Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 4/2022

Zobrazuji informace o produkci 4 / 2022


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Historická romance578 W Helen Dicksonová (Dickson, Helen)Setkání na královském dvořeArlette nikdy nezapomněla na Williama Lathama, vojáka royalistické armády, který ji během bitvy u Worcesteru dovedl do bezpečí. Williama však jeho povinnosti záhy odvedly pryč. O deset let později spatří Arlette na dvoře krále Karla II. charismatického muže, jenž jí před lety zlomil srdce. Stále je pojí ta neodolatelná přitažlivost jako kdysi, tentokrát však jejich lásce nestojí v cestě válka, ale manželství z rozumu, jež je oba čeká. Dokážou společně překonat všechny překážky?
Historická romance579 Z Diane Gastonová (Gaston, Diane)Urozená guvernantkaLady Rebeka se na zámořské lodi sblíží s Claire, která vypadá jako její dvojnice. Rebeka cestuje do Londýna, kde se má proti své vůli provdat, zatímco vychovatelka Claire míří na nové místo do Jezerní oblasti. Když si prohodí oblečení, nikdo nepozná, kdo je kdo. Bouři, která loď smete, přežije jen Rebeka. V šatech nové přítelkyně ji všichni považují za Claire. Proč by se za ni nemohla vydávat i nadále? Povolání vychovatelky ji láká mnohem víc než svatba s mužem, kterého si oškliví. Co na to její nový zaměstnavatel, přitažlivý lord Brookmore?
Sladký život475 X Cathy Williamsová (Williams, Cathy)Snoubenka mého bratraTakový to byl skvělý plán, a ona se ho tak dlouho držela!
Jenže už v okamžiku, kdy Dante tu dívku spatřil, začal mít podezření. Sice netušil, jaké ženy se jeho bratrovi líbí, ale Caitlin mu zkrátka nepřipadala jako ten typ, který se k němu hodil.
A navíc… Neměl by milující se pár dorazit na svůj zásnubní večírek společně?
Pro Caitlin bylo těžké lhát a klamat lidi, kteří jí neudělali nic zlého, i když uvěřila, že je to pro dobrou věc. Ještě těžší bylo ale hrát snoubenku jednoho muže… když ji přitahoval jiný.
A ona zase jeho!
Sladký život476 Y Clare Connellyová (Connelly, Clare)Romeo a Julie z pouštěLáska vždycky přináší jisté nebezpečí…
Ale to nebezpečí, jaké s sebou přináší zakázaná láska mezi Amírem a Džóhárou, je jiné… Jejich láska se může proměnit ve studený popel, aniž by jí bylo dopřáno vzplát. Nenávist, jež panovala po sto dlouhých let mezi jejich rodinami, mezi jejich lidmi, mezi jejich zeměmi, může být silnější než to, co cítí oni dva k sobě.
Protože Amír je vládce jedné země, Džóhára je sestra panovníka země sousedící…
A i když se lidé jejich států učí, bolestně, těžce a pomalu, jak po letech nepřátelství žít vedle sebe, pro ně dva říci si "Miluji tě" je stále zakázáno.
Anebo pochopit, že k lásce je zapotřebí odvahy!
Sladký život Duo316 I AMillie Adamsová (Adams, Millie)Ukradená princeznaNastal čas platit dluhy…
A Violet zjistila, že tou splátkou za otcův dluh je ona sama. Že se musí stát královnou! Aspoň to tvrdí ten tajemný muž, který se rozhodl odvézt ji na druhý konec planety a předat ji svému vládci a bratrovi.
Javier má v hlavě zmatek, byť to na sobě nedává znát. Ta žena, na kterou nesmí pomyslet, protože patří někomu jinému, ho ovládla! A on to nesmí připustit.
Nesmí jí dovolit, aby ho milovala!
(V červnu vyjde volné pokračování pod názvem Bez tebe jsem ztracen!)
Sladký život Duo316 I BChantelle Shawová (Shaw, Chantelle)Hospodyně z titulní stranyToužila po jediném, co nikdy nemohla získat - po srdci svého manžela! Vše ostatní Betsy dostala!
Potom co se k ní Carlos po dvou letech vrátil, poté co jí odpustil něco, co považoval za největší zradu, jíž se na něm mohla dopustit - byť se tím ve skutečnosti neprovinila -, jí dal všechno. Pohodlí, přepych, své jméno, bezpečí…
Jenom lásku ne!
V Carlosově minulosti se totiž skrývá cosi temného, co mu brání se jí odevzdat!
Sladký život Duo317 J ALouise Fullerová (Fuller, Louise)Musí se vrátit do Macaa!Usmívala se, Charlie z ní ale cítil smutek ? jako by se někde cestou ztratila?
A Dora se v životě opravdu ztratila! Zůstala sama, opuštěná rodiči i sestrou… Sestrou, která ji milovala a kterou milovala ona, ale kterou jí vzal osud.
A nechal jí jenom jejího malého syna, o něhož se chce starat.
A o toho ji chce Charlie připravit!
Sladký život Duo317 J BDani Collinsová (Collins, Dani)Knihovnice a šejkStačilo pár hodin a z Hannah, nenápadné knihovnice z New Yorku, se stala princezna! Proto, že čekala dítě, které se mělo jednou stát králem! Napřed se ale musela provdat za muže, který otcem tohoto jejího dítěte… nebyl!
Pro Akína to bylo jednoduché: pokud ta žena čeká dítě jeho bratra, porodí budoucího panovníka. A jeho povinností je se o něj postarat! Nemůže-li to udělat bratr, je to jeho povinnost, a udělá to, přestože ta šedivá myš, kterou si má vzít za ženu, ho ničí neupoutala.
Jenže některé myšky jsou šedivé jenom na první pohled!
Desire1240 K Jules Bennettová (Bennett, Jules)Už nejsme přáteléJejich zasnoubení je sice falešné, ale chemie mezi nimi funguje stoprocentně! Josie má dokonalý plán, jak se zbavit svého obtížného exmanžela: předstírá, že se brzy bude znovu vdávat. Její falešné zasnoubení za jejího nejlepšího přítele Reesea Conrada se však vůbec nevyvíjí tak, jak si představovala. Jeho vášnivé polibky totiž vůbec nejsou přátelské. Jejich jednoduchý plán nakonec vede k nesmírně komplikovaným pocitům a citům…
Desire Duo1241 O AJayci Lee (Lee, Jayci)Utajovaný poměrTalentovaná absolventka módního návrhářství Adelaide chce dokázat, že není jen rozmazlená dědička módního impéria. Má plán na uspořádání velké charitativní módní přehlídky, ale k tomu potřebuje pomoc pohledného Michaela Reynoldse, své dětské lásky a také bratrova nejlepšího přítele. Jenže když se její tajná láska přetaví v utajovaný milostný poměr, Adelaide si uvědomí, že celá ta situace může definitivně zhatit všechny její plány…
Desire Duo1241 O BNaima Simoneová (Simone, Naima)Dcera vyděračeMiliardář Cain Farrell se na pohřbu svého otce setkal na zahradě svého domu s neznámou mladou ženou, která ho okouzlila svým vtipem, sebeironií a schopností vcítit se do jeho pocitů. O to větší pak bylo jeho zklamání, když se dozvěděl, že žena, o které se mu v noci zdávalo, je dcerou vyděrače, který se kvůli moci a penězům neštítí ničeho.
Dokáže Cain vidět Devon takovou, jaká doopravdy je? Nezahodí šanci na lásku a společné štěstí?
Zlatá kolekce124 U Meg Alexanderová (Alexander, Meg)Odvážná srdceMladá vdova Sophie má velké starosti, jak uživit sebe i svého malého synka. Vtom se v jejím zájezdním hostinci objeví cizí muž, který si říká Hatton, a žádá po ní, aby se ujala nebezpečného, i když dobře placeného úkolu. Jde o pomoc s dopadením bandy pašeráků, kteří zavraždili jejího muže.
Sophii pohledný Hatton zpočátku není ani trochu sympatický a vyslyší ho jen proto, že jí vlastně nic jiného nezbývá. Její city se ale začnou brzy měnit…
Special na přání429 G ARobyn Donaldová (Donald, Robyn)Novozélandská romanceŽena posedlá penězi, která využívá mužské slabosti, to není zrovna ideál novozélandského milionáře Curta. Vše ale nasvědčuje tomu, že to je pravá tvář Pety. Curt zná jen jediný způsob, jak ji zastavit… vydírání! Ve skutečnosti jde Petě jen o přežití. Teď o tom musí ještě přesvědčit muže, který jí nevěří… A který ji přitahuje!
Special na přání429 G BCaroline Crossová (Cross, Caroline)Zkroť mě!Mallory, rozmazlená dívka z vyšších kruhů, během jediného okamžiku přišla o vše, o majetek, postavení a tím i o přátele. Najednou se musela o sebe začít starat sama. Musela si najít práci, bydlení a počítat každý haléř. Když se objevil "rytíř" Gabriel, aby ji zachránil, Mallory nevěděla, zda může svůj život vložit do jeho rukou…
Special na přání430 H ASandra Hyattová (Hyatt, Sandra)Rodinná čestChastity si nedovedla představit, co bude dál. Byl tady Gabe, muž, kterého milovala, který byl otcem jejího dítěte a bratrem muže, za kterého se provdala. Životy této trojice se osudově propletly a vyhlášeného plejboje Gabea to postavilo do zcela nové životní role.
Special na přání430 H BOlivia Gatesová (Gates, Olivia)Budoucí králPrincezna Clarissa měla pocit, že si ji Ferruccio jediným pohledem už navždy podmanil. Avšak kvůli jeho pověsti dravce a dobyvatele jej nadřazeně odkázala do patřičných mezí. Po několika letech se ale situace obrátila, Ferruccio měl na dosah korunu Castaldini a vztahoval ruce i po Clarisse…

Počet zobrazených záznamů: 16

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 142
Denní počet: 1
Počítáno od: 30.04.2022

Poslední modifikace 29.04.2022, 22:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace