Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 1/2022

Zobrazuji informace o produkci 1 / 2022


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Historická romance572 W Annie Burrowsová (Burrows, Annie)Hledá se vévodkyněOliver, vévoda z Theakstone, nutně potřebuje najít vhodnou manželku. Avšak skrývá tajemství, které leckterou ženu odradí - vychovává totiž svou nemanželskou dceru. Na svém panství uspořádá večírek, na nějž pozve mladé dámy, a doufá, že si jednu z nich vybere.
Dvaadvacetiletá Sofie žije u tety a strýce, kteří ji drží velmi zkrátka. Na večírku u vévody z Theakstone se cítí nesvá, a tak se raději prochází v zahradě, kde narazí na malou dívku… Při pohledu na ně si je Oliver jistý, že Sofie je ta pravá. Jen ho děsí, že na jeho přitažlivosti k ní není nic chladného ani praktického!
Historická romance573 Z Marguerite Kayeová (Kaye, Marguerite)Investice do manželkyAngličanka Phoebe žije v Paříži a náhodně se v kavárně seznámí se svým krajanem Owenem Harringtonem hledajícím ve Francii dobrodružství a možná i smysl života. Oba si velmi rozumějí, a proto se domluví, že se na stejném místě potkají za dva roky…
K setkání sice dojde, ale zcela jinde a za jiných okolností: zoufalá Phoebe zaklepe na Harringtonovy dveře a doufá, že ji nejžádanější Londýňan po těch letech pozná. Ani Owen však není tím bezstarostným mužem, kterého poznala v Paříži. A nutně potřebuje nevěstu! Phoebe jako by mu spadla z nebe.
Bude v jejich manželství z rozumu místo i na opravdové city?
Sladký život469 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Království pro PopelkuVlastně už v okamžiku, kdy ten snědý muž, zahalený pouze do ručníku, vyšel z koupelny, Izzy věděla, že má problém! I když předpokládala, že jejím problémem bude to, že přišla příliš pozdě na směnu do hotelu, kde si přivydělávala jako pokojská.
Už v okamžiku, kdy vyšel Ráfík do pokoje a uviděl tam tu dívku se zlatorudými vlasy, věděl, že jenom se na ni dívat mu nebude stačit.
Ovšem to, co se z toho prvního setkání vyvine, netušil ani jeden z nich!
Sladký život470 Y Caitlin Crewsová (Crews, Caitlin)Hrad v ItáliiTemný hrad kdesi v Itálii na břehu moře a v něm žije temný muž. Netvor, vrah… již šest mladých žen v bílém do jeho temné sluje vstoupilo, a jako by se po nich slehla země…
Jak to vlastně bylo s pověstí o Modrovousovi?
Protože Benedetto je jako on. I on se žení a jeho manželky se tajemně ztrácejí. A hlavně… jaký bude osud Angeliny, jeho ženy číslo sedm? Podaří se jí být jiná? Podaří se jí v hradě, kde vládnou jenom temnota a smutek, přežít?
Nebo dokáže zlomit Benedettovu kletbu…?!
Sladký život Duo310 I ATara Pammiová (Pammi, Tara)Chybička v plánuJe Alessandra, topmodelka a členka rodiny Brunettiových pro Vincenza, jenž ji přesvědčil, aby se za něj provdala, jenom trofejí, kartou, kterou bude hrát ve své snaze se pomstít těm, jejichž předkové mu ublížili, nebo je v tom něco více? Odpověď na tuto otázku nehledá pouze Alessandra a všichni ti, z nichž chce Vincenzo udělat pěšáky na své šachovnici. Odpověď na otázku, jaký je vlastně člověk, se ale musí dozvědět především Vincenzo sám!
Sladký život Duo310 I BKali Anthonyová (Anthony, Kali)Prchající nevěstaDohnaná ke sňatku s mužem chladným a krutým jako její otec neviděla Thea jinou možnost než… prchnout.
Jenže Christo není ledasjaký muž! Kromě toho, že z něj Thee proti jejímu přesvědčení prudčeji buší srdce, dokáže předvídat všechny její kroky. A tak jí nezbývá než se s tím, že se stala manželkou, smířit. A také se smířit s tím, že se možná spletla.
A Christo že je úplně jiný!
Sladký život Duo311 J ACathy Williamsová (Williams, Cathy)Skandál za miliarduLuca chtěl prožít pár chvil, kdy by neměl odpovědnost za firmu, kdy by žil jako normální člověk, ne součást světa bohatých.
Byl ale dobrý nápad usednout do člunu a vypravit se na něm do neznámých vod okolo Cornwallu?
Pro Cordelii byl ten neznámý jenom mužem, kterého zachránila. A to, co přišlo potom…? Řekněme, že se jí splnil jeden ze snů.
Že se jim oběma splnily sny, o nichž ani nevěděli, že se jim kdy zdály!
Sladký život Duo311 J BHeidi Riceová (Rice, Heidi)Réva z BurgundByla to noc, na kterou by Cara ráda zapomněla. Noc po dni, kdy pohřbila manžela, noc, kdy ztratila nevinnost, noc, kdy si - po kolikáté již? - musela přiznat, že je pro celý svět outsiderem.
Byla to noc, kdy se Maximovi zhroutily plány, kterými chtěl korunovat svou odplatu, noc poté, kdy svedl vdovu po otci, aby zjistil, že je úplně jiná, než si myslel.
Byla to noc, kterou ani jeden z nich nemohl dostat ze vzpomínek.
A vlastně ani nechtěl!
Desire1234 K Yvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Milenec snůNikki vychovává malou dceru, kterou zplodila s Jakem Lowellem během jediné vášnivé noci. A teď se Jake vrací a nevyhnutelně se o svém otcovství dozví. Nikki celou dobu bláhově na Jakea myslí, i když jí už dvakrát zlomil srdce. Není nakloněná tomu, aby se s ním setkala a aby si s ním zase něco začala. Jenže plameny vášně a nevysvětlitelná přitažlivost je k sobě pudí snad ještě víc než dřív. Dokáže Jake Nikki přesvědčit o tom, že tentokrát se už dalšího zranění bát nemusí?
Desire Duo1235 O AJanice Maynardová (Maynard, Janice)Oheň, který nepálíFinn DeLuca vychází z vězení s pevným odhodláním poznat svého syna a být v jeho životě přítomen. Také je zvědav na Genevieve, kterou viděl naposledy před třemi lety. Hned při prvním setkání mu vyrazí dech tím, jak dospěla a zkrásněla. Finn nepočítá s tím, že by něco ve svém životě dobrodruha, který krade kvůli adrenalinu, na němž je závislý, měnil. Ale kvůli Genevieve má pocit, že by to udělat měl…
Desire Duo1235 O BKira Sinclairová (Sinclair, Kira)Ďábelský návrhHonor je zasnoubená s dědicem mocného rodinného impéria, avšak její pochybnosti o svatbě každým dnem narůstají. Stačí ale jediná noc plná vášně a z muže, kterého si měla vzít z povinnosti, se stane milenec snů. Háček je v tom, že se nemilovala se svým snoubencem, ale s jeho identickým a ztraceným dvojčetem Loganem. Loganův nečekaný návrat obrací všechny její plány naruby…
Zlatá kolekce121 U Elizabeth Rollsová (Rolls, Elizabeth)Zakázaná láskaKdyž lady Mathilda přijíždí na večírek pořádaný nápadníkem své mladé sestřenice, jde jí o jediné: zabránit plánovanému sňatku. Jaké je však její překvapení, když zjistí, že snoubencem je Crispin Malvern, vévoda St Ormond - muž, jehož kdysi hluboce milovala a který ji urazil. Osud je o to krutější, že jediný pohled na něj jí prozradí, že vévodu, který nikdy nemůže být její, milovat nepřestala…
Jako vdova už sice není tak bezbranná a slabá dívka jako při jejich prvním setkání před lety, ale jedna noc plná vášně probudí její nejtajnější touhy… Mathilda tak stojí před rozhodnutím, zda se řídit rozumem, nebo srdcem.
Special na přání423 G AElizabeth Powerová (Power, Elizabeth)Zrada v MonakuTu dívku už jsem někdy viděl…, napadlo Kinga, jakmile poprvé na Rayne pohlédl. Stačilo se podívat podruhé, a chtěl mnohem více než se na ni jenom dívat… Ještě kdyby tak věděl, proč se Rayne zničehonic objevila v jejich monackém rodinném sídle? Že by se pokoušela dostat se k penězům prostřednictvím jeho invalidního otce? Nebo snad míří přímo na něj…?
Proti tomu by King nic nenamítal!
Special na přání423 G BLucy Gordonová (Gordon, Lucy)Tanec s osudemFerne si užívá dovolenou v Itálii - do chvíle, než ztratí peněženku a pas! Naštěstí jí pomůže galantní Dante Rinucci a poskytne jí střechu nad hlavou. Přestože Ferne žádný vztah nehledá, Dante ji přitahuje čím dál víc. A když se nabídne, že jí ukáže nejkrásnější místa v Itálii, je Ferne ztracena… Vypadá to, že její pobyt v Itálii se poněkud protáhne…
Special na přání424 H AChantelle Shawová (Shaw, Chantelle)Modelka na OlympuŠvédsko-anglickou topmodelku Annu řecký miliardář Damon přitahoval od prvního okamžiku, kdy ho spatřila. Určitě ale ne natolik, aby s ním dokázala překonat svůj strach z mužů a nedůvěru k nim! Černé můry, spojené se vzpomínkami z dětství, byly ještě příliš živé… Když Damon konečně pochopí, že Anna není jenom tou povrchní kráskou, jakými se obklopoval dříve, rozhodne se, že ji bude chránit. Navždy a i před ní samotnou!
Special na přání424 H BRobyn Donaldová (Donald, Robyn)Modelka a princ z IllyrieTajemná Illyrie, státeček, který se jen před krátkou dobou zbavil jha krutovlády diktátora, je osudem krásné modelky Jacoby i prince Marka… Proč se ale Marko nesmí dozvědět, že žena, která ho přitahuje, je jeho krajankou? A jak se dokáže Jacoba vyrovnat s tím, že prince ze své rodné země nesmí milovat, naopak se před ním musí skrývat?

Počet zobrazených záznamů: 16

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 171
Denní počet: 1
Počítáno od: 29.01.2022

Poslední modifikace 29.01.2022, 19:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace