Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Susan Meierová

Zobrazuji údaje o autorce Susan Meierová - Meier, Susan


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1998/12Romance297 A Táta jako na zavolanouNebezpečně přitažlivý Gabriel chce udělat radost své nemocné babičce, a tak svou sousedku Kassandru požádá, aby si ho na Vánoce naoko vzala. Kassandra souhlasí, ale po nějaké době neví, co je naoko a co je doopravdy. A je si jist Gabriel?!
2001/10Romance452 B Sousedské vztahyNikdo nevěří, že by se zdrženlivý Ben Crowe odhodlal oženit. Tenhle svůdný starý mládenec projevuje značný zájem o nastávající matku Gwen, která si od něj pronajala domek. Ale špatné zkušenosti s láskou ani jednomu nedovolují navázat nový milostný vztah. Najde laskavá Gwen s pomocí svých přítelkyň cestu k Benovu srdci?
2001/10To nejsladší19 F Zůstali jsme manželéSvého času nechal Nick své mladé manželce Grace ve schránce vzkaz, že byli na svatbu příliš mladí, on že odjíždí a o rozvod se postará... Od té doby o Nickovi dalších deset let neslyšela. Grace si vytvořila vlastní život a chce ho žít naplno, potřebuje proto svobodu, kterou jí Nick slíbil, ale neposkytl. Potřebuje ale svobodu, nebo chce raději zpátky Nicka?
2003/3Romance Duo542 D APřekvapeni láskouKdyž se Savannah Grogginová rozhodne pro umělé oplodnění, má pro to své důvody. Za poslední dva roky prožila několik osobních ztrát a věří, že jí dítě pomůže vytvořit rodinu, která jí chybí. Je však rozčarována, když se dozví, že dárcem je její bývalý nadřízený Ethan McKenzie…
2003/12Romance Duo582 T AŠéfův návrhOlivia Bradyová pracuje už čtyři roky jako sekretářka Joshe Andersona a po celou tu dobu ho tajně miluje. Teď však ví, že je to zcela beznadějné, protože Josh se stále ještě nevyrovnal se svou minulou láskou. Proto se rozhodla odejít a zcela změnit svůj život…
2005/9Romance686 D Tajemný obdivovatelMusí přece existovat rafinovaný způsob, jak zajistit, aby si přepracovaný Matt Burke všiml Sarah Morrisové. Co třeba si vymyslet tajného ctitele, který ji bude zahrnovat květinami, a ze dne na den Sarah proměnit v neodolatelnou královnu krásy? To by mělo stačit k tomu, aby se i v tom nejpragmatičtějším muži na světě probudila žárlivost a touha. A pak už je jen na Sarah, jak si poradí s prvními sladkými chvílemi…
2008/6Romance839 B Podruhé princeznouPrincezna Meredith, proměněná kletbou své kmotry ve starou dohazovačku, musí dát dohromady ještě jedenadvacátý pár, aby kouzlo zlomila. Příliš ji však rozptyluje láska k Alexandrovi, krásnému a laskavému majiteli letoviska La Torchere, který nevěří na hluboké city. Meredith se rozhodne ho přesvědčit, že láska je v životě to nejdůležitější, a doufá, že právě ona se stane jeho vyvolenou. Budou oni dva ten poslední šťastný pár?

Minisérie Jako v pohádce
2013/11Sladký život274 Y Polibky pod stromečekVánoce jsou časem zázraků…
Stokrát si to může Shannon, manažerka úspěšného pensylvánského obchodního domu, opakovat, dobře ví, že ten největší zázrak se jí nesplní. Nikdy nepochová v náruči své dítě.
Vánoce jsou časem smutku…
Před dvěma roky odešla od Roryho manželka a nechala mu na krku čtyřletou dcerku. A malá Finley od té doby Vánoce nenávidí… I přesto s ní musí Rory těsně před Vánocemi zamířit do Pensylvánie, aby se podíval na obchodní dům, který chce jeho rodinná firma koupit. Setkání s krásnou a milou Shannon je pro Roryho jako balzám…
A stejně tak na Shannon působí setkání s Rorym a Finley.
A Vánoce jsou časem splněných zázraků…
2020/12Special na přání398 H BPolibky pod stromečekPřed dvěma roky odešla od Roryho manželka a nechala mu na krku čtyřletou dcerku. A malá Finley od té doby Vánoce nenávidí… I přesto s ní musí Rory těsně před Vánocemi zamířit do Pensylvánie, aby se podíval na obchodní dům, který chce jeho rodinná firma koupit. Setkání s krásnou a milou manažerkou obchodního domu, Shannon, je pro Roryho jako balzám? A stejně tak na Shannon působí setkání s Rorym a Finley.
2023/3Special na přání452 H BPodruhé princeznouPrincezna Meredith, proměněná kletbou své kmotry ve starou dohazovačku, musí dát dohromady ještě jedenadvacátý pár, aby kouzlo zlomila. Příliš ji však rozptyluje láska k Alexandrovi, krásnému a laskavému majiteli letoviska La Torchere, který nevěří na hluboké city. Meredith se rozhodne ho přesvědčit, že láska je v životě to nejdůležitější, a doufá, že právě ona se stane jeho vyvolenou. Budou oni dva ten poslední šťastný pár?

Počet zobrazených záznamů: 10

Na seznam autorek začínajících na Me

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3529
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 26.03.2023, 22:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace