Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 11/2015

Zobrazuji informace o produkci 11 / 2015


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romány21 R ANora Robertsová (Roberts, Nora)Ztracené pokladyOstrovy splněných snůKate se vrací na ostrov, aby po otcově smrti dokončila jeho pátrání po vraku staré lodi, která měla převážet náklad zlata. Potřebuje zkušeného potápěče, a tak jí nezbývá než obrátit se na Kye, svou první a jedinou lásku, kterou kdysi opustila? Jejich společné hledání ovšem odhalí více pokladů, než očekávali!
Romány21 R BNora Robertsová (Roberts, Nora)Vůně mořské soliOstrovy splněných snůOstrov Cozumel se už před deseti lety stal pro Liz novým domovem. Pro Jerryho, mladého instruktora potápění, byl Cozumel domovem pouhé dva týdny - než ho našli zavražděného na mořském dně. A pak do Lizina života vtrhne Jerryho bratr Jonas, s touhou po pomstě ve svém srdci?
Historická romance424 W Anne Herriesová (Herries, Anne)Rebel a kráskaBabette Harveyová pobývá během občanské války u svého strýce, který poskytne útočiště skupince rebelů proti králi. Ona sama je royalistka, ale přítomnost rebelů musí snášet mlčky a bez odporu.
Neskrývá však pouze své názory, potlačuje nebezpečné vášně, které v ní probudil přitažlivý a charismatický vůdce rebelů kapitán James Colby. Babette je odhodlaná jeho kouzlu nepodlehnout, ale když její nadání pro bylinkářství a léčitelství vzbudí podezření z čarodějnictví, je James Colby jediný, kdo by jí mohl pomoci.
Historická romance425 Z Christine Merrillová (Merrill, Christine)Pravda o lady FelkirkovéKdyž se William Felkirk probere a otevře oči, vůbec si nevybavuje posledních šest měsíců. Co se stalo? A kdo je ta krásná žena, která tvrdí, že je jeho manželka a pečuje o jeho potlučené tělo?
Justine by udělala všechno, aby ochránila svoji sestru, i kdyby kvůli tomu měla předstírat, že je manželkou naprostého cizince. Důvody svého klamu musí střežit za každou cenu.
Ale s každým dnem, který uplyne, William o něco víc otvírá její srdce a Justine ví, že nebude schopná skrývat pravdu navždy…

(1. část minisérie Sestry de Bryunovy)
Sladký život321 X Lucy Monroeová (Monroe, Lucy)Konkurz na štěstíEnzu byl zvyklý řešit všechny krize stejně. Pokud to nespraví peníze, bude zapotřebí více peněz… A stejně, jako se na klíčové posty v jeho firmách ti nejlepší odborníci lákají na co nejlepší plat, se rozhodl získat i matku pro děti svého bratra, které po sourozencově smrti adoptoval, a manželku pro sebe.
Prostě vypíše konkurz. A žena, která bude nejlépe odpovídat propozicím, se může těšit na tučnou odměnu!
Audrey zoufale potřebovala peníze pro bratra. A věděla, že děti, o něž se Enzu stará, mateřskou péči, kterou jim ona bude schopna poskytnout, opravdu potřebují.
A byl zde ještě jeden důvod…
Teď jenom jestli i ona bude vstupovat do snů pyšného Sicilana stejně jako on do těch jejích…
Sladký život322 Y Jennifer Haywardová (Hayward, Jennifer)Rozvodový večírekMěl to být večírek na rozloučenou. Přetrpět pár hodin ve společnosti manžela - skoro již bývalého manžela -, a na Lilly měla čekat svoboda. Už bylo dost despotického Riccarda. Toho, jak vždy věděl, co je pro ni – pro ně a hlavně pro něj – nejlepší!
Riccardo nechápal, proč od něj před rokem Lilly odešla. Nebyl jí snad dobrým manželem? Pečujícím a starostlivým ve dne, vášnivým v noci… Ne, tak to skončit nemůže! Jednak ani po všech těch měsících nepřestal po Lilly toužit, jednak… De Campovi se prostě nerozvádějí!
A prvním krokem bude Lilly přimět, aby souhlasila s odkladem rozvodu. Aby mu slíbila, že s ním vydrží dalších šest měsíců!

(První z trilogie o italsko-americké milionářské rodině De Campových!)
Sladký život Duo162 I AJulia Jamesová (James, Julia)Útěk z PireaDůvěřuj mně… Musíš mně věřit, postarám se o tebe…
Jak ráda by Lyn tomu uhrančivému Řekovi věřila. Jak ráda by se na něj spolehla. Jenže může? Nepřichází Anatole jenom proto, aby ji připravil o to nejcennější, co jí zbylo po sestře, o jejího synovce?
Lyn byla úplně jiná, než jak si ji Anatole představoval. Brzy ale pochopil, že se v ní skrývá poklad. Poklad pro dítě, o něž se po smrti své sestry stará… A doufal, že poklad i pro něj…
Sladký život Duo162 I BKim Lawrenceová (Lawrence, Kim)Režii má láskaBylo to setkání na jednu noc. A po něm už Angel Alexe nikdy nechtěla vidět.
Bylo to setkání na jednu noc. Ale po něm se změnil celý Angelin život.
Arogantní milionář Alex měl sice trochu výčitky svědomí kvůli tomu, jak se tenkrát před léty vůči té dívce zachoval, rozhodně si ale nemyslel, že by ho kvůli tomu měla nenávidět. Takových románků musela modelka Angel přece už prožít…!
Pak ale pochopil.
A život se změnil i jemu!
Sladký život Duo163 J ALindsay Armstrongová (Armstrong, Lindsay)Australanovy nociTi dva se od prvního okamžiku nesnášeli…
Teoretička umění Harriet, zbrklá, hádavá, svéhlavá. A jako by toho nebylo dost, ještě se mu nabourala do jeho milovaného auta!
Důlní magnát Damien, arogantní, ješitný, samolibý. A k tomu všemu si myslící, že když ji chce políbit, prostě to má udělat!
Ti dva se od prvního okamžiku přitahovali!
Sladký život Duo163 J BVictoria Parkerová (Parker, Victoria)Na stupních vítězůAutomobilový závodník Finn se poslední měsíce chová tak, jako by se chtěl zabít. Ohrožuje nejen sebe, ale i všechny okolo! Pro Serenu, dceru majitele stáje, za niž Finn závodí, je úkolem číslo jedna nezkrotného Finna zkrotit…
Jak má zkrotit muže, který ji vábí…? A kterého vábí ona…?
Jak má Serena vycházet s Finnem, kterého viní za smrt svého bratra?
A jak má spolupracovat Finn se ženou, kterou - jak je o tom sám přesvědčen - skutečně o bratra připravil?
Desire1060 K Kat Cantrellová (Cantrell, Kat)Líbání nestačíPo smrti manželky ztratil Matthew Wheeler chuť do života. Opustil Dallas a na cestách po různých místech světa hledal lék na svou bolavou duši. Jako paprsek světla ozařující temnotu na něj v Benátkách zapůsobila neznámá maskovaná kráska. V tu chvíli Matthew netušil, že má před sebou popovou hvězdu Evangelinu. Jedním si ale byl jistý hned od počátku: líbání s ní mu rozhodně nestačí. A tak se po hlavě vrhl do benátského dobrodružství…
Desire Duo1062 L ASarah M. Andersonová (Anderson, Sarah M.)Čára přes rozpočetJak mohl Bobby tušit, že ta krásná žena s výjimečným stylem, která ho sbalila v klubu, je zrovna Stella Caineová - dcera člověka, na němž záviselo celé jeho podnikání? Už to, že s ní prožil divoký sex na zadním sedadle jejího auta, by bylo v očích jejího otce neomluvitelné, a tím to zdaleka nekončilo…
Desire Duo1062 L BKira Sinclairová (Sinclair, Kira)V objetí andělaKdyž se Devlin Warwick vrátil po mnoha letech do městečka Sweetheartu, přijel si sem vychutnat malou pomstu. Chtěl, aby lidé, kteří mu na prahu dospělosti tolik ublížili, viděli, kam to dotáhl. Neuvědomil si ale, že by se tu mohl potkat s Willow, ženou, která se dotkla jeho srdce. Nejprve ji nepoznal, protože se setkali na maškarním bále: on v masce ďábla, ona jako padlý anděl. Jistotu měl, až když se jí dotkl…
Desire Duo1061 O APaula Roeová (Roe, Paula)Víc než přáteléMarca a Kat pojilo přátelství už od střední školy. Rozuměli si a byli jeden druhému oporou. Až jednou po večírku spolu skončili v posteli a Kat za pár týdnů zjistila, že je těhotná… Před dlouholetými přáteli vyvstala spousta zásadních otázek: Chtějí být rodiči? Chtějí vytvořit rodinu? Mohou být jeden druhému víc než přítelem?
Desire Duo1061 O BAndrea Laurenceová (Laurence, Andrea)Manželství v sázceUběhly už tři roky od chvíle, kdy Annie opustila svého manžela Nathana Reeda, bohatého majitele kasina v Las Vegas, ale on žádost o rozvod stále nepodepsal. Když jí nabídl, že jí dá konečně svobodu, byla Annie připravena přistoupit na jakékoliv podmínky, dokonce i pár dní předstírat, že se znovu dali dohromady a jsou "šťastný" manželský pár. Kupodivu jim to předstírání nečinilo skoro žádné problémy…
Zlatá kolekce47 U Cindy Gerardová (Gerard, Cindy)Románový hrdinaJak to může dopadnout, když se nevinná dívka setká s neodolatelným rytířem?
Když Phoebe pohlédla na muže, který ji ochránil před bývalým přítelem, nevěřila svým očím. Podobní muži jako Daniel Barone se vyskytovali pouze v knihách a jejích fantaziích. A on měl doopravdy všechny přednosti románového hrdiny - byl krásný, statečný, galantní, sexy, bohatý… a pro ni naprosto nedosažitelný!
Daniel byl známý dobrodruh a myslel si, že ho už nic nepřekvapí. Na Phoebin bezelstný úsměv však připravený nebyl. Vášeň ho zasáhla takovou silou, až dostal strach. Přežije románek s nevinnou a přitažlivou knihovnicí?
Special na přání275 G ACindy Gerardová (Gerard, Cindy)Radosti životaChristine a Jake byli jako dva opačné konce magnetu. Jake, úspěšný a přitažlivý mladý podnikatel, který si uměl užívat života plnými doušky, sám dobře netušil, co ho přitahuje na staropanensky upjaté Christine. Škádlil ji, uváděl do rozpaků a snažil se jí ukázat, že život není jen práce, ale i radost.
Special na přání275 G BLaurey Brightová (Bright, Laurey)Bohatá nevěstaAlysia je právoplatnou dědičkou novin Waikura Clairon. Jaké je však její překvapení, když na vánočním večírku její otec oznámí, že svým nástupcem jmenuje redaktora Chasea Osbornea! A navíc dává očividně najevo, jak by ho potěšilo, kdyby se Alysia za Chasea provdala…
Special na přání276 H AKaren Rose Smithová (Smith, Karen Rose)V zajetí dotekůBrooke má dar, s jehož pomocí dokáže na místě vyléčit vážně zraněné zvíře. Zázračná energie ji naplňuje a tvoří součást její osobnosti, zároveň jí ale způsobuje potíže. Setkání s Natem, jejím novým šéfem, jí dává naději, že by u něj mohla najít trvalý domov. Je však Nateův cit natolik silný a opravdový, aby unesl mystičnost jejího daru?
Special na přání276 H BAnnette Broadricková (Broadrick, Annette)Nebezpečná známostLeslie byla ve špatný čas na špatném místě a stala se svědkem vraždy. Místní policie místo toho, aby ji ochránila, byla do všeho zapletena a z Leslie se stal psanec. Na svém útěku narazila na nebezpečně vyhlížejícího Jasona Creshawa, pod jehož drsnou slupkou ale bilo něžné a džentlmenské srdce…

Počet zobrazených záznamů: 20

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1140
Denní počet: 1
Počítáno od: 01.11.2015

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace