Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Lucy Monroeová

Zobrazuji údaje o autorce Lucy Monroeová - Monroe, Lucy


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2006/4Sladký život26 Y Milovat ItalaKdyž krásný a bohatý Rico, který je po nehodě dočasně upoután na invalidní vozík, požádá Giannu o ruku, splní jí ten nejtajnější sen! Gianna totiž Rica miluje a touží se stát matkou jeho dětí! Přesto není šťastná. Je přesvědčena, že jakmile se Rico postaví na nohy, přestane potřebovat její oporu a vrátí se k bývalé snoubence, krásné, ale sobecké Chiaře. Ale pro štěstí milovaného Rica je Gianna dokonce připravena obětovat i svou lásku. Proč tedy Rico tak tvrdošíjně trvá na svém a nenechá ji odejít?
2006/6Sladký život30 Y Řecké magnólieTemně a opojně voní Savannah řecké magnólie? Jejich vůně ji omamuje stejně jako Leiandros, bratranec jejího zesnulého manžela Diona, s kterým se již před několika lety rozešla. Ani krásnému a bohatému Leiandrosovi není Savannah lhostejná, miluje i obě její dcery ? Ještě více než získat Savannažinu lásku ale touží Leiandros dosáhnout spravedlnosti! Je totiž přesvědčen, že se Savannah na jeho rodině provinila. A jeho představa satisfakce je skutečně svérázná!
2007/12Sladký život Duo21 I BPřekvapení na Štědrý večerZdá se, že jejich manželství je v troskách. Pak přijde automobilová nehoda. Eden se probudí, ale druhé dítě, které právě čeká, je v pořádku. Avšak její muž, Aristide, trpí částečnou ztrátou paměti! Nepamatuje si na ni ani na očekávané miminko! Dokáže si Aristide vzpomenout? Bude věřit jiné ženě, anebo jejich vztah dostane ještě druhou šanci?
2008/3Sladký život Duo24 I ASiciliánova nevěstaHope je třiadvacetiletá, nesmělá, červenající se… a ke všemu stále ještě panna! Její energický, bohatý a mocný dědeček se rozhodne dát své dlouho zanedbávané vnučce jediný dárek, o který opravdu stojí: manžela. Jenže donutit vyděračskými způsoby rovněž bohatého a mocného a především hrdého Siciliána, aby se oženil, není bez rizika!
2008/5Sladký život77 X V královské rodiněPro korunního prince Claudia byly požadavky, jaké musí splňovat jeho manželka, naprosto jasné. Musí být krásná, vzdělaná, musí mu být oporou… a musí království dát dědice. Jeho vyvolená, Therese, kterou si vzal ze ženu, se jevila jako ideální. Jenom ale do určité chvíle! Proč chce Therese náhle opustit svého manžela, přestože ji stále přitahuje?
2009/2Sladký život115 P Modelka a milionářMiluje úspěšný podnikatel Angelo bývalou modelku Taru doopravdy, nebo se chce jenom pomstít dávnému nepříteli Baronovi? Ten před pár roky s Tarou žil, opustil ji, ale teď ji chce znovu získat…
A dokáže se Tara poté, co jí Baron tak ublížil, znovu bez obav zamilovat?
2009/5Sladký život125 X Nevěra ve ŠpanělskuNabídka k sňatku, kterou Ellie, dcera významného bostonského obchodníka, dostane od řeckého podnikatele Sandora, by ji měla naplnit štěstím… Vždyť Sandora miluje! Proč ho tedy odmítá? A když se Ellie vrátí ze Španělska, kam před Sandorem na týden utekla, aby se rozhodla, proč ji najednou krásný Řek odmítá? A kdo je ta dívka na fotografiích, kvůli kterým ji už Sandor nechce?
2009/6Sladký život129 X Španělova milenkaAmerická modelka Amber v krásném Miguelovi, španělském milionáři, pro něhož fotila v Barceloně reklamu, vidí splnění svých snů. Je skvělý, citlivý, ohleduplný… A cítí k ní totéž, co ona k němu! Proč ale ve chvíli, kdy by ho nejvíce potřebovala, nestojí po jejím boku? Pomůže jí znovu nalezená rodina? A pochopí Miguel, jak moc se mýlil, když uvěřil, že vytěsní Amber ze svého srdce?
2009/6Special139 G BPokořené srdceHorké noci v pouštiJade obětovala téměř všechno, když podlehla smyslnému a charizmatickému šejkovi Chalílovi. Teď si však uvědomuje, že je patrně jen dalším zářezem na pomyslném seznamu jeho milenek … a použije veškerou rafinovanost, aby dosáhla toho, po čem její srdce touží.
2009/10Romance se šejkem14 N Nevěsta ze zámoříŠejk Amir bin Farúk sice žije spokojeně v New Yorku, ale stále ho přitahuje poušť v jeho domovině. Nadešel čas opustit své přítelkyně a splnit povinnost - oženit se.
Grace Brownová, jeho naprosto nenahraditelná asistentka, je do něj už několik let zamilovaná, ale dobře ví, že její původ jí nedovoluje na něj myslet. Navíc ji Amir pověřil, aby mu našla vhodnou manželku …
2010/5Sladký život173 X Stalo se na SicíliiVrátil se Salvatore, atraktivní majitel italské bezpečnostní firmy, za Elisou, kterou před rokem opustil, jen proto, aby ji znovu vystavil žalu? Když od ní tenkrát odcházel, ublížil jí jako ještě nikdy nikdo… A to, že si to sám během těch uplynulých měsíců uvědomil, ho v Elisiných očích viny zbavit nemohlo. Elisin rozum i srdce Salvatorea odmítají, co ale dělat, když tělo ji zrazuje? A Salvatore to dobře ví. A slabosti Elisina těla hodlá využít bezezbytku…
2010/11Sladký život197 X Dcera králeKdyž dostal Sebastian, majitel mezinárodní bezpečnostní firmy, od krále Marwanu za úkol prověřit bezpečnost jeho dcery Liny, která studovala ve Spojených státech, očekával, že se bude muset potýkat se svéhlavou a rozmazlenou holkou. Ne s kráskou, která jasně ví, co od života chce. A že to rozhodně není zlatá klec, v níž má podle představ svých rodičů žít. Aby Sebastian splnil úkol, musel zradit její důvěru a zavrhnout její lásku.
O osm let později Sebastian zjistil, že Lina je pro něj oříškem ještě tvrdším. Dostal za úkol ji najít a dopravit zpět k otci, který ji chce provdat za prince sousední země. Jenže Lina chce něco úplně jiného!
2011/1Special na přání160 H AŘecké magnólieManželství po řeckuVůně magnólií omamuje Savannah stejně jako Leiandros, bratranec jejího zesnulého manžela. Ani bohatému Řekovi není Savannah lhostejná, ale ještě více než po její lásce touží dosáhnout spravedlnosti, protože je přesvědčen, že se Savannah na jeho rodině provinila!
2011/7Sladký život217 X Vila na viniciŽe je jeho americká milenka Faith, učitelka jeho syna signora Guglielmo, a slavná sochařka - přítelkyně jeho matky - záhadná T.K., jedna a tatáž osoba, bylo pro mocného Sicilana, vdovce Valentina, šokem! Ještě větším tím spíše, že Faith mu dala jasně najevo, že vztah-nevztah, který mu až doposud tolik vyhovoval, chce posunout někam dále… Nebo ukončit!
S Faith se život nemazlil. A možná právě proto chtěla od něj všechno - nebo nic. Buď lásku, nebo dále kráčet životem sama.
A na Valentinovi bylo, aby si uvědomil, co vlastně od života chce on!
2012/4Sladký život235 X Večerní sonátaTa sázka americko-řeckému milionáři Neovi pila krev! Celý rok měl chodit na hodiny klavíru. A to, že učitelkou má být světoznámá pianistka a skladatelka, půvabná Cassandra, bylo jenom slabou náplastí…
Pro Cassandru bylo braní žáků součástí terapie. Před lety totiž musela kvůli chorobnému strachu z lidí vzdát koncertní kariéru. Od té doby žila uzavřena ve svém domě a věnovala se skládání. A Neo se ukáže být jako příval bortící všechny přehrady. A Cassandra jako příliš dlouho žíznící půda, toužící po vláze…
Mohou být ale ti dva něco víc než jen přátelé?
2012/5Sladký život237 X Plná náruč štěstíBěhem deseti let se stal ze Zephyra, chudého řeckého přistěhovalce, milionář, a to jen díky tomu, že nevěděl, co je to oddech. Jediné chvíle, kdy se dokázal uvolnit, byly ty v náruči Piper, návrhářky, která spolupracovala s jeho firmou.
Piper nebyla pouze žena, u níž nacházel slastnou úlevu. Byla i jeho nejlepším přítelem. Přítelkyní "s výhodami", která věděla, kde je její místo. Kdykoliv mohla mít jeho tělo, nikdy ale ne jeho lásku! V tu Zephyr nevěřil.
Jenže stačila chvíle, a Zephyr začal usilovat o to, aby Piper přijala jeho nabídku k sňatku!
Bude ale Piper ochotna vzít si muže, jenž jí řekl, že ji nikdy nebude moci milovat?
2014/6Special na přání241 G BŠpanělova milenkaAmerická modelka Amber v krásném Miguelovi, španělském milionáři, pro něhož fotila v Barceloně reklamu, vidí splnění svých snů. Je skvělý, citlivý, ohleduplný… A cítí k ní totéž, co ona k němu! Proč ale ve chvíli, kdy by ho nejvíce potřebovala, nestojí po jejím boku? Pomůže jí znovu nalezená rodina? A pochopí Miguel, jak moc se mýlil, když uvěřil, že vytěsní Amber ze svého srdce?
2014/10Sladký život Duo137 J AŘekova ženaPro řeckého magnáta Aristona bylo vždy nejdůležitější, aby věci fungovaly tak, jak si přál! Proč tak fungují, či nefungují, to ho vlastně nezajímalo… Stejně tak ho nezajímalo, proč se Chloe, manželka, s níž uzavřel dohodu o tom, že mu dá dědice, jednoho dne po třech letech manželství sebrala a odešla. Teď se rozhodl, že Chloe dostane zpátky. A donutí ji smlouvu dodržet!
Pro Chloe bylo těžké jít žádat o laskavost bývalého manžela kvůli těm, jež milovala, ale nemohla udělat nic jiného. I když věděla, jak ji to bude bolet…
2015/11Sladký život321 X Konkurz na štěstíEnzu byl zvyklý řešit všechny krize stejně. Pokud to nespraví peníze, bude zapotřebí více peněz… A stejně, jako se na klíčové posty v jeho firmách ti nejlepší odborníci lákají na co nejlepší plat, se rozhodl získat i matku pro děti svého bratra, které po sourozencově smrti adoptoval, a manželku pro sebe.
Prostě vypíše konkurz. A žena, která bude nejlépe odpovídat propozicím, se může těšit na tučnou odměnu!
Audrey zoufale potřebovala peníze pro bratra. A věděla, že děti, o něž se Enzu stará, mateřskou péči, kterou jim ona bude schopna poskytnout, opravdu potřebují.
A byl zde ještě jeden důvod…
Teď jenom jestli i ona bude vstupovat do snů pyšného Sicilana stejně jako on do těch jejích…
2016/5Sladký život Duo174 I AMilenci ze San FranciskaŽe už má otec dost jejích "vylomenin", to Maddie dobře věděla, ale že se rozhodne tak, jak se rozhodl… to opravdu nečekala!
I Viktora nabídka jeho šéfa překvapila, ale nebyl by to on, aby si nechal utéct příležitost…

(Pokračování pod názvem Spiknutí v San Francisku už v červnu!)
2016/6Sladký život336 Y Spiknutí v San FranciskuMax by nedosáhl postavení mezi sanfranciskou smetánkou, kdyby neměl pořádně ostré lokty. Jenom díky tomu mu zatím do klína spadlo všechno, co kdy chtěl. A když před rokem Romi odmítla jeho nabídku časově omezeného románku, rozhodl se, že ani ona nebude výjimkou!
Romi už trochu mrzí, že Maxovu nabídku odmítla, protože? Protože se prostě rozhodla, že je načase zbavit se břemene nevinnosti a Max jí na této cestě přijde jako ideální průvodce!

(Pokračování příběhu Milenci ze San Franciska z května!)
2016/12Special na přání301 G BPřekvapení na Štědrý večerZdá se, že manželství Eden a Aristidea je v troskách. Jenže pak přijde automobilová nehoda, po níž Aristide trpí částečnou ztrátou paměti! Nepamatuje si na svou manželku a ani na očekávané miminko! Dokáže si Aristide vzpomenout, aby jejich vztah dostal ještě druhou šanci?
2019/12Sladký život Duo260 I AMiliardářova vyvolenáKayla se cítí zrazena, když jí její kamarád, bývalý milenec a spolumajitel firmy v jednom oznámí, že se rozhodl změnit svůj život. Nejenže si Andreas najal profesionální dohazovačku, aby mu našla vhodnou nevěstu, ale ještě k tomu má v úmyslu prodat jejich softwarovou společnost. Kayla se s tím nehodlá smířit a je rozhodnutá své city k Andreasovi už dál neskrývat.
2020/10Special na přání394 H BNevěra ve ŠpanělskuNabídka k sňatku, kterou Ellie, dcera významného bostonského obchodníka, dostane od řeckého podnikatele Sandora, by ji měla naplnit štěstím? Vždyť Sandora miluje! Proč tedy váhá? A když se Ellie vrátí ze Španělska, kam před Sandorem na týden utekla, aby se rozhodla, proč ji najednou krásný Řek odmítá? A kdo je ta dívka na fotografiích, kvůli kterým ji už Sandor nechce?
2021/11Special na přání420 H BKonkurz na štěstíEnzu byl zvyklý řešit všechny krize stejně. Pokud to nespraví peníze, bude zapotřebí více peněz… A stejně, jako se na klíčové posty v jeho firmách ti nejlepší odborníci lákají na co nejlepší plat, se rozhodl získat i matku pro děti svého bratra, které po sourozencově smrti adoptoval, a manželku pro sebe.
Prostě vypíše konkurz. A žena, která bude nejlépe odpovídat propozicím, se může těšit na tučnou odměnu!
2022/12Sladký život Duo332 I BBulvární randeNataliji před deseti roky zaslíbili druhorozenému princi z mirruského království a jí se konečně podařilo dosáhnout toho, že sám "nápadník" od smlouvy odstoupil!
Jenže tu je ještě jeho prvorozený bratr, Nikolaj - mirruský král. A ten se rozhodl, že Natalija bude pro něj vhodná manželka! A že smlouvu po svém bratrovi převezme!
Jak se Natalija vyrovná s tím, že se má stát ženou Nikolaje, kterého léta milovala, jenž ale působí dojmem, že život je pro něj míň než protokol?


<>(První část volného cyklu z historie voljaruského a mirruského království!)
2023/1Sladký život Duo334 I ADědic Jeho VeličenstvaEmma nebyla "tak úplně materiál na princeznu". A Konstantin, princ původem a její první a jediný milenec hříčkou osudu, to věděl. A opustil ji… Opustil ji, protože musel a tenkrát, před těmi roky snad i dokonce chtěl.
Jenže teď je všechno jinak. Hodlal ji požádat o ruku. Protože jenom tak mohl napravit to, co pokazil. Jenom tak mohl dát najevo, jak moc ji potřebuje!
2023/4Special na přání454 H AV královské rodiněPro korunního prince Claudia byly požadavky, jaké musí splňovat jeho manželka, naprosto jasné. Musí být krásná, vzdělaná, musí mu být oporou… a musí království dát dědice. Jeho vyvolená, Therese, kterou si vzal za ženu, se jevila jako ideální. Jenom ale do určité chvíle! Proč chce Therese náhle opustit svého manžela, přestože ji stále přitahuje?

Počet zobrazených záznamů: 28

Na seznam autorek začínajících na Mo

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 7444
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 29.05.2023, 21:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace