Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 7/2011

Zobrazuji informace o produkci 7 / 2011


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance941 A Rebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Francouzovo vyznáníLaura přijímá pozvání svého dávného přítele Guye a přijíždí na krátkou dovolenou do sídla Larocheů v Provence. Od chvíle, kdy vystoupí z letadla, z ní Guyův bratr Raoul nespustí oči. Je přesvědčen, že tato blonďatá Američanka je jen další zlatokopka, která je chce obrat o majetek. Lauřino zvláštní kouzlo si však dokáže podmanit i Raoulovo zatvrzené srdce.
Romance Duo942 T ANina Harringtonová (Harrington, Nina)Velkolepá svatbaAmy se při přípravě svatby své nejlepší kamarádky setkává s jejím starším bratrem Jaredem. Tento pohledný podnikatel je obvykle na rodinné slavnosti alergický, ale Amy ho natolik přitahuje, že je ochoten jí pomoci. Jak se Jared vypořádá se svatebním úkolem koupit pro družičku Amy vhodný dárek?
Romance Duo942 T BBarbara Hannayová (Hannay, Barbara)Za láskou do AustráliePřed šesti týdny prožil Mark Winchester úžasnou noc s krásnou Sophií Felshamovou, ale pak se jejich cesty rozešly. Sophie zůstala v Londýně, zatímco Mark se vrátil na svou farmu v Austrálii. Sophie však na něj nemůže zapomenout a vydává se za ním na druhý konec světa. Je načase, aby mu oznámila, že jejich románek nezůstal bez následků…
Záhady a romantika15 R Julie Millerová (Miller, Julie)Noční honAgentka Joanna Rhodesová se soustředila na jedinou věc - na svou na kariéru. Pak ji poslali do Kenner City, aby tam pomohla vyřešit vraždu kolegyně. Nikdo z jejích nadřízených netušil, že to pro ni bude dvojnásobně těžká mise. Joanna před patnácti lety z Kenner City odešla a za sebou nechala svá traumata a noční můry, ale také svou první lásku Ethana. Teď se všemu bude muset postavit tváří v tvář. Ethan byl již jako mladík výjimečný, ale nyní, jako zralý muž, byl zosobněním síly, mužnosti, spolehlivosti v neodolatelné kombinaci s citlivostí. Pochopí Joanna, že takového muže nelze podruhé opustit?
Historická romance320 W Diane Gastonová (Gaston, Diane)Kráska a kavalírNapoleon znovu hrozí válkou a bitva u Waterloo je na spadnutí. Když kapitán Allan Landon zachrání před pochodujícím francouzským vojskem chlapce, netuší, že je to převlečená dívka, která se mu stane osudem. Mezi ně však vstoupí dívčin bratranec Edwin, který Allana pomluví. Aa Když se setkají po několika letech v Londýně, láska, která se mezi nimi kdysi rozhořela, neuhasla. Opět však mezi nimi stojí překážka, kterou není snadné překonat. Podaří se Allanovi přesvědčit statečnou Marian Pallantovou, že to s ní myslí upřímně?
Historická romance321 Z Christine Merrillová (Merrill, Christine)Nepravá společniceSpolečnice Diana Priceová ví, že balancuje na pokraji zmaru. Otec dal před léty totiž v kartách v sázku nejen svůj majetek, ale i její panenství - a prohrál! A to s hazardním hráčem, který se ve městě netěšil právě nejlepší pověsti…
Nathan Wardale má spoustu peněz, za džentlmena už ho ovšem dávno nikdo nepokládá. O splacení dluhu ale nikdy neusiloval. Tedy až do chvíle, než poznal Dianu Priceovou osobně - a začal přemítat, jak dlouho své cti dokáže dostát…

(2. díl minisérie Skandál mezi smetánkou)
Sladký život217 X Lucy Monroeová (Monroe, Lucy)Vila na viniciŽe je jeho americká milenka Faith, učitelka jeho syna signora Guglielmo, a slavná sochařka - přítelkyně jeho matky - záhadná T.K., jedna a tatáž osoba, bylo pro mocného Sicilana, vdovce Valentina, šokem! Ještě větším tím spíše, že Faith mu dala jasně najevo, že vztah-nevztah, který mu až doposud tolik vyhovoval, chce posunout někam dále… Nebo ukončit!
S Faith se život nemazlil. A možná právě proto chtěla od něj všechno - nebo nic. Buď lásku, nebo dále kráčet životem sama.
A na Valentinovi bylo, aby si uvědomil, co vlastně od života chce on!
Sladký život218 Y Jennie Lucasová (Lucas, Jennie)Noc v RiuVášnivá exotika karnevalu v Riu za to mohla!
Právě tam začal románek sekretářky Ellie a jejího přitažlivého šéfa, brazilského magnáta Dioga, muže, který byl pro Ellii splněním všech jejích snů! Stačilo ale pár týdnů po návratu do deštivého New Yorku, aby se Elliiny sny proměnily v noční můru.
Proč se ale najednou Diogo rozhodl překazit její svatbu s mužem, který byl připraven nabídnout jí klidný přístav? Diogo dal přece jasně najevo, že ji nikdy milovat nebude!
Sladký život Duo76 J ASusan Stephensová (Stephens, Susan)Palác v ToskánskuV krásném paláci v Toskánsku žije temný muž se zjizvenou tváří. Ethan, anglický podnikatel a bývalý přední světový ragbista, člověk, kterému svět ublížil. A on si proto k sobě nikoho nepustí.
Jediný, kdo dokáže netvora ze známé pohádky zkrotit, je křehká kráska… Mladičká operní zpěvačka Savannah. Bude na to ale mít dost sil?
Sladký život Duo76 J BAnnie Westová (West, Annie)Pyšný ŘekSophie o řeckých předcích své matky slyšet nechtěla! Ani když její maminka umírala, neodpustil jí její otec, Sophiin dědeček, že šla za hlasem svého srdce. Proto Sophii překvapí, když se na zápraží jejího australského domku objeví majetný a pohledný Costas, bývalý manžel její neznámé sestřenice. A překvapí Sophii ještě více, když po ní chce, aby zapomněla na nenávist svého dědečka a odjela?
Desire904 K Maya Banksová (Banks, Maya)Isabellin senBohatý řecký podnikatel Theron usoudil, že nastal čas, aby se usadil, oženil s dobrou řeckou dívkou a přivedl na svět potomky. Všechno si dokonale naplánoval, ale v jednom se přepočítal. Netušil, že mu do cesty vstoupí svůdná a vášnivá Isabella, která celý jeho dosavadní život obrátí vzhůru nohama…

(2. díl minisérie Řecké svatby)
Desire Duo906 L AOlivia Gatesová (Gates, Olivia)Poslední nadějeKdyž princ Durante D‘Agostino, jeden z možných následníků trůnu, poprvé spatřil Gabriellu, nebyl jen uchvácen její krásou, ale postupně zjišťoval, že to je žena, na kterou čekal. Oba překvapila síla citu a vášně, které mezi nimi vznikly. Jejich naplánovanou svatbu však ohrozily nečekané komplikace…

(3. díl minisérie Ostrovní království)
Desire Duo906 L BJennifer Lewisová (Lewis, Jennifer)Kouzelná nocStárnoucí, vážně nemocný Tarrant Hardcastle hledá mezi svými nemanželskými potomky budoucího dědice velkého majetku. Dominika Di Bariho, schopného byznysmena, před lety odmítl uznat jako syna, ale teď mu chce odkázat své bohatství téměř za každou cenu…

(1. díl minisérie Genetická stopa)
Desire Duo905 O AAnn Majorová (Major, Ann)Oheň láskyPo jediné divoké noci, kterou strávila s Leem, Abby zjistila, že je těhotná. Leo ji požádal o ruku a život se najednou zdál báječný. Abbyino štěstí ale trvalo jenom do chvíle, než zjistila, že před ní Leo něco skrývá. A že to, co před ní tají, má kořeny v její minulosti…
Desire Duo905 O BMary McBrideová (McBride, Mary)Svůdná sousedkaMiliardář David Halstrom chtěl získat pozemky své krásné sousedky Libby. Měla to být poměrně jednoduchá obchodní transakce, ale místo toho, aby se zachoval profesionálně, zalhal. Teď to ale vypadá, že jeho neškodná lež ho může připravit o to jediné, o co skutečně stojí - o Libby.

(3. díl minisérie Tajemný mecenáš)
Kolekce Na léto2 U AMarie Ferrarella (Ferrarella, Marie)Lék na osamělostMirandin svět se zhroutil jako domeček z karet, když jejího zbožňovaného otce, bývalou baseballovou hvězdu, obvinili z podvodu. Poslední věc, kterou nyní po letech potřebuje, je, aby se nějaký sportovní novinář začal pídit po podrobnostech jejich rodinné tragédie… byť je tak okouzlující a přitažlivý! Mikeův návrh, že udělá s otcem interview, nejdřív Miranda rázně odmítne!
Kolekce Na léto2 U BReaAnne Thayneová (Thayne, RaeAnne)První polibekKdo je vlastně Harry Maxwell, jemuž Anna pronajme podkroví ve starém viktoriánském domě, který zdědila po své přítelkyni? Tento poručík na zdravotní dovolené stejně tak nedůvěřuje Anně, kterou považuje za podvodnici. Jak jinak by mohla přimět jeho tetu, aby úplně cizí ženě odkázala dům, kde trávil dětství?
Special na přání171 G ACarole Mortimerová (Mortimer, Carole)Lukeovo tajemstvíPřesně jako v románuKdyž Leonie přijela navštívit slavnou herečku Rachel Richmondovou, byla uchvácena nejen jejím honosným sídlem, ale i herečkou samotnou. Její první dojmy z Rachelina syna byly nicméně zcela opačné. Jako by ji Luke z nějakého důvodu nesnášel a chtěl ji dohnat k odmítnutí matčina návrhu, aby napsala její životopis. Jenže čím víc se hezký Luke snažil, tím větší bylo její odhodlání knihu napsat.
Special na přání171 G BTrish Wylieová (Wylie, Trish)Láska podle románuPřesně jako v románuSpisovatelka Tara Devlinová má ráda muže, avšak jen ve svých knihách a představách. Ve skutečném životě je vytrvale odmítá.
Jediný muž, o kterého se zajímá, je její soused, kterého použije jako vzor pro dalšího hrdinu ve své nové knize. Jack Lewis se však nakonec jejímu románovému hrdinovi nepodobá. Je nesnesitelný, provokující a vyzývavý!
Special na přání172 H AEmma Darcyová (Darcy, Emma)V kruhu elityJak chutná pomstaSerena si po krachu vztahu s realitním makléřem přísahá, že boháčům se už bude navždy vyhýbat! Jako kadeřnice totiž zjevně nebyla pro svého bývalého snoubence dost na úrovni. Co ale dělat, když Nic Moretti, s kterým se setká čirou náhodou a který jí uvízne v srdci, je nejenom krásný, ale i bohatý?
Special na přání172 H BLucy Gordonová (Gordon, Lucy)Navždy spoluJak chutná pomstaJulie se vydává do Benátek, aby po šesti letech nejistoty znovu našla svou ztracenou dceru. Novou víru v možnost šťastně žít jí dá zchudlý hrabě Vincenzo, který ji přesvědčí, že nejen z plánů na pomstu se dá žít. Zdá se, že jejich život bude konečně dokonalý, ale jen do chvíle, než Vincenzo odhalí Juliino tajemství…

Počet zobrazených záznamů: 21

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2166
Denní počet: 1
Počítáno od: 23.07.2011

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace