Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Sara Woodová

Zobrazuji údaje o autorce Sara Woodová - Wood, Sara


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1996/3Polibky5 E Zdání klameMeredith přijíždí do kouzlených zimních Benátek, aby se pokusila objasnit tajemství své babičky. V tom jí má pomoci bankéř Lucenzo, který se však domnívá, že záměry Meredith nejsou zcela čestné. Přesto nedokáže zůstat k půvabům krásné Angličanky lhostejný.
1998/7Polibky34 E Paprsek nadějeModelka Ginny miluje svoji práci stejně vášnivě, jako svého manžela Lea. Ten však vyžaduje, aby mu věnovala více času a porodila dědice. Je netrpělivý a rozhodne se pro rozvod. Až po dvou letech se setkávají - stejně svůdný Leo za Ginny přijel a ona teď svádí boj, aby mu odolala...
1999/1Polibky46 E Nedovolené sváděníDebbie Colleoniová odjíždí na Sicílii na pohřeb svého manžela Giea, i když už ví, že jejich manželství bylo vlastně neplatné. Tam se dozvídá, že se jejich syn má stát dědicem rodinného majetku. Giův bratr Luciano se ji pokouší zastrašováním přimět, aby se vzdala dědictví v jeho prospěch.
2000/2Polibky72 E Cesta za osudemTanya vyrůstala s Istvánem v rodině anglického vikáře a velice ho jako svého bratra milovala. Ovšem až do chvíle, kdy opustil rodinu a odešel do Maďarska. Od té chvíle přináší rodině jen žal a bolest, a Tanya proto Istvána upřímně nenávidí.
Když se s ním po čtyřech letech Tanya opět setkává, István se ji snaží přesvědčit, že není jejím bratrem...
2001/10Polibky122 X Nedočkavý ženichSophia Charltonová se neočekávaně dozvídá, že je vnučkou italského hraběte a dědičkou pohádkového bohatství. Vzápětí ji odváží benátský princ Rozzano di Barsini do Benátek. Sophia je překvapena silou vášně, která je k sobě přitahuje, a tak souhlasí, že se do měsíce bude konat svatba.
Ona Rozzana hluboce miluje, jeho motivy jsou zřejmě poněkud složitější. A tak si Sophia klade otázku. Bude to sňatek z lásky? Nebo manželství z rozumu, uzavřené hlavně kvůli tomu, aby dala Rozzanovi dědice?
2002/9Polibky154 E Jaká matka, taková dceraTessa přijíždí do Francie, aby se konečně setkala s matkou, která je oba s otcem před mnoha lety opustila. Jaké je její překvapení, když namísto matky nachází jen dopis, v němž jí matka předává do péče tři zchátralé domy s přáním, aby je nikdy neprodávala Guyovi de Terain.
Guy se ovšem na Tessu snaží zapůsobit svým neodolatelným šarmem - jistě jen kvůli tomu, aby mu Tessa domy prodala a mohl je přidat k rozsáhlému rodinnému majetku...
2002/10Romance514 A Životní zkouškaEmma kdysi prožila velmi intenzivní a vášnivý románek s řeckým magnátem Leonem Kyriakisem, který byl náhle ukončen. Zdrcená Emma byla donucena se provdat za Leonova mladšího bratra a těžce na to doplatila: byla obviněna z defraudace. A protože není schopná dokázat svou nevinu, hrozí jí, že jí bude odebrána dcera a předána do výchovy Leona! Emma je však rozhodnuta udělat cokoli, aby svou dcerku získala zpět!
2009/6Sladký život130 Y Příkaz italského hraběteAngličanka Miranda si brala italského podnikatele Danteho z lásky. A donedávna byla přesvědčená, že jejich štěstí nemůže nic zkalit. Jenže teď se vše změnilo jako mávnutím hůlky zlého černokněžníka! Dante ji podezírá z nevěry, chce ji zbavit syna … A Miranda netuší, co se vlastně stalo. Musela se stát obětí jakéhosi ďábelského spiknutí! Je jeho součástí i Dante? Nebo stojí ve skutečnosti oba proti společnému nepříteli?
2019/10Special na přání369 G BPříkaz italského hraběteAngličanka Miranda si brala italského podnikatele Danteho z lásky. A donedávna byla přesvědčená, že jejich štěstí nemůže nic zkalit. Jenže teď se vše změnilo jako mávnutím hůlky zlého černokněžníka! Dante ji podezírá z nevěry, chce ji zbavit syna? A Miranda netuší, co se vlastně stalo…

Počet zobrazených záznamů: 9

Na seznam autorek začínajících na Wo

Na seznam autorek od písmene W

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3991
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace