Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 9/2022

Zobrazuji informace o produkci 9 / 2022


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Historická romance588 W Ann Lethbridgeová (Lethbridge, Ann)Dohazovačka a vévodaVévoda ze Stone je ve svých čtyřiatřiceti letech nejvyhledávanějším starým mládencem, na němž si vylámala zuby už kdekterá vdavekchtivá dáma.
Zdá se ale, že Amélie Durantová, velmi zkušená a úspěšná dohazovačka, si dokáže poradit i s tak obtížným oříškem, jakým je právě vévoda. Poté, co mu na plese představí jednu ze svých chráněnek, půvabnou Charity Mitchellovou, začne se vévoda objevovat ve společnosti této dívky stále častěji.
Proč z toho ale Amélie nemá radost a bolí ji srdce? Má snad strach o Charity, že by mohla být s vévodou - navenek odměřeným a chladným mužem - v manželství nešťastná? Nebo je to proto, že ji od prvního setkání vévoda neuvěřitelně přitahuje?
Historická romance589 Z Bronwyn Scottová (Scott, Bronwyn )Doznání vévody NewlynaVennor, vévoda z Newlynu a Marianne jsou nejlepšími přáteli už od dětství. Sdílejí spolu téměř vše a spoléhají jeden na druhého. Vennor před lety přišel tragicky o rodiče a jejich smrt ho zdrtila. Na vlastní pěst pátrá po vrazích a vystupuje přitom jako Mstitel. A to je jediné tajemství, které před svou přítelkyní má…
Z Marianne se stala novinářka a jejím největším přáním je napsat článek o Mstiteli! Jenže to Vennor nemůže dopustit! Nesmí ji nechat potulovat se samotnou po nebezpečných čtvrtích, aby odhalila, kdo se skrývá pod maskou. Při společné honbě za tajemnou postavou si vévoda uvědomí, že Marianne už není ta nevinná dívka, ale statečná, odvážná a velmi přitažlivá žena!
Sladký život485 X Caitlin Crewsová (Crews, Caitlin)Bezohledný ŘekKendra se Balthazarovi vydala napospas, jejím prostřednictvím se mohl pomstít! Tak té příležitosti využil!
Balthazar byl… Příliš nebezpečný. Příliš panovačný. Příliš arogantně krásný. Ale díky němu teď Kendra o sobě věděla o hodně víc než předtím
Byl to její nepřítel. Nepřítel, kterému se chtěla pomstít ona.
Jenže - jako vždy - ta nejlepší pomsta na světě je láska…
Sladký život486 Y Clare Connellyová (Connelly, Clare)Dohoda s miliardářemJsem princezna Freja. A až se stanu královnou? vdám se! Jenže je tu ten protivný španělský miliardář, Santiago, který se rozhodl u nás investovat. A od prvního okamžiku, kdy jsem ho uviděla, se vše změnilo. A teď nevím, co s tím!
Santiago jí nabídl čtyři noci ve své posteli s tím, že to nikdy nikdo nezjistí.
A Freja přijala!
Mělo to být bezstarostné. Nic z toho, co dělali, nemělo být vážné?
Ale pak to najednou vážné bylo…!
Sladký život Duo326 I ASharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Milenci s tajemstvímLeon chtěl pro tu Angličanku zůstat neznámým z pláže? Netušil ale, že Marnie před ním skrývá tajemství mnohem, mnohem temnější, než byla ta, jež se před ní pokoušel zamlčet on!
A byla to právě jejich tajemství, jež je mohla navždy rozdělit.
Jenže život je o naději. O vykoupení. O odpuštění.
A o něze a porozumění…
Sladký život Duo326 I BAndie Brocková (Brock, Andie)Skandální sděleníTo, co o něm Emma prozradila celému světu, sice možná byla pravda, ale Leo o pravdu nestál. A taky nestál o skandál, který tím vyvolala. A o soucit, o ten rovněž nestál. A úplně ze všeho nejméně stál o to, aby ho někdo miloval - aby on miloval někoho!
Až postupně začíná chápat, že se Emma pokoušela otevřít mu oči. A ještě déle mu trvalo, než přišel na to, že díky ní zase začal cítit!
Nikdy nepoznal tak statečného člověka, jako byla Emma. Ještě ale v sobě musel najít odvahu se jí vyrovnat!
Sladký život Duo327 J ALouise Fullerová (Fuller, Louise)Únos jménem láskyByla vdaná za nejúchvatnějšího muže na světě - muže, kterého zbožňovala, a který zbožňoval ji…
Nebo si to Juliet aspoň myslela. Ralph byl vše, o čem mohla snít. Jenže stačilo pár dnů po svatbě, a začal se měnit. V někoho jiného. V někoho, jemuž už Juliet nedokázala splnit to, co mu slíbila.
Ale Ralph se odmítá vzdát svých snů. Snů, jichž je jeho "Giulietta" nedílnou součástí!
Sladký život Duo327 J BKelly Hunterová (Hunter, Kelly)Královo přáníHodně se změnilo… Angelique už není "holka od koní"… A Valentine je král!
Hodně věcí bylo jinak, jedna věc ale zůstala stejná - přitažlivost mezi nimi. A Valentine si uvědomuje, jak moc toho své první milence a jediné lásce dluží. A chce to napravit. Přestože ví, že manželství jí nikdy nebude moci nabídnout!
A pro Angelique je neuvěřitelné, že by ji král opravdu chtěl začít poznávat, pomalu a bez závazků. I ona je ale zvědavá, kam je to může dovést!
Desire1250 K Shannon McKenna (McKenna, Shannon)Krásná podezřeláSophie ve své nové práci rozehrává riskantní hru: nechala se tu zaměstnat jen proto, aby získala vzorek DNA od majitele společnosti, který je jejím biologickým otcem, ale o její existenci ani nikdy nevěděl. Zároveň se musí starat o bezpečnost celé firmy, kde záhy zjistí závažné nesrovnalosti a únik dat. A jako by toho nebylo málo, její nervový systém ještě přetěžuje skutečnost, že tu narazila na nejsympatičtějšího muže, jakého kdy poznala, na Vanna Acostu.
Desire Duo1251 O AJules Bennettová (Bennett, Jules)Sny o lásceStanout po osmi letech tváří v tvář Lukeovi Sutherlandovi vyžadovalo od Cassandry pořádnou odvahu. Vždyť kdysi doufala, že Luke je ten pravý a jediný muž, který je jí souzený. Nyní ale už každý z nich žil svůj vlastní život a zdálo se, že si mohou být navzájem i užiteční. Situaci poněkud komplikovala sexuální chemie, která mezi nimi opět vzplála naplno. Oba ale věděli jedno: už nikdy nebudou riskovat zlomené srdce…
Desire Duo1251 O BKaren Boothová (Booth, Karen)Ostrovní romanceLexi, dcera zámožného bankéře, potká na stavbě, kterou banka jejího otce sponzoruje, majitele stavební firmy Jacka Bowdena. Padnou si do oka, ale ani jeden se po špatných zkušenostech z předchozích vztahů nechce vázat. Nezávazné randění plné zábavy, humoru, vášně i sexu ale příliš brzy přeroste v něco vážnějšího, s čím především Lexi nepočítala. Dokáže se oprostit od minulosti a dá šanci něčemu novému?
Zlatá kolekce129 U Sylvia Andrewová (Andrew, Sylvia)Dodržet slibLord Adam Calthorpe dal vpředvečer bitvy u Waterloo svému příteli Tomu Payneovi slib, že se v případě jeho smrti postará o jeho sestru. Tom skutečně v kruté bitvě umírá a Adamovi nezbývá než Katherine vyhledat. Představuje si bytost stejně půvabnou a milou, jako byl její bratr Tom, ale skutečnost je trochu jiná a méně příjemná…
Adam už ví, že jeho slib byl unáhlený - Kate je totiž svéhlavá mladá žena, která nectí společenská pravidla! Jenže když se o ni začne ucházet muž ne zrovna valné pověsti, nezbývá mu než Kate požádat o ruku…
Special na přání439 G APatricia Thayerová (Thayer, Patricia)Nevěsta z velkoměstaPři plnění důležitého pracovního úkolu přijíždí Rebecca na poklidný ranč bohatého kovboje Mitchella Tuckera, vdovce, který se vzorně stará o své dvě rozkošné děti. Rebecca je Mitchellem okouzlená a začíná doufat ve splnění touhy, která už se jí zdála být nedosažitelná ? mít vlastní dítě. Když se z jejich pracovního vztahu stane vztah osobní, musí Mitch Rebeccu přesvědčit, že konečně našla domov.
Special na přání439 G BJessica Hartová (Hart, Jessica)Setkání před oltářemLucy a Guy měli mezi sebou zvláštní vztah. Seznámili se ve vyprahlém australském vnitrozemí, kde Lucy přiměla Guye, aby se zúčastnil rodea. Guy obstál, a tak, po návratu do Londýna, vyzval zase on Lucy, aby si našla nějakou seriózní práci a dokázala, že umí víc než se jen protloukat životem…
Special na přání440 H ALynn Raye Harrisová (Harris, Lynn Raye)Milenec z BenátekHoršího muže si pro svou první noc plnou vášně Valentina vybrat nemohla! Jak ale mohla tušit, že pod benátskou karnevalovou škraboškou jejího milence se skrývá Niccolo? Markýz Gavretti, kterého její bratr nenávidí až za hrob. A že noc skončí tím, že Valentině bude pod srdcem růst dítě jejich úhlavního nepřítele!
Nico by si s Tinou nikdy nic nezačal. Takhle se jejímu bratrovi rozhodně mstít nechtěl. Teď ale jako muž a šlechtic musí udělat jedinou věc…
Special na přání440 H BTrish Moreyová (Morey, Trish)Třicet nocí v BenátkáchKdo ví, kolikrát si Valentina opakovala, že zpupného benátského milionáře Luku už nikdy v životě nechce vidět? A jen bůh ví, že ho opravdu vidět nechtěla, už nikdy. Poslední setkání s ním se pro ni stalo zdrojem té největší bolesti jejího života…
Jenže ne všechna přání se plní. A osud Valentinu tváří tvář Lukovi opět vystavil…
Ne, nebyl to osud! To jen Luca rozehrál svou hru, rozhodil sítě, aby opět Valentinu spatřil. Aby se jí pomstil za to, že ho opustila tak, jak ho opustila!
A Valentině nezbývá než souhlasit, že na třicet nocí bude pyšnému Benátčanovi po vůli…

Počet zobrazených záznamů: 16

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 108
Denní počet: 1
Počítáno od: 01.10.2022

Poslední modifikace 30.09.2022, 22:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace