Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Caitlin Crewsová

Zobrazuji údaje o autorce Caitlin Crewsová - Crews, Caitlin


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2012/5Sladký život238 Y Mezi pařížskou smetánkouTo, co Tárik, vládce pohádkově bohatého pouštního království Núr, potřebuje ze všeho nejvíce, je tlustá čára, kterou by udělal za bouřlivou minulostí. A definitivně se rozloučil s Jessou, dívkou, jež před pěti roky, když studoval v Anglii, k této jeho minulosti neodmyslitelně patřila… A jež ho bez slůvka vysvětlení opustila.
Jenže za minulostí, skrývající neobjasněná tajemství, se tlustá čára udělat nedá!
Proč Jessa Tárika obviňuje a říká, že to on opustil ji? Proč o některých věcech nechce mluvit? Co před ním skrývá i ve chvílích, kdy ho líbá, kdy se s ním utápí ve víru vášně…?
2012/12Sladký život Duo93 J AOstrovní královstvíKdyž miliardář Luc projevil zájem o Gabrielle, neviděl miravakijský král důvod tomuto sňatku bránit. Jeho dcera se vdát musela a ženich se mohl stát přínosem pro celé království!
Luka potěšilo, že Gabrielle je nejenom "vhodná" nevěsta, ale že ho i přitahuje. To, že on přitahuje i ji, byl jenom bonus navíc!
Na to, jestli chce mladičká Gabrielle prožít celý život s bohatým a krásným Francouzem, se jí nikdo nikdy nezeptal. A ženicha poprvé uviděla až v den svatby! Gabrielle by ale s Lukem žít uměla!
Ne ovšem za jeho podmínek…
2013/2Sladký život Duo97 J BNewyorský motýlekLarissa už nechce být třpytivým motýlkem přelétajícím z jedné party na druhou, bez závazků, bez zodpovědnosti… Bez lásky… Jenže uvěří jí někdo, že už není tou povrchní dívkou z nejlepší newyorské společnosti? Že se změnila? Uvěří jí Jack?
Jackovi se život zlaté mládeže omrzel už před pár roky. A byl by rád, kdyby se dokázal zbavit i vzpomínek na Larissu…
Jenže to není vůbec nic lehkého!
2013/6Sladký život Duo105 J BMagnátova snoubenkaBecca by nejradši své snobské příbuzné už nikdy neviděla. Obrali ji o dědictví po matce a dívají se na ni, jako by byla méněcenná. Jenže tu je její sestra. Pro ni ty peníze potřebuje!
Kdyby záleželo na Theovi, o setkání s Bekkou by rozhodně nestál. Když však jeho zaměstnavatel a její strýc prohlásil, že pro to, aby se stal jeho budoucím společníkem, ji musí přesvědčit ke spolupráci, nezbývá mu než souhlasit!
2014/9Sladký život Duo135 J BĎábel v přestrojeníBude-li Drusilla jenom asistentkou španělského milionáře Caya, dokáže se snad vypořádat s tím, že pro něj nebude nikdy ničím více. Ale pak se jednoho dne struna přetrhne…
Cayo nechápe, proč mu Dru dává výpověď. Vždyť může mít vše, o co si řekne, jen když s ním zůstane! Rozhodne se jí proto vnutit svou vůli!
Ale Dru není už ta poddajná a poslušná podřízená, jakou ji znal po všechny ty roky!
2014/12Sladký život300 Y Sladký soubojPro seriózní vědkyni Mirandu byli příliš dominantní muži vždy symbolem zla. Zla a násilí vůči slabým a bezbranným. Zla, jaké představoval ruský zápasník, hollywoodský herec a hvězda akčních filmů Ivan. Její úhlavní nepřítel číslo jedna…
Ivan netuší, čím si vysloužil zavilost půvabné profesorky, v jejíchž knihách se stal neandrtálcem a jeskynním mužem, už toho má ale dost. Ano, živí se jako herec v akčních filmech a ano, věnuje se bojovým uměním, za násilníka se však nikdy nepovažoval. Ve skutečnosti se mu násilí oškliví.
Takže se rozhodne si to s tou otravnou profesorkou vyřídit jinak!
2015/9Sladký život Duo159 J BVečírek v PrazeSetkání mladé Angličanky Alicie, dívky vyrovnávající se s tím, co považovala za své provinění, a bývalého ruského vojáka a současného milionáře, cynického Nikolaje, bylo náhodné. To, co následovalo, ale už náhoda nebyla! Nikolaj se totiž rozhodl Aliciu využít jako zbraň, která má posloužit jeho plánům.
Netušil ale, že se ta křehká žena promění ve zbraň schopnou rozbít i led kolem jeho srdce!
2016/3Sladký život Duo170 I BNoci se sultánemTa "holka odvedle", které se splní "americký sen", se Khaledovi hodí pro jeho plány. To, že ho i láká její krása, je bonus navíc. Teď jenom, aby pochopila, jaké je její místo!
Cleo by se nikdy nenadála, co odstartuje tím, když vezme do auta to děvče. Že sama skončí jako osobní host sultána pohádkové blízkovýchodní monarchie, a nejenom to!
2016/9Sladký život Duo182 I AToskánské smířeníPomsta! To bylo to, co Giancarla napadlo, když po deseti letech stanul tváří tvář Nicole. Či vlastně Paige, jak se rozhodla si říkat. Té proradné ženě nestačilo, jak mu ublížila, ještě se nějakým způsobem vloudila do přízně jeho matce a už kdoví kolik let pro ni pracuje jako její asistentka!
Pomsta! To bylo to, co Paige napadlo, když po deseti letech spatřila Giancarla. Věděla, že má právo se jí mstít… a přesto se odvažovala doufat!
2016/12Sladký život Duo189 J BZpátky v ItáliiTo přece musí být Lily! Až na to, že Lily před pěti roky zemřela.
Lily zemřela a Rafaelovi se zhroutil svět. Až když o ni přišel, došlo mu, co ztratil. Takže když ji uviděl, živou a zdravou, považoval to zázrak. Jenže proč mu Lily lže a tvrdí, že ho nezná a že se vůbec nejmenuje Lily?
2017/1Sladký život Duo190 I BKlenot pouštní říšePo smrti jediného člověka, který na ni byl hodný, nezbývalo Sterling než se opět vydat na útěk. Jenom tak mohla zachránit to nejcennější, co jí po něm zůstalo.
Před jeho bratrem!
Pro krále Ráhída je Sterling naprosto nevhodná. Ale co mu zbývá, chce-li zachránit Omarův odkaz? Jiné řešení než svatba neexistuje!
2017/2Sladký život Duo192 I BSnoubenka na útěkuMarně se snažila Amája uprchnout… Dala slib a snoubenec, Kavian, vládce sousedního království, trval na tom, aby ho dodržela.
Amájin útěk skončil… Skončil ale opravdu? Stačí Kavianovi, aby jenom byla jeho? Jako je jeho království se všemi poklady? Nebo mu jde o více? O skutečný vztah?
A pochopí to Amája dříve, než ji strach přinutí zase utíkat?

(Pokračování příběhu Klenot pouštní říše z ledna!)
2017/12Sladký život Duo212 I BKrálovská rošádaAby svým přívržencům dokázal, jak špatný by byl král, je arcivévoda Cairo ochoten udělat vše. Třeba… třeba se i oženit. A za manželku si vzít někoho, kdo by královnou nemohl být v žádném případě. Bulvárem propíranou a dvakrát rozvedenou a jednou ovdovělou tanečnici u tyče Brittany.
Jenže splést se může každý. A nakonec Cairo zjistí, že nejenom, že Brittany je jiná, než si myslel, že jiný, než za jakého se považoval, je i on sám!
2017/12Special na přání326 H BMezi pařížskou smetánkouTo, co Tárik, vládce pohádkově bohatého pouštního království Núr, potřebuje ze všeho nejvíce, je tlustá čára, kterou by udělal za bouřlivou minulostí. A definitivně se rozloučil s Jessou, dívkou, jež před pěti roky, když studoval v Anglii, k této jeho minulosti neodmyslitelně patřila… A jež ho bez slůvka vysvětlení opustila. Jenže za minulostí, skrývající neobjasněná tajemství, se tlustá čára udělat nedá!
2018/4Sladký život379 X Setkání na MauiAnaisina zrada Daria nepřebolela ani po šesti letech? Od onoho večera, kdy se zhroutil celý jeho svět, Dario nepromluvil ani s Anais, ani se svým bratrem.
Snad jedinou věc, kterou Anais nepochopila, bylo to, proč se s ní Dario za všechny ty roky nechtěl rozvést. Vyhnal ji ze svého života, odmítl uvěřit tomu, co mu říkala? ne, on tomu neodmítl uvěřit, on si to odmítl vyslechnout!
A teď se setkali na havajském ostrově Maui… A aniž by to ve chvíli, kdy si po letech stanuli tváří v tvář, tušili, obrátili v knize svých životů další list.
Ale co bude na tom následujícím?

Čtvrtý svazek osmidílné řady o ztracených vzpomínkách!
2018/5Sladký život Duo222 I AŠpanělova chráněnkaPro Lilianu byl Izar dlouhá léta jenom tvář v novinách a časopisech a občas telefonát, mail či dopis, v nichž jí nařizoval, co dělat má a nemá, co dělat smí a nesmí. Byl sice jejím poručníkem, ale svého úkolu se zhostil tím, že ji poslal do té nejlepší internátní školy na světě a pak si žil jako dříve.
A teď je Izar tady. Je tady a je úplně jiný, než jak si ho Liliana pamatovala.
A Liliana je úplně jiná, než jak si ji pamatoval on!
2018/7Sladký život Duo227 J BSkandál v AlpáchPrinc Pato, mladší syn vládce alpského království Kitzinie, má nezáviděníhodnou pověst. A jako by mu to, že jeho "dobrodružství" plní stránky bulvárních plátků, ani v nejmenším nevadilo. Snad si v tom dokonce libuje!
Podobně černou ovcí je ale i Adriana, nositelka nejnenáviděnějšího jména v království. Byli to její předkové, kdo se temným písmem zapsal do historie země. I tak jí ale nabídli práci přímo pro korunního prince!
Co ale Adriana netuší, je, že se stala pěšákem v plánu dalšího spiknutí!
2018/7Special na přání340 H BOstrovní královstvíKdyž miliardář Luc projevil o Gabrielle zájem, neviděl miravakijský král důvod tomuto sňatku bránit. Jeho dcera se vdát musela a ženich se mohl stát přínosem pro celé království! Luka potěšilo, že Gabrielle je nejenom "vhodná" nevěsta, ale že ho i přitahuje.
Jenže Gabrielle se nikdo neptal, jestli s ním chce žít. Ženicha uviděla poprvé až v den svatby! Přistoupí na Lucovy podmínky a předstoupí s ním před oltář?
2018/8Sladký život Duo229 J AVolání modré krvePo dvaceti letech dostal Reza možnost napravit zlo, které se nikdy nemělo stát. Napravit zlo a naplnit osud. Svůj osud i osud jedné americké dívky, která, ač to neví, je princeznou, zaslíbenou mu za manželku. Reza je totiž král?
Chudá a upracovaná servírka Maggy považuje muže v na míru šitém obleku za blázna. Rozhodně aspoň zní bláznivě to, co říká. Ale taky jí nabízí mnohem lepší život, než jaký žila doposud.
A i když ten muž možná blázen je, ona nebude takový blázen, aby příležitost nepopadla za pačesy!
2019/5Sladký život Duo247 J BYorkshirská romanceKdyby Eleanor nevzala práci vychovatelky v odlehlém venkovském sídle, asi by se dostala do velkých problémů. Jenže ten, kdo si ji chce najmout, je Hugo, vévoda z Grovesmooru, s pověstí cynického a zhýralého svůdníka. Takže bude lepší se od něj držet co nejdál! Na Eleanor je však něco, co Huga čím dál víc přitahuje!
2019/6Special na přání361 G BĎábel v přestrojeníBude-li Drusilla jenom asistentkou španělského milionáře Caya, dokáže se snad vypořádat s tím, že pro něj nebude nikdy ničím více. Ale pak se jednoho dne struna přetrhne…
Cayo nechápe, proč mu Dru dává výpověď. Vždyť může mít vše, o co si řekne, jen když s ním zůstane! Rozhodne se jí proto vnutit svou vůli!
Ale Dru není už ta poddajná a poslušná podřízená, jakou ji znal po všechny ty roky!
2019/7Sladký život Duo250 I AOpuštěná nevěstaMiliardář Leonidas Bentacur si po nehodě letadla nepamatuje na slib, který před čtyřmi lety dal své mladé manželce Susanně. A nepamatuje si ani to, že jí odepřel svatební noc a zmizel… Teď, když ho Susanna konečně našla, se mu pomalu vzpomínky vracejí. A hodlá vše napravit!
2020/6Sladký život432 Y Uvězněná v paláciPo nečekané bratrově abdikaci musí zhýčkaný playboy Malak nastoupit na trůn. Ale jako by jeden šok nestačil! Jeho poradci vypátrají, že před pěti lety při jednom náhodném nočním dobrodružství v New Orleansu zplodil dítě - následníka trůnu. Jako vládce mocné říše musí uvést vše do pořádku.
Shona je však nezávislá a svobodná žena, která si umí poradit snad se vším a žádného muže nepotřebuje. Zvládne i arogantního Malaka, který z ní hodlá udělat svou královnu? A jak si oba poradí s láskou, které se oba usilovně vyhýbají, ale která je k sobě přitahuje jako magnet?
2020/6Sladký život Duo273 J BNezkrotná zrzkaImogen nařídili provdat se za netvora! Neboť taková je pověst temného Javiera, který si bere, co chce. A který se rozhodl, že teď chce ji!
Jenže temnota, která Javiera obklopuje navenek, není nic proti temnotě v jeho srdci. Aspoň o tom byl vždy přesvědčen. A jeho manželka s okouzlujícími vlasy na tom nemohla nic změnit…
2020/10Sladký život439 X Benátský aristokratPřišla jsem tě zničit!
I tak by se psycholožka Sarina mohla představit Matteovi, italskému šlechtici, jehož se rozhodla správní rada jeho firmy sesadit z funkce ředitele. A Sarinin posudek pro něj měl být rozsudkem…
Jenže Matteo není jako předchozí Sarininy oběti ? povýšení a přitom slabošští muži zneužívající všechny kolem sebe. Matteo je muž, který dokázal Sarinu porazit jejími vlastními zbraněmi. A navíc disponoval i zbraněmi, kterým Sarina nedokázala - a možná ani nechtěla - čelit!
2021/1Sladký život Duo286 I BDívka v červenémV lese se může stát cokoliv. A Lauren do takového temného lesa vstoupila…
A nikomu nezáleželo na tom, že v lese může číhat vlk!
Tím vlkem byl Dominik, muž, jehož měla Lauren najít a přivést s sebou. Muž, jenž nechtěl mít nic společného se světem, který Lauren, jeho Červená Karkulka, představovala…
Protože dobře věděl, že jsou i jiné temné lesy než ty tvořené stromy a křovisky? Takové, kterých se bojí i strašní vlci…
2021/2Sladký život Duo289 J AV náruči temného princeMohl se tomu bránit, jak chtěl, stejně Ares nedokázal nikdy překročit svůj stín. A to, že je pyšný a sebevědomý princ a budoucí král, dýchalo z každého jeho kroku.
Mohla se snažit chovat jako dáma, Pia vždy zůstala tím, čím vždy byla. Milou dívkou, která se zajímá o druhé a snaží se jim pomoci.
Ti dva se setkali… a jejich životy se proměnily!
2021/5Sladký život Duo295 J BPopelčino tajemstvíVěděla, co se stane… Když ho před několika měsíci vyhledala a skryta pod maskou se pokusila dostat ho z hlavy, i teď, když mu přijela říct, že bude otcem!
Teo si nikdy nepředstavoval, že jeho vévodkyní se stane někdo tak nevhodný jako Amelia! Amelia, jeho bývalá nevlastní sestra. Amelia, kvůli jejíž matce otec zradil vzpomínku na svou manželku…
Ale vévoda si je vědom svých povinností! A povinností si musí být vědoma i jeho nastávající!
2021/9Sladký život462 Y Sladká jako čokoládaDvakrát se mu nabídla…
Poprvé byla ještě příliš mladá, a tak se stal jejím ochráncem. Podruhé ale už to bylo jiné setkání ? z Julienne byla žena, a to taková, že jí muž jako Cristiano nemohl odolat.
A potřetí, když za ním přišla, převrátila mu život naruby.
I když se bránil, seč mu síly stačily!
A vždy byla sladká jako čokoláda…
2021/11Sladký život Duo307 J ANevinně tváPomsta bylo to jediné, co Pascal uměl!
Když po letech znovu stanul tváří tvář Cecilii, kvůli které snad mohl být kdysi lepším člověkem, a zjistil, co mu udělala, rozhodl se pomstít i jí.
Jenže i když je Cecilie snad ještě krásnější, než když mu ošetřovala rány a vedla ho ze světa stínů zpět do života, je tvrdá. Tvrdá jako ocel… Musela se takovou naučit být.
Teď ještě jestli její ocel bude natolik pevná, aby rozbila kámen, pod nímž Pascal ukryl své srdce!
2022/1Sladký život470 Y Hrad v ItáliiTemný hrad kdesi v Itálii na břehu moře a v něm žije temný muž. Netvor, vrah… již šest mladých žen v bílém do jeho temné sluje vstoupilo, a jako by se po nich slehla země…
Jak to vlastně bylo s pověstí o Modrovousovi?
Protože Benedetto je jako on. I on se žení a jeho manželky se tajemně ztrácejí. A hlavně… jaký bude osud Angeliny, jeho ženy číslo sedm? Podaří se jí být jiná? Podaří se jí v hradě, kde vládnou jenom temnota a smutek, přežít?
Nebo dokáže zlomit Benedettovu kletbu…?!
2022/6Sladký život Duo320 I BSvázáni touhouOsm měsíců strávila v žaláři jako nevinná zajatkyně mocného šejka, než ji její věznitel z cely vyvedl konečně ven.
A za dalších dvanáct hodin se Anya stala královnou!
Jenže Tárík odmítá dát své vyvolené více než vášeň, protože každý se může zamilovat, ale panovník ne! Anya má ale o své budoucnosti úplně jiné představy!
A je tu ta touha, která je oba svazuje!
2022/9Sladký život485 X Bezohledný ŘekKendra se Balthazarovi vydala napospas, jejím prostřednictvím se mohl pomstít! Tak té příležitosti využil!
Balthazar byl… Příliš nebezpečný. Příliš panovačný. Příliš arogantně krásný. Ale díky němu teď Kendra o sobě věděla o hodně víc než předtím
Byl to její nepřítel. Nepřítel, kterému se chtěla pomstít ona.
Jenže - jako vždy - ta nejlepší pomsta na světě je láska…
2022/10Sladký život487 X Můj řecký ďábelVšechny ty roky plánování vedly k tomu jedinečnému okamžiku, kdy Molly na kolenou žadonila o to, aby si ji vzal…
A Constantin to udělal, protože právě tohle bylo vysněné dovršení pomsty. Ať si byla Molly jakkoliv krásná, ať si ho jakkoliv vzrušovala, ať k němu v minulosti cítila cokoliv, vždycky šlo totiž jenom o jeho pomstu!
A vše se zhroutilo… Svou pomstou se Constantin pomstil jen sám sobě.
Změnil se. A pranic se mu to nelíbilo. Především se však najednou nelíbil sám sobě…
2022/11Sladký život489 X Dcera mého nepříteleOrion byl král a musel se oženit. A nejenom to. Musel si za manželku vzít jednu konkrétní ženu - lady Calistu. Dceru muže, který ho vydíral, muže, kterým pohrdal, muže, který ho mohl zničit. A Calista mu dala jasně najevo, že jejím cílem je totéž! Měla své důvody pro to, proč Orionovi ublížit…
Jenže pak ji Orion políbil!
A od toho okamžiku čekal, že čím víc ji pozná, tím víc jí bude opovrhovat… a současně ji nemohl dostat z hlavy!
2022/12Sladký život491 X Zkáza, nebo vykoupení?Princ Griffin věřil, že tím, že se stane manželem a ochráncem křehké Melody, vykoupí se ze svých minulých vin.
Melody její manžel - předvídatelný playboy - nudil dávno předtím, než se s ním vůbec setkala. Líbilo se jí ale, jak ji podcenil. Zbožňovala, když ji ostatní podceňovali! Ve skutečnosti byla totiž všechno, jen ne křehká!
Pak ovšem zjistila, že na princi Griffinovi něco je. Byl tak odhodlaný ji chránit, ať už to potřebovala, nebo ne! A Melody se to líbilo. Moc se jí to líbilo.
A Griffina žena, o kterou nestál a měl ji v podstatě ignorovat, přiváděla k šílenství!
2023/3Sladký život Duo339 J BPrincova ostudná aféraTen polibek všechno zkomplikoval…
Svést Ninu, schovanku princezny Isabeau, své snoubenky, a způsobit mnohem větší skandál, než jaké si vymyslel doposud, takže zásnuby musely být zrušeny, se zdálo princi Zeusovi jako skvělý plán. Mohl se tak pomstít i otci, který si na čistotě jejich královského rodu vždy tak zakládal.
Jenže pak se objevila Nina na zámku se zprávou, že čeká jejich dítě, a Zeus si náhle uvědomil, že milování s touhle ženou ho přimělo přát si, aby byl dobrý.
Zeus měl problém!
2023/5Sladký život Duo342 I ASiciliánova zapomenutá ženaNávrh toho starého muže, aby si vzal jeho jedinou dceru za manželku… to byl pro Cenza splněný sen! Pokud bude Josselyn jeho, udělá z ní svou otrokyni, pokoří ji a připraví ji o vše, čím žila, v co věřila! Neexistoval lepší způsob, jak se jim oběma pomstít.
Jenže pak stačila chvilka, jeden krátký okamžik… a všechno bylo úplně naopak.
Jediné, co Cenzovi zůstalo, bylo vědomí, že mít Josselyn je dar!
2023/7Sladký život Duo346 I ANalezená princeznaChtěla, aby ji znovu políbil. Chtěla se v tom polibku ztratit a pak se znovu najít v jeho náruči.
Jenže když se Cayetano objevil v Kansasu na farmě, kde Delaney strávila celý život, nevěřila by, že by kdy k něčemu podobnému mohlo dojít. A když jí oznámil, že je ve skutečnosti korunní princeznou a on se rozhodl, že se za něj provdá, měla pro něj jen posměch…

Pokračování příběhu si budete moci přečíst za měsíc pod názvem Chce svou pomstu.
2023/8Sladký život Duo348 I AChce svou pomstuAmalia byla jako negativ pohádkové hrdinky: z princezny se proměnila na… vlastně ani neví na koho! Získala svobodu, ale neví, co s ní. Když měla naposledy pocit, že je svobodná, bylo to díky Joaquinovi. Díky muži, kterého milovala a který miloval ji. A kterého kvůli svým vladařským povinnostem opustila a urazila.
Díky muži, který chce svou pomstu!
2024/1Sladký život518 Y Rozpustí led v jeho srdci?Bylo to otcovo přání, vyjádřené v závěti, a protože se Annice nepodařilo dosáhnut toho, aby nechtěnou svatbu zrušil sám Ranieri, muž, který ji označil za „nevzhlednou pohromu“, najednou stála před oltářem a říkala mu své „ano“.
Byli manželé, ale přesto, že se znali už léta, pochopili, že se vlastně… vůbec neznají!
Annika najednou začala zjišťovat, že když se jí nedostává Ranieriho doteků, něco ji chybí.
Ranieri si uvědomil, že po ní touží. A to byl problém. Měl totiž v úmyslu se s ní oženit, ne po ní toužit.
Málem o ni proto přišel.
2024/4Sladký život Duo365 J BCo se nedá předstíratPokud jde o krásné ženy, byl Tiziano docela znalec. A taky byl expert na předstírání, že je jenom neschopný floutek, kterému na ničem nezáleží. Na rozdíl od toho prvního to nebyla pravda.
A pokud o něco nestál, byla to manželka, kterou mu vybrali jiní!
Annie pracovala v rodinné firmě, jejímž byl Tiziano spolumajitelem, a floutky neměla ráda. Jenže pak jí Tiziano řekl: „Chci, abyste se stala mou milenkou.“
2024/5Sladký život Duo367 J BSvatba jako omluvaVictoria nesplňovala předpoklady na Agovu ženu. Byla sice krásná, avšak odmítala být poslušná. Jenže čekala jeho dítě, a proto si ji Ago vzal. Vzal si ji a sdělil jí, že odteď bude „uklizená do ústraní“ a pro svět jako mrtvá. Jenže Victoria právě tím získala svobodu, protože se jí podařilo uniknout ze symbolického žaláře, v němž ji věznil panovačný otec. Rozhodla se, že do nového se zavřít nikým nedá. Ani svým uhrančivým manželem!

Volné pokračování příběhu Co se nedá předstírat z prosince 2023!

Počet zobrazených záznamů: 43

Na seznam autorek začínajících na Cr

Na seznam autorek od písmene C

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2339
Denní počet: 1
Počítáno od: 20.05.2012

Poslední modifikace 31.05.2024, 22:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace