Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 11/2011

Zobrazuji informace o produkci 11 / 2011


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance949 A Melissa Jamesová (James, Melissa)Ženichovo tajemstvíJulie plánuje svatbu s Mattem a zdá se, že je tou nejšťastnější dívkou ve městě. Zásnubní večírek je v plném proudu, když Julie zjistí, že všichni vědí o jejím snoubenci mnohem víc než ona. Jaké tajemství před ní Matt skrývá?
Matt nechápe, proč najednou Juliiny city k němu ochladly, ale jedno je mu jasné: nikdy nesmí svou snoubenku ztratit!
Romance Duo950 T ALiz Fieldingová (Fielding, Liz)Rozmary Štědrého večeraNa tajném útěku z Londýna zůstane Annie se svým autem trčet uprostřed noci na zapadlém venkově a neví si rady. Naštěstí se objeví podnikatel George, který jí nabídne přístřeší - navzdory neblahému tušení, že s touto kráskou budou jen potíže…
Romance Duo950 T BJennie Adamsová (Adams, Jennie)Konečně svatba!Když Jarred požádal svou asistentku Molly o neformální výpomoc, nečekal, že by jejich čistě pracovní vztah mohl přerůst v něco víc… Molly se v aristokratických kruzích, kam Jarred patří, necítí dobře. Odolá však Jarredovým svodům během společné noci na romantickém ostrově?
Záhady a romantika19 R B. J. Danielsová (Daniels, B. J.)Nebezpečné otázkyAndi Blakeová uprchla do Montany před neznámým člověkem, který ji v jejím bývalém bydlišti začal obtěžovat - jako prvotřídní reportérka byla příliš na očích, a to se jí vymstilo. Domnívala se, že v Montaně bude schopna zvolnit tempo a zjistit pár věcí, které ji trápily ohledně její minulosti. Netušila však, že ohrozí životní klid a iluze Cadea Jacksona, když odhalí pravou totožnost jeho zemřelé ženy.
Během spletitého vyšetřování a objasňování mlhavé minulosti se Andi s Cadem sblíží… dokážou však přežít útoky nemilosrdné osoby v pozadí?
Romány7 R AAlex Kava (Kava, Alex)Absolutní zloKdyž v ospalém městečku Platte dojde k brutální vraždě, policie je v koncích. Stopy jasně vedou k muži, který už byl za podobné činy stíhán, odsouzen… a popraven. Snaží se někdo napodobit styl předchozích vražd? Nebo je skutečný vrah stále na svobodě? Šerif Nick Morelli cítí, že takto závažný případ bude vyžadovat přítomnost specialisty FBI, a povolá agentku Maggii O´Dellovou…
Romány8 S ANora Robertsová (Roberts, Nora)Pravidla hryVítěz bere všeBrooke žila dlouho nezávislým životem s vlastními pravidly. Když však potkává baseballovou hvězdu Parkse, s nímž má natočit reklamní spoty, poznává, že ve skutečné lásce vládnou docela jiná pravidla…
Romány8 S BNora Robertsová (Roberts, Nora)Vítězství srdceVítěz bere všeFoxy od dětství zbožňovala a i nesnášela okouzlujícího a bohatého Lance. Když se s ním po letech setkává v nebezpečném a vzrušujícím světě automobilových závodů, začne to mezi nimi jiskřit. Ale v tomto prostředí nic nemůže být jednoduché, ani láska ne!
Historická romance328 W Sophia Jamesová (James, Sophia)Kouzlo jmelíLillian Davenportová je považována za zářný vzor zdravého rozumu, vytříbeného vkusu a dobrého chování. Odmítá všechny nabídky k sňatku, neboť se chce provdat ze skutečné lásky. Jednoho dne se v její blízkosti objeví tmavý Američan Lucas Clairmont, který se vymyká všem společenským normám a často se pohybuje na hraně práva.
Lillianina dobrotivost a její klidný, korektní život ho fascinují. O to nepochopitelnější je, když ho jednoho dne Lillian požádá o polibek, za který mu chce zaplatit.
Historická romance329 Z Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Zkrocený svůdníkKdyž proslulý svůdce Sebastian St. Claire dosáhne toho, že se konečně seznámí s Juliet Boydovou, netuší, že potkal svoji osudovou ženu. Zpočátku mu jde pouze o nezávazný vztah, avšak tajemství, jež ji obestírá, a její pověst znamená výzvu, jíž nedokáže odolat.

(3. díl minisérie St. Claireové)
Sladký život225 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Soluňský příběhŽe bude Lizzie stejná jako všechny ostatní ženy - chamtivá, sobecká a povrchní -, si pomyslel Ilios, jakmile ji poprvé spatřil…
To, že je ten uhrančivý Řek zcela jiný než všichni muži, s nimiž se kdy střetla, pochopila Lizzie, když ho poprvé uviděla.
Byli jako den a noc - temný řecký miliardář, který nevěřil nikomu, a zářivě jasná anglická architektka, která ve všem a ve všech chtěla nacházet jen to dobré. A stejně jako jsou den a noc svým opakem, a nemohou bez sebe být, brzy bez sebe nedokázali být ani ti dva.
I když se tomu bránili…
Sladký život226 Y Jennie Lucasová (Lucas, Jennie)Kráska a ruský knížePro ruského knížete, miliardáře Maxima neexistoval ve světě, kde vše fungovalo podle jeho představ, žádný problém. Až do chvíle, než potkal Grace… Americkou dívku, sekretářku jeho úhlavního nepřítele. Původně Maximovi šlo jenom o to, aby se jejím prostřednictvím svému sokovi pomstil, brzy mu ale došlo, že Grace je něco mnohem více než jenom prostředek pomsty…
Má ale Maxim šanci Grace přesvědčit, že už není tím povrchním cynikem, za něhož ho celý svět považuje? A věří tomu vůbec on sám?
Sladký život Duo80 J AHelen Brooksová (Brooks, Helen)Zkouška nad TemžíManželství Miriam a Jaye se rozpadlo na střepy - kvůli Jayovi! Proč se ale Jay neustále, i po deseti měsících, brání a tvrdí, že se ničím neprovinil a že ji stále miluje? Nakonec Miriam souhlasí s poslední zkouškou toho, zda má jejich vztah smysl. A zda má Jay dost sil na to, aby jejich manželství zachránil, za ně oba!
Sladký život Duo80 J BCarole Mortimerová (Mortimer, Carole)Američan v LondýněOslovit toho neznámého muže, jako by to byl její dobrý známý, byl pro Luccy jediný způsob, jak se zachránit před nepříjemnými návrhy obchodního partnera. Kdyby ale Luccy věděla, že oslovuje magnáta Jacoba Sinclaira třetího, známého jako Sin, který jí převrátí život naruby, rozmyslela by si to… Někdy ale to, co začne špatně, skončí skvěle!
Desire916 K Catherine Mannová (Mann, Catherine)Proč právě on?Na žádného muže Starr nereagovala tak jako na Davida Reise. V jeho blízkosti ztrácela dech i zdravý rozum. A přitom byli dvojice, která nemohla být odlišnější. Ona, divoká kráska, která se vymanila z vlivu své kočující cikánské rodiny, a on, bohatý dědic, příslušník společenské smetánky. A přesto je to k sobě s osudovou naléhavostí táhlo a oni neměli sílu té přitažlivosti vzdorovat…
Desire Duo918 L AYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Vánoční oslavaHolly už tři roky pracovala jako osobní asistentka zámožného Connora Knighta v jeho rodinné firmě. Celou tu dobu ho tajně milovala, ale on o ni nejevil zájem. Vše se ale změnilo na podnikovém vánočním večírku, kde Connor Holly svedl.

(1. díl minisérie Magnáti z Nového Zélandu)
Desire Duo918 L BEmilie Roseová (Rose, Emilie)Neobvyklá pomstaPaige už nevěděla, co si má počít. Copak toho pokoření nebylo dost? Nejdříve ji po sedmi letech pustil k vodě jeden muž, a pak ji druhý připravil pořádně hořkou chvilku, když pro nebylo dost? Nejdříve ji po sedmi letech pustil k vodě jeden muž, a pak ji druhý připravil pořádně hořkou chvilku, když pro něj nebyla dost žádoucí. Podaří se jí poplést hlavu bohatému podnikateli Trentovi a získat znovu sebevědomí?

(2. díl minisérie Hightowerovi)
Desire Duo917 O AKathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Pokušení na druhouHeather slýchávala o lásce na první pohled, ale nikdy ji nenapadlo, že by mohla potkat právě ji. Tváří v tvář charizmatickému právníku Jakeu Garnierovi poznala, jak zničující může být. Její obvyklá rozvážnost a opatrnost někam zmizely a ona zcela propadla kouzlu okamžiku. Ani Heather, ani Jack netušili, že ta magická chvíle bude mít dalekosáhlé následky…

(2. díl minisérie Třetí generace)
Desire Duo917 O BMaxine Sullivanová (Sullivan, Maxine)Okouzlující nevěstaKdyž Matthew Valente zjistí, že večer plný vášně, který prožil se svou bývalou asistentkou Lanou Jensenovou, nezůstal bez následků, vyhledá ji. Přestože mu Lana dítě tajila a přestože si Matt myslí, že je lhářka a podvodnice, požádá ji o ruku. Přeje si, aby spolu vydrželi jeden rok a malá Megan měla jeho jméno.

(4. díl minisérie Potomci milionářů)
Special na přání179 G AMarie Ferrarella (Ferrarella, Marie)Nevhodná pro manželstvíIdeální mužOsudovou lásku Ricka a Joanny hned zpočátku Rickovi snobští rodiče odsoudili k zániku. Čekal na ně neradostný život bez vztahu a naplnění. Ani jeden z nich nepředpokládal, že by se ještě někdy mohli setkat, natož že by mohli navázat tam, kde před osmi lety skončili. Osud si však s nimi nečekaně pohrál…
Special na přání179 G BLiz Fieldingová (Fielding, Liz)Ideální partnerIdeální mužBotanik Nash kvůli nepovedenému manželství svých rodičů touží po nekomplikovaném životě naplněném vědou a výzkumy. Pak se ale setká se sousedkou Stacey, mladou vdovou se dvěma dětmi. Stacey si uvědomí, že po Nashovi touží, také Nashe Stacey přitahuje. Chce se však přesvědčit, že Stacey stojí o něj samotného, a ne o jeho peníze…
Special na přání180 H AJessica Hartová (Hart, Jessica)Schůzka bez zárukyRande naslepoKate je svobodná mladá dívka, pro niž její kamarádky zorganizují schůzku s nápadníkem, jehož existenci před Kate do poslední chvíle tají. Jaké je však Kateino překvapení, když se z něj vyklube Finn, její šéf! Finn má pro Kate zajímavý návrh: nejenže hledá chůvu pro svou dceru, ale navíc potřebuje, aby Kate předstírala, že je jeho snoubenkou!
Special na přání180 H BBarbara Hannayová (Hannay, Barbara)Volba naslepoRande naslepoAnnie, žijící na farmě Jižní kříž v srdci Austrálie, se vydává do Brisbane, aby se setkala s mužem, jehož poznala na internetu. Místo něho se ale seznamuje s jeho strýcem Theem. Annie Thea na první pohled okouzlí a ten se jí po zbytek jejího pobytu v Brisbane věnuje. A jejich počáteční přátelství se pomalu začíná měnit v lásku.

Počet zobrazených záznamů: 22

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2046
Denní počet: 1
Počítáno od: 30.11.2011

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace