Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 7/2006

Zobrazuji informace o produkci 7 / 2006


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance733 A Rebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Záhadný přívěsekGreer a její sestry zdědily po otci nějaké peníze - avšak pod jednou podmínkou: musejí je použít k hledání manžela! Nikdy neslyšely nic tak směšného - jenže jak uctít přání zesnulých rodičů a zároveň si užít trochu legrace? A tak se nakonec rozhodnou utratit je za dovolenou na italské riviéře!
Greer rozhodně neočekává, že by si tam našla ženicha - ale potom se seznámí s úžasným italským šlechticem Maxem di Varano…
Romance734 B Myrna Mackenzieová (Mackenzie, Myrna)Snoubenka pro rytířeSusanna Wrightová prchá před bývalým manželem, který ji nepřestává obtěžovat. Zůstane však s malou dcerkou v nepojízdném autě na cestě a zachrání ji Brady Malone, jehož v Red Rose nemají rádi kvůli špatné pověsti. Susanna brzy poznává, že je to hodný člověk, a rozhodne se celému městu dokázat o něm pravdu. Má ale před sebou ještě jeden nelehký úkol: přesvědčit Bradyho, že on je ten pravý a jediný, kterého ona ve svém životě potřebuje.
Romance735 C Liz Fieldingová (Fielding, Liz)Svatba podle přáníJakmile Francesca Langová vstoupila do místnosti, Guy Dymoke okamžitě propadl jejímu kouzlu. Dovídá se však, že Fran čeká dítě s jeho mladším bratrem Stevenem. Po třech letech Francesca ovdoví a při čtení závěti je šokována: Steven ji odkázal Guyovi a ona se tak má stát proti své vůli jeho manželkou. Guy s radostí vítá možnost, jak se o ni i jejího syna postarat. A trpělivě čeká, dokud mu ona sama jeho lásku neopětuje…
Romance736 D Barbara Hannayová (Hannay, Barbara)Druhá šance na štěstíKdyž Mary odjížděla z Austrálie, vezla si s sebou do Ameriky tajemství – které si nechávala celá léta pro sebe. Ale náhle se objevil otec jejího dítěte a ona se musí postavit tomu, co udělala. Musí povědět Tomovi, proč ho tenkrát opustila, a hlavně to, že je otcem jejího syna. Udělat rozhodnutí, jež změní její i Tomův život navždycky. Dojde jejich vytoužená láska konečně naplnění?
Romance Duo737 T AJulianna Morrisová (Morris, Julianna)Přátelství, či sňatek?Kate Douglasové odkáže babička honosný dům pod podmínkou, že se Kate vdá a aspoň rok se svým manželem bude žít na jejím pozemku. Ta přemluví svého přítele, Dylana O’Rourkea, aby jí pomohl tuto podmínku splnit. Stane se nakonec z jejich formální svatby šťastné manželství?
Romance Duo737 T BSusan Foxová (Fox, Susan)Hra o nevěstuCorrie Davisová v životě neměla opravdové rande. Je příliš zaneprázdněná vedením své farmy, na kterou je úplně sama. Teď však dva sexy bratři Merrickovi – nejbohatší muži v kraji – soupeří o její přízeň! Corrie musí řešit záviděníhodné dilema: kterého z těch dvou úžasných bratrů si vybrat? Svého dávného kamaráda Shanea – nebo muže, jenž jí odjakživa připadal nedosažitelný – Nicka?
Historická romance159 W Deborah Haleová (Hale, Deborah)Láska, nebo pomsta?Ewan Geddes kdysi dávno okouzlil Claiřino srdce. Od té doby oba dospěli, a Ewan dokonce prožil několik let za mořem v Americe. Vypracoval se tam na bohatého muže a Claire po smrti svého otce stanula v čele velké loďařské společnosti. Jak ale zjistí, když se Ewan po létech vrací do Anglie, její city k němu nezeslábly, spíš naopak. Co je jí to ale platné, když Ewan odjakživa miloval její krásnou sestru a teď se vrátil jenom proto, aby se s ní oženil?
Claire ale vymyslí plán, jak mu ji vyhnat z hlavy. K tomu ale spolu musí podniknout romantickou cestu do Ewanova rodného kraje ve Skotsku.
Historická romance160 Z Mary Brendanová (Brendan, Mary)Odložená svatební nocRachel Meredithová je nejstarší ze čtyř sester a zdá se, že se už nikdy neprovdá. Nabídek k sňatku dostává sice dost, ale pokaždé je odmítá. Už tu první před šesti lety musela odmítnout, a to pouhých dvanáct hodin před plánovaným obřadem. Její nastávající, major Connor Flint, byl sice pohledný a charakterní, ale jí připadalo, že je až příliš nudný.
Svým přístupem k mužům si Rachel vysloužila pověst přelétavé dívky, jíž nezáleží na ničem, leda snad na rodinném venkovském sídle, které však její otec nečekaně prohraje v kartách. A to s nikým jiným než s Connorem, nyní už hrabětem z Devane.
Sladký život31 X Sandra Fieldová (Field, Sandra)Manželkou aristokrataKdyž se Karyn vypravila z kanadské vesničky do Anglie, věřila, že zde nalezne pouze svou sestru, o níž do svých šestadvaceti let neměla tušení. Rozhodně nečekala, že jí toho osud nadělí mnohem více! Lásku bohatého a krásného Rafea, štěstí a vášeň, v něž již po svém prvním – nevydařeném a tragicky ukončeném – manželství nedoufala!
Sladký život32 Y Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Chci tě zpátkyKdyž Vivien uvěřila bulvárnímu článku, který jejího manžela, miliardáře Luccu, nepravdivě obviňoval z nevěry, zmýlila se. Teď, po dvou letech, by všechno ráda napravila a vrátila se i se synem zpět k milovanému muži. Jenže bude Lucca chtít, aby se k němu vrátila žena, která mu nevěřila? Zvítězí u něj láska nad pýchou?
Sladký život Duo4 I AMelanie Milburneová (Milburne, Melanie)Řádný manželKdyž si Jasmine na svatbě své sestry splete hotelový pokoj a stráví noc – ve vší nevinnosti – v posteli Connora – ženichova bratra, netuší, že se právě seznámila se svým budoucím manželem! Její otec, vysoce postavený duchovní, totiž trvá na tom, že se Jasmine za Connora musí provdat. Může se z manželství s mužem, kterého Jasmine už na první pohled nesnáší, vyvinout něco víc než pouhá formalita?
Sladký život Duo4 I BLindsay Armstrongová (Armstrong, Lindsay)Nevěsta, jak má býtKdyž si Caiti před rokem a půl brala Roba za manžela, byla jenom zamilovaná… Zamilovaná do muže, který ji sice potřeboval, ale nemiloval! A to, že v takovém manželství nevydrží, si Caiti uvědomila již za dva dny! Teď se se svým manželem znovu setkává, a vše začíná znovu… Znovu, ale přece jinak, Rob se ji už snad naučil milovat, takže se může stát jejím opravdovým manželem. A ona nevěstou, jak má být…
Desire724 K Nalini Singhová (Singh, Nalini)Probuzená vášeňCharlotte Ashtonová ve svém životě ještě takového muže, jako byl šarmantní Francouz Alexandr Drupree, neviděla. Jako kdyby vystoupil ze stránek jejího tajného deníku, kam si zapisovala své představy o ideálním milenci. Ona sama fascinovala směsicí krásy, plachosti, nevinnosti a skryté vášně. Alexandrovi dělalo neskutečné potěšení užívat si spolu s ní právě probuzené smyslnosti.
Desire725 L Diana Palmerová (Palmer, Diana)Zamilovaná do šéfaJiž déle než rok je Violet Hardyová platonicky zamilovaná do svého šéfa Blakea Kempa. A přestože dělá, co může, aby si jí její šéf všiml, zdá se, že odměřený Blake nebude nikdy její city opětovat. Teprve když zklamaná Violet dá výpověď a z jeho kanceláře zmizí, uvědomí si Blake, jak mu její něžný úsměv a oddaná péče chybějí. Violet však není žena, která by se spokojila s rolí milenky, a Blake jí nechce a nemůže nabídnout víc…
Desire Duo726 O AKristi Goldová (Gold, Kristi)Píseň pro tebeKdyž se Tori Barnettová chystala požádat o interview senátorova syna Mitche Warnera, netušila, do čeho se zaplétá. Ještě dříve, než s ním stihla pohovořit o práci, podlehli vzájemné přitažlivosti. Ani jeden z nich ještě něco podobného nezažil! Je možné, že by byly dny volnosti zapřisáhlého svobodného mládence spočteny?
Desire Duo726 O BKristi Goldová (Gold, Kristi)Šejkova pokušitelkaUž jako malá holčička byla Raina Kahlilová zaslíbena šejku Dharrovi Halimovi. Matka ji však odvezla z rodné země a Raina byla vychována jako nezávislá americká dívka. O domluvené svatbě nechtěla ani slyšet. Pak však ji osud s jejím domluveným manželem svedl dohromady a ani jeden z nich nemohl ignorovat spalující vzájemnou touhu!
Special101 G AJennifer Blakeová (Blake, Jennifer)Adam a čarodějkaDoteky JihuCo se stane, když se setká chladně a racionálně uvažující počítačový konzultant Adam Benedikt s nefalšovanou čarodějkou Larou Kincaidovou? Že je to nepravděpodobné? Na Jihu se může stát všechno! A setkají se zrovna ve chvíli, kdy policie pátrá po tajemném vrahovi, za něhož považuje Lařinu tetu!
Special101 G BHeather Grahamová (Graham, Heather)Noc v rájiDoteky JihuMaxovi se rozhodně ani trochu nelíbí, když zjistí, že se jeho dědeček rozhodl oženit s krásnou, o padesát let mladší Aurorou! Co by ostatně mohla žena, jako je Aurora, u jeho dědečka hledat jiného než peníze? Vše se ovšem změní, když Max zjistí, že za jeho dědečka se chce provdat Aurořina babička! Sama Aurora se Maxovi náhle jako nevěsta už zdaleka nezdá tak nevhodná…
Special101 G CDiana Palmerová (Palmer, Diana)Rajčatová válkaDoteky JihuAgent FBI Curtis vidí zločince všude! I v matčině půvabné sousedce, která přece na zahrádce nemůže pěstovat nic jiného než marihuanu! To, jak se zesměšnil, pochopí, až když se ukáže, že údajná marihuana jsou rajčata a matčina sousedka okresní prokurátorka… Naštěstí dostane Curtis ještě jednu možnost se s půvabnou Mary sblížit! A ona rozhodně nebude mít nic proti tomu, aby rajčatová válka skončila sladkým mírem!
Lékařská romance duo85 R AOlivia Gatesová (Gates, Olivia)Krizová situaceKrásná Gulnar se snaží zapomenout na svou minulost a jako zdravotní sestra obětavě slouží tam, kde je potřeba. S chirurgem Dantem společně zachrání stovky lidí z bezvýchodné situace. Dante se přesto nepovažuje za hrdinu, připadá mu snadné riskovat život, když člověk nemá co ztratit. Potom se sblíží s Gulnar a oba zjistí, jak nádherná a důležitá může být láska.
Lékařská romance duo85 R BAlison Robertsová (Roberts, Alison)Doktor z horNávrat z pracovní konference připomíná doktorce Jennifer Allenové noční můru. Havárii malého letadla v horách Nového Zélandu přežili snad jen zázrakem dva – ona a doktor Guy Knihgt. Zdá se, že neexistují dva odlišnější lidé. Guy v horách žije a patří tam a Jennifer považuje za městskou slečinku. Teprve strastiplná cesta za záchranou prověří jejich kvality a umožní nečekané sblížení …
Kolekce41 U Heather Grahamová (Graham, Heather)Nebezpečný rájAmber Larkspurová prožívá v romanticky exotickém prostředí něco, co ještě v životě nezažila. Po několikaletém vztahu, který tak docela nesplňoval její představy, potkává muže, jakého by si nedokázal snad ani vysnít …
Jenže po několika dnech příjemné plavby po Karibiku se její okouzlení mění v děsivou skutečnost. Je svědkem únosu amerického senátora, a jelikož se s tím nechce smířit, únosci ji zajmou jako rukojmí. A pak už jedno nemilé překvapení stíhá další …
Desire Extra Na léto3 S Susan Kearneyová (Kearney, Susan)Dva životyKdo je Toni Maxwellová? Okouzlující a překrásná žena, o tom není pochyb. Je to ale úspěšná podnikatelka, která na nic jiného než na byznys nepomyslí, nebo velmi smyslná žena? A co Grey Masterson, je opravdu oním upjatým konzervativním vydavatelem novin, nebo velmi lehkomyslným milovníkem života? A kdo je Zane Masterson, jeho dvojče? Každý z této trojice žije dva různé životy. A životům některých z nich je souzeno spojit se…

Počet zobrazených záznamů: 23

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3376
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace