Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 3/2013

Zobrazuji informace o produkci 3 / 2013


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance981 A Lucy Gordonová (Gordon, Lucy)Zázračné chvíleMůže existovat pro nový začátek lepší místo než bohem zapomenutý malý ostrůvek, který Dariovi zbyl jako jediný z majetku? Určitě ne. Darius ale netuší, že lidé na ostrově ho nemají příliš v lásce. A ze všeho nejvíc Harriet!
Když se přes ostrov přežene prudká bouře, Darius se ocitne v nebezpečí. Záchranářka Harriet se vydává do akce a najednou zjišťuje, že pod nepřístupným a namyšleným zevnějškem tohoto muže se skrývá mnohem víc…

(1. díl minisérie Dynastie Falconů)
Romance982 B Barbara McMahonová (McMahon, Barbara)Polibek u fontányCristiano se po letech vrací do rodné Itálie do Monta Correnti, aby zde našel klid a zotavil se ze zranění. Je pro něj těžké začít znovu žít… dokud se nesetká s mladou pohlednou a dobrosrdečnou ženou, která vychovává rozkošného chlapce.
Mariella ví, že Cristiano před ní skrývá svou minulost, a chce jeho tajemství odhalit. Společně strávené chvíle na břehu jezera je sblíží a Mariella, přestože s muži nechtěla už mít nic společného, si uvědomí, že Cristiano je pro ni tím pravým!

(Poslední díl minisérie Nevěsty z Bella Rosa)
Historická romance360 W Mary Nicholsová (Nichols, Mary)Konec sukničkářeSir Ashley Saunders, člen Klubu džentlmenů, kteří stíhají zločince, se rozhodl skoncovat s pašeráctvím v Norfolku a nic mu při tom nesmí stát v cestě! Dokud se ovšem nestřetne s oduševnělou Pippou Kingslakeovou, která je stejně pevně odhodlána hájit zase své vlastní zájmy.
Ash už měl v minulosti lecjaké náročné milenky, a tak je přesvědčen, že Pippu hravě zvládne. Není si sice jistý, na čí straně Pippa stojí, přesto přísahá, že ji bude chránit. Zdá se ovšem, že nezávislost, kterou si Pippa tak pečlivě střeží, nakonec celé Ashovo pátrání zmaří - ledaže by se Ash vzdal svých sukničkářských návyků…

(Závěr minisérie Kub džentlmenů)
Historická romance361 Z Bronwyn Scottová (Scott, Bronwyn )Vzácný diamantBaron Beldon Stratten přijel do Londýna za jediným účelem: chce si vybrat vhodnou nevěstu. Když mu ale oko padne na známou neznámou Lilii Stefanovovou, začne své pragmatické představy o tom, jak by měla jeho choť vypadat, rychle přehodnocovat. Krásná fanariotská princezna sice nosí stejné šaty jako všechny ostatní debutantky a valčík umí tančit dokonale, zároveň je ale ochránkyní velkého tajemství - střeží totiž diamant, který má moc měnit osudy celých národů. Skončí vzácný klenot v rukou nepravého držitele? A komu bude nakonec patřit Liliino srdce?
Sladký život257 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Pyšný hraběPyšný španělský hrabě Alejandro netouží po ničem jiném než po pomstě! Jeho křehká anglická manželka Jemima ho před svým útěkem ze Španělska zradila způsobem, který je v jeho očích neomluvitelný - nevěrou s jeho vlastním bratrem! Když ji soukromý detektiv konečně vypátrá v jedné zapadlé anglické vesničce i s dvouletým synem, rozhodne se s ní Alejandro vyřídit účty jednou a provždy…
Jenže Jemima už není ta tichá a pokorná žena jako před dvěma roky. Je rozhodná, samostatná… A odhodlaná bojovat za sebe, za svého syna… A za své manželství!
Sladký život258 Y Melanie Milburneová (Milburne, Melanie)Svatební šarádaByl to hodně poťouchlý plán! Jadein kmotr odkázal své pohádkové jmění jí a svému vnukovi Nikovi pod jedinou podmínkou - že se ti dva vezmou a nejméně rok spolu zůstanou jako milující se a navzájem si věrní manželé. Nemuselo by to být tak hrozné - to, že to mezi nimi jiskří, si oba uvědomují -, kdyby na sebe posledních deset let nebyli jako kočka a pes. Jade ale potřebuje peníze a Nic, i když je bohatý, nechce ohrozit rodinnou firmu tím, že by se podíl na ní dostal do cizích rukou.
Dokáží celý rok vydržet pod jednou střechou a navíc předstírat vzájemnou lásku?

(Závěr minisérie o bratrech Sabbatiniových)
Sladký život Duo98 I AKate Hewittová (Hewitt, Kate)Jak se svádí šéfPřed sedmi roky ji Jason odmítl! Emily opravdu moc chtěla, aby ji políbil! A on ji nechal stát na parketu samotnou…
Po sedmi letech je vše jinak. Tenkrát byla Emily příliš mladá, takže si Jason nemohl vzít, co mu nabízela. Teď… Proč vlastně ne? Zejména když Emily tvrdí, že stejně jako on netouží po lásce…
Sladký život Duo98 I BKate Walkerová (Walker, Kate)Cizincův návratTemný cizinec s chladnýma očima neměl nic společného s Heathem, Katiným přítelem, mladým chlapcem, který před deseti roky musel utéci z farmy, kde společně vyrůstali. Přátelství v jeho srdci nahradila touha po pomstě. Touha pomstít se Katinu bratrovi a bohatému sousedovi, kteří mu v minulosti tak ublížili… A touha pomstít se i Kat!
Návrat domů ale znamená především návrat za lidmi. A Heath brzy pochopí, že msta je ovoce příliš hořké na to, aby ho chtěl sám jíst… A nakonec… že mu vlastně jde o něco úplně jiného než o pomstu!
Sladký život Duo99 J AIndia Greyová (Grey, India)Palác pro baletkuEmily, nadaná baletka a nejmladší z dcer rodiny Balfourových, nebude žít v klamu! To raději živořit v bídě…
Luis z Cordóby, korunní princ exotického ostrovního království Santosa, má s Emily své plány! Spojení jeho jména s čestnou a skromnou Emily mu může napravit reputaci u budoucích poddaných.
A tak se Emily ocitá v úžasném paláci na divukrásném ostrově jako figurka v Luisově hře. Jenže i Luis už je pouze figurkou ve hře, kterou s ním hraje láska… A ta vždycky zvítězí!
(Další díl minisérie Nevěsty rodiny Balfourových)
Sladký život Duo99 J BSara Cravenová (Craven, Sara)Londýnský senVrátit se domů a najít ve vlastní koupelně překrásnou nahou ženu - to Marc nečekal. Když se dozvěděl, že dívka se stala obětí téhož kanadského žertíku jako on, nezbývalo mu nic jiného, než jí nabídnout přístřeší.
Život v Londýně měl Tallii pomoci splnit sen - stát se spisovatelkou. Rozhodně ale nepočítala s tím, že jí začne do snů vstupovat i její "domácí". Muž, který jí sice poskytl přístřeší, jemuž se už ale přesto rozhodla ve svém románu přidělit roli padoucha!
A nakonec prožili svůj sen oba…
Desire964 K Maya Banksová (Banks, Maya)Kouzlo nevinnostiKrásná a energická Ashley byla jako slunce a dokázala prozářit každé místo, kde se ocitla. Snad proto se mladý a úspěšný podnikatel Devon Carter nechal vmanipulovat jejím otcem do obchodní dohody, jejíž součástí byl i tajný dovětek o sňatku s Ashley. Devon věřil, že Ashleyina láskyplná a optimistická povaha bude zárukou šťastného partnerství. Ashley vstupovala do manželství ve vší nevinnosti a s nadšením. Netušila, že ji čeká velká životní zkouška a že bude muset brzy dospět.

(3. díl minisérie Kandidáti na ženění)
Desire Duo966 L ACatherine Georgeová (George, Catherine)Dobrodružství v ŘeckuKdyž Rick Pruitt přijel na dovolenou z válečné zóny, chtěl si jen odpočinout a urovnat myšlenky. Ani ve snu ho nenapadlo, že na něj v rodném městě čeká překvapení v podobě jeho dvou dcer - dvojčat. Nepřístupná kráska Sadie Priceová patřila k ženám, o nichž muži jen sní - a jemu se podařilo ji během jediné vášnivé noci mít. Ale přesto, že se stala svobodnou matkou, odmítala si Ricka vzít…
Desire Duo966 L BMaureen Childová (Child, Maureen)Dvě překvapeníPořád mi sem lezou novináři nebo ženy, které se mě snaží ulovit. Tak o co jde vám? - vyjel řecký podnikatel Luke na Isobel, kterou našel zraněnou na své soukromé pláži. Mladá Angličanka tehdy vůbec netušila, že místo prázdninové idyly zažije na nádherném řeckém ostrově samá dobrodružství. Řečtí bohové, kteří tahají za nitky osudu, však nad ní budou držet ochrannou ruku…
Desire Duo965 O AMichelle Celmerová (Celmer, Michelle)Tajní milenciI když Nathan Anu opustil a za celý rok a půl jí ani jednou nezavolal, Ana ho v hloubi srdce nepřestala milovat. Zapomenout na něj nemohla i proto, že jí ho neustále připomínal jejich synek Max.
Pro Nathana to byl šok, když zjistil, že se stal otcem. Protože vztah s Anou vážně ohrožoval jeho možné profesní povýšení, rozhodl se jej zatím držet v tajnosti…
(3. díl minisérie Mezi elitou)
Desire Duo965 O BMira Lyn Kellyová (Kelly, Mira Lyn)Vášnivý flirtKdyž se Calista setkala v chicagském baru s pohledným lékařem Jakem, netušila, že právě potkala svou osudovou, největší lásku. Místo nezávazného románku, který si dovolila prožít po letech odříkání, propadla opravdovým citům a vášni. Čemu má ale dát přednost? Kariéře, na níž tak dlouho a těžce pracovala, nebo životu po boku milovaného muže?
Zlatá kolekce15 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Vytoužená cenaVasilij Demidov je Kirylovým sokem, který mu brání uzavřít obchod století. Naštěstí pro Kiryla má jeho jinak bezúhonný rival jedno zranitelné místo: svou mladší sestru Alenu… Plán je tedy jednoduchý: svést tuhle svůdnou a atraktivní dívku, a jakmile bude smlouva podepsána, nechat ji se zlomeným srdcem odejít!
Alenu Kiryl přitahuje od první chvíle. I když tuší, že s ní tenhle pohledný milionář nehraje čestnou hru, rozhodne se získat si jeho srdce. A výlet do Petrohradu, Alenina rodného města, je k tomu tou nejlepší příležitostí!
Special na přání211 G ASophie Westonová (Weston, Sophie)Lady a milionářVysoký, snědý a neodolatelný milionář Emilio hledá ženu, která by mu pomohla nejen s domácností, ale vyplnila i prázdnotu v jeho životě. Lady Abigail zase zoufale potřebuje střechu nad hlavou. Domluva proto na sebe nenechá dlouho čekat. Jediným opravdovým problémem však je, že tahle příjemná spolubydlící přivádí Emilia k šílenství…
Special na přání211 G BJessica Steeleová (Steele, Jessica)Manželství na dobu určitouElexa je úspěšná dívka, která má před sebou slibnou budoucnost. Noah si také buduje kariéru, ale přesto touží po synovi, ovšem své srdce nehodlá dát žádné ženě. Řešení je tedy snadné: uzavřou manželství na dobu určitou a Elexa mu porodí potomka. Do tohoto vzájemného ujednání se však po čase vloudí drobná chybička - Elexa se do svého manžela zamiluje!
Special na přání212 H AJane Porterová (Porter, Jane)Italova princeznaJak mohla princezna Joelle vědět, že šarmantní Ital, s nímž se seznámila v New Orleansu, je ve skutečnosti jejím snoubencem, kterého jí domluvil dědeček? Kdyby to jenom tušila, rozhodně by se chovala jinak! A určitě by se do muže, s kterým chtěla strávit pouhopouhou jedinou noc, nezamilovala!
Special na přání212 H BCarole Mortimerová (Mortimer, Carole)Portrét modelkyKdyž nebezpečně atraktivní malíř Brice dostane úkol namalovat portrét Sabiny Smithové, slavné supermodelky, má nejprve chuť odmítnout. Jakmile ale hvězdu titulních stránek magazínů uvidí na vlastní oči, její kráse propadne. A chce mnohem, mnohem více než jenom ji portrétovat! Jenže co si počít s kráskou, která má snoubence, jehož nemiluje, a která se se svým malířem nechce dokonce ani setkat?

Počet zobrazených záznamů: 20

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1789
Denní počet: 2
Počítáno od: 16.03.2013

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace