Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 8/2021

Zobrazuji informace o produkci 8 / 2021


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Historická romance562 W Liz Tynerová (Tyner, Liz)Manželská maškarádaAnnie je nejmladší ze tří dcer a doma se cítí jako v pasti - rodiče ji nespustí z očí, a teď si ještě pozvali na pomoc Barretta, syna vikomta ze sousedství. A tak není divu, že se rozhodne z domova utéct.
Barrett to neměl v životě snadné a jeho názor na lásku a manželství je víc než negativní. A sázka, že pod záminkou obchodu stráví týden v domě Carsonových - a v přítomnosti Annie - na tom nic nezmění. Jenže když se za ní vydá, aby ji přivedl zpátky domů, nesmělá a přitažlivá Annie si brzy najde cestu k jeho srdci!
Historická romance563 Z Virginia Heathová (Heath, Virginia)Záhadný lord MillcroftLady Clarisse vždycky říkali, že nemůže nabídnout nic než své kouzlo a krásu. Rozhodla se tedy, že se provdá za bohatého vévodu a stráví spokojený život v přepychu. K dosažení tohoto snu jí má dopomoci pohledný špion Sebastian Leatham.
Nejdříve se ovšem musí zapojit do jeho nejnovějšího úkolu. Sebastian se bude vydávat za sebevědomého šlechtice lorda Millcrofta a ona bude jeho přítelkyní. Ani jeden nečeká, že se v nich probudí dosud neznámá touha… Chce se Clarissa skutečně stát vévodkyní?
Sladký život459 X Trish Moreyová (Morey, Trish)Láska mezi gondolamiZa benátské noci karnevalu se mohou dít zázraky!
Pokud se ukryjí pod maskami, tak lišícími se od toho, jak vypadají ve všední den, mohou se sblížit… třeba princ a pokojská!
A právě to se stalo Vittoriovi, synovi andachsteinského knížete, a Rose, prosté venkovance z jihu Itálie. A když masky odložili, zjistili, že nejsou k sobě přitahováni o nic méně.
Všední dny ale láskám mezi princi a pokojskými nesvědčí…
Pokud v nich nezůstane živé kouzlo benátské karnevalové noci!
Sladký život460 Y Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Můj zapomenutý sňatekBrooke byla úplně jiná… Ne, její tvář se nezměnila, ale to, co bylo podstatné… černá se proměnila na bílou!
Jenže Lorenzo nemá ani tušení, že ženu, která se po osmnácti měsících probrala z komatu… vlastně nezná. A ona že nezná jeho. Že krátce předtím, než při autonehodě jeho skutečná manželka zahynula, ji nahradila její na první pohled úplně stejně vypadající sestra. Že místo Brooke se z nemocnice vrátil s Milly!
A že všechno to, kvůli čemu Lorenzovo manželství mířilo k trpkému konci, neplatí.
Až na to, že jeho žena… není jeho žena.
A protože při nehodě přišla o paměť, neví to ani Milly!
Sladký život Duo300 I AMichelle Smartová (Smart, Michelle)Dluh svatební nociMěla to být pomsta… a nakonec to pomsta byla!
Před třemi roky nepřišla Helena do kostela, kde na ni Theo čekal u oltáře s připravenými snubními prstýnky. Nepřišla a vystavila ho posměchu celého světa.
Po třech letech přišel Theo na to, jak jí pohanu oplatit. Oplatit a získat to jediné, co po Heleně ještě mohl chtít.
Až když to získal, až když uspěl, pochopil, že celou dobu chtěl něco úplně jiného!
Sladký život Duo300 I BMaya Blakeová (Blake, Maya)Vězeňkyní v rájiByl sice druhorozeným synem krále, a vladaře v sobě nezapřel. Byl zvyklý, že se vždy plní jeho vůle, a všichni ji plnili rádi, protože jeho rozhodnutí byla správná.
A před lety se Zakary rozhodl, že Violet je povrchní dámička, a začal jí pohrdat. A protože se ve svém úsudku nikdy nemýlil, usoudil, že nejlepší ji bude mít pod dohledem. Protože jen tak zabrání škodám, které by mohla jeho rodině způsobit!
Bylo tu ale několik "ale", s nimiž princ nepočítal?
A nepočítala s nimi ani Violet!
Sladký život Duo301 J AHeidi Riceová (Rice, Heidi)Ruleta vášně v Monte CarluAlexi: Musel jsem tě poslat pryč. Příliš moc bys mně připomínala, co se stalo. To, co se stát nemělo. Provinila ses, nejvíce ze všeho ale tím, že bys mně už napořád připomínala, jak moc jsem se provinil já…!
Belle: Odehnal jsi mě, a já odešla, i když jsem měla zlomené srdce. Ale to mě nezbavuje viny za to, že jsem ti neřekla, co jsem ti měla říct. Jenže kdybych tě znovu viděla, připomněl bys mi, co není, ale být mohlo.
Jenže pak se znovu setkali…
Sladký život Duo301 J BSusan Stephensová (Stephens, Susan)Pod pirátskou vlajkouJestli ti mám podepsat smlouvu, ty budeš muset podepsat tu mou!
Nabídka, kterou učinil kníže Luca, vládce středomořské Madleny, té baťůžkářce, s níž se srazil v jednom baru v Saint Tropez, byla toho typu, kterou by žádná žena nemohla odmítnout!
Ale Samia nebyla žena jako jiné. Nezajímaly ji peníze, jachty, drahé róby, ani vladařský diadém. To, po čem toužila, bylo prostší. Chtěla mít pocit bezpečí!
A teprve když uvěřila, že právě to jí Luca nabízí, přikývla!
Desire1224 K Jessica Lemmonová (Lemmon, Jessica)Poslední polibekVztah Gii a Jaysona nemohl být komplikovanější. Pracovali v jedné firmě, pro kterou by oba dýchali, byli již rok a půl rozvedení, a přesto po sobě prahli až k zbláznění. Nic nepomáhalo, že se oba snažili chodit na schůzky s novými partnery. Když si potom na svatbě Giina bratra zatančili a Jayson opět sevřel Giu ve své náruči, byl to už jen krůček k tomu, aby ji naposledy políbil, aby se naposledy pomilovali…
Desire Duo1225 O AJanice Maynardová (Maynard, Janice)Dvě ztracená srdceMezi Farellem a Ivy, dvěma osamělými bytostmi, vznikne silná přitažlivost. Neodolají pokušení a stanou se z nich milenci. Oba ale mají za sebou těžké životní zkušenosti, které je poznamenaly. Proto se navzájem bláhově ujišťují, že jim jde jen o čistě fyzický vztah. Teprve když Farell Ivy od sebe odežene, zjeví se jim před očima pravda…
Desire Duo1225 O BKaren Boothová (Booth, Karen)Zapovězená touhaO tom, že Allison byla už od puberty tajně zakoukaná do Zanea, nejlepšího přítele svého bratra, věděly jen její deníčky. A pak se její představy začaly plnit, když se čirou náhodou ocitla se Zanem v ráji na romantickém ostrůvku na Bahamách. Najednou ten úchvatný rytíř jejích snů bydlel vedle ní v domku na pláži, kde kromě nich už nebyl vůbec nikdo…
Zlatá kolekce116 U Anne Ashleyová (Ashley, Anne)Vzácná dámaJeště nikdy nikdo nespatřil vikomta Greythorpea, aby tak pozorně naslouchal nějaké dámě. Ta, jíž se to podařilo, musí tedy být skutečně mimořádná!
S muži krásná, svéhlavá Annis dosud žádné zkušenosti nemá, zato je praktická a za všech okolností si ví rady, a tak se na ni kdekdo obrací a ona pomáhá řešit problémy druhých. Že by se někdy také mohla vdát, o tom dosud neuvažovala. A rezervovaný, vznešený lord Deverel Greythorpe teď se záludně zvednutým koutkem úst věří, že bude právě jeho…
Special na přání413 G APenny Jordanová (Jordan, Penny)Setkání v Saint TropezSedmnáctiletá naivní Angličanka Sasha a o pár let starší sardinský milionář Gabriel se setkali v Saint Tropez a jejich cesty se spojily. Jenže každý z nich od té společné cesty čekal něco jiného… Uplynulo deset let a setkali se znovu. Gabriel má potřebu se Sashe pomstít. A Sasha zoufale potřebuje, aby se muž, který ji stále přitahuje, nedozvěděl, k čemu tenkrát před lety došlo…
Special na přání413 G BSandra Fieldová (Field, Sandra)Noc v PařížiJako motýlek přelétává Clea ze země do země, ze světadílu na světadíl… A Slade ji následuje jako věrný stín. Uvěří Clea tomu, že Slade, který prošel všemi jejími zkouškami, ji skutečně miluje? Dokáže se vyrovnat se stíny minulosti, jež ji pronásledují? A dokáže to i Slade? Protože nejenom Clea má své tajemství!
Special na přání414 H ADiana Palmerová (Palmer, Diana)Klenot v srdciSassy Pealeová se snaží zabezpečit svou rodinu, ale její nízký plat na to nestačí. Když se seznámí s Johnem Callisterem, domnívá se, že je to spolehlivý a čestný muž, který jim nezištně pomáhá. Brzy však vyjde najevo, že John je jeden z nejbohatších rančerů v Montaně. Sassy si je jistá, že si s ní jenom pohrává? A je na Johnovi, aby ji přesvědčil, že to myslí skutečně vážně!
Special na přání414 H BKat Cantrellová (Cantrell, Kat)Cesta do DallasuKrásná VJ Lewisová snila svůj romantický sen o princi v lesklé zbroji, který by ji zachránil a odvezl z texaského zapadákova, kde ji nečekalo nic dobrého. Když se tam objevil charismatický filmový režisér Kristian, zdálo se jí, že se pohádka mění v realitu. Jejich společná cesta do Dallasu se změnila v lekce lásky a vášně, oba však věděli, že na jejím konci se budou muset rozejít…

Počet zobrazených záznamů: 16

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 215
Denní počet: 1
Počítáno od: 30.08.2021

Poslední modifikace 29.08.2021, 15:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace