Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 4/2024

Zobrazuji informace o produkci 4 / 2024


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Historická romance626 W Laura Martinová (Martin, Laura)Hospodyně lorda HendersonaZrazena první láskou i vlastní rodinou nachází Kate Wintersová útočiště jako hospodyně v panském domě daleko na severu Anglie ovšem jen do chvíle, než se její zaměstnavatel, lord Henderson, nečekaně vrací na své panství rozhodnutý jej co nejrychleji prodat. Aby nepřišla o svůj nově nalezený domov, je Kate odhodlaná připomenout zádumčivému hraběti všechny krásy jeho domova, ale nečeká, že při tom sama objeví půvab muže pronásledovaného tragickou minulostí. Odváží se Kate riskovat svou budoucnost a podlehnout citům k přitažlivému hraběti?
Historická romance627 Z Ann Lethbridgeová (Lethbridge, Ann)Tajemství zlaté soškyHarriet Godfreyová vlastní spolu se svou matkou obchod se starožitnými kuriozitami erotického charakteru. Harriet se snaží dát do pořádku svůj i matčin život, avšak nečekaný požadavek lorda Westrama, jenž jí předložil padělek zlaté sošky, kterou zakoupil v dobré víře od jejího zemřelého otce, a nyní požadoval vrácení nemalé sumy, je mohl zcela zničit. Po vášnivé debatě se rozhodli, že společně odjedou vyhledat pravého viníka do Bristolu. Jejich cesta se nečekaně protáhne a během ní vůči sobě začnou objevovat nečekané sympatie a později i mnohem hlubší city. Společenská propast je ovšem obrovská…
Sladký život523 X Dani Collinsová (Collins, Dani)Zasloužím si to!Micah byl dřímající sopka, a když se věci neodehrávaly podle něj, hrozil explozí. A Quinn byla jediným člověkem na světě, který jeho ničivou sílu dokázal zvládnout. Pak ale prozradila, že spolu už dlouho – a tajně! – tvoří pár, a on ji vyhodil…! Žili na opačných stranách Atlantiku a potkali se jen párkrát do roka.
Neměli vůči sobě žádné závazky, jenom si vždy znovu a znovu věnovali rozkoš. Aspoň Micah si to myslel.
Byl to ale test, a on v něm neuspěl!
Jenže toho měli s Quinn za sebou tolik, že zapomenout nemohli.
Sladký život524 Y Natalie Andersonová (Anderson, Natalie)Důkaz jejich vášně!Na anděly Roman nevěřil, to spíš na démony. A taky nevěřil na Vánoce!
To Violet na anděly věřila! Zvláště pak na jednoho, který se zastavil před výlohou obchodu, kde prodávala. Později se sice ukázalo, že je to Roman, který jenom chtěl vyhodit andělská křídla, polámanou vánoční dekoraci. Pro Violet to ale anděl byl.
A ona se stala zase jeho andělem…
A když ji poprvé sevřel v náruči – byť původně jenom proto, aby ji ochránil, byl to mžik, který nevratně měnil životy.
Jim oběma…
Sladký život Duo364 I AAbby Greenová (Green, Abby)Po čem touží více?„Ty si mě chceš vzít?“
„Ani za milion let!“
Pro Vidala bylo setkání s Evou po tolika letech příležitostí si potvrdit, že se v ní nemýlil – stále stejně zlá a povýšenecká, chladná a pohrdavá, stále toužící mu ubližovat.
„ Jsi ta poslední žena, se kterou bych se toužil oženit.“
A přesto se s ní Vidal zasnoubil. Protože… se za celé ty roky nezbavil chlapeckých snů o Evě a o tom, že mu podléhá…
Sladký život Duo364 I BMaisey Yatesová (Yates, Maisey)Králův bratrByl to Arielin otec, kdo zosnoval převrat, který poslal do zapomnění oba nazulské královské syny. Místo toho staršího, jemuž byla zaslíbená, si ale pro Ariel po letech přišel jeho bratr Cairo.
Muž, jehož milovala.
Muž, jenž nenáviděl celou její rodinu.
Cairo celá ta léta žil jen pro dvě věci: umožnit bratrovi znovu usednout na trůn… A potrestat ty, již se ho o něj pokusili připravit!
Sladký život Duo365 J AClare Connellyová (Connelly, Clare)Rebelčina nocCharlotte vždy dělala, co od ní chtěli, až na tu jednu jedinou noc v New Yorku, kdy se rozhodla ochutnat svobodu. A když ji ten neznámý muž pozval k sobě – šla.
Rocco věděl, že ji přitahuje. A ona přitahovala jeho. Řekl jí, že si nechce komplikovat život, a domníval se, že přesně to by mu vztah s ní přinesl… Ale co měl dělat, když mu vstupovala ve dne do představ a v noci do snů? Proto jí nabídl: „Provdej se za mě, princezno.“
Protože musel… Protože chtěl!
Sladký život Duo365 J BCaitlin Crewsová (Crews, Caitlin)Co se nedá předstíratPokud jde o krásné ženy, byl Tiziano docela znalec. A taky byl expert na předstírání, že je jenom neschopný floutek, kterému na ničem nezáleží. Na rozdíl od toho prvního to nebyla pravda.
A pokud o něco nestál, byla to manželka, kterou mu vybrali jiní!
Annie pracovala v rodinné firmě, jejímž byl Tiziano spolumajitelem, a floutky neměla ráda. Jenže pak jí Tiziano řekl: „Chci, abyste se stala mou milenkou.“
Desire1288 K Katherine Garbera (Garbera, Katherine)Lhář z povoláníPaisley a Jack spolu mají hezký vztah, v němž vládne harmonie a jiskřivá přitažlivost, ale jen do chvíle, kdy Paisley zjistí, že Jack není Jack, ale Sean. Jack alias Sean měl své důvody, proč jí zamlčel své pravé jméno, a slibuje jí, že už jí nikdy nebude lhát. Ale i ona má svá tajemství a je pro ni obtížné se mu svěřit, zvláště poté co ji takhle oklamal.
Dokáže mu znovu uvěřit? A bude pak naopak on o ni stát, až se dozví, co před ním tají?
Desire Duo1289 O AJoss Woodová (Wood, Joss)Nepovedená svatbaSupermodelka Eliot Stoneová se ocitla uprostřed životního dilema. Tuší, že její kariéra v módním průmyslu končí, neshody s matkou se stupňují a těsně před svatbou ji odmítne dlouholetý snoubenec. Když je situace téměř neřešitelná, na scénu náhle vstoupí její bývalá láska Soren Gratham, který ji odveze na rodinné sídlo. Tam Eliot konečně zjistí, co od života opravdu chce, jen netuší, jestli se jí to podaří naplnit…
Desire Duo1289 O BJoss Woodová (Wood, Joss)Trable se šéfemOsobní asistentka Ru už je unavená z lidí, kteří se ji snaží ovládat počínaje jejími rodiči až po notoricky náročného šéfa. Potřebuje jen dostatek peněz, aby mohla odletět z New Yorku.
Pohledný generální ředitel Fox Grantham ví, že tahle odhodlaná kráska je řešením jeho pracovních potíží, jenže jejich vzájemná vášeň vede k celé řadě nových problémů. Dokáže se Fox otevřít natolik, aby do svého života pustil novou lásku?
Zlatá kolekce148 U Gayle Wilsonová (Wilson, Gayle)Cikánská princezničkaUvidí v kartách jeho budoucnost?
Voják Rhys Morgan, zjizvený bitvou a unavený válkou, hledá nevěstu. Ale usměvavé debutantky, které jsou k mání, jeho zájem nevzbudí, natož aby mu rozproudily krev v žilách… Zatímco tmavovlasá a tmavooká romská kráska Nadya Argentari má sílu a vášeň, jež se vyrovná jeho vlastní. Kdyby ji měl jako milenku, nikdo by ani nemrkl. Ale kdyby se s ní major Rhys Morgan oženil… Byl by to skandál roku!
Special na přání477 G AMaureen Childová (Child, Maureen)Příběh o štěstíPodle magnáta Jacksona Kinga má obchod vždy přednost před láskou a děti jsou roztomilé, jen když patří někomu jinému. Tak to bylo do té doby, než poznal tajemnou krásku, se kterou ho pojilo mnohem více než jen nezvladatelná touha. Byl otcem její dcery.
Když Casey podstoupila umělé oplodnění, nepředstavovala si, že dárcem spermatu bude někdo takový jako Jackson. Pak nedopatřením poznala jeho identitu a rozhodla se, že by měl o své dceři vědět…
Special na přání477 G BYvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Výhodné manželstvíAmira Forsythová už jednou Brenta Colbyho zradila, když mu před osmi lety utekla od oltáře. Netušil však, že jeho někdejší snoubenka má v sobě tolik troufalosti, aby ho po tom všem znovu požádala o ruku. Brent se rozhodl nabídku k účelovému sňatku obrátit v nástroj skvělé pomsty. Proradná Amira musí konečně dostat za vyučenou! Kdo však jinému jámu kopá…
Special na přání478 H ALynne Grahamová (Graham, Lynne)Ruská ruletaOd chvíle, kdy ruský magnát Nikolaj uvidí mladou vdovu Abbey na módní přehlídce, začne po ní toužit. Když ho Abbey odmítne, nemilosrdně změní taktiku a zaměří se přímo na její srdce…
Abbey dobře ví, že pro krachující rodinnou firmu jsou Nikolajovy peníze jedinou nadějí. Podlehne jeho vyděračské taktice i jeho osudnému šarmu a je ochotna udělat vše, co se po ní žádá?
Special na přání478 H BLynne Grahamová (Graham, Lynne)Magnát z KastilieTemný, hříšný půvab padlého anděla… Tím se vyznačoval španělský vévoda Leandro. A pyšný byl jako ďábel! O dítě, které s ním čeká prostá anglická dívka Molly, se postará, i když k jeho matce nic necítí. Je to přece věc jeho kastilské cti! A Molly, usměvavou a veselou jako ptáček, zavře na svém zámku, kde bude mít všechno, co se dá za peníze koupit… Kromě toho, co by opravdu chtěla.

Počet zobrazených záznamů: 16

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 21
Denní počet: 2
Počítáno od: 30.04.2024

Poslední modifikace 29.04.2024, 23:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace