Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 5/2016

Zobrazuji informace o produkci 5 / 2016


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romány24 R ANora Robertsová (Roberts, Nora)Noční směnaTemné nociKdo se skrývá za tajemným hlasem, každou noc vyhrožujícím rozhlasové moderátorce Cille v přímém přenosu smrtí? Těžkou hlavu to dělá detektivu Boydovi, jenž dostal Cillinu ochranu na starost. Tím spíše, že ji chce Boyd chránit z mnohem osobnějšího důvodu, než je jenom profesní čest. A to i přesto, že Cilla dává jasně najevo, že jsou jí všichni policisté více než protivní!
Romány24 R BNora Robertsová (Roberts, Nora)Noční přízrakTemné nociZáhadný noční přízrak se stane osudným i Cillině sestře Deborah. Ten její - tajemný Nemesis - si ale vzal za úkol mladou prokurátorku, která se rozhodla bojovat proti zločinu ve všech podobách, chránit. A přitom ji krok za krokem ovládat kouzlem, které je vyhrazeno pouze mládí a lásce. Pro Deborah je to vše ale velmi obtížné, protože má ochránce dva! Tím druhým je bývalý policista Gage?
Historická romance436 W Mary Nicholsová (Nichols, Mary)Manžel, nebo švagr?Jane Cavenhurstová se smířila se skutečností, že se nikdy nevdá, a je se svým životem spokojená. Jak se však blíží svatba její mladší sestry s Markem Wyndhamem, začíná si stále více uvědomovat krutou pravdu: miluje Marka mnohem upřímněji než jeho budoucí nevěsta.
Navíc se objeví podlý lord Bolsover, který si nárokuje právo na rodinné sídlo Cavenhurstů a jediná Jane může rodině pomoci, když se za tohoto muže vdá. Uvědomí si Mark včas, že je Jane jeho srdci bližší než její sobecká sestra?
Historická romance437 Z Anne Herriesová (Herries, Anne)Okouzlený kapitánKapitán Adam Miller potřebuje zajistit pokračování svého šlechtického rodu a najít si bohatou nevěstu, neboť jeho dědictví je zatíženo velkými dluhy. Jenomže žádná z bohatých dědiček, které by připadaly v úvahu, se nemůže rovnat okouzlující Jenny Hastingsové.
Sama Jenny se do kapitána zamiluje na první pohled, ale i v jejím životě se vyskytly velké překážky, kvůli nimž pokládá svoji lásku za beznadějnou?

(1. část minisérie Důstojníci a džentlmeni)
Sladký život333 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Královna na rokElla po třech letech znovu uviděla Zarífa, krále Vašíru, a uvědomila si, jak moc se mýlila, když věřila, že s ním už nikdy nechce mít nic společného! Jenže jako by z onoho fascinujícího a okouzlujícího muže, kterého milovala, v tom cynickém cizinci mnoho nezůstalo.
Ella byla stejně krásná jako před třemi roky, to viděl Zaríf na první pohled. Ale byl rozhodnut nevstoupit podruhé do stejné řeky! Jednou ho odmítla, podruhé jí k tomu příležitost nedá! A pokud po něm něco chce, bude mu za to muset poskytnout to, po čem touží on!

(Třetí díl trilogie o Mocných mužích)
Sladký život334 Y Maya Blakeová (Blake, Maya)Pomsta po řeckuDvanáct let Theovi trvalo, než se mu podařilo spojit všechny nitky a uplést síť, v níž měl uvíznout muž, který mu tak ublížil. Nechal ho unést, zavřít a mučit. Dvanáct let to trvalo, a o to sladší pomsta teď bude.
A aby měl Theův plán úspěch, je třeba využít každý prostředek!
Inez si nikdy nemyslela, že by její otec byl hodný člověk. Přesto se rozhodla pomáhat mu při budování politické kariéry. Koneckonců? měla za to získat svobodu!
Jenže dříve, než se mohla dočkat svobody, stala se zajatkyní jednoho uhrančivého Řeka!

(Třetí díl trilogie Nezkrotní Řekové)
Sladký život Duo174 I ALucy Monroeová (Monroe, Lucy)Milenci ze San FranciskaŽe už má otec dost jejích "vylomenin", to Maddie dobře věděla, ale že se rozhodne tak, jak se rozhodl… to opravdu nečekala!
I Viktora nabídka jeho šéfa překvapila, ale nebyl by to on, aby si nechal utéct příležitost…

(Pokračování pod názvem Spiknutí v San Francisku už v červnu!)
Sladký život Duo174 I BSara Cravenová (Craven, Sara)Kdo zdědí Virginii?Čtení závěti se změnilo v drama jak pro Ginny, tak pro její matku a sestru, které se dozvěděly, že všechen majetek připadne - někomu jinému! Jakémusi nepříjemnému Francouzi, který rozhodně nevypadá na to, že by se s nimi chtěl dohodnout!
Andre si do Anglie přijel pro to, co mu právem patřilo. Až když uviděl Ginny, napadlo ho, že by mohl dostat mnohem více!
Sladký život Duo175 J AMelanie Milburneová (Milburne, Melanie)Překvapení pod AndamiZávěť vehnala Teddy do sňatku s arogantním argentinským milionářem Alejandrem, který věděl jistě, co nechce. Nechtěl vůbec žádnou manželku! Nechtěl anglickou manželku!! A určitě nechtěl postiženou anglickou manželku, která ho bude nenávidět!!!
Závěť je vehnala do manželství, cestu do svých náručí si už budou muset najít sami…

(Pokračování pod názvem Argentinský playboy už v červnu!)
Sladký život Duo175 J BChantelle Shawová (Shaw, Chantelle)Markýzova ženaStačilo pár dnů a z Isobelina vřelého a vášnivého italského manžela se stal chladný cizinec. A zrovna ve chvíli, kdy by o něj nejvíce stála!
Constantina pronásledovali démoni od dětství prakticky celý život. Až ty měsíce, kdy byl s Isobel, se staly vysvobozením. Ale pak se démoni vrátili! Isobel by bylo lépe bez něj než s ním. Jenže, co měl Constantin dělat, když ji potřeboval?
Desire1078 K Jules Bennettová (Bennett, Jules)Volání touhyIan se v Cassiině životě objevil ve chvíli, kdy o žádného muže nestála. Ian ale projevil lásku jí i její dceři a ukázal jí, co je to opravdová intimita. Když byla Cassie nemocná, vůbec nepřemýšlel a hned se postaral o Emily, ačkoli o malých dětech nic nevěděl. Přestože jejich profesní světy a domovy snad nemohly být vzdálenější, v Cassii sílilo přesvědčení, že našla toho pravého…
Desire Duo1080 L ARobyn Gradyová (Grady, Robyn)Vlídná krotitelkaJen samotné jméno Jacka Reeda vzbuzuje hrůzu. Celý obchodní svět se před ním třese a firma, kterou se chystá převzít, Lassiter Media, rovněž. Ale Becca, ředitelka dobročinné nadace skupiny Lassiter, má pro strach uděláno. Přesvědčí Jacka, aby se podíval, jak nadace funguje a kolik dobrodiní vykonává. Nelítostný Jack to ovšem vidí jako příležitost, jak dostat Beccu do postele…
Desire Duo1080 L BTanya Michaelsová (Michaels, Tanya)Prolhané dvojčeRealitní agentka Danica udělala všechno správně. Našla toho pravého muže, čekala vhodnou dobu na zasnoubení a naplánovala si pro sebe dokonalou svatbu. A pak se všechno pokazilo. Teď Dani zůstaly nepoužité svatební šaty, zrušená svatební cesta a spousta soucitu od kolegů a přátel. Než aby se utápěla v sebelítosti, rozhodne se být spontánní a třeba sbalit neznámého muže…
Desire Duo1079 O AYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Havajský flirtAli nebyla lehkomyslná a nepouštěla se do náhodných flirtů. Přesto na dovolené na Havaji udělala výjimku. Její milenec Ronin se zdál ideální… Až na to, že ráno se probudila bez vysvětlení sama. Dovolená skončila a Ali nemohlo čekat větší překvapení ? jejím prvním zákazníkem byl právě Ronin. Ronin jejich opětovné setkání uvítal jako dar osudu, avšak Ali jedno zklamání stačilo ažaž…
Desire Duo1079 O BOlivia Gatesová (Gates, Olivia)Japonské dědictvíRaiden Kuroshiro se vypracoval od nuly a v devětadvaceti je z něj miliardář, jehož cesta vzhůru však zdaleka nekončí. Zbývá mu ještě poslední krok a všechny jeho plány se stanou skutečností. V cestě ho nesmí zastavit ani žena z jeho minulosti, na kterou reaguje snad každá buňka v jeho těle a k níž ho táhnou jeho neomylné instinkty…
Zlatá kolekce53 U Kathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Přemoženi láskouBrett Connelly si užívá života plnými doušky a rozhodněna tom nehodlá nic měnit. Proto ani on sám nechápe, kde se v něm vzala ta náhlá touha pomáhat těhotné policistce, která vyšetřuje pokus o atentát na jeho bratra. Že by půvabná Elena dostala tohoto dosud nepolapitelného svůdníka na kolena?
Jenže Elena je zvyklá starat se sama o sebe a o žádného manžela ani otce svého dítěte nestojí. Tak proč by teď měla podlehnout Brettovým rafinovaným svodům?

(2. díl rodinné minisérie Connellyovi)
Special na přání287 G AHeidi Bettsová (Betts, Heidi)Obchod s cityElena musela spolknout svou hrdost a jít prosit miliardáře Chasea Ramseyho, aby ještě nekupoval firmu jejího otce, a dal mu tak čas, aby ji mohl zachránit. Ta situace byla pro Elenu o to horší, že na střední škole ošklivě zranila Chaseovy city, a byla si jistá, že jí to stále neodpustil. O to víc ji zaskočila jeho nabídka…
Special na přání287 G BLilian Darcyová (Darcy, Lilian)Záměna sesterGino di Bartoli se nestačil divit, jak se Rowena po návratu z Londýna změnila. Byla veselejší, plná energie a života… Jenže brzy vyšlo najevo, že Rowenu nahradila její sestra-dvojče Roxanna. Přestože se Gino svým citům bránil, přitažlivost Roxanny ho stále víc a víc pohlcovala. Záhy si uvědomil, že tahle vetřelkyně pod jeho střechou je tou pravou ženou, která může jeho dům proměnit ve skutečný domov.
Special na přání288 H APaula Roeová (Roe, Paula)Ztracená minulostFinn má vážný problém: po autonehodě trpí amnézií a nepamatuje si takřka nic, ani to, že se nedávno oženil. A k tomu všemu nemůže nalézt dodatek k závěti, který by učinil přítrž nárokům jeho hamižné nevlastní matky. Nezbývá mu tedy nic jiného než se vypravit za zapomenutou manželkou do Austrálie a kromě ztracené paměti se pokusit také znovu získat její zlomené srdce.
Special na přání288 H BCara Colterová (Colter, Cara)Láska v tropechJake Ronan a princezna Shoshauna se ocitnou v rolích tělesného strážce a jeho chráněnky na liduprázdném tropickém ostrově, kde mají spoustu času poznávat se navzájem. Jakeovy počáteční zábrany se v přítomnosti krásné princezny hroutí a Shoshauna se zase poprvé v životě cítí šťastná a svobodná.

Počet zobrazených záznamů: 20

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1342
Denní počet: 1
Počítáno od: 08.05.2016

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace