Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 4/2008

Zobrazuji informace o produkci 4 / 2008


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance832 A Jessica Hartová (Hart, Jessica)Najatý snoubenecÚspěšná podnikatelka Morgan Steeleová se rozhodne prodat firmu a začít nový život na venkově. Když se tam s ní setká venkovský zvěrolékař Alistair Brown, pokládá ji nejdřív jen za rozmazlenou městskou ženu – jako byla jeho bývalá žena Shelley. Ale jeho dcerky mají jiný názor. Morgan si zamilovaly – i její velký bazén!

Jak se Morgan pozvolna více seznamuje s Alistairem a jeho děvčaty, začíná si uvědomovat, že to, co hledala, má přímo pod nosem – hotovou rodinu!
Romance833 B Sue Swiftová (Swift, Sue)Zaslíbena šejkoviSelina Carringtonová muži pohrdá a jen si s nimi pohrává, aby je vzápětí bez milosti odmítla. Na dovolené ve floridském letovisku laškuje i se šejkem Kamarem, domýšlivým lamačem ženských srdcí. Aby pomohla utajit pravý účel jeho pobytu v letovisku, je dokonce ochotná předstírat, že je jeho snoubenkou. Podivnými intrikami se z nich náhle stanou manželé. Oba se tomu svazku usilovně brání, ačkoli v hloubi duše vědí, že jeden bez druhého už nedokážou žít.

Minisérie Jako v pohádce…
Romance Duo834 T AMyrna Mackenzieová (Mackenzie, Myrna)Láska dělá zázrakyAnna Nowellová se stará o překrásnou vilu, jejíž majitel je dlouhodobě na cestách po světě. Když se však bohatý milionář Donovan Barrett vrátí domů, její práce, kterou tak miluje, je ohrožena. Ledaže by se ho Anna pokusila přesvědčit, že je pro něj nepostradatelná!
Romance Duo834 T BLiz Fieldingová (Fielding, Liz)Utajené manželstvíFleur Gilbertová a Matt Hannover se vzali potají, protože věřili, že jejich láska dokáže ukončit generační spor mezi jejich rodinami. Ale zmýlili se. Po šesti osamělých letech Fleur už nedoufá, že Matta ještě někdy uvidí. Ale Matt na Fleur nikdy nezapomněl a je rozhodnutý získat ji zpět.
Bestsellers4 J Jayne Ann Krentzová (Krentz, Jayne Ann)Tajemná legendaColby Savagar, spisovatel hororových románů, se po dvaceti letech vrací do městečka, kde vyrůstal. Chce prodat dům, který zde zdědil, a zpřetrhat vše, co ho váže k jeho minulosti. Potkává se tu s Dianou Prenticeovou, manažerkou, která se rozhoduje, jakým směrem se má ubírat její další kariéra. Nikdo z nich ale netuší, že se stanou obětí staré legendy, podle níž je v jeskyni u vodopádů nedaleko městečka zakletý duch Dámy v řetězech. Podle legendy bude duch osvobozen teprve tehdy, až v jeskyni někdo počne a porodí dítě…
Královská dynastie1 M Penny Jordanová (Jordan, Penny)Královské pokušeníEmily miluje Marca Fierezzu, ale nemá tušení, že je to princ a následník trůnu. Když odhalí pravdu, je zničená, protože jí došla skutečnost, že Marco ji vždy považoval za pouhou milenku a ve své budoucnosti s ní nepočítal. Choroba starého krále urychlila běh věcí a nastal čas, aby Marco žádal své právoplatné dědictví - trůn ostrova Niroli. Jak se ale budoucí král zachová, až zjistí, že je jeho milenka těhotná?
Historická romance215 E Louise Allenová (Allen, Louise)Dokonalá nevěstaJoanna Fulgraveová se od chvíle, kdy se setkala s plukovníkem Gilesem Gregorym, usilovně snaží, aby se z ní stala perfektní a zcela bezchybná životní partnerka tohoto muže. Když se s ním konečně setkává ve společnosti, zhroutí se jí celý svět, protože Giles očividně miluje jinou!
Ona se však se nehodlá smířit s ženichem, kterého jí vnucují rodiče, a rozhodne se pro útěk z domova. Tím, kdo se vyděšené rodině nabídne, že ji dohoní a přivede v bezpečí domů, je právě Giles. Dostihnout se mu ji sice podaří, a to hned několikrát, ale bude i ochoten vzít si ji za ženu?
Historická romance213 W Nicola Cornicková (Cornick, Nicola)Krásná zajatkyněUž jednou navštívil Simon Greville panství Grafton – aby se tady zasnoubil s mladičkou Annou. Pak ale vypukla občanská válka a Simon se postavil na stranu parlamentu, zatímco Anna s otcem přísahali věrnost králi. Po několika letech se Simon vrací jako nepřítel, dobude Grafton a jeho paní drží jako vězně. Ovšem touha po Anně ho neopouští a ona ho také stále ještě nepřestala milovat.
Co v obou mladých lidech zvítězí? Oddanost jejich rozdílnému politickému přesvědčení, nebo láska…?
Historická romance214 Z Juliet Landonová (Landon, Juliet)Skandální poměrLady Amelie Chesterová přijíždí do Richmondu se svou půvabnou neteří, aby unikla klepům, které se vyrojily po smrti jejího manžela. Brzy však zjistí, že proniknout do vyšších kruhů v novém prostředí nebude tak snadné. A navíc se jí její minulost připomíná i tady.
Aby se vyhnula jedné nepříjemné situaci, prohlásí se za snoubenku lorda Nicholase, s nímž se v Richmondu již stačila seznámit. Ten se této příležitosti rád a s chutí chopí, neboť Amelie ho svým šarmem a bystrostí stačila okouzlit na první pohled.
Sladký život75 P Cathy Williamsová (Williams, Cathy)Rezidence ve SkotskuJako makléřka na burze komodit dosáhla Sara největších úspěchů. Srdce však nepatří mezi komodity, které umí kupovat a prodávat. Když se k ní donese, že krásný a snědý James neusiluje jejich milostným románkem o ni, ale o její dům na skotském venkově, rozhodne se pro pomstu. Jenže mstít se někomu, koho milujeme, nebývá právě snadné…
Sladký život76 Q Susan Stephensová (Stephens, Susan)Benátské okouzleníArogantní Luca patří k mužům, kterým se Nell raději vyhýbá. Jeho přitažlivosti se sice i po letech odolává velmi těžko, ale bezcitné chování, kterým se kdysi projevil, se také neodpouští… Ovšem jen do chvíle, než se v Benátkách setkají o karnevalové noci, tentokrát ne jako Nell a Luca, ale jako dva cizí maskovaní lidé v sevření neodolatelné vášně…
Sladký život73 X Anne McAllisterová (McAllister, Anne)Dům na SantoriniŘecký magnát Elias věnoval hodně úsilí a času tomu, aby pozvedl rodinný podnik z krize. Proto zuří, když jeho otec v sázce prohraje rozhodující podíl ve firmě. Elias se teď musí smířit s novým obchodním partnerem, Tallií. Tallie chce obstát jako prezidentka společnosti, ale ani jeden z nich nepočítá s nečekanou komplikací obchodního vztahu!
Sladký život74 Y Sandra Fieldová (Field, Sandra)Noc v PařížiJako motýlek přelétává Clea ze země do země, ze světadílu na světadíl… A Slade ji následuje jako věrný stín. Uvěří Clea tomu, že Slade – který prošel všemi jejími zkouškami - ji skutečně miluje? Dokáže se vyrovnat se stíny minulosti, jež ji pronásledují? A dokáže to i Slade? Protože nejenom Clea má své tajemství…!
Návraty lásky1 C Barbara Boswellová (Boswell, Barbara)Muž na ženěníRafe si pevně předsevzal, že bude dobrým a zodpovědným otcem čtyř nevlastních dětí. Smířil se i s tím, že zůstane svobodný. Jak se však může soustředit na správnou výchovu, když se vedle nich nastěhuje nová sousedka? Rafe je zcela zaskočen tím, že Holly je nejen půvabná, ale dokonce přesně ví, co on a jeho nezvedená dítka potřebují.

(1. vydání pod stejným názvem z března roku 1999)
Návraty lásky2 D Eileen Wilksová (Wilks, Eileen)Svatba v Las VegasKdyž jeho snoubenka zruší plánovanou svatbu, hledá Gideon útěchu a zapomenutí v baru. Druhý den ráno se probudí v posteli s bolavou hlavou a s Cassandrou, sestrou svého nejlepšího přítele, vedle sebe. On, který měl svůj život až dosud pevně pod kontrolou, si najednou nemůže na nic vzpomenout – jen na to, že Cassandru musel hodinu přemlouvat, než svolila stát se jeho ženou!

(1. vydání pod názvem Bleskurychlá svatba z února 1999)
Sladký život Duo25 I AJulia Jamesová (James, Julia)Spoutaná diamantyPředvádět šperky na zámku bohatého řeckého magnáta Lea se stalo Anně osudným, přestože to byla její nejlukrativnější zakázka! Anna musí volit: buď půjde do vězení za něco, co nespáchala, nebo se stane Leovou milenkou. A až svou "vinu" odčiní, bude opět volná… Jenže dát jí svobodu je náhle pro Lea příliš těžké!
Sladký život Duo25 I BDiana Hamiltonová (Hamilton, Diana)Šéf z reklamyMercy vyrostla na chudé venkovské faře a pohled do zrcadla považuje za marnivost. Když se však v Londýně stane hospodyní italského reklamního magnáta, zjistí, že k životu ženy patří i krása a láska… Jakmile se z šedivé myši stane svůdná gazela, její šéf zatouží, aby mu sloužila i v noci. Jenže Mercy nechce být jen další milenka v řadě…
Desire787 K Charlene Sandsová (Sands, Charlene)Žár pomstyKrásná Eliza Fortuneová, ta přeslušná mladá žena, která se věnuje charitě, skrývá před svou rodinou a celým světem pěkně skandální tajemství. Nikdo o ní neví, že se před šesti lety bláznivě zamilovala a vdala za pohledného kovboje Reesea. Ten se po letech vrátil a v očích mu plála pomsta…

Minisérie Magnáti z Dakoty
Desire788 L Susan Crosbyová (Crosby, Susan)Jeho tajemstvíJulianne nemá na výběr – musí se skrýt před svou minulostí i před minulostí své rodiny. Když si jako útočiště najde středověký hrad mladého, samotářského milionáře Zacha Kellera, ještě netuší, že on toho má na skrývání ještě více než ona. Podaří se Julianne přesvědčit Zacha, aby se přestal ohlížet zpět a hleděl…

Minisérie Bohatí samotáři
Desire Duo789 O AKatherine Garbera (Garbera, Katherine)Nelze zapomenoutMary Duvallová se z bolestného rozchodu se svým milencem Kanem dlouho vzpamatovávala. Po třech letech ji Kane opět vyhledal, protože dospěl k závěru, že na Mary prostě nemůže zapomenout, a byl rozhodnutý získat ji zpět, tentokrát již nikoli jako milenku, nýbrž jako manželku.
Desire Duo789 O BMaureen Childová (Child, Maureen)Rozvod na spadnutíAbby Talbotové se zhroutil celý svět. Zjistila, že muž, kterého roky milovala, jí lže. Zdrcená Abby se rozhodla pro rozvod. Luke, pro kterého byla jeho žena vším, se ocitl ve velmi obtížné situaci. Jak se měl očistit a znovu získat Abbyinu důvěru, když jeho práce předstírání a lhaní přímo vyžadovala? Zdálo se, že si bude muset zvolit mezi Abby a prací tajného agenta.

Minisérie Ženská tajemství
Special124 G AJulie Kennerová (Kenner, Julie)Dívka bez zábranZlodějky časuUpjatá Sylvia se zhrozí, když pochopí, že se nějakým zázrakem přenesla přímo doprostřed bujarého hollywoodského večírku dvacátých let minulého století. Co kdyby si ale právě tady troufla odvázat se a chovat se bez zábran? S pohledným Tuckerem se jí nabízí příležitost, která už možná nikdy nepřijde…
Special124 G BNancy Warrenová (Warren, Nancy)Prodaná snoubenkaZlodějky časuNatalie nosí Andrewův zásnubní prsten teprve krátce, ale jejich vztah už připomíná usedlé manželství po letech. Natalie by nejraději zásnuby zrušila. Ke svému úžasu však zjistí, že snoubenec je kvůli ní schopen nejen cestovat časem do roku 1859, ale i koupit si ji v aukci a chladnokrevně se vrhnout do souboje na život a na smrt!
Special124 G CJo Leighová (Leigh, Jo)Románek na celý životZlodějky časuStaromódní podivínka Betty se do současnosti nehodí. Zato ve svých milovaných čtyřicátých letech si připadá jako v ráji. Ať ji na tu báječnou cestu časem poslal kdokoli, bude mu nadosmrti vděčná, i když ji konec války zřejmě připraví o tu nejúžasnější lásku, jakou v životě poznala.

Počet zobrazených záznamů: 24

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3566
Denní počet: 1
Počítáno od: 20.04.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace