Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 2/2016

Zobrazuji informace o produkci 2 / 2016


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Historická romance430 W Carla Kellyová (Kelly, Carla)Svatební prstenNemajetná Mary Rennieová žije u strýce a tety a zdá se, že jí nic nechybí - až na nedostatek dobrodružství. Toho se jí ale dostane vrchovatou měrou, když ji příbuzní vyšlou najít svatební prsten, který je omylem zapečený v jednom vánočním koláči, zaslaném jako dárek k Vánocům.
Když se Mary setká s kapitánem Rossem Renniem, svým velice vzdáleným příbuzným, a s jeho synem, je jí jasné, že kapitán i přes své rozhodné chování velmi postrádá lásku?
Historická romance431 Z Diane Gastonová (Gaston, Diane)Dáma s maskouRhys doufá, že se jeho nově otevřená herna stane senzací. Velkým lákadlem, díky němuž se mají ke karetním stolkům hrnout pánové i dámy z celého Londýna, je možnost hrát zde s obličejem skrytým pod škraboškou, a tedy inkognito. Nejde mu v prvé řadě o zisk, chce pouze dokázat sám sobě ? a především otci, který se k němu neznal - že dokáže být nejlepší ve všem, do čeho se pustí. A to nejen na válečných polích, kterých si prošel víc než dost.
Osud mu však nečekaně postaví do cesty nástrahu v podobě tajemné dámy s maskou. Třebaže dobrá pověst obou je tím dána v sázku, nedokáže neznámé odolat a ona jemu také ne. Změní nakonec maskovaná dáma běh jeho života?

(1. část minisérie Klub Inkognito)
Sladký život327 X Melanie Milburneová (Milburne, Melanie)Vášeň a ledI když Jamesově matce ublížila, nalezla v ní nakonec Aiesha přítelkyni. Ženu, která chápala, proč se Aiesha chová, jak se chová. Ženu, která ji chápala a naučila se mít ji ráda… Ženu, která jí půjčila svůj dům, když si Aiesha potřebovala lízat další rány.
Zkažená holka! Ne, nic jiného Aiesha nebyla. Tím si byl James více než jistý. Před deseti roky rozbila manželství jeho rodičů. A určitě to nebylo zdaleka poslední zničené manželství, co si připsala na konto!
Jak je možné, že matka mohla být tak naivní a pustila tu ženu do domu?
A jak má James s Aieshou vydržet pod jednou střechou?!
Sladký život328 Y Cathy Williamsová (Williams, Cathy)Dva týdny s ArgentincemTeprve když mu dala jeho osobní sekretářka Emily výpověď, pochopil argentinský podnikatel Leandro, co si o něm celou dobu ta krásná a chladná žena myslela. A vůbec se mu to nelíbilo. Ještě méně se mu ale líbilo to, že nedokázal pochopit, proč od něj odchází.
Pro Emily byla práce u Leandra dlouhou dobu splněným snem. Nastal ale čas jít dále. A to, že sukničkáře Leandra opravdu nesnáší, jí v jejím rozhodování jen pomohlo.
Jenže Leandro se nechce dát jen tak. Ano, dovolí Emily odejít, ale musí s ním strávit dva týdny v Karibiku.
Leandro doufá, že se konečně o Emily dozví více. Ale jestli se mu to bude líbit, to vůbec netuší!
Sladký život Duo168 I ACatherine Georgeová (George, Catherine)Návštěva ve Florencii"Buonasera, Rose," uslyšela za zády. "Vítej ve Florencii."
Rose nevěřila, že ten hlas ještě někdy uslyší… Ne, už nikdy ho slyšet nechtěla! Ale stejně tak nevěřila, že se kdy do Florencie vrátí. Protože Florencie, to byl Dante!
Dante byl šťastný, že dostal příležitost znovu tu křehkou Angličanku potkat. A snad napravit, co před lety pokazil…
Sladký život Duo168 I BMichelle Smartová (Smart, Michelle)Neuvěřitelná nabídkaKrátké setkání Franceska s tou Angličankou nemělo mít už žádnou dohru. Protože co by on, muž, jehož někteří považují přímo za gangstera, mohl mít společného s obětavou dětskou lékařkou?
Jenže Hannah má na vše úplně jiný názor. Jednak chce muži, který ji zachránil, poděkovat.
A jednak mu chce něco nabídnout!

(Třetí příběh o sicilských klanech Mastrangelů a Calvettiových!)
Sladký život Duo169 J ATara Pammiová (Pammi, Tara)Ráj na KykladáchTa obyčejná, na první pohled ničím jeho oko neupoutávající Američanka, nebude přece výjimka. Nikos po ní něco chce. A pokud Nikos něco chce, tak to dostane!
Kdyby ten nafoukaný Řek Lexi slušně poprosil, udělala by cokoliv. Vždyť nakonec by tím jenom pomohla lidem, které má ráda. Ale to, jak předpokládal, že bude vždycky po jeho, ji pěkně naštvalo. A rozhodla se mu ukázat, zač je toho loket!
Sladký život Duo169 J BCarole Mortimerová (Mortimer, Carole)Pod ochranou bodyguardůRafe opravdu nečekal, že dcera ruského miliardáře bude vypadat takhle! V přítomnosti téhle rudovlasé krasavice se mu tajil dech.
Pro Ninu byla spolupráce s charismatickým galeristou sladkým utrpením. Tak ráda by dostala více. Více štěstí, více porozumění, více smíchu, více lásky…
Jenže je těžké milovat a být milován, když na každý váš krok dohlížejí bodyguardi…

(Druhý z trojice příběhů z galerie Archanděl)
Desire1069 K Emily McKayová (McKay, Emily)Jen si užítMezi Portií a Cooperem to bylo od počátku složité. Jiskřilo to mezi nimi, ale to by nikdy nepřiznali. Portia byla zvyklá, že žije pod diktátem společenských konvencí. Nikdy nedělala to, co skutečně chtěla a co by jí šlo přímo ze srdce. Přesto ji románek s Cooperem, i když se dohodli, že jim oběma jde jen o to užít si, nečekaně zasáhl. S ním totiž poprvé mohla být sama sebou…
Desire Duo1071 L AKristi Goldová (Gold, Kristi)Tajné dědictvíHannah se musela naučit otáčet, když ovdověla a zůstala sama na výchovu dcerky. Nečekaná zpráva, že zdědila několik milionů, ale že dědictví s sebou nese zvláštní podmínky, ji docela zaskočila. Že by její biologický otec chtěl odčinit, že se o ni nikdy nezajímal? Při jednání s pohledným právníkem Loganem Whitakerem jí došlo, že žádné peníze nenahradí fungující rodinu a dobré vztahy…
Desire Duo1071 L BSamantha Hunterová (Hunter, Samantha)Její šampionAutomobilový závodník a šampion Brody Palmer si musí vylepšit image před veřejností, jinak ztratí podporu sponzorů. Hannah zase naopak potřebuje trochu svůj život okořenit. A tak se spolu domluvili: Hannah bude vystupovat jako Brodyho stabilní partnerka, zatímco Brody vnese do jejího života trochu toho postrádaného dobrodružství. Ten dokonalý plán by mohlo pokazit snad jen to, že by se do sebe zamilovali…
Desire Duo1070 O AKat Cantrellová (Cantrell, Kat)Láska bez hranicLeo si o sobě nedělal žádné iluze. Věděl, že je workoholik, věděl, že práce pro něj bude vždy na prvním místě. Ovšem manželka by se mu hodila. Potřeboval někoho, kdo by se staral o jeho dům a domácnost, organizoval společenské akce, zajišťoval mu zázemí. Rád by měl manželku, která by ho brala takového, jaký je, ale neměl čas na nějaké seznamování. Proto vyhledal služby seznamovací kanceláře…
Desire Duo1070 O BMaureen Childová (Child, Maureen)Rodinná tradiceBývalá policistka Marie si vytkla náročný cíl dopadnout zloděje diamantového náhrdelníku. Její pátrání ji zavedlo mezi zlodějskou elitu. V rodině Corettiových se zlodějské řemeslo dědilo už po několik generací. Marie doufala, že by jí mohl pomoci charizmatický Gianni, který se ale "rodinné tradice" již zřekl. Šperky už Gianni nekradl, ale Mariino srdce? To bylo něco jiného…
Zlatá kolekce50 U Eileen Wilksová (Wilks, Eileen)Zamilovaný detektivClaudia mu už dál nedokáže odolávat! Jeho polibky jsou tak sladké, tak lákavé?
Temperamentní blondýnka Claudia Baroneová si dokáže omotat kolem prstu každého muže, který se kolem ní nachomýtne. Tedy skoro každého! Zdá se, že soukromý detektiv Ethan, který vyšetřuje žhářství v Baroneově rodinné firmě, se jen tak lehce přesvědčit nedá. Jenže Claudia vůbec nemá tušení, kolik úsilí musí Ethan vynaložit, aby skryl, jak moc ho tahle atraktivní dívka přitahuje. Od prvního setkání má totiž jasnou představu, co by s ní rád dělal - a vyšetřování žhářství to rozhodně není!
Special na přání281 G ARaye Morganová (Morgan, Raye)Valentýnský večerPotíže dohnaly modelku Lily k tomu, aby se vrátila do rodného města, ze kterého před deseti lety narychlo odjela. Krátce po příjezdu se střetla s mužem, jehož kdysi milovala a jenž jí zlomil srdce. Ani deset let nestačilo, aby ho pustila z hlavy. Ke svému překvapení zjistila, že po něm stále touží. Netušila však, že Jack myslí jen na pomstu?
Special na přání281 G BAnne Marie Winstonová (Winston, Anne Marie)Konec čekáníStačila jediná noc a Phoebein život se obrátil vzhůru nohama. Když spatřila Wadea, věděla, že je to muž, s nímž chce zestárnout. Jenže hned ráno Wade zmizel. A ke všemu ta noc nezůstala bez následků. Phoebe se proto rozhodla začít znovu na druhém konci země. A pak, po dvou letech, se před ní zčistajasna zjeví ten, o němž si myslela, že je mrtvý?
Special na přání282 H AYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Pomsta na ValentýnaPotíže dohnaly modelku Lily k tomu, aby se vrátila do rodného města, ze kterého před deseti lety narychlo odjela. Krátce po příjezdu se střetla s mužem, jehož kdysi milovala a jenž jí zlomil srdce. Ani deset let nestačilo, aby ho pustila z hlavy. Ke svému překvapení zjistila, že po něm stále touží. Netušila však, že Jack myslí jen na pomstu?
Special na přání282 H BSusan Stephensová (Stephens, Susan)Angličanka v ŘíměAngličanka Kate a italský podnikatel Santino se setkali jen jednou v životě? Strávili spolu vášnivou noc, na niž ani jeden z nich nikdy nezapomněl a ani zapomenout nemohl! O několik let později se opět setkali a opět to mezi nimi zajiskřilo. Ale pak se Santino dozvěděl, že Kate už nežije sama, ale s čtyřletou holčičkou, jeho dcerou!

Počet zobrazených záznamů: 18

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1193
Denní počet: 2
Počítáno od: 08.02.2016

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace