Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Kim Lawrenceová

Zobrazuji údaje o autorce Kim Lawrenceová - Lawrence, Kim


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2000/8Romance380 D Dítě svatební nociGeorgina si zaplatí profesionální mužský doprovod na svatbu svojí sestřenice, koho by však napadlo, že dojde k nečekané záměně, a muž, který ji nakonec doprovodí, je ve skutečnosti její nový šéf. A koho by napadlo, že vášnivá noc, kterou s tímto neodolatelným mužem neplánovaně stráví, se neobejde tak úplně bez následků...
2006/10Sladký život37 X Španěl v LondýněKdyž se bohatý podnikatel Raul poprvé setkal s Nell, přítelkyní, snad dokonce milenkou svého zesnulého bratra, zajiskřilo to mezi nimi. Vášeň, která mezi nimi vzplanula, ale měla k lásce velmi, velmi daleko. Ovšem hranice mezi nenávistí a láskou může být značně nejasná! O tom se brzy přesvědčí Raul i Nell!
2009/6Special139 G AÚnos do oázyHorké noci v pouštiŠejk Karím, dědic trůnu Zafsidu, obviní anglickou učitelku Prudence ze zmizení své sestry. I když ho Prue neuvěřitelně přitahuje, udělá vše, aby ochránil svou rodinu. I kdyby to mělo znamenat její únos na zapomenuté, ale kouzelné místo v jeho zemi!
2009/10Sladký život146 Y Suvenýr z ItálieAnglická fotografka Erin potká na dovolené v Itálii Franceska. Pro oba je to láska na první pohled! Za pouhých pět dní jsou svoji. Velmi brzy si však mladičká novomanželka uvědomí, že nechce dopadnout jako její matka, otcem celá léta podváděná.
Po prvním podezření, že jí byl Francesco nevěrný, se Erin vrací do Anglie a žádá o rozvod, aniž by se svému muži zmínila o svém těhotenství. Francesco její tajemství náhodou odhalí a udělá vše pro to, aby získal zpět ji i jejich dítě…
2009/12Sladký život155 P Španělský milenecLilyino manželství již bylo prakticky mrtvé. Úžasný španělský milenec - bohatý a uhrančivý Santiago -, u něhož našla útěchu, zatímco ji manžel v Londýně podváděl, ale neunesl představu, že se miloval s vdanou ženou. A jeho vášeň náhle vystřídala nenávist!
Po roce se s Lily opět setkává. Aby se pomstil!
Aby se pomstil…?
2010/1Sladký život158 Y Španělova léčkaVzrušující španělský miliardář Antonio přitahuje ženy jako magnet! Zdá se ale, že se známostmi na jednu noc si vystačí. Až do chvíle, než potká nevšední anglickou dívku Fleur. Její nezájem a nepřístupnost ho vyburcují z citové letargie. Rozhodne se ji proto dobýt. Osud ovšem pohlednému a zámožnému Španělovi staví do cesty nečekané překážky…

PLUS BONUS NAVÍC: příběh z historie!
(Bronwyn Scottová: Vídeňský valčík)
2010/4Sladký život170 Y Snoubenka milionářePříliš tenký led na jezeře a v něm uvízlá liška seznámí pohlednou knihovnici Rose a řecko-francouzského závodníka formule jedna Mathieua. Rose ví, že někoho tak úžasného ještě nikdy neviděla! To Mathieu je přesvědčen, že dívku zná. Že se s ní setkal už před léty a že to rozhodně nebylo pro ni lichotivé! A komedie plná omylů může začít!
2010/6Sladký život178 Y Pod toskánským nebemMezi arogantním italským byznysmenem Gianfrankem a anglickou zdravotní sestrou Dervlou to jiskřilo od chvíle, kdy se poprvé uviděli. Týden Gianfrankovi stačil na to, aby požádal Dervlu o ruku! V překrásném Toskánsku ale na Dervlu čeká nelehký úkol - vypořádat se s tím, že pro Gianfranka bude vždycky až ta druhá, po jeho zemřelé první ženě. A že Gianfranco nechce v žádném případě dítě, protože mu stačí Alberto, syn z prvního manželství… Dokáže se s tím ale Dervla smířit?
2010/8Sladký život186 Y Návrat do IrskaProč omdlela Natalia, matka irsko-italského milionáře Romana, při návštěvě školky? Čím ji tak rozrušil pohled na tvář tříletého Sama, syna jedné z vychovatelek, půvabné Scarlet? Roman se to měl zanedlouho dozvědět! A to, co se dozvěděl, se mu ani trochu nelíbilo! Jenomže řešit to začít musel. Matka, již léta toužící po vnoučatech, by mu nedala pokoj. A kromě toho by bez toho, aby vše vyřešil, nevydržel ani Roman, muž pevných zásad!
Jenže jak se má se vším vypořádat Scarlet, pro niž se několika vyslovenými větami změnil život?
2010/9Romance se šejkem35 M Pokušení v pouštiNásledník trůnu a budoucí panovník země Zabrania se nemůže oženit jen tak s někým – a ani ve snu by ho nenapadlo začít si něco s tou nenápadnou obrýlenou dívkou, která je na návštěvě u dvora. Jenže se zdá, že nevinná neznámá nemá tak docela nevinné úmysly a že jediným řešením bude uklidit ji bezpečně do ústraní… Kdo mohl čekat, že noc v poušti s šedou myškou Molly bude žhavější než nejrozpálenější pouštní den a oběma jim změní život?
2010/10Sladký život194 Y Magnátovo dítěMladinké Georgii úchvatný Řek nejprve připadal jako příliš arogantní… pak mu ale úplně propadla. To Angolosovi nesmělá Angličanka na první pohled připadla jako neuvěřitelně sladká. A měl brzy zjistit, že v tom se nemýlil. Na rozdíl od její poctivosti, bohužel. A kvůli tomu, co mu provedla, mohl udělat jedinou věc – nemilosrdně ji vykázat ze svého domu, ze svého života!
Jenže co když se mýlil? Co když se mýlili všichni ti lékaři, kteří tvrdili opak, a malý Nicky, který se Georgii narodil poté, co ji vyhnal, skutečně je jeho syn?
2010/12Sladký život Duo68 I AVečer na ManhattanuV hotelovém pokoji na Manhattanu se toho vyjasnilo mezi oslnivým irsko-italským playboyem Lukou a sekretářkou jeho bratra Alicí mnoho. Ani jeden už nemohl, především ale nechtěl popírat vášeň, která je spojovala. Jenže to Lukovi nestačí! Pro to, aby k sobě tu krásnou ženu navěky připoutal, je odhodlán udělat cokoliv.
2011/3Sladký život Duo72 J BNoc ve SkotskuBouřlivá noc na skotské Vrchovině svedla a sblížila začínající novinářku Samanthu a italského milionáře Cesarea. Byla v tom touha, byla v tom vášeň, byl v tom soucit … Samanthin soucit s krásným mužem – který je slepý! O několik týdnů později Samantha přichází Cesareovi říci, že se stane otcem. A ona že od něho nic nechce!
2011/12Sladký život228 Y Vyvolená vládkyněZantarskému korunnímu princi Rafiqovi lékař oznámil, že ho čeká jen šest měsíců života. Pro Rafiqa to ale znamená, že musí najít někoho, kdo se ujme jeho povinností - vstoupit s pouštním královstvím do nového tisíciletí. Jeho vlastní bratr Hakim je pro to totiž příliš slabý!
Anglická učitelka Gabby v Zantaře rozhodně nikdy být nechtěla! Musela se tam ale vypravit, aby zachránila svého neodpovědného bratra. Setkání s Gabby vnukne Rafiqovi myšlenku: Co kdyby se rázná Gabby stala Hakimovou nevěstou a budoucí královnou?
2013/5Sladký život Duo103 J AV popelčiných střevíčcíchŽe se pod těmi nevzhlednými šaty skrývá taková krása, to Marco, majitel úžasného sicilského zámku nemohl tušit. To, že je Sophie Balfourová, která k němu přišla jako zástupce firmy ucházející se o zakázku na rekonstrukci jeho sídla, chytrá, vtipná a odvážná, poznal ale rychle.
Pro Sophii to byla práce snů. A Marco, muž, pro něhož měla pracovat, byl zase mužem snů…
2013/6Sladký život263 X Zrzka a byznysmenProtivná zrzka! Ale i po čertech přitažlivá zrzka! Shodou okolností ale také dcera muže, jehož firmu se právě rozhodl zlikvidovat. Takže z toho, jak to mezi ním a tou dívkou s kaštanovými vlasy zajiskřilo, nic být nemůže…! Ledaže by…
Že má její otec dluhy, Libby netušila. Vždycky si myslela, že se firmě vede dobře a otec se prostě jenom více věnuje rodině, protože se o podnik starat nemusí. Že se má vše změnit, jí vyrazilo dech. A že za to může ten přitažlivý Španěl, Rafael, který se kvůli ní málem vyboural… Muž, který přišel s nečekanou nabídkou!
2013/10Sladký život Duo112 I ABouřlivý skandálKdyž před sedmi roky opustila Poppy její první a největší životní láska, uhlazený italský mladík Luca, věděla, že už nikdy nikoho nebude tak milovat! A skutečně - ty tři dny a noci, kdy jsou spolu bouří uvězněni na starém skotském hradě, to jenom potvrdily. Oba jsou o sedm let starší, o sedm let zkušenější… Dokáží se přes tu propast času přenést?
2014/7Sladký život Duo130 I ADobrodružství v AndalusiiPro bratra zcela nevhodná žena… To si pomyslel úspěšný andaluský podnikatel Santiago, když zjistil, že novým "objevem" Ramona se stala Lucy. Anglická modelka, jejíž skandál před čtyřmi roky naplnil titulní stránky.
Lucy si už zvykla na to, že ji soudí - nespravedlivě! - především ti, kteří nemají ponětí, k čemu tehdy doopravdy došlo… Když ale dostane možnost Santiagovi jeho aroganci oplatit, využije ji. Do léčky, kterou na něj s Ramonem nachystá, se ale nechytí jenom Santiago…
2015/7Sladký život Duo155 J APod skotským cimbuřímProč se Cesare rozhodl Anně tak ublížit? Je to proto, že tento skotsko-italský elegán má radost z toho, že může všem dokázat, jakou má moc?
Cesare si byl jistý. Ne, tahle žena se k dětem v místní škole nepřiblíží ani na sto metrů! O to se on už postará…
Jenže ani neví jak, a Cesare se musí smířit s tím, že se s touhle ženou bude vídat každý den… U sebe doma!
2015/11Sladký život Duo162 I BRežii má láskaBylo to setkání na jednu noc. A po něm už Angel Alexe nikdy nechtěla vidět.
Bylo to setkání na jednu noc. Ale po něm se změnil celý Angelin život.
Arogantní milionář Alex měl sice trochu výčitky svědomí kvůli tomu, jak se tenkrát před léty vůči té dívce zachoval, rozhodně si ale nemyslel, že by ho kvůli tomu měla nenávidět. Takových románků musela modelka Angel přece už prožít…!
Pak ale pochopil.
A život se změnil i jemu!
2016/4Sladký život Duo173 J AMilionář z letištěNáhodné setkání na letišti se stalo úvodem k románku tvrdohlavé a nesmělé Eve a agresivního a zkušeného italského průmyslníka Draka. Po prvním setkání následovala další a najednou? Pro oba je slovo ?vztah? něčím novým, neznámým. Vždyť kromě vzájemné přitažlivosti mají společného jen to, že oba nevěří na lásku…!
Jenže když někdo na lásku nevěří, neznamená to, že ho její šíp nemůže zasáhnout!
2016/9Sladký život341 X Pyšný hříšníkSebastian byl pyšný. Na svůj původ, na své vzdělání, na své schopnosti, na to, jak si dovede kdykoliv a s čímkoliv poradit. Tedy až do té chvíle, než v katedrále vystoupila z anonymního davu svatebčanů ta zrzka a řekla: "Já mám proti tomuto sňatku námitky…!"
Od určité chvíle se Marin život začal s tím Sebastianovým proplétat více, než se jí líbilo. Před pár roky ji Sebastian urazil a nedal jí možnost se hájit, pak následovala ta záležitost s jejím bratrem a jeho sestrou… To, že při jeho svatbě v kostele zalhala, byla jenom malá oplátka.
Aspoň si to myslela…
Jenže Sebastian si myslel něco jiného. A Mari teď musí zaplatit.

(Třetí z příběhů série Sedm sexy hříchů! Tentokrát pýcha)
2017/4Sladký život Duo196 I ASetkání na ostrověBen si od Lily nevzal nic, co by mu sama nechtěla dát. Ale o tom, že když od něj tenkrát před třemi roky vyklouzla, zatímco spal, odnášela si něco s sebou, neměl ani tušení!
Podaří se Benovi ji přesvědčit, že si ji zaslouží? A dokáže být dobrým otcem té malé dívence, která má jeho modré oči a Lilyiny rudé vlasy?
2017/9Sladký život Duo206 I BVíkend v ŘíměLařin šílený nápad, který dostala v Římě, když jí muž, o němž si myslela, že je ten pravý, řekl, že s pannami nespí, skončil úplně jinak, než by čekala. Najednou z ní byla vdaná paní, ale za někoho, koho ještě před pár dny neznala!
Raoul byl se svou manželkou více než spokojený. Byla krásná, vtipná, soucitná a noci s ní byly peklo i ráj současně…
Jenže to všechno nemuselo stačit!
2018/3Sladký život Duo219 J APalác snůPomoc nabídnuta v pravou chvíli… To byl pro Tess Danilo. Rytíř v blýskavé zbroji, který jí přispěchal na pomoc, zachránil ji, pozval ji do svého paláce… a tím to skončilo! Danilo je rozhodnut sám sebe trestat za to, co udělal. Za to, co neudělal! A to, že se ani nepokusí dotknout té ženy, kterou přijal pod svou střechu, je trest nejvyšší.
Jenže život se neskládá pouze z povinností a trestů!
2018/3Special na přání332 H ANávrat do IrskaKdyž se milionář Roman od své matky dozvěděl, že má dítě, nevěřil svým uším. Jak je možné, že Scarlet - dívka, s níž nikdy nesdílel lože - tvrdí, že vychovává jeho syna? Na tohle musí přijít stůj co stůj! Pomsta za její lež bude sladká!
Jenže jak se s tím vším vypřádá Scarlet, které se najednou obrátil život vzhůru nohama?
2018/5Sladký život Duo223 J BŠejkova volbaPro suranského korunního prince Kámela to měl být úkol jako každý jiný, který mu svěřil jeho strýc-král. Ne, teď to bylo jiné! Neměl jenom zachránit z vězení sousedního státu tu nemožnou rozmazlenou fiflenu. On ji měl zachránit a vzít si ji za ženu!
Když se konečně otevřely dveře vězení, Hannah zadoufala, že noční můře je konec. Mýlila se…
Nebo snad ne?
2018/7Special na přání340 H APod toskánským nebemMezi Italem Gianfrankem a Angličankou Dervlou to jiskřilo od chvíle, kdy se poprvé uviděli. Týden stačil na to, aby ji Gianfranco požádal o ruku! V překrásném Toskánsku ale na Dervlu čeká nelehký úkol - vypořádat se s tím, že pro Gianfranka bude vždycky až ta druhá, po jeho zemřelé první ženě. A že Gianfranco nechce v žádném případě dítě, protože mu stačí Alberto, syn z prvního manželství…
2018/11Special na přání347 G AVyvolená vládkyněZantarskému korunnímu princi Rafiqovi lékař oznámil, že ho čeká jen šest měsíců života. Pro Rafiqa to ale znamená, že musí najít někoho, kdo se ujme jeho povinností - vstoupit s pouštním královstvím do nového tisíciletí. Jeho vlastní bratr Hakim je na to totiž příliš slabý!
Anglická učitelka Gabby v Zantaře rozhodně nikdy být nechtěla! Musela se tam ale vypravit, aby zachránila svého nezodpovědného bratra. Setkání s Gabby vnukne Rafiqovi myšlenku: Co kdyby se rázná Gabby stala Hakimovou nevěstou a budoucí královnou?
2019/2Sladký život Duo241 J AVysvobození ze zlaté kleceSabrina ví, že zasnoubení s princem Luisem je důležitým krokem ke spojení obou královských rodin na ostrově Vela. Proč ji ale tak přitahuje princův bratr Sebastian, který je černou ovcí rodiny?
Sebastian si vždy žil po svém, když však princ Luis nečekaně abdikuje a zanechá krásnou Sabrinu před oltářem samotnou, nezbývá mu, než vstoupit do hry! Nejenže se musí stát vládcem království, ale také Sabrininým manželem…
2019/5Special na přání359 G ABouřlivý skandálKdyž před sedmi roky opustila Poppy její první a největší životní láska, uhlazený italský mladík Luca, věděla, že už nikdy nikoho nebude tak milovat! A skutečně - ty tři dny a noci, kdy jsou spolu bouří uvězněni na starém skotském hradě, to jenom potvrdily. Oba jsou o sedm let starší, o sedm let zkušenější… Dokáží se přes tu propast času přenést?
2019/8Sladký život411 X Řek dobyvatelKdyž se válečný zpravodaj Nik Latsis vzpamatovává ze ztráty přítele, potká svého anděla - dívku, s níž stráví vášnivou noc. Ví o ní jen to, že se jmenuje Chloe… Jenže pak musí neočekávaně odjet, aby převzal po otci loďařskou firmu. Na odvážnou a půvabnou ženu však nemůže zapomenout. Chloe je přesvědčená, že Nika už nikdy nepotká. Jaké je však její překvapení, když ho spatří na charitativní akci a navíc zjistí, že je to bratr její přítelkyně. Nemůže mu ale odpustit, že ji opustil uprostřed noci…
Bude Nikovi stačit jeho šarm, aby znovu získal Chloeino srdce?
2020/3Sladký život Duo266 I BJezdec v bílémAby unikla únoscům, Abby se zaslíbí záhadnému neznámému muži, který ji prohlásí za svou nevěstu. Obchod stvrdí vášnivým polibkem. Jenže pak se jejich cesty rozejdou… O měsíc později Abby zjistí, že její zachránce je následník trůnu korunní princ Zain, který teď trvá na tom, aby se stala jeho právoplatnou manželkou a královnou. Abby nezbývá nic jiného než svému slibu dostát a stát po jeho boku.
2021/2Sladký život Duo289 J BVášnivá řecká nocZach neváhal. Sice ho překvapilo, že jeho starý přítel má vnučku, ale když mu řekl, že by ji chtěl vidět, vypravil se přes půl Evropy, aby mu ji přivedl.
Neváhala ani Kat. Sice měla pocit, že dědeček, o kterém doposud neměla ani tušení, jí ublížil, velké srdce jí ale nedalo možnost jeho přání nevyhovět.
Byl tu ale problém, s nímž nepočítali ani Zach, ani Kat…!
2023/6Sladký život Duo344 I ASiciliánův polibekChtěl ji potrestat za to, kým byla, ale zároveň ji chtěl i ochránit…
Pro Sorena byla Anna jenom jméno? a oprávněný cíl jeho pomsty. Byla přece vnučkou muže, kterého nenáviděl nejvíce na světě. A navíc odmítala uvěřit v dědečkovu vinu, přestože důkazy byly nezvratné!
Jenže pak se k ní naklonil… a políbil ji.
A nic už nebylo stejné!
2024/1Sladký život Duo358 I BDiamantová dohodaByla to nejlepší osobní asistentka, jakou kdy Ezios měl. Tedy až do chvíle, než mu Tilda řekla, že je sobec s chováním řeznického psa, že nemá schopnost vcítit se do problémů jakéhokoliv jiného člověka a že ona s ním už nikdy nechce mít nic společného…
Tak jí navrhl, aby se za něj provdala!
Měl to být sňatek z rozumu na pouhých šest měsíců, ale pak Ezios zjistil, že Tilda líbá jako zhýralý anděl… A že se od ní už nikdy nedokáže odloučit!
2024/1Special na přání472 H BŠpanělova léčkaVzrušující španělský miliardář Antonio přitahuje ženy jako magnet! Zdá se ale, že se známostmi na jednu noc si vystačí. Až do chvíle, než potká nevšední anglickou dívku Fleur. Její nezájem a nepřístupnost ho vyburcují z citové letargie. Rozhodne se ji proto dobýt. Osud ovšem pohlednému a zámožnému Španělovi staví do cesty nečekané překážky…

Počet zobrazených záznamů: 37

Na seznam autorek začínajících na La

Na seznam autorek od písmene L

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 6092
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 28.01.2024, 12:20:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace