Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Kate Hewittová

Zobrazuji údaje o autorce Kate Hewittová - Hewitt, Kate


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2009/7Sladký život135 P Romance v MiláněMeghan z malého amerického městečka se v Evropě snaží uniknout přízrakům minulosti, ale zdá se, že není kam… Také setkání s tajemným italským podnikatelem Alessandrem zprvu přivolá nepříjemné vzpomínky a rozjitří nezacelené rány. A nejenom ty její! I kultivované chování pohledného Itala skrývá nejednu záhadu a jistota, s níž odhaluje Meghanina temná zákoutí, napovídá, že Alessandro nejedno z nich zná z osobní zkušenosti. Dokáží se tato dvě zraněná srdce navzájem vyléčit?
2010/4Sladký život Duo52 I BNebyl to princ z pohádkyAllegru by nikdy nenapadlo, že pro snoubence, krásného a bohatého Stefana, bude jen položkou v účetnictví. Jak by mohla strávit zbytek života po boku muže, kterému záleželo jen na penězích a dobrém jméně? O sedm let později Stefano Allegru vyhledá, protože potřebuje její pomoc. A to navzdory tomu, že mu utekla od oltáře!
2010/7Sladký život Duo58 I AVyvolená z WalesuOdpovědnost je krásná vlastnost, ale zatratit kvůli ní lásku…?
Řecký magnát Lukas je rozhodnutý, že se o holčičku, o níž se její velšská poručnice Rhiannon domnívala, že je jeho, postará. I když Annabeliným otcem je ve skutečnosti Lukasův synovec. Lukas má ale přece odpovědnost vůči rodině!
O odpovědnosti ví své i Rhiannon. Na rozdíl od Lukase ale věří tomu, že má právo i na lásku. A rozhodne se za ni bojovat!
2011/1Sladký život206 Y Noci pod AkropolíAténský stavitel jachet Demos ví, co potřebuje. Manželku. A ví, jaká má být – krásná, zábavná, nekomplikovaná, připravena si život s ním užívat! Přesně takovou se zdá být Althea, lvice nočních klubů, přelétavý motýlek, královna zlaté mládeže. A Demos ví, jak to zařídit, aby se sňatkem souhlasila.
Jenže Demos hned o svatební noci zjistí, že život s Altheou bude úplně jiný, než jak si ho vysnil. A že neví, jestli na to bude mít dost síly…
2011/9Sladký život222 Y Královo tajemstvíBezstarostný student a úspěšný hráč ragby… Tak Lucy Khaleda poznala. A do takového Khaleda se zamilovala. Pak ale tento muž během jednoho jediného okamžiku zmizel! Bez slůvka vysvětlení opustil Anglii i dívku, která snila o budoucnosti s ním. Nový Khaled, biryalský korunní princ, s nímž se po čtyřech letech Lucy znovu setkává, s tím starým Khaledem nemá nic společného. Je chladný, odtažitý… a má za sebou jakousi bolestnou zkušenost, s níž se Lucy odmítá svěřit. A to i přesto, že ví, jak ji tím znovu a znovu zraňuje!
2011/12Sladký život227 X Svatba v královstvíAmeričanka Phoebe by o rodině bývalého manžela nejraději už v životě neslyšela! Jenomže to příbuzenstvo není jen tak ledajaké: jde o mocný panovnický rod ostrovního království Amarnes. Po šesti letech od chvíle, kdy se Phoebe s manželem rozešla, se u ní náhle objeví jeho bratranec Leo. Muž, který se pokoušel před lety její manželství zmařit, muž, který nyní usiluje o ni a o jejího syna, muž, který se zdá být jejím jediným přítelem…
2012/9Sladký život246 Y Panství v SuffolkuPro italského krále módy Larenze byl víkend na chátrajícím aristokratickém sídle v Suffolku jenom pracovní záležitostí. Obhlédnutím místa, kde by se snad daly udělat snímky pro nový katalog… Ale proč si práci nezpříjemnit trochou potěšení, když Ellery, zchudlá majitelka panství, má tak okouzlující fialkové oči?
Když Ellery vyslechne Larenzovu nabídku, překvapí sama sebe… Dlouho totiž neváhá a přijme! Snad je to jediná a poslední příležitost poznat aspoň na chvíli jiný život než jenom úmornou dřinu na rozpadající se usedlosti, kterou stejně zachránit nemůže!
Jenže to, co mělo být pouze záležitostí dvou navzájem se přitahujících těl, se změnilo v něco docela jiného!
2013/1Sladký život Duo94 I AVečírek v Central ParkuProtože Jace chtěl pro své zaměstnance uspořádat ten nejlepší večírek, potřeboval na jeho organizaci tu nejlepší agenturu, jaká byla v New Yorku k mání… Rozhodně si ale nemyslel, že se zde setká s dívkou, teď již elegantní ženou, kterou před deseti roky opustil…
Eleanor by nejradši poslala Jacea s jeho večírkem k čertu. Jenže… Kdy se jí naskytne jiná příležitost, aby mu řekla, co si o něm myslí!
2013/3Sladký život Duo98 I AJak se svádí šéfPřed sedmi roky ji Jason odmítl! Emily opravdu moc chtěla, aby ji políbil! A on ji nechal stát na parketu samotnou…
Po sedmi letech je vše jinak. Tenkrát byla Emily příliš mladá, takže si Jason nemohl vzít, co mu nabízela. Teď… Proč vlastně ne? Zejména když Emily tvrdí, že stejně jako on netouží po lásce…
2013/6Sladký život Duo105 J ALvice salonůPro lvici salonů Zoe je těžké naučit se chápat, že už není středem pozornosti. A že to, co považuje za křivdu, pro většinu lidí neznamená vůbec nic!
Max prožívá své nejtěžší chvíle. Budoucnost, kterou před sebou vidí – zatím ještě vidí! – je temná a bezútěšná. Rozhodně se nikomu neuváže na krk jako nemohoucí mrzák.
Jednu noc vášně s dívkou, která s ním z té party tak ochotně odešla, si přece ale zaslouží! (Další příběh o dcerách Balfourových vyjde v srpnu)
2013/11Sladký život Duo114 I BMilenec z Rudého náměstíSetkali se na Rudém náměstí… Hannah, naivní a od života jen to dobré očekávající americká turistka, a Sergej, cynický, nikomu a ničemu nevěřící ruský milionář. Jejich cesty se protnuly na pouhých pár hodin, aby životem oba pokračovali úplně změnění.
Setkali se po roce… O iluze připravená Hannah a po něčem krásném toužící Sergej. Jaký bude další osud těch dvou srdcí bloudících ve velkém světě?
2014/4Sladký život Duo124 I AOstrov skrytých tajemstvíŽe Grace skrývá nějaké tajemství, pochopil francouzsko-tuniský podnikatel Khalis během chvilky. A jaké je to tajemství, se rozhodl zjistit, přestože se tomu špičková odbornice na renesanční malířství, která přijela na jeho ostrov ohodnotit sbírku obrazů, brání, seč může.
Grace jiskra, která vzplála mezi ní a zásadovým Khalisem, děsí. Tak ráda by začala zase žít normální život, jenom ona ale ví, co může ztratit!
A že ji Khalis, až se dozví, jaká je skutečnost, nejspíš od sebe odežene!
2014/11Sladký život Duo139 J AZa oponou rájeŽe není všechno zlato, co se třpytí, to vědí Millie i Chase více než dobře. Dva úspěšní Newyorčané v nejlepším věku trávící dovolenou v luxusu karibského ráje… Bez závazků, navzájem se přitahující… Co by mohlo být lepšího?
2015/4Sladký život Duo149 J ANávrat princezny popuSvého času vyprodávala Aurelie sály… Jenže sláva pomíjí… Teď už jí čeká jen sem tam vystoupení. Například při otevření nového obchodu luxusního řetězce.
Luke rozhodně nebyl nadšený tím, že v jeho nákupním středisku má vystupovat tahle omšelá hvězdička. Ale pak… pak zjistil, že na ní něco je!
2015/5Sladký život Duo151 J APříliš zaměstnaný milionářTen člověk snad musí svému mobilu přinášet krvavé oběti!
To napadlo Zoe, když poprvé spatřila Aarona, budoucího švagra své sestry. Pan Důležitý civící na displej mobilu za každé situace! A Zoe ani netušila, co jí to popadlo, a v nestřežené chvíli tomu elegantnímu "křupanovi" mobil prostě ukradla…
2016/8Sladký život Duo180 I BŠejkova zajatkyněTen muž, který královnu Elenu unesl, po ní nic nechtěl. Kromě jediné věci - aby se nevdávala! Jenže zrovna to je to, co Elena udělat musí. A rozhodně, rozhodně to není z lásky!
Chálil na Eleně oceňoval vše - její krásu, odhodlání, bojovnost, ochotu obětovat pro svou vlast všechno… To poslední s ním měla ostatně společné. A tak i když věděl, jak nutně se potřebuje vdát, v zájmu své země tomu musel zabránit…

(V září pokračování pod názvem Falešná vládkyně!)
2016/9Sladký život Duo182 I BFalešná vládkyně"Potřebuji vás…"
Když se šejk Azíz, dědic trůnu, s těmito slovy obrátil na svou pařížskou hospodyni Olivii, poskočilo jí srdce. Ne, proti svodům "Pana playboye", jak mu přezdíval bulvární tisk, byla imunní, ale přesto… Vzhledem k tomu, co prožila, jakou ránu nese v srdci, Olivii nemůže nechat chladnou, že ji někdo potřebuje!
Azíz by tu tichou dívku nejradši nechal na pokoji, protože… protože měl strach, že by jí mohl ublížit. Byla ale jedna z mála, které mohl důvěřovat. Ale na to, aby se z ní stala falešná vládkyně, by nenašel nikoho lepšího!

(Pokračování příběhu Šejkova zajatkyně ze srpna!)
2017/1Special na přání304 H APanství v SuffolkuPro italského krále módy Larenze byl víkend na chátrajícím aristokratickém sídle v Suffolku jenom pracovní záležitostí. Ale proč si práci nezpříjemnit trochou potěšení, když Ellery, zchudlá majitelka panství, má tak okouzlující fialkové oči?
Jenže to, co mělo být pouze nezávazným flirtem, se změnilo v něco docela jiného!
2017/2Sladký život Duo193 J BRozvod po řeckuCo vedlo Lindsay, aby se už po třech měsících rozhodla opustit manžela Antoniose i Řecko? A jak si má Antonios vysvětlit chladná slova, že jejich "manželství bylo chyba"? Lindsay se sice dotkla Antoniosovy hrdosti, ale když potřebuje, aby se ještě na týden vrátila k němu domů, byť jen na oko, vyhledá ji…

(Pokračování příběhu Tanec pod olivami vyjde v březnu!)
2017/3Sladký život Duo195 J BTanec pod olivamiŘecký milionář Leo vlastně ani nevěděl, jakou očekával od Margo reakci, když jí nabídl prsten, své jméno a život po svém boku… Úžas? Dojetí? Ohromení? Slzy štěstí? Možná, kategorické odmítnutí ale určitě ne.
Tři měsíce poté, co ho odmítla, se ale Margo objevila v Řecku s přáním? aby si ji vzal za ženu. Za podmínek, které si určí on sám!
2017/8Sladký život Duo204 I ASicilské dědictvíChladná, bezcitná… Marco si o dceři svého bývalého zaměstnavatele a přítele myslel ještě mnoho jiného, stejně nelichotivého. A nebylo to jenom proto, že ho Sierra nechala před sedmi roky stát u oltáře a uprchla před ním na druhý konec Evropy.
Sierra necítí důvod Markovi nic vysvětlovat. Tím spíše, že je přesvědčena, že jí nemůže nikdy uvěřit.
A tak je pro ně oba cesta od odpuštění přes pochopení až souznění ještě mnohem náročnější…
2018/1Sladký život Duo215 J AZrnka sicilského pískuCo měla Hannah dělat, když ji její šéf, italský podnikatel Luca, zničehonic představil jako svou snoubenku? Jakou to vlastně její šéf hraje hru?
K tomu, aby dosáhl toho, o co opravdu usiloval, potřeboval Luca manželku. Nebo aspoň snoubenku. A protože byl zvyklý si brát, co chtěl, vybral si Hannah.
Až příliš pozdě mu došlo, jakou udělal chybu. A bylo už skoro pozdě, než pochopil, jak dobře se rozhodl!
2018/3Sladký život Duo218 I BNámluvy na ostrověAlekosovo rozhodnutí pomstít se muži, který ho zradil a okradl, se nezastaví doslova ani před hrobem. A už vůbec ne před tím, že jediný na kom se může mstít, je Iolanthe, dcera jeho nepřítele.
Jenže Iolanthe je také matka jeho syna! Syna, o jehož existenci se Alekos dozvěděl až po deseti letech.
Co převáží? Touha po odplatě, nebo touha po synovi? A jak se Alekos vypořádá s třetí touhou? S touhou po Iolanthe…
2018/6Sladký život383 X Zpěv cikádUž dlouho odmítá Talia opustit bezpečí toho, co zná. Svět venku jí ublížil. Toho světa se bojí… Ale pak ji dědeček požádá, aby pro něj na opačném konci zeměkoule získala něco jako ztracenou vzpomínku!
Už sedm let se Angelos trestá se za to, čeho se dopustil, a aniž by si to uvědomoval, trestá za to i toho, komu bylo ublíženo ještě více než jemu…
A pak se ti dva setkají. Bude jejich setkání jenom tou chvílí, kdy se minou a budou pokračovat dál svou osamělou cestou, nebo získají Talia a Angelos naději na něco nového, dobrého a krásného?

(Šestý svazek osmidílné řady o ztracených vzpomínkách!)
2018/6Special na přání338 H BNoci pod AkropolíAténský stavitel jachet Demos ví, co potřebuje. Manželku. A ví, jaká má být - krásná, zábavná, nekomplikovaná, připravena si život s ním užívat! Zdá se, že přesně taková je Althea, lvice nočních klubů, přelétavý motýlek, královna zlaté mládeže. A Demos ví, jak to zařídit, aby se sňatkem souhlasila.
2018/11Sladký život Duo235 J ASultánova nevěstaTrvalo to deset let, ale pak se Malik přece jenom vrátil! Ne už ale jako ten milý mladík, s nímž Gracie prožila jednu vášnivou noc, ale jako dědic trůnu, který žádá: svého syna jako dědice a jeho matku jako svou manželku!
Gracie by s ním ráda bojovala, jenom kdyby ji neustále nezrazovalo vlastní srdce!

(V prosinci pokračování pod názvem Krásná sultánka!)
2018/12Sladký život Duo237 J AKrásná sultánkaAzím po potvrzení svého nároku na trůn potřebuje správnou manželku. Vlastně jedinou možnou manželku. Džóháru, která byla od dětství předurčena stát se ženou sultána Alazaru. A co Azím potřebuje, to si vezme… Nestal by se tak mocným mužem, kdyby bral ohledy na jiné!
Jenže Džóhára je silnější, než si kdy dokázal představit!

(Volné pokračování příběhu Sultánova nevěsta z listopadu!)
2019/4Sladký život Duo245 J BSonáta pro celloKdyž se Rafael dozví, že žena, kterou má v posteli, je dcera jeho úhlavního nepřítele, okamžitě ji ze svého bytu vyhodí. Jenže tuhle okouzlující krásku nedokáže vyhnat z hlavy, zvlášť když se mu donese, že je těhotná.
Allegra neví, co si má o muži, kterého skoro nezná, myslet. Je to princ z pohádky? Nebo ďábel? Omámená cizincem, hudbou i touhou se nechá zlákat ke společné noci. Jenže po vášnivém románku přijde kruté rozčarování. Podaří se jim překonat minulost, která je spojuje i rozděluje?
2019/7Sladký život Duo251 J AHra o polibekLaurel se bez vlastního přičinění ocitla v zapeklité situaci - aby unikla muži, který ji pronásleduje, musí požádat o pomoc majitele kasina Cristiana, kterého zná už od dětství. Jenže tenhle přitažlivý muž si o ní myslí, že je nevypočitatelná zlatokopka. Aby Laurel přiměla Cristiana změnit názor, bude potřeba víc než jen jedna vášnivá noc.
2020/4Sladký život Duo268 I BOsudný večer v ŘíměPrincezna Halina si alespoň projednou odpočine od svých povinností a vyrazí v Římě na večírek, kde se seznámí s italským miliardářem Ricem. Když zjistí, že její rebelie nezůstala bez následků, otec ji zavře v paláci uprostřed pouště, aby královskou rodinu ušetřil hanby. Jenže Rico je odhodlaný udělat cokoliv, aby své dítě - a koneckonců i princeznu Halinu - získal zpátky!
2020/9Special na přání392 H BNebyl to princ z pohádkyAllegru by nikdy nenapadlo, že pro snoubence, krásného a bohatého Stefana, bude jen položkou v účetnictví. Jak by mohla strávit zbytek života po boku muže, kterému záleželo jen na penězích a dobrém jméně? O sedm let později Stefano Allegru vyhledá, protože potřebuje její pomoc. A to navzdory tomu, že mu utekla od oltáře!
2020/10Sladký život Duo281 J AS pomocí NikéSkoro to vypadalo jako opravdová svatba…
Alex měl své důvody, proč chtěl, aby se za něj Milly provdala. A Milly měla zase své důvody, proč jeho nabídku přijala. V jejich vztahu nebylo nic předstíraného… protože o lásku nestál ani jeden z nich.
Aspoň si to mysleli…
2021/3Sladký život Duo291 J BChci to doopravdy!Byl temný, hrozivý, silný a charismatický. Přitahoval ji… a byl to její manžel.
Když ji uviděl v tom tanečním sále, podivil se. Co tam dělala ta žena, kterou naposledy viděl při svatbě - stála tehdy po jeho boku a stala se jeho manželkou?
Manželství Mattea a Daisy je… podivné… A to je ještě slabé slovo.
Jenže teď oba pochopí, že je načase, aby se změnilo!
2022/7Sladký život Duo322 I AOheň proti ohni"Takhle mě nelíbej, když… Vůbec mě nelíbej!"
Ve skutečnosti ovšem Liza toužila po tom, aby ji Fausto líbal tak, že zapomene, kdo je ona… a kdo je on! Italský hrabě a obyčejná Angličanka z prosté ? a příliš hlučné ? rodiny. Kromě těch polibků měli ti dva společnou už jenom jedinou věc: nekonečnou pýchu. A právě kvůli ní se srazili jako dva stepní požáry, které hrozily zničit se navzájem.
Nebo se spojit do jednoho velkého očistného plamene!
2023/8Sladký život Duo348 I BTa druhá sestraCo kdyby Popelka měla dvě hodné a milé nevlastní sestry, které by ji chránily před macechou, svou vlastní matkou?
A právě takovou sestrou je Liane, nenápadná, příjemná, tichá a vtipná „druhá sestra“, která drží ochrannou ruku nad Ellou, trochu ztřeštěnou „Popelkou“.
A Alessandro sice není princ, ale přesto bude muset volit. Které ze sester dá přednost?

Počet zobrazených záznamů: 35

Na seznam autorek začínajících na He

Na seznam autorek od písmene H

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4173
Denní počet: 1
Počítáno od: 13.07.2009

Poslední modifikace 29.09.2023, 20:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace