Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Tara Pammiová

Zobrazuji údaje o autorce Tara Pammiová - Pammi, Tara


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2015/9Sladký život318 Y Svatební cesta do PařížeTa žena, která se za něj provdala, nebyla ta, kterou si měl vzít!…Alexander poměrně rychle přišel na to, že jeho snoubenku před oltářem nahradilo její dvojče - svéhlavá, skandály vyhledávající i vyvolávající Liv, miláček i oběť bulvárního tisku. Proč k tomu došlo, to zatím nechápe, ale přijde na to! Liv sestra požádala, aby ji při svatbě zastoupila. A copak může své dokonalé sestře, která jí tolikrát zachránila kůži, něco odmítnout? Jenže… jenže, jak dlouho má Liv zastupovat svou sestru? Kam má jako falešná manželka nechat vše dojít?!
2015/10Sladký život320 Y Vášnivé dotekyKim byla vždycky ta silnější, schopnější, vždy nachystaná postarat se o všechny okolo…
Jenom o sebe ne!
A už vůbec nebyla připravená na to, že jí zničehonic do života vstoupí - znovu! - Diego, její manžel! A když odejde, zůstane po něm jenom spáleniště. Zůstanou po něm jenom trosky jejího dokonale naplánovaného života, s nimiž si nebude vědět rady.
Diego se vracel jenom proto, aby se naposledy popásl pohledem na ženě, která byla ochotná obětovat se pro všechno, jenom ne pro jejich vztah.
Jenže pak zjistil, že odejít od ní už nemůže.
Nikdy!

(Pokračování příběhu Svatební cesta do Paříže ze září 2015)
2016/2Sladký život Duo169 J ARáj na KykladáchTa obyčejná, na první pohled ničím jeho oko neupoutávající Američanka, nebude přece výjimka. Nikos po ní něco chce. A pokud Nikos něco chce, tak to dostane!
Kdyby ten nafoukaný Řek Lexi slušně poprosil, udělala by cokoliv. Vždyť nakonec by tím jenom pomohla lidem, které má ráda. Ale to, jak předpokládal, že bude vždycky po jeho, ji pěkně naštvalo. A rozhodla se mu ukázat, zač je toho loket!
2016/7Sladký život Duo178 I APolibek v oblacíchDomov… Pro Nathana označení místa, kam se už nikdy nechtěl vracet. Místa spojeného se smutnými vzpomínkami, místa, kde se v matčině domě roztahuje otcova milenka a její dcera. Co na tom, že si ho otec přál ještě aspoň jednou vidět?!
Riya se rozhodla, že udělá všechno proto, aby dala muže, kterého považuje za otce, s jeho synem dohromady.
I když věděla, že za to bude muset zaplatit…
2016/11Sladký život346 Y Sicilský svůdníkStefan si namlouval, že na tu zrzavou dívku, o níž snil po dobu svých studií na Kolumbijské univerzitě, už zapomněl. Jenže pak stačilo, aby Clio zahlédl, a všechno bylo zpátky… Všechno? Bohužel ne. Stefan už dávno není ten ideálů plný mladý Sicilan. A o pel radosti a štěstí přišla i Clio. Kolik jim zbývá naděje, že jeden v druhém a každý sám v sobě objeví, čím bývali? Nebo už je Clio příliš unavená a Stefan se naučil všechno přepočítávat jenom na peníze?
2017/9Sladký život Duo207 J BVládcova milenkaZafir nemůže být mrtvý, prostě nemůže!
Ale Lauren by asi uvěřila spíše tomu, že milenec, kterého se vypravila hledat do jeho vlasti kdesi na Blízkém východě, je mrtvý, že zahynul v občanské válce, než že od ní prostě odešel… aniž by jí řekl, že se má stát vládcem tohoto království!
Zafir měl dobrý důvod, proč Lauren opustil. Aspoň si to myslel. Jenže teď má pocit, že se mýlil úplně ve všem!
2018/1Sladký život374 Y Hvězdy nad jezeremPro Leandra byla vždy na prvním místě povinnost? A také na druhém, třetím, desátém… Vlastně nic jiného než povinnost neznal. A ani by si nedokázal představit, že by kdy v životě dělal něco proto, že by to nebyla povinnost. Takže když po sedmi letech znovu uvidí Alex, pochopí, že postarat se o ni je jeho největší povinnost. A neváhá ani chvíli.
Alexis nemohla tušit, jak nevhodný den si vybrala pro to, aby konečně Leandrovi řekla to, co mu jednou říct musela. Co se ale stalo, stalo se, nic víc po něm nechce.
A už vůbec ne, když jí to bude jenom muset dát!

(Volné pokračování pod názvem Pro tvůj smích vychází v únoru!)
2018/2Sladký život376 Y Pro tvůj smíchLuca byl vždycky "ten horší", ve stínu svého odpovědného bratra. A tak se snažil z toho stínu vystupovat, jak se jen dalo ? skandály, alkoholem, ženami… Jenom málokdo ale ví, jaký je Luca doopravdy!
Se Sophií ho osud svedl dvakrát. A ani jednou nebylo o co stát. Před deseti roky jí ublížil… a utekl. Teď dostal možnost všechno napravit.
Nebo jí ublížit znovu, a ještě více!
Jenže Sophia je už také někým úplně jiným, než bývala. Je tvrdá, houževnatá a odhodlaná. Odhodlaná dostat to, co si přeje, to, co si zaslouží.
A pokud tím něčím má být Luca… Získá ho. Veškerý jeho odpor je marný!

(Přímé pokračování příběhu Hvězdy nad jezerem z ledna!)
2018/6Sladký život384 Y Dva týdny v PařížiBylo to fiasko!
Šejk Zajn má plán, jak získat manželku. Jenže nepočítá s tím, že víc než všechny sofistikované krásky, které mu až do paláce dodala sňatková agentura, ho zaujme protivná holka, která vůbec netuší, jak se chovat k vládci!
Bylo to fiasko!
Amalia nejen že nepomohla svému bratrovi a nedostala ho z vězení, v němž trpí za skutečného zločince, dříve než stihla přednést svou žádost, zjistila, že se líbá s nejúžasnějším a nejnafoukanějším chlapem pod sluncem. S chlapem, který si myslí, že mu patří celý svět. A v něm… i její maličkost!

(Třetí díl minisérie Čtyři miliardáři a láska!)
2018/10Sladký život Duo233 J BFotbalistka z MiamiPo deseti letech vpadla Stacey opět do Markova života jako uragán. A "vpadla" doslova, když téměř skončila pod koly jeho auta.
Byli jako dva navzájem se stravující plameny… tenkrát. Teď Stacey hoří snad ještě divočeji, ale Marco zchladl, čas jako by obrousil všechny jeho hrany a pestré barvy proměnil na jednu fádní a nezajímavou. Společné měli jenom jedno… oba odešli z domova.
A teď se do něj oba vracejí!

(Volné pokračování příběhu Setkání na Bahamách ze září!)
2018/11Sladký život Duo234 I BTuctová princeznaPro Drakonii jsou investice španělského miliardáře Gabriela klíčové. A Gabriel zase potřebuje pomoc Eleni, nelegitimní drakonijské princezny. Jenže Eleni má podmínku! A Gabrielovi nezbývá než s ní souhlasit. Souhlasit a stát se manželem "tuctové princezny"!
Své vlastní motivy a cíle ale mají i další účastníci této podivné hry!

(Druhá část trilogie Vládcové Drakonie!)
2018/12Sladký život Duo236 I BLegenda o drakoviPo boku Andrease, korunního prince, musí při korunovaci stát manželka. Taková jsou pravidla… A královský protokol mu už vhodnou kandidátku vybral! Jenže chladný a jako stroj se chovající Andreas všechny šokuje, když řekne, že už manželku má. Ženu, která od něj před deseti roky utekla!
Ariana Andrease opustit musela. Ale ví, že ji čeká cesta zpět. A že to bude těžké…!

(Závěr trilogie Vládcové Drakonie!)
2020/1Sladký život Duo263 J AŘecký slibValentina vždy věřila, že vztah mezi ní a Kairosem je skutečný ? až do zničujícího odhalení, že jejich manželství není nic jiného než obchodní úmluva. Navzdory nepopiratelné chemii odmítá s chladnokrevným Řekem zůstat. Jenže když se mezi nimi opět rozhoří vášeň, je Valentina vydaná na milost vlastní touze…
2020/3Sladký život426 Y Beduínská královnaŠejk Adir al-Zahab se domáhá uznání svého jména, neboť je nemanželským dítětem nedávno zesnulé královny Chalíe, ale král i sourozenci ho odmítnou. Adir hledá způsob, jak se jim pomstít, když mu do cesty vstoupí půvabná Amira… snoubenka prince Zufara. Pomsta je sladká - Adir Amiru svede.
Když se koná svatba Zufara a Amiry, nevěsta hodinu před obřadem zmizí. Adir ji unese do svého království beduínů. Podaří se mu ji přesvědčit, že on pro ni bude lepším králem než Zufar?
2020/11Sladký život Duo282 I ASetkání v BangkokuTo, čeho se Dante rozhodl dosáhnout, toho vždy dosáhl. Jako by "úspěch" bylo jeho druhé jméno. A pokud se k tomu, aby byl ještě úspěšnější, musí oženit a vzít si Alishu… Není co řešit. Přestože Alisha je rozmazlená princeznička, pro kterou neměl v minulosti dobré slovo!
Jenže časy se mění a lidé s nimi. A Alisha je úplně jiná, než jakou si ji pamatoval.
A pokud chce, aby s ním zůstala, musí se v jiného člověka proměnit i on!
2021/11Sladký život466 Y Software pro láskuMassimo rozhodně nečekal, že tajemný hacker, který prolomil jeho program, bude křehká dívka. A že mu dokáže vzdorovat i přes to, jakou hrozbu pro ni představuje!
Ale protože Massimo ví, že nepřítele je nejlepší držet si na dohled, nabídne Natalii práci. Ne… přikáže jí, aby pro něj pracovala!
Natalie rozhodně nečekala, že by mohla skončit v luxusním sídle mocné milánské rodiny. To se spíše viděla s pouty na rukou odváděná do vězení!
A také nečekala, že její věznitel jí za to, oč okradla ona jeho, vezme - ale také dá! - mnohem více!
V prosinci si přečtěte o osudech druhého z bratrů Brunettiů v příběhu nazvaném Smlouva s Italem!
2021/12Sladký život468 Y Smlouva s Italem"Chci s tebou mít dítě…"
Jako by Leonardův život nebyl plný zmatků i bez toho. Tajemný Cavalli se snaží zničit jeho firmu, když jen taktak nezničil firmu bratrovu, jejich otec se pokouší oběma svým synům - opět - ublížit, členové správní rady si brousí zuby na jeho místo a Alessandra, dívka, kterou považuje za sestru, kdesi zmizela…
A Neha, jiná dívka, kterou také téměř považuje za sestru, za ním přijde s takovým návrhem! A jsou návrhy, které se neodmítají!
(V lednu vyjde další příběh Chybička v plánu o Alessandře, nevlastní dceři babičky bratrů Brunettiů)
2022/1Sladký život Duo310 I AChybička v plánuJe Alessandra, topmodelka a členka rodiny Brunettiových pro Vincenza, jenž ji přesvědčil, aby se za něj provdala, jenom trofejí, kartou, kterou bude hrát ve své snaze se pomstít těm, jejichž předkové mu ublížili, nebo je v tom něco více? Odpověď na tuto otázku nehledá pouze Alessandra a všichni ti, z nichž chce Vincenzo udělat pěšáky na své šachovnici. Odpověď na otázku, jaký je vlastně člověk, se ale musí dozvědět především Vincenzo sám!
2023/7Sladký život Duo346 I BVe svitu rampHáček byl v tom, že Anya chtěla buď všechno, nebo nic!
Po mnoha letech se na Anyu usmálo štěstí a ona se setkala s dívkou, která pro ni znamenala víc než její život.
Simona ta žena, která při pohledu na jeho dceru zbledla jako smrt, zaujala. Více než zaujala. A rád by ji poznal lépe.
Jenže se bál se, že by ji mohl zklamat!
2023/12Sladký život Duo357 J BOsm let potéVrátil se po osmi letech, a všechno bylo jinak! Když se Christianovi konečně navrátila paměť, uvědomil si, že v bývalém životě má manželku! Priu, kterou sice miloval, ale nikdy jí to neřekl!
Když se Christian vrátil, pochopila Pria, že pokud chce, aby všechno bylo jinak, musí se o to začít snažit. Že jen tak získá lásku pro sebe, pro Christiana…
… i pro jejich syna, o němž jeho otec zatím vůbec neví!

Počet zobrazených záznamů: 20

Na seznam autorek začínajících na Pa

Na seznam autorek od písmene P

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1728
Denní počet: 1
Počítáno od: 20.09.2015

Poslední modifikace 31.12.2023, 18:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace