebylo divu, že i Nicola se do Ferguse zamilovala. Ten v ní ale viděl jen malou dívku a nepokrytě ji přehlížel.
Když se po dvanácti letech Fergus náhle objeví v jejím domě, a ještě ke všemu ji při souboji zraní, Nicola se k němu netají nenávistí. A což teprve když jí oznámí, že si ji chce vzít za manželku, aby splnil slib daný svému otci. Nicola je vzteky bez sebe. Odjakživa ji nebral na vědomí a okázale jí pohrdal, a teď by s ním měla prožít zbytek života?
Historická romance196 Z Anne Ashleyová (Ashley, Anne)Tajemný miláčekSlečna Verity Harcourtová, energická a trošku svéhlavá mladá dáma, se dosud nezabývala hledáním manžela, protože měla až v příliš živé paměti, jakou bolest zakoušela před pěti lety, když před ní dal Brinley Carter přednost jiné.
Shodou náhod se s ním setkává v Londýně za dramatických okolností, kdy je Brin v podezření, že by mohl být špionem. K vlastnímu překvapení zjišťuje, že ačkoliv její srdce zaujal tajemný neznámý, její city k Brinovi zcela nevyhasly a tajně si přeje jeho nevinu.
Sladký život61 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Princ pouštěJedna jediná horká noc strávená v zaránském království zanechala v půvabné Angličance Gwyneth pochybnosti a nepokojný žár: opravdu ji strávila ve společnosti úplně cizího muže? Opravdu s ním prožila divoké uspokojení? A to netuší, že oním mužem byl sám panovník šejk Tárik bin Salad… Ví ale, že nechce, aby vše skončilo jedinou nocí!
Sladký život62 Y Michelle Reidová (Reid, Michelle)Zkrocení bohatého mužePro řeckého milionáře Xandera není problém koupit si všechno, co se mu zachce. Dokonce i mladičkou půvabnou Helen, jejíž otec se topí po uši v dluzích! I když se Xander a Helen přitahují, začne jejich manželství více než špatně. Xanderovi nezbude nic jiného než odvézt Helen na svůj soukromý ostrov a tam ji obměkčit. Jeho nejúčinnější zbraní je vášeň…
Sladký život Duo19 I AMiranda Lee (Lee, Miranda)Partie pro magnátaNež aby Natalie, majitelka seznamovací agentury, hledala pro bohatého a přitažlivého Mikea manželku, kterou on potřebuje jenom pro to, aby zapůsobil na potenciálního obchodního partnera, rozhodne se na pár týdnů stát jeho ženou sama. Odměna za sňatek má být pro ni více než lákavá… A ve skutečnosti bude ještě mnohem, mnohem větší!
Sladký život Duo19 I BSharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Palác mezi palmamiGuido, princ z kouzelného středomořského Mardivina, tráví vášnivé noci s anglickou letuškou Lucy, kdykoli se jim podaří být ve stejnou dobu na stejném místě. Ale Lucy je i přes city ke Guidovi jasné, že bude vždy jen jeho milenkou. Princ z Mardivina se ovšem nemůže stát otcem nemanželského dítěte…
Desire769 K Roxanne St. Claireová (Claire, Roxanne St.)Co skrývá Jessie?Cade McMann pozoruje Jessie Claytonovou od chvíle, kdy nastoupila na praxi v jeho časopise. Neuniklo mu, že cosi skrývá. I když jeho zájem o ni není čistě jen profesionální, cítí, že s ní něco není v pořádku. Možná dodává informace konkurenci. A tak se tento úspěšný a přitažlivý nakladatel rozhodne odhalit všechna její tajemství…

Minisérie Klan Elliottových
Desire770 L Jennifer Greeneová (Greene, Jennifer)Zrušené zásnubyEmma Dearbornová si svého snoubence vážila, měla ho ráda, ale nebyla si jistá, zda je to dostatečný základ pro šťastné manželství. Když do města přijel Garrett Keating, její první láska, už jí bylo jasné, že zásnuby musí zrušit. To, co cítila v blízkosti Garretta, bylo mimořádné a Emma tomu chtěla přijít na kloub…

Minisérie Ženská tajemství
Desire Duo771 O ACaroline Crossová (Cross, Caroline)Vlna láskyTři měsíce se spolumajitel bezpečnostní agentury John Taggart Steele honil za Genevieve, která mu unikala, jako kdyby prošla speciálním výcvikem. Když ji konečně dostihl, tak místo aby ji dopravil do vězení, stal se jejím vězněm sám!
Desire Duo771 O BPeggy Morelandová (Moreland, Peggy)Druhá nadějeBohatý rančer Wade Parker věděl jediné – život mu poskytl příležitost získat to, co tak bolestně ztratil. Osudové setkání se Stefanií jim oběma před lety zlomilo srdce. Jenže stále tu zůstávala nevyřčená tajemství a překážky, které pokud nepřekonají, nemůže jejich láska dojít naplnění…
Special117 G ASharon Sala (Sala, Sharon)Než odbije půlnocŽena se známostmiHallie O’Gradyová byla z dárku, který dostala od sester k narozeninám, nervózní už předem - rekreační pobyt na texaském ranči, plném pohledných kovbojů! A to ještě netušila, že ten nejpohlednější a nejmilejší z nich změní od základů její život, ještě než odbijí poslední vteřiny tisíciletí.
Special117 G BMarie Ferrarella (Ferrarella, Marie)Klub osamělých otcůŽena se známostmiNebyl to nápad K.C. Haleyové, zajímat se o skupinu otců s dětmi, scházejících se v parku před jejími okny, natož si mezi nimi hledat toho pravého. A přesto díky podnikavé sestře právě tady poznala neodolatelného muže a ideálního kandidáta na volné místo po jejím boku.
Special117 G CBeverly Bartonová (Barton, Beverly)Plná hrst štěstíŽena se známostmiHolt Jackson si vůbec neuvědomuje, jaký poklad má už pět let přímo v kanceláři své stavební firmy. Bennie, jeho schopná asistentka a nejlepší kamarádka, by se ale pro něj ráda stala ještě něčím víc. Jen kdyby šéf konečně pochopil, že se bez ní neobejde nejen ve firmě, ale ani v životě!
Lékařská romance duo100 R AMelanie Milburneová (Milburne, Melanie)Horoskop na štěstíDoktorka Holly Saxbyová přijala místo praktické lékařky v malém městečku na pobřeží. Očekávala klid a pohodu, ale opak byl pravdou. K tomu všemu ji její nový kolega, pohledný doktor Cameron McCarrick, neustále vyváděl z míry…
Lékařská romance duo100 R BJennifer Taylorová (Taylor, Jennifer)Nezapomenutelná službaV rozbouřeném Severním moři narazil tanker do vrtné plošiny. Traumatologický tým vedený Sebem Bridgesem musí zvládnout situaci nejvyššího ohrožení. V tomto krizovém okamžiku se v nemocnici objevuje Sebova manželka Libby, aby ho požádala o rozvod. A tak před Sebem leží dva základní úkoly: zachraňovat životy raněných a zachránit i své manželství.
Kolekce56 U Diana Palmerová (Palmer, Diana)V ohroženíSally Johnsonová se do Eba Scotta zamilovala už jako velice mladá dívka. To ovšem ještě neměla tušení, čím si v životě prošel a jaká je vlastně jeho profese. Po šesti letech se Sally se svou slepou tetou a jejím malým synkem dostává do velice nebezpečné situace a Eb je jediný, kdo může pomoci ochránit jejich životy.
Eb lituje, že od sebe Sally před léty odehnal, ale v duchu si přísahá, že jestli tentokrát všechno dobře skončí, už nedopustí, aby mu znovu unikla…

Počet zobrazených záznamů: 24

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3501
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace