Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Pippa Roscoeová

Zobrazuji údaje o autorce Pippa Roscoeová - Roscoe, Pippa


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2019/11Sladký život Duo259 J BKrálovnou podruhéPřed šesti měsíci jejich manželství skončilo… a teď má Odir dvanáct hodin na to, aby Eloise přesvědčil, že jejich vztah nebyl tak špatný!
Odir Farouk se má stát králem, ale aby trůn získal, musí svou bývalou manželku získat zpátky! Eloise už déle nemohla snášet jeho chladné chování a odmítavý postoj, a tak od něj utekla. Než se v novinách objeví zpráva o jeho korunovaci, musí být Eloise zase jeho… a vášeň a touha budou jeho nejsilnějšími zbraněmi!
2020/5Sladký život Duo270 I BDvě noci v Buenos AiresEmma měla seznam toho, co ještě chce v životě prožít. Nejdůležitější přání na papír ale nikdy nenapsala! To, že přijala práci u Antonia, nebylo jedno z jejích přání. Peníze, které jako osobní asistentka pohádkově bohatého podnikatele dostávala, jí měly pouze otevřít cestu k splnění jejích snů. A Antonio si také myslel, že Emma je jenom prostředek ke splnění jeho snu…
2020/8Sladký život Duo276 I BTajemství irské kráskyBylo to loučení…
Tenkrát, když se s ní v tom zapadlém penzionu v Irsku setkal poprvé, loučil se s životem. To, co na něj čekalo, se totiž smrti podobalo! A Anna mu dala své porozumění, svou něhu, své tělo…
Když se Dimitri setkal s Annou podruhé, bylo to úplně jiné.
Stejné bylo pouze to, že od ní dostal dar!
2021/2Sladký život Duo288 I AJezdec dává šachmatTo pouto, které mezi nimi vzniklo před deseti roky, přetrvalo! Bylo neviditelné, ale o to pevnější. Svazovalo je, nemohli kvůli němu dýchat… A Mason i Danyl věděli, že dokud tu knihu, kterou spolu psali tenkrát, neuzavřou, nebudou svobodni.
Jenže jsou taková pouta, která se zpřetrhat nedají. Taková, jež nás poutají k někomu, z něhož lze čerpat sílu, by se trhat ani neměla…
2021/4Sladký život452 Y Dlužíš mi to, princezno!Byla to láska a bylo to krásné… Ale nebylo jim to souzeno.
Po letech dostal Theo možnost Sofii oplatit všechno, čím se na něm provinila. To, že ho opustila, ho ranilo a nikdy už nebyl takový jako dříve.
Po letech dostala Sofia možnost znovu se setkat s Theem, od něhož ji oderval osud. A začít znovu.
Jenže lásku nahradila nenávist! A Theo je rozhodnut si vybrat vše, oč ho rozmazlená dědička trůnu připravila. A užít si svou pomstu!
2021/7Sladký život458 Y Zvíře z LucernuPolíbíte mě…?
A ten polibek, ta chvíle, kdy se rty Matthieua a Marie dotkly, všechno zpečetila… dvě osamělá srdce, dvě duše nedůvěřující světu se našly.
Jenže to ještě dlouho předlouho ani jeden z nich netušil. Oba měli za sebou rány a jizvy - některé viditelné, jiné skryté -, o nichž ani netušili, že by se daly léčit. Natožpak že by jim s jejich léčbou někdo mohl pomoci!
A tak se museli učit. Učit se poznávat jeden druhého, učit se hodnotě podané ruky, úsměvu.
Učit se lásce…
2021/10Sladký život Duo304 I ARande s miliardářemCo když vlk zjistí, že Karkulka mu vlastně nahání hrůzu?
Karkulkou je Ella a vlkem - velkým a zlým - je miliardář Roman. A Ella se měla stát jeho příští kořistí. Ne, ublížit jí Roman nechtěl. Chtěl ji použít jenom jako nástroj své pomsty! A místo toho se stala nástrojem jeho zkázy!
Velký zlý vlk sice Elle ublížit nechtěl, ublížil jí ale více než kdokoliv jiný na celém světě! Ale současně ji učinil šťastnou.
Jenže se musí naučit být šťastný i on sám!
2022/2Sladký život471 X Je všechno jen faleš?Buď jeho poradkyně v oblasti PR udělá, co chce? nebo? bude hodně litovat!
Loukis přiznává, že to, co po Célii chce, je vydírání. Jenže co má dělat, když jedině její ochotná a naprostá spolupráce mu je schopna zajistit to, oč nejvíce stojí?!
Až příliš pozdě ale bohatému Řekovi začne docházet, že bojovat lží proti lži je podpis smlouvy s ďáblem. A že přestože za to, co chce získat, je připraven nechat platit Célii, o nejvíce může přijít on sám!
2023/6Sladký život Duo344 I BŽár uprostřed vánice„Co potřebuješ?“
Princezna Freya věděla, že jedinou věc, kterou opravdu potřebuje, mít nemůže! Protože princeznám jsou nadřazeny povinnosti, jež „normální smrtelníci“ neznají. Jenže venku zuřila vánice, která je uvěznila uprostřed divočiny…
„Zeptej se mě znovu, vyzvala Freya Kjella, muže, kterého milovala. „A pak mi to, co potřebuji, dej!“
A on jí to dal…

Počet zobrazených záznamů: 9

Na seznam autorek začínajících na Ro

Na seznam autorek od písmene R

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 525
Denní počet: 1
Počítáno od: 18.11.2019

Poslední modifikace 07.07.2023, 18:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace