Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Carol Marinelliová

Zobrazuji údaje o autorce Carol Marinelliová - Marinelli, Carol


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2004/5Lékařská romance duo59 R BNepolapitelný konzultantZdravotní sestra Tessa Hardyová je šokována zjištěním, že doktor Max Slater odchází z pohotovosti a stěhuje se do Anglie, ale svou snoubenku zanechává v Austrálii. Maxe totiž miluje, ale své city mu nemůže dát najevo! Po jedné ze záchranných akcí Max Tessu nečekaně políbí, a jí se obrátí život vzhůru nohama. Jaká ale může být jejich budoucnost, když Max zanedlouho odjíždí?
2006/1Sladký život19 X Večeře v ŘíměLuca byl krásný jako temný anděl… A přesto si Felicity nebyla tak úplně jistá, jestli ho má milovat, nebo nenávidět! Sice ji zachránil, to ano, ale současně zničil jejího otce. A teď se souhrou podivných náhod stala jeho manželkou. Manželkou hříšně krásného a hříšně bohatého italského majitele řetězce hotelů, který ve skutečnosti potřeboval manželku jenom naoko… Nebo že by tomu bylo jinak?
2006/9Sladký život35 X Smlouva s miliardářemTabitha si byla úplně jistá, že to vůbec není dobrý nápad! Když ji ale její přítel Alden požádá, aby ho doprovodila na rodinnou slavnost, kde chce všem dokázat, že si našel dívku, souhlasí. Tabitha se znovu utvrdí v tom, jak špatný to byl nápad, když se seznámí s Aldenovým bratrem Zavierem. Krásným, bohatým a nestoudným. To poslední nejlépe dokáže návrh, který Tabithě učiní.
2006/9Lékařská romance duo87 R ARozdávat štěstíBelle se zdálo, že by mohla rozdávat štěstí plnými hrstmi. Ale nebylo tomu tak vždy. I ona měla za sebou období, kdy si myslela, že už ji v životě nepotká žádná radost ani štěstí. To bylo před tím, než se seznámila se sexy lékařem Heathem Jamesonem…
2006/11Sladký život Duo8 I BŽena SiciliánaRico, elegantní italský milionář, by nikdy nepředpokládal, že o Catherine ještě jednou zavadí byť jenom pohledem. Tak moc ho zklamala! A změnit na tom nemohlo ani to, že její sestra byla provdána za jeho bratra. Když se spolu Rico a Catherine znovu setkají, mají společného něco, s čím nepočítali: musejí se postarat o svou náhle osiřelou neteř. Brzy se ukáže, že mezi nimi je toho mnohem víc…
2007/3Sladký život48 Y Ve světě bohatýchJe přitažlivý australský milionář Vaughan skutečně takovým nemilosrdným dravcem, za jakého ho považuje bulvární tisk? Zjistit to je jedním z cílů půvabné Amelie, která se rozhodne strávit s ním týden, aby mohla napsat o jeho životě exkluzivní reportáž. Bude ale ochoten jí Vaughan říct celou pravdu? A nechtějí Amelie s Vaughanem náhodou něco úplně jiného než jenom hledat pravdu?
2007/6Sladký život Duo15 I BDům nad mořemAustralský miliardář Ethan před lety definitivně vyškrtl Miu ze svého života. Jejich cesty se však na pohřbu Ethanova bratra Richarda znovu setkávají a Mia tvrdí, že nosí pod srdcem Richardovo dítě! Ethan se domnívá, že jí jde o peníze, z pocitu povinnosti vůči zesnulému bratrovi se však rozhodne, že se o těhotnou Miu postará.
2008/6Královská dynastie3 M RebelMegan Donovanová přijela na ostrov Niroli navštívit svého bratra. Od začátku ji však provází smůla. Ohromilo ji, když ji krátce po příjezdu zatkla policie. A ještě víc ji překvapila totožnost jejího zachránce – kupodivu jím byl právě její nový šéf Luca Fierezza! Teď byla zcela v jeho moci… vydána na milost a nemilost jeho vášni!
Luca však dobře věděl, že jakýkoli skandál zničí jeho šanci stát se králem. Přesto se nechce vztahu k Megan vzdát…
2008/10Sladký život Duo31 I BAdvokát a zahradniceÚspěšný italsko-australský advokát Dante a zahradní architektka Matilda jsou zvláštní pár… On neúprosný, ona přecitlivělá, on tvrdý, ona něžná… Přestože Matilda měla původně za úkol pouze vytvořit kouzelnou zahradu, ve které by se cítila dobře Danteho dcera, přitažlivost, kterou k sobě advokát a zahradnice pocítí, přesahuje vše, co zatím oba zažili!
2010/5Sladký život Duo54 I BRuský milionářV Melbourne žijící ruský milionář Levander má temnou minulost. Netouží ani po ženě, ani po potomkovi, který by zdědil jméno Kolovsky. Netouží po lásce. Anglická malířka Millie se však právě kvůli Levanderovi vrací do Austrálie. Tím, co mu musí sdělit, mu změní život… A nejde jenom o to, že s ním čeká dítě!
2010/7Sladký život Duo58 I BToulky po ŘímuUž jednou to mezi Lazzarem a Caitlyn, která pracovala jako stážistka v jeho australském hotelu, zajiskřilo! Tenkrát se ale ještě jiskra v plamen rozhořet nemohla. O dva roky později ale již požáru ani jeden z nich zabránit nemohl… A nechtěl! A to i přesto, že Lazzaro Caitlyn nechce důvěřovat! Jak by mohla být upřímná žena, jejíž sestřenice jeho rodině tak ublížila?
2010/11Romance se šejkem40 N Vášnivý polibekFelicity Andersonová se seznámí s přitažlivým chirurgem Karimem Zarakem. Nemá ani tušení, že tajemný doktor je v dalekém pouštním království šejkem z vládnoucí rodiny! Osud tomu chtěl, aby Felicity po jediné vášnivé noci s tímto sexy mužem otěhotněla. Když se to Karim dozví, neváhá a chce dostát své královské povinnosti. Felicity se však rozhodne stát se jeho ženou jen tehdy, až si ji bude chtít vzít z opravdové lásky!
2012/8Sladký život244 Y Poslední bouřlivákMódní impérium rusko-australské rodiny Kolovských se otřásá v základech! Zachránit ho může pouze Alexij, jediný, kdo je schopen vydržet pokrytectví a citovou prázdnotu vlastní rodiny…
Pro Kate je práce pro Alexije hořkosladkým utrpením. Dobře ví, že nikdy nebude tou kráskou, jaké je zvyklá na fotografiích v bulvárním tisku vídávat po Alexijově boku. Ví ale, že k ní, právě k ní se Alexij vždycky vrátí. Když mu bude nejhůř, když bude potřebovat pomoc…
Nabídku, kterou jí Alexij učiní, proto Kate odmítnout nedokáže, přestože chápe, že ji její krásný šéf nikdy nebude milovat.
S tím, že jí není schopen důvěřovat, ale žít nedokáže…
2013/10Sladký život271 X Ostudné souvislostiKouzelný řecký ostrov Xanos skrývá pro mladého úspěšného podnikatele Nika jakési tajemství, jemuž nemůže a nemůže přijít na kloub … Jako by to zde znal, jako by tu již kdysi žil - a přitom je zde poprvé v životě. Jako by se zde skrývalo cosi, co musí odhalit, přestože mu to změní od základu celý život…
Stejně jako se celý život změnil místní ostrovance Connii, když ji rodiče přinutili se provdat za muže, s nímž nemohla žít.
A Nico chce poznat tajemství smutné nevěsty Connie stejně tak jako tajemství ostrova!
2013/11Sladký život273 X Středomořská perlaAntickou tragédii odehrávající se na divukrásném ostrově Xanos připomíná střet Nika a Zandera… Před dvaceti roky je rozdělil zlý osud a Nico by si teď přál získat bratra zpět. Zander však své dvojče nenávidí – za to všechno, co jako privilegované dítě měl a o co on naopak přišel. A jako nástroj své pomsty je Zander ochoten použít cokoliv. I lásku!
Pro Charlotte, Nikovu výkonnou asistentku, je spor obou bratrů o to tíživější, že Zanderovu šarmu podlehla již při prvním setkání. A tak moc by si přála, aby oba muži k sobě našli cestu…
A to dokonce i přesto, jak ji Zander hanebně využil!
2014/2Special na přání234 H AVečeře v ŘíměLuca byl mimořádně přitažlivý muž… A přesto si Felicity nebyla tak úplně jistá, jestli ho má milovat, nebo nenávidět! Sice ji zachránil, to ano, ale současně zničil jejího otce. A teď se souhrou podivných náhod stala jeho manželkou. Manželkou hříšně krásného a hříšně bohatého italského majitele řetězce hotelů, který ve skutečnosti potřeboval manželku jenom naoko… Nebo že by tomu bylo jinak?
2015/3Sladký život305 X Láska po brazilskuAni australská právnička Meg, ani brazilský magnát Niklas neměli sklony k impulzivním rozhodnutím. A přesto po několikahodinové známosti skončili před oltářem! A oba měli pocit, že udělali tu nejsprávnější možnou věc.
Do té doby, než Niklasovi zazvonil telefon…! věc.
Po jedenácti měsících se má Meg s manželem znovu setkat. Za zcela jiných okolností. Je to prý jen a pouze ona, kdo může mocného muže, nepřízni osudu sraženého až na samé dno, zachránit. Pokud bude chtít… věc.
Jenže to, jestli chce Niklase ještě někdy vidět, je to, co Meg neví. A zdaleka nejde o to, že by ho měla jenom vidět…!
2015/8Sladký život316 Y Playboy z AndalusieNáhoda svedla na skotském hradě dohromady nesmělou studentku Estelle a nevázaného – a nikdy se nevázajícího - andaluského playboye Raúla. Náhoda, která jim měla změnit život!
Zatímco Estelle odhadla okamžitě, co je samolibý Španěl zač, Raúl se nemohl mýlit více, když považoval tu křehkou anglickou růži za světačku toužící po penězích, přepychu a lesku velkého světa.
Kdyby to tušil… Kdyby ho to byť jenom na vteřinu napadlo, jaká je pravda, nikdy by za tou tichou dívkou nepřišel se svým smělým návrhem!
2017/6Sladký život359 X Baletní střevíčkyLibby pochopila, že sen se jí už nikdy nesplní. Nikdy nebude primabalerínou, které bude nadšeně tleskat uchvácené obecenstvo. Ale takový je už život, ne všechny sny se mohou splnit…
Jenom kdyby teď nemusela chodit za tím protivným ruským milionářem a přesvědčovat ho, aby udělal, co udělat nechce!
Daniil věděl, proč za ním Libby jde, a byl rozhodnut nenechat se přesvědčit. I když… na večeři by ji pozvat mohl. A jestli bude následovat něco i po večeři… inu, to se uvidí…

(1. část minisérie Ruští magnáti)
2017/7Sladký život361 X Cena za zapomněníSev by určitě našel na místo své osobní asistentky vhodnější kandidátku než Naomi. Příliš stydlivou, příliš se červenající a za všechno se omlouvající. Jenže Sev si mohl dovolit nechat se vést i jinými motivy než těmi racionálními!
Pro Naomi je práce pro Seva krásným utrpením! Tak ráda by vyhověla jeho neomaleným návrhům, ví ale, že nemůže.
A pak se jednou ucho utrhne…

(2. část minisérie Ruští magnáti!)
2017/8Sladký život363 X Miliardář bez minulostiI když se to nezdálo být možné, osudy Nikolaje a Rachel si byly více než podobné. Oba prožili v dětství něco, co by žádné dítě nemělo zažít, oba se museli s traumaty, která jim jejich zážitky způsobily, vyrovnávat. Těžce. Jenže tam, kde Nikolaj svou cestu našel, Rachel ještě tápe…
Stanou se dva týdny, které stráví s miliardářem bez minulosti, příležitostí začít konečně žít? Naplno žít…

(Třetí část minisérie Ruští magnáti!)
2017/9Sladký život365 X Láska v PařížiPřed lety, to bylo ještě v Rusku, Roman odešel. Odešel, aniž by Aňje vysvětlil, proč odmítá její lásku. A proč jí odmítá nadále dávat tu svou…
Znovu se setkali v Paříži, když už každý z nich byl někým jiným. Když už dávno nebyli těmi vyděšenými teenagery, kteří nevědí, co si počít s vlastním životem. Roman to pochopil už tehdy, že oba potřebují čas. Čas na to, aby se stali těmi lidmi, kteří k sobě doopravdy patří.
Teď to musí pochopit ještě Aňja…

(Závěrečná část minisérie Ruští magnáti!)
2018/1Sladký život373 X Vavřín pro vítězePouť za ztracenými vzpomínkami začíná! Dědečkovu žádost, aby mu přinesl první z jeho desítky let "ztracených vzpomínek", považoval Matteo za stařecký výmysl. Vždyť pohádky o nich mu a jeho sourozencům dědeček vyprávěl celé jejich dětství.
Jenže ztracené vzpomínky existují! A tou první je platinový náhrdelník se smaragdy?
Současný majitel náhrdelníku je ochoten Matteovi skvost věnovat. Pokud přesvědčí jeho dceru, aby mu pomohla ve volební kampani.
A tak se Matteo seznámí s Abby. S automobilovou závodnicí-kráskou v umaštěné kůži? která nenávidí muže!

(První část osmidílné řady o ztracených vzpomínkách!)
2018/3Sladký život378 Y Odbornice na skandályCo uděláte, když vám číhají paparazzi za dveřmi a zničehonic potřebujete pověst čistou jako padlý sníh? Zavoláte Felicii, odbornici na skandály. Ta si bude vědět rady.
Felicia měla jasno, proč si známý playboy - k tomu ale navíc i architekt a aby toho nebylo málo i korunní princ jedné exotické monarchie - Kedah vyžádal její služby. Jeho renomé ho už dávno muselo v očích jeho konzervativních poddaných znemožnit. Na ní tedy bude najít ty nejhorší "skvrny" - a vyčistit je…
Kedah je ovšem na svou "špatnou pověst" hrdý a nehodlá na ní nic měnit. Ano, Felicia má "vyžehlit" jeden skandál. Jenže je to skandál starý třicet let… To je to, co po ní Kedah chce.
Než se ukáže, že by toho po sobě oba navzájem chtěli mnohem více…!
2018/5Sladký život Duo223 J APrincezna z IslyDo života mu vtančilo černovlasé a černooké tornádo a změnilo ho k nepoznání…
Aspoň takový měl pocit z princezny Lejly. Dorazila do Austrálie s tím, že měla seznam toho, co chce za týden prožít a on? On to prostě měl zařídit!
Lejla si špičkového právníka Michaila vybrala proto, že se jí zdál schopný, výkonný, odpovědný… Jenže byl… prostě úžasný!
A její život se změnil také k nepoznání!
2018/9Sladký život390 Y Polibek v gondoleI ti nejmírnější se dokážou vzbouřit! A Lydia si pro svou vzpouru proti otčímovi, který ji byl ochoten pro blaho rodinné firmy strčit do postele neznámému muži, vybrala restauraci římského hotelu Grande Lucia! Možná jí sílu dala Itálie, kterou si zamilovala, přestože odtud před lety odjížděla zraněna…
Náhodný svědek střetu Lydie s otčímem, Raul, vycítí příležitost. Onen muž, jemuž měla být Lydia předložena jako oběť, je jeho osobní nepřítel! A může být sladší pomsta, než když ho připraví o milenku?
Jenže nenávist není zrovna dobrý základ, na němž by se dalo postavit něco dobrého! A Raul na to přijde v okamžiku, kdy pochopí, že od Lydie chce mnohem, mnohem více!

(První část trilogie Příběhy hotelu Grande Lucia!)
2018/10Sladký život392 Y Plamen v pouštiŽeny ráno odcházejí od sultána Alima s diamantem jako dárkem na rozloučenou… Ale Gabi je jiná! Úplně jiná než všechny ty ženy, s nimiž Alim trávíval své noci. A rozhodně od něj nepřijme dárek.
Gabi chce totiž všechno, nebo nic!
Jenže Alim nemá moc možností jak splnit Gabin - i svůj - sen. Podle přísných zákonů své země se totiž s ženou, kterou nesmí pojmout za manželku, smí scházet jenom v poušti!

(Druhá část trilogie Příběhy hotelu Grande Lucia!)
2018/11Sladký život394 Y V římských uličkáchPůvodně se Bastiano chtěl ucházet o koupi římského hotelu jenom proto, aby se pomstil svému konkurentovi… a bývalému příteli. Jenže to ráno, kdy se v pokoji potkal se Sophií, krásnou pokojskou, pocházející tak jako on ze Sicílie, všechno změnilo. Pomsta náhle ztratila jakýkoliv smysl, místo ní měl teď Bastiano plnou hlavu krásného těla, které mu tak ochotně vyšlo vstříc…
Pomsta je ale zrádná… A i když na ni zapomněl Bastiano, je zde Sophiina kolegyně, která se rozhodla pomstít Bastianově vyvolené. A vrazit mezi milence klín…

(Závěr trilogie Příběhy hotelu Grande Lucia!)
2019/2Special na přání354 H AOstudné souvislostiKouzelný řecký ostrov Xanos má pro mladého úspěšného podnikatele Nika jakési tajemství, jemuž nemůže přijít na kloub… Jako by se zde skrývalo cosi, co musí odhalit, přestože mu to od základu změní celý život…
Stejně jako se celý život změnil místní ostrovance Connii, když ji rodiče přinutili se provdat za muže, s nímž nemohla žít. A Nico chce poznat tajemství smutné nevěsty Connie, stejně tak jako tajemství ostrova!
2019/11Sladký život Duo258 I AUsmíření v ŘeckuCecelia pracuje pro řeckého miliardáře Luku Kargase jako osobní asistentka a od první chvíle má pro něj slabost. A to i navzdory jeho pověsti plejboje, v jehož náruči se vystřídaly desítky žen. Není jí po chuti ani to, že za něj musí jednat s jeho příležitostnými milenkami. Když se pak několikrát přistihne, že si místo svého snoubence představuje Luku, usoudí, že je nejvyšší čas podat výpověď…
2020/10Sladký život Duo280 I BPrinc z písečných dunVážný, důstojný a za všech okolností rozhodnutý dostát povinnostem? Takový byl Chálid, korunní princ z Al-Zahanu. Jenže měl před sebou poslední možnost chovat se i jako muž… úplně obyčejný muž, který si nebude muset vzít za manželku nějakou neznámou princeznu, kterou mu vybere otec.
A Aubrey byla zase žena… A i když byla zcela nevhodná, Chálid si ji nemohl odříct!
2020/11Sladký život442 Y Nevěsta z BroadwayeI jen jedna noc dokáže změnit vše!
Newyorský playboy Ethan se o tom přesvědčil na vlastní kůži. To, když se konečně znovu setkal s Meridou a dozvěděl se od ní, že se stane otcem! Ale ve světě, v němž Ethan žil, to znamenalo jediné: oženit se. A přesvědčit Meridu, aby se stala dokonalou milionářskou manželkou.
A Merida se rozhodla, že když Ethanovi nevadí, že ji všichni považují za chladnou zlatokopku ? stane se jí!
2020/12Sladký život444 Y Síla přitažlivostiAbe byl stejně tak chladný jako prosincový New York, kam Naomi přijela pomáhat své kamarádce. Stejně jako byl chladný, byl ale i krásný a Naomi pochopila hned po prvním setkání, že tento muž jí změní život. Problém byl pouze v tom, že Abe si nebyl vůbec jistý, jestli chce on měnit život svůj!
2021/3Sladký život Duo291 J ANoc plná ohněTé noci, kdy plameny sestupovaly z hor a obklíčily vesnici ohnivou obručí, vzplál dlouho potlačovaný požár i v nich. Jenže ráno po něm zbylo jen vychladlé spáleniště…
Ne, Aurora a Nico si nebyli souzeni, byť si celý svět myslel opak. Byli jiní. A jinými chtěli i zůstat. Pyšný Sicilián a hrdá Siciliánka… Ani jeden nemohl ustoupit, ani jeden to nedokázal.
Zůstal jenom vychladlý popel… ale pod ním…
Opravdu vyhasly všechny uhlíky?
2021/4Special na přání406 H APoslední bouřlivákMódní impérium rusko-australské rodiny Kolovských se otřásá v základech! Zachránit ho může pouze Alexij, jediný, kdo je schopen vydržet pokrytectví a citovou prázdnotu vlastní rodiny…
Pro Kate je práce pro Alexije hořkosladkým utrpením. Dobře ví, že nikdy nebude tou kráskou, jaké je zvyklá na fotografiích v bulvárním tisku vídávat po Alexijově boku. Ví ale, že k ní, právě k ní se Alexij vždycky vrátí. Když mu bude nejhůř, když bude potřebovat pomoc
2021/12Sladký život467 X Princovo tajné pokušeníPřestože Antonietta byla smutná, bylo s ní Rafaelovi dobře. Nacházel s ní klid, obdivoval se její kráse… a věřil tomu, že by s ní mohl najít i štěstí…
Jenže princové u pokojských štěstí zpravidla nehledají!
Antonietta se vrátila do rodné vesnice, přestože tušila, že jí rodina ještě neodpustila. Bylo to ale horší, neskonale horší. A Rafael byl tím, co jí dokázalo vrátit chuť k životu…
Jenže pokojské své životy po boku princů zpravidla neprožívají…
Ale pravidla jsou od toho, aby se porušovala!
2022/2Sladký život Duo313 J ADívka se špatnou pověstíOd první chvíle, kdy Dante Miu uviděl, věděl, že ji chce. A věděl, že ona chce jeho… A celé dva roky po ní marně toužil.
Po Mie - manželce svého otce!
Dva roky Mia předstírala, že pro ni Dante neexistuje. Dva roky musela žít s pověstí dívky, která rozbila manželství o mnoho let staršího muže. S pověstí zlatokopky, která se hned po jeho smrti pokusila ulovit jeho syna!
2022/8Sladký život483 X Jiná, než si myslelPod Gianovou maskou nebilo srdce, neexistovaly pro něj city. Aspoň takový z něj měla Ariana vždycky pocit. Přesto ji tento muž, kterého znala už z doby, kdy byla ještě dítě, považovala za dokonalého…
Gian věděl, že Ariana vždycky dostane všechno, co chce ? dokud se toho nenabaží, nezačne ji to nudit a neopustí to. A ne, nebál se, že by se mohl stát tím, koho opustí. Jenom se rozhodl nikoho nemít… nikoho nepostrádat… nikoho nemilovat.
Jenže pak mu Ariana řekla: "Nech si své ledové, kamenné srdce a já půjdu dál."
A on začal uvažovat, jestli to, jak žije, je skutečně tím, co chce…
2023/2Special na přání449 G ALáska po brazilskuAni australská právnička Meg, ani brazilský magnát Niklas neměli sklony k impulzivním rozhodnutím. A přesto po několikahodinové známosti skončili před oltářem! A oba měli pocit, že udělali tu nejsprávnější možnou věc.
Do té doby, než Niklasovi zazvonil telefon…!
Po jedenácti měsících se má Meg s manželem znovu setkat. Za zcela jiných okolností. Je to prý jen a pouze ona, kdo může mocného muže, nepřízní osudu sraženého až na samé dno, zachránit. Pokud bude chtít…
2023/4Sladký život Duo341 J AŘek, který na mě zapomnělVrátil se! Galen se vrátil na rodný ostrov, ale už to nebyl ten chlapec, kterého Roula znala. Začínala chápat, že Galen je teď ve všem všudy úplně jiný člověk než dřív. Dokonce jako by na ni úplně zapomněl!
Jenže Roula už se odmítá smířit s tím, co po ní okolí chce! Něco v ní se změnilo. Začala chtít hezké věci a byla připravená zažít úplně všechno, co jí byl Galen ochoten dát! A říct si o to!
2023/7Sladký život505 X Jeho největší pokušení„Proč mě nenávidíš…?“
To, co k němu Alicia cítila, nebyla nenávist, ale něco mnohem strašnějšího, něco, o čem mu nikdy, nikdy nemohla říci…
A bylo toho mezi nimi mnoho, co si neřekli… a říct si to měli!
Když se po letech setkali, byli jiní. Alicia si dokonce ani nebyla jistá, zda si ji Dante vůbec pamatuje…
Pamatoval. Ale raději by byl, kdyby si nevzpomínal.
Nechtěl totiž, aby mu na ní tolik záleželo!
2023/11Sladký život Duo354 I ANež hodiny odbijí půlnocPro Mary byl Costa obojím, bezpečím i vzrušením.
Zachránil ji, současně ji ale nechal propadnout peklu. Když ho uviděla, pochopila, že už nikdy nebude chtít nikoho jiného než toho arogantního, a přitom tak obětavého Řeka.
A pro Costu byla Mary záhadou. Záhadou o to větší, že díky ní byl ochoten zapomenout na svou největší zásadu: Nikdy se nezamilovat!
2024/1Sladký život Duo359 J AJejí skandální klientPolíbila prince, a místo aby se proměnil v žabáka, zůstal princem…
Pro Beatrici byl úkol „napravit mediální pověst“ prince Juliuse, následníka trůnu středomořského ostrovního království Bellanisiá, prací snů. Netušila ovšem, jak brzy zatouží po tom, aby si princ ještě chvíli pověst kazil… ale s ní!
A po ničem jiném netoužil ani Julius!

Počet zobrazených záznamů: 43

Na seznam autorek začínajících na Ma

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 7657
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 28.01.2024, 12:20:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace