Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 12/2022

Zobrazuji informace o produkci 12 / 2022


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Historická romance594 W Joanna Johnsonová (Johnson, Joanna)Slib pod jmelímPoté, co ji opustil manžel a společnost ji kvůli otci zavrhla, se Honora rozhodla, že se musí spolehnout jen sama na sebe. Už nikdy nechce být na někom závislá! Ale pak se u ní doma objeví temperamentní lord Lovell, který jí oznámí, že je vdovou a že jí manžel zanechal jen dluhy, a dokonce ji připravil i o dům.
Isaac jí nabídne, aby s ním a jeho těhotnou svěřenkyní strávila Vánoce. Vzájemná přitažlivost na sebe nenechá dlouho čekat, i když ani jeden jí nehodlá podlehnout.
Když však komplikovaný porod ohrozí život Isaacovy svěřenkyně Charlotte, jeví se jako jediné řešení manželství, aby ochránili dítě!
Historická romance595 Z Julia Justissová (Justiss, Julia)Útěk do BathuKvůli matčiným milostným aférám je pověst Prudence nadobro zničena. Sezona začíná, a ona už dávno měla být uvedena do společnosti, ale vzhledem k neblahým skutečnostem nemůže zůstat v Londýně. Sice se může chlubit lákavým věnem, přesto je jasné, že najít manžela s náležitou reputací a získat ztracenou čest nebude jednoduché.
Prchá tedy s tetou, lady Stonewayovou, do Bathu a doufá, že mezi zdejší smetánkou najde muže, který jí zajistí dobrou budoucnost. Setkává se s okouzlujícím poručíkem Johnnem Trethwellem, avšak jeho pověst je stejně pošlapaná jako ta její. Od začátku to mezi nimi jiskří, ale Prudence si ho musí držet od těla!
Sladký život491 X Caitlin Crewsová (Crews, Caitlin)Zkáza, nebo vykoupení?Princ Griffin věřil, že tím, že se stane manželem a ochráncem křehké Melody, vykoupí se ze svých minulých vin.
Melody její manžel - předvídatelný playboy - nudil dávno předtím, než se s ním vůbec setkala. Líbilo se jí ale, jak ji podcenil. Zbožňovala, když ji ostatní podceňovali! Ve skutečnosti byla totiž všechno, jen ne křehká!
Pak ovšem zjistila, že na princi Griffinovi něco je. Byl tak odhodlaný ji chránit, ať už to potřebovala, nebo ne! A Melody se to líbilo. Moc se jí to líbilo.
A Griffina žena, o kterou nestál a měl ji v podstatě ignorovat, přiváděla k šílenství!
Sladký život492 Y Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Noc před VánocemiKdyž Sev něco chtěl… tak si to vzal. A nerozpakoval se při dosažení svého cíle použít žádné prostředky. Byl bohatý, a bohatým přece patří svět!
Pak se ale rozhodl pomstít muži, který ublížil jeho sestře. A nejlepším prostředkem k tomu byla Amy…
Obyčejná Amy.
Naivní Amy.
Okouzlující Amy!
Ublížit jí, to bylo to poslední, co Sev chtěl. Vlastně ho ale vůbec nenapadlo, že by jí ublížit mohl…
A Sev najednou uviděl sám sebe jejíma očima a pochopil, že to on se musí změnit! Jinak nezíská to, na čem opravdu záleží...
Sladký život Duo332 I AEmmy Graysonová (Grayson, Emmy)Týden ve FranciiProbudit se vedle muže, pro něhož měla tři roky slova pohrdání…? Taková přece Calandra nebyla! Jenže i Alejandro Cabrera je najednou úplně jiný! Kam zmizel ten lehkomyslný playboy a floutek jdoucí ze skandálu do skandálu?
Alejandro věděl, po čem ženy touží, a dovedl jim to dát. Co ale chce Calandra? Dostal pouhý týden na to, aby to zjistil, aby na ni udělal dojem a přiměl ji souhlasit s tím, že se stane součástí života jejich dítěte. Součástí jejího života.
Sladký život Duo332 I BLucy Monroeová (Monroe, Lucy)Bulvární randeNataliji před deseti roky zaslíbili druhorozenému princi z mirruského království a jí se konečně podařilo dosáhnout toho, že sám "nápadník" od smlouvy odstoupil!
Jenže tu je ještě jeho prvorozený bratr, Nikolaj - mirruský král. A ten se rozhodl, že Natalija bude pro něj vhodná manželka! A že smlouvu po svém bratrovi převezme!
Jak se Natalija vyrovná s tím, že se má stát ženou Nikolaje, kterého léta milovala, jenž ale působí dojmem, že život je pro něj míň než protokol?


<>(První část volného cyklu z historie voljaruského a mirruského království!)
Sladký život Duo333 J AMaya Blakeová (Blake, Maya)Musí ti uvěřit!"Je na čase, aby ses znovu stala mou ženou, Alexis."
Ano, znovu… I když Alexis byla Christosovou ženou stále. Už rok. Ale pozornost jí manžel projevoval - a tu její vyžadoval -, jenom když musel navštívit dědečka, kvůli němuž celou tu frašku s falešným manželstvím hráli! Pak se vše změnilo, a oni oba chtěli víc.
Vášeň bez důvěry… Bude jim stačit?
Sladký život Duo333 J BSharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Chci tě znát!Když se Giacomo probral z bezvědomí, dozvěděl se, že je ženatý… ale že od něj manželka, Louisa, odešla. Jenže… on si z toho vůbec nic nepamatoval! Stejně jako z celého toho roku, kdy s ní žil. A pouze ona mu snad může pomoci si vzpomenout.
Na Lousině vztahu s italským magnátem bylo vždy cosi nedokončeného. Proto s Giacomovým návrhem nakonec souhlasila.
Ale podle svých podmínek!
Desire1256 K Yvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Nečekané vyznáníKristin má velký problém důvěřovat mužům. Na vysoké škole ji beze slova vysvětlení opustila její první láska, posléze se ukázalo, že její otec žil dvojím životem, a nakonec odhalila, že její milenec byl nastražený špion do jejich firmy. Přesto, když po jedenácti letech stanula tváří v tvář svému bývalému, Jacksonu Jonesovi, pocity, které s ním měla spojené, byly náhle zpátky. Takové emoce by však v ní muž, který jí rozdupal srdce i společné plány do budoucna, vyvolávat neměl…
Desire Duo1257 O AKaren Boothová (Booth, Karen)Budou Vánoce!Celé měsíce se Andrew Sterling soustředil na to, aby zničil podnikání svého bratra. Ale Jonathonova náhlá smrt všechno změnila, obzvlášť když Andrew zjistil, že vdova po jeho bratrovi je těhotná. Miranda Andrewa nečekaně okouzlila nejen svou krásou, ale i laskavou povahou. Čím více ji Andrew poznával, tím více musel bojovat se zakázanými city a pocity viny, že svým zlovolným plánem mohl ohrozit ji i její dítě…
Desire Duo1257 O BMaisey Yatesová (Yates, Maisey)První objetíHoney na Jericha už od dětství prskala jako vzteklá kočka, ale sama sebe neklamala: byla jím dočista posedlá. Teď jí bylo dvaadvacet a rozhodla se, že se už konečně musí v životě posunout dál a zbavit své poblázněnosti, zbavit se i svého panenství… Na seznamce si našla muže, který jí slíbil práci a který by jí jistě rád vypomohl i se zasvěcením do sexu. Vydala se tedy za ním, ale po cestě zasáhl osud…
Zlatá kolekce132 U Anne Ashleyová (Ashley, Anne)Zdráhavá markýzaJulian Stapleford, markýz z Wroxhamu, je ohromen, když se jeho zmizelá manželka po devíti letech nepřítomnosti náhle objeví v jeho domě. Lady Jennifer zmizela beze stopy poté, co ji markýz našel v objetí jiného muže a zatratil.
Julian po mnoha letech odloučení s překvapením zjišťuje, že Jennifer už není tou naivní dívenkou, s níž se oženil, ale že se z ní stala skutečná lady s pevnými zásadami, která si lehko získává přízeň a důvěru druhých lidí. Co když tehdy před devíti lety bylo všechno jinak, než jak se zdálo?
Special na přání445 G AJackie Braunová (Braun, Jackie)Vánoční návrhDawson úspěšně vede rodinnou firmu, mezi lidmi je oblíbený, ale přesto není šťastný. Eve má za úkol nakoupit pro jeho nejbližší vánoční dárky, a tak chce jeho rodinu poznat. A není lepší příležitost než ples, který pořádá Dawsonova matka. Tam si Dawson uvědomí, že Eve by pro něj mohla být tou pravou partnerkou!
Special na přání445 G BAimee Carsonová (Carson, Aimee)Poprvé samiPodle upjatého státního zástupce Blakea, vycházející hvězdy na floridském právním nebi, mají věci mít svůj řád, mají se řídit podle plánů. Samozřejmě podle jeho plánů! To volnomyšlenkářská Jax očekává od života něco úplně jiného: romantiku, vášeň, porozumění, lásku, dobrodružství…
Oba mají, v rámci možností to, co chtějí. A přece se sami sebou stanou, teprve až ze svých plánů sleví. Teprve, až si vyjdou vstříc!
Special na přání446 H AJulianna Morrisová (Morris, Julianna)Setkání pod jmelímAlex McKenzie, pohledný vysokoškolský profesor, se se svým malým synem Jeremym přestěhuje do Seattlu, neboť doufá, že zde konečně nalezne po smrti své manželky klid. Nová sousedka, zvláštní a půvabná Shannon O´Rourkeová, však Alexe v klidu nenechá. Svým otevřeným a spontánním přístupem si našla cestu k doposud uzavřenému srdci malého Jeremyho, a odtud je již krůček k srdci jeho otce
Special na přání446 H BMichelle Celmerová (Celmer, Michelle)Prohnaný plánKdyž se Terri svěřila svému dlouholetému příteli Nickovi, že je odhodlaná pořídit si dítě, netušila, že tím odstartuje lavinu událostí. Nick totiž čelil nátlaku dědečka, který chtěl, aby se jeho vnuci oženili a předali dál rodinné jméno. Tak Nicka napadlo, že by mohli zabít dvě mouchy jednou ranou. Terri bude mít děťátko, Nick dědice a ještě si oba ušetří problémy, vždyť jsou nejlepší přátelé!

Počet zobrazených záznamů: 16

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 118
Denní počet: 1
Počítáno od: 31.12.2022

Poslední modifikace 30.12.2022, 18:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace