Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 12/2015

Zobrazuji informace o produkci 12 / 2015


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Historická romance426 W Stephanie Laurensová (Laurens, Stephanie)Bezprostřední dívkaPo smrti svého otce se Georgiana Hartleyová vrací do Anglie, kde zjistí, že po smrti je i její strýc a z rodiny jí zbyl tak pouze zvrhlý bratranec, který na ni naléhá, aby si ho vzala. Ze zoufalství požádá o pomoc v sousedním sídle, jehož majitel - Dominic Ridgely, vikomt Alton - ji doporučí jako společnici své sestře, která tráví sezónu v Londýně.
Dominic záhy zjišťuje, že v něm Georgiana vzbuzuje dosud nepoznané city, ale objeví se před ním velký problém: jak ji má přesvědčit, že ji skutečně miluje, aby přijala jeho nabídku k sňatku?
Historická romance427 Z Christine Merrillová (Merrill, Christine)Prsten od markýzeStephen Standish, markýz z Fanworthu, vidí v majitelce klenotnictví Margot de Bryunové ideální manželku. Je okouzlující, inteligentní, praktická a ve světě se neztratí. Když se však v jejím klenotnictví objeví ukradené rubíny, které byly po generace majetkem jeho rodiny, Stephen změní plány a požaduje, aby se stala jeho milenkou. Margot má však svoji hrdost. Ať má být milenkou, nebo manželkou, rozhodně se nepoddá snadno!

(2. část minisérie Sestry de Bryunovy)
Sladký život323 X Miranda Lee (Lee, Miranda)Letohrádek u mořeKdo ví, jak by to dopadlo, kdyby se Jack, úspěšný sydneyský stavitel, nerozhodl, že si ten letohrádek, který výhodně koupil, nechá sám pro sebe? A že neexistuje nikdo lepší než bytová architektka Vivienne na to, aby mu ho zařídila.
Vivienne už s Jackem spolupracovala dříve, tenhle hřmotný a přímočarý workholik jí však k srdci nikdy nepřirostl. Teď pro ni ale znamenal záchranu. Upnout se na práci ve chvíli, kdy ji opustil snoubenec, jí přišlo jako ideální.
A Jack jí umožnil se upnout i na něco docela jiného, než je práce!
Jack by nevěřil tomu, jak brzy ho přestane bavit mít Vivienne jako "tajnou milenku". A že bude chtít mnohem více?
Sladký život324 Y Jennifer Haywardová (Hayward, Jennifer)Noc, láska a vínoPokud se ocitla Alex s Gabem v jedné místnosti, skoro s jistotou se začalo blýskat. Alex totiž svého nafoukaného švagra z celého srdce nesnášela. A Gabe to své hubaté švagrové oplácel stejným.
Pokud se Alex s Gabem ocitli spolu, začalo to jiskřit. Alex její uhrančivý švagr přitahoval jako magnet. A Gabe měl oči jen pro svou atraktivní švagrovou.
Ne ti dva spolu mohli dělat ledacos, spolupracovat ale nikdy!
Jenže pak najednou Gabeovi nezbude než spolehnout se na schopnosti své švagrové. Jenom ona dokáže vytvořit propagační kampaň jeho novému vínu, na jehož úspěchu závisí bytí a nebytí celého vinařství. A Alex nezbude než začít Gabrielovi důvěřovat.

(Druhý příběh z trilogie o italsko-americké milionářské rodině De Campových!)
Sladký život Duo164 I ACathy Williamsová (Williams, Cathy)Procitnutí v JanověAni po letech se Alessandro nedokáže vyrovnat s tím, co mu tenkrát Chase provedla. Vzbudila v něm naději, hrála si s ním a pak ho prostě odvrhla. Proč? Proč to všechno udělala?!
Setkaní s Alessandrem není pro Chase nic snadného, i když už jsou oba někde úplně jinde. Má strach z toho, že muž, do něhož se zamilovala a který ji teď nenávidí, bude mít spousty otázek. Otázek, na něž nechce a nemůže odpovídat. Nebo alespoň ne pravdivě?
Jenže Alessandro žádné otázky nemá. Alessandro má jen požadavky!
Sladký život Duo164 I BMichelle Smartová (Smart, Michelle)Návrat na SicíliiA Grace tak doufala, že už svého sicilského manžela nikdy nespatří!
Luca byl připravený zrádnou manželku, která od něj utekla, opustit? když se ze sousední místnosti domku, v němž se před ním ukryla, ozval dětský pláč!
Pro hrdého Sicilana je nepřijatelné, že by jeho dítě vyrůstalo někde jinde než na Sicílii. Z Grace se tedy musí stát řádná sicilská manželka? I když ho nenávidí a každým slovem, každým gestem mu to dává najevo!

(První příběh o sicilských klanech Mastrangelů a Calvettiových!)
Sladký život Duo165 J ADani Collinsová (Collins, Dani)Řecká hraGideonovo manželství s Adarou bylo dobré. Snad chladné, snad tiché, ale dobré…
Až do chvíle, kdy se vše zhroutilo!
Má Adara opravdu důvod se s Gideonem rozcházet? Podváděl ji její muž, nebo říká pravdu, že jí byl vždycky věrný?
Problém je v tom, že jen Gideon ví, že k manželce upřímný nebyl. I když úplně jinak, než si myslí ona!
Sladký život Duo165 J BLindsay Armstrongová (Armstrong, Lindsay)Kráska z panského sídlaCarlos? krásný syn zaměstnavatelů jejích rodičů. Carlos? její první, největší a vlastně jediná láska…
Jenže tenkrát před lety si nebyli souzeni. A Mia poté, co jí Carlosova matka řekla to, co jí řekla, prchala, jako by se za ní otevřelo peklo.
Nový Carlos je jiný. Chce udělat všechnu proto, aby matčinu vinu odčinil. A chce toho mnohem více.
Desire1063 K Janice Maynardová (Maynard, Janice)Nechtěná dovolenáBohatý a úspěšný Leo Cavallo uznává pouze jediné: práci. Představa dvouměsíčního nuceného volna se mu tedy ani trochu nezamlouvá. Ovšem v okamžiku, kdy potká svoji novou sousedku, neodolatelnou a půvabnou Phoebe, začne pro něj být samota v horách podstatně snesitelnější. Nečekaný osud v podobě prudké bouře je vzápětí přinutí, aby spolu načas sdíleli společný srub a nechtěná dovolená je rázem o mnoho zajímavější…
Desire Duo1065 L AJules Bennettová (Bennett, Jules)Past na láskuSlavný hollywoodský herec Max Ford se vrací do města, kde vyrůstal, aby se staral o matku po vážné operaci. První, koho potkává, je jeho dávná školní láska, kterou mnoho let neviděl. Tehdy jej bez vysvětlení opustila a zdá se, že ani teď není moc nadšená, že Maxe vidí…
Desire Duo1065 L BJennifer Lewisová (Lewis, Jennifer)Panenská milenkaAlicia dospěla k radikálnímu rozhodnutí. V šestadvaceti letech byla stále panna a bylo načase, aby se tohoto břemene, jak to vnímala, zbavila. V texaském klubu se seznámila s mužem, který se zdál být po všech stránkách ideální. Alicia tedy musela překonat dvě překážky, aby se stala skutečnou ženou: musela obelstít bratra Alexe, který ji hlídal na každém kroku, a přimět Ricka, aby se s ní pomiloval…
Desire Duo1064 O AKathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Nezapomenutelné milováníJosh Gordon nebyl zrovna nakloněn finančnímu navýšení na provoz dětského denního centra, o které žádala jeho ředitelka Kiley Robertsová. To ovšem ale ještě nevěděl, že s tou přitažlivou ženou, která s dětmi dokáže pravé zázraky, prožil před třemi lety omylem snad nejvášnivější noc ve svém životě. Dosud ho ženy s dětmi rozhodně nepřitahovaly, ale Kiley a její malá dcerka Emmie mu naprosto učarovaly…
Desire Duo1064 O BElizabeth Laneová (Lane, Elizabeth)Dary osuduWyatt Richardson se vlastní pílí a železnou vůli dostal ze samého dna na vrchol, mezi podnikatelskou smetánku. Ve vztazích už ale takové úspěchy neměl. Když u jeho dveří zazvonila těhotná šestnáctiletá dcera, netušil, že vnouček, nedospělá dcera a okouzlující chůva jsou dary, za něž jednou bude osudu nesmírně vděčný… Roky pro Wyatta znamenalo manželství past - ale teď to byla výhra, o kterou zoufale usiloval.
Zlatá kolekce48 U Kristi Goldová (Gold, Kristi)Manželství se šejkemPřestože Karen netouží po manželovi, podaří se jí ukrást šejkovo srdce během jedné vášnivé noci…
Tvář šejka Ashrafa ibn-Saalema se nedá zapomenout. Dlouho ztracená sestřenice rodiny Baroneových Karen by udělala nejlépe, kdyby nezapomínala na podmínky jejich manželské smlouvy: provdat se za šejka, porodit dítě a mít formální manželství. Oba mají z dřívějška neblahé zkušenosti s takzvanou láskou, a tak se zdá, že svazek založený na vzájemné úctě bude oběma vyhovovat.
Jenže po noci strávené s vášnivým šejkem není nic tak jednoduché, jak se na první pohled zdálo. Karen stále žadoní o jeho polibky a toužebně si přeje sdílet s ním lože, i když už pod srdcem nosí Ashrafovo dítě. Jsou to jen rozbouřené hormony? Nebo Karen porušila zlaté pravidlo jejich dohody a zamilovala se do svého manžela?
Special na přání277 G AEileen Wilksová (Wilks, Eileen)Půlnoční setkáníJistě to byl osud, že když už Bena McClaina potkala strašlivá noční autonehoda, že ho nalezla záhadná kráska Seely. Její láska a pozoruhodné léčitelské schopnosti dokázaly zázraky a jejich sblížení bylo nevyhnutelné. Ben se rozhodl spojit svůj život se Seely navždy. Jak to ale bývá, v poháru jejich štěstí byla i kapka jedu - Seely nemohla mít děti. Dala proto Benovi svobodu volby…
Special na přání277 G BCara Colterová (Colter, Cara)Dvě vánoční přáníSplnit vánoční přání malému synovci je pro Beth nadlidský úkol. Protože Jamie si přeje sníh ? a tatínka! Co může oddaná teta v takovém případě udělat? Pro začátek si pronajmout chatu v kanadské divočině… A tam taky narazí na Rileye Keenan, jehož srdce je stejně zamrzlé jako horské jezero. Ale srdečnost a láska půvabné Beth a roztomilého Jamieho ledový příkrov pomalu roztavují.
Special na přání278 H AKathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Nečekaná nadílka"Ty potřebuješ chlapa," prohlásila rezolutně babička Brenny Montgomeryové. A protože stará paní nikdy neměla od slov k činům daleko, rozhodla se vnést do života své půvabné vnučky trochu vzruchu. Udatně jí při tom sekundoval šerif Dylan Chandler, kterému rusovlasá Brenna vzala dech, rozum, a jak se zdá, i srdce!
Special na přání278 H BSara Cravenová (Craven, Sara)Angličanovo přáníCally žije poslední rok ve strachu, protože je na útěku. Uprchla totiž před krásným a bohatým aristokratem sirem Nicholasem, svým manželem. A je přesvědčená, že pro to měla dobrý důvod. Ale Nick není ochotný ji jen tak nechat jít? Když ji nakonec dopadne, domáhá se splnění manželských povinností. Své opožděné svatební noci!

Počet zobrazených záznamů: 18

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1224
Denní počet: 2
Počítáno od: 06.12.2015

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace