Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Helen Bianchinová

Zobrazuji údaje o autorce Helen Bianchinová - Bianchin, Helen


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1997/1Pokušení lásky19 W AVášeň v pouštiPokušení lásky 1997Jediný muž, který dokáže Kristi pomoci zachránit jejího bratra, je šejk Al-Sayed. Když ho však o to Kristi požádá, netuší ještě, v jakém ohrožení se ocitne její srdce. Noci vášně uprostřed žhavé pouště totiž rozhodně součástí dohody nebyly!
1997/2Romance211 C Manžel neznámýElise si po automobilové nehodě nic nepamatuje - ani muže, který za ní každý den chodí do nemocnice a o němž říkají, že je její manžel. Alejandro je milý, pozorný, něžný ... tak proč Elise cítí neblahou předtuchu, když si ji Alejandro odváží domů?
2000/11Special Desire19 H AČas svodůAdventinky 2000 IIAnneke se vydala na návštěvu tety, ale místo staré dámy ji při příjezdu očekával mladý soused Sebastian. Anneke o něm slýchávala již dříve, ale tehdy netušila, že je tak pohledný. A už vůbec by ji nenapadlo, že se i přes její protesty stane jejím dobrovolným tělesným strážcem...
2001/3Desire413 O Manželská úmluvaSandrine nebyla z těch, které by si daly poroučet. Když dostala od manžela ultimátum: buď manželství, nebo herecká kariéra, natruc odešla k filmu. Natáčení se ale prodlužovalo, peníze na dokončení projektu chyběly, a tak režisér uspořádal večírek pro herce a jistého mecenáše, který by mohl film sponzorovat. Jakmile však tajemný milionář vstoupil do sálu, Sandrine ztuhl úsměv na rtech...
2001/3Polibky100 E Milenka na týdenKdyž jí Nikos Alessandros přednesl svůj nechutný plán, Michelle zkameněla úžasem. On snad opravdu chce, aby mu dělala společnici a předstírala, že je jeho milenkou. Nikos ji ale neskutečně přitahoval a Michelle musela uznat, že ještě nikdy nezažila takovou závrať, jaká se jí zmocňovala, když ji ten arogantní cizinec probodl pohledem. Co když ale bude chtít proměnit předstírání ve skutečnost?
2001/7Fantazie40 FR BLáska pro francouzkuStephanie je přesvědčená, že je šťastná, protože má tříletou dceru a výbornou práci. Myslí si, že muže k životu nepotřebuje. Přesvědčí ji francouzský miliardář Raoul, s nímž se seznámí při natáčení filmu, o opaku?
2001/9Polibky118 E Jak ulovit nevěstuJak jen přesvědčí půvabnou Francesku, světově proslulou modelku, aby se za něj provdala? Kdo? Dominic Andrea - potomek řeckých přistěhovalců, elegán klasických rysů a urostlé postavy, úspěšný podnikatel a talentovaný malíř. Odpověď je nasnadě; nic nesmí ponechat náhodě.
V Sydney začíná hon na nevěstu...
2002/6Special46 G BVášnivá milenkaLetní Randez-VousPřed sedmi lety odešla Carly od manžela a zametla za sebou stopy tak dokonale, že se Stefano ani nedověděl o narození dcerky. Teď mu opět stanula tváří v tvář a je plná strachu, staré zloby, špatných ale i hezkých vzpomínek... Kdyby ji jen nezrazovalo její tělo, které nemůže zapomenout na nepřekonatelného milence!
2006/11Special105 G ASvatební ultimátumSrdce pod stromečkemKdyž se Chantelle rozhodla navštívit s malým synem na Vánoce rodiče, netušila, že tam narazí na bývalého přítele Dimitrie. Ten zase nevěděl, že mu někde ve světě vyrůstá syn. Vánoce jsou ale svátky přinášející dárky. V jejich případě nejen v podobě opětovného setkání, ale i vytvoření harmonické rodiny.
2007/3Sladký život Duo12 I BŽena z lepší společnostiManželství Gianny a Franka, dvou příslušníků melbournské smetánky, má jen jeden kaz. Chybí v něm láska! Gianna si sice Franka brala z lásky, pro něj to musel být ale jenom sňatek z rozumu! A srdce Frankovi, jak je Gianna přesvědčená, zůstalo u bývalé milenky, krásné herečky Famke, která se ho nechce vzdát…
2008/10Sladký život97 X Námluvy v SydneyAustralané Kayla a Duardo byli krásný pár… Mladí, úspěšní, bohatí. A jejich svatba představovala pro smetánku Sydney událost sezóny… Pak se ale všechno nějak zašmodrchalo a pokazilo. Proč si Kayla myslí, že se jí bývalý manžel chce pomstít tím, že ji přinutí, aby si ho znovu vzala, když ona po něm stále touží? A on po ní také! A je to opravdu pomsta?
2008/12Special Na Vánoce133 H AČas svodůAdventinky 2008Anneke se rozhodla, že stráví vánoční svátky u své tety, ale místo ní najde v domě pohledného a přitažlivého Sebastiana. Dlouho odolává jeho svodům, ale když jí nabídne strávit Vánoce v Paříži, Anneke se dlouho nerozhoduje…
2009/6Sladký život Duo39 I AŘecké námluvyKdyž se Xandro, mocný Australan řeckého původu, seznámí s módní návrhářkou Ilanou, pochopí, že je to ta pravá. Ne, pro lásku ne. V tu přece Xandro nevěří. Z Ilany ale bude skvělá manželka! Nejdříve ovšem musí Xandro přijít na to, čeho se Ilana bojí. A ochránit ji před tím! Vždyť je to skvělá záminka, jak si ji naklonit…
2010/7Special Na léto150 H BVášnivá milenkaLetní rendez-vousPřed sedmi lety odešla Carly od manžela a zametla za sebou stopy tak dokonale, že se Stefano ani nedověděl o narození dcerky. Teď mu opět stanula tváří v tvář a je plná strachu, staré zloby, špatných ale i hezkých vzpomínek… Kdyby ji jen nezrazovalo její tělo, které nemůže zapomenout na nepřekonatelného milence!


(2. vydání)
2010/9Sladký život Duo62 I BSvatba v ToskánskuTaylor by nikdy nemohla souhlasit s tím, aby se jí dotkl jakýkoli muž! Vzpomínky na hrůzu, kterou prožila před dvěma roky, byly stále živé! Ani v případě Dantea tomu nemohlo být jinak. Byl příliš bohatý, silný a dominantní. Ale o Bena, svého a současně Taylořina synovce, se dokázal starat tak dojemně!
A pak Dante Taylor v přepychové toskánské vile požádal, aby si ho vzala…
2010/12Sladký život Duo68 I BZávěť z New YorkuPřed lety se Lara Wolfeovi v mladistvém poblouznění sama nabídla… A byla odmítnuta! Pouze Wolfeovy peníze ale teď mohou zachránit Lařinu restauraci. Wolfe souhlasí, ale…! Lara se stane jeho manželkou, a to se vším všudy! Získá tak blahobyt, zachrání svůj podnik a pomůže Wolfeovi splnit podivnou podmínku závěti jeho otce…
2013/10Sladký život Duo112 I BItalský návratTak si Lily - původem Australanka, po rodičích Italka - návrat do Itálie nepředstavovala! Po tragickém úmrtí otce i matky a zklamání v lásce se rozhodla hledat útěchu u tety v městečku Como nedaleko od Milána. Netušila ovšem, že útěchu se jí - ať bude, či nebude chtít! - rozhodne poskytovat i šarmantní Alessandro. Dokáže Lily Parisiová odolat jeho kouzlu, anebo mu podlehne?
2018/1Special na přání327 G AItalský návratTak si Lily - původem Australanka, po rodičích Italka - návrat do Itálie nepředstavovala! Po tragickém úmrtí otce i matky a zklamání v lásce se rozhodla hledat podporu u tety v městečku Como nedaleko Milána. Netušila ovšem, že útěchu se jí - ať bude, či nebude chtít! - rozhodne poskytovat i šarmantní Alessandro. Dokáže Lily odolat jeho kouzlu, anebo mu podlehne?
2019/7Sladký život Duo250 I BZrada u protinožcůNatalia byla přesvědčená, že se přes rozchod s Alexejem už přenesla, ale společná práce znovu její city probudí. Jenže místo lásky k němu cítí jen opovržení. Když však oba odhalí, kdo jejich vztahu nepřál, rozhodnou se, že jejich pomsta bude sladká!
2020/10Special na přání393 G AŘecké námluvyKdyž se Xandro, bohatý Australan řeckého původu, seznámí s módní návrhářkou Ilanou, pochopí, že je to ta pravá. Ne, pro lásku ne. V tu přece Xandro nevěří. Z Ilany ale bude skvělá manželka! Nejdříve ovšem musí Xandro přijít na to, čeho se Ilana bojí. A ochránit ji před tím! Vždyť je to skvělá záminka, jak si ji naklonit…

Počet zobrazených záznamů: 20

Na seznam autorek začínajících na Bi

Na seznam autorek od písmene B

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 6289
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 28.10.2020, 21:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace