Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 4/2007

Zobrazuji informace o produkci 4 / 2007


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance778 A Margaret Wayová (Way, Margaret)Australské dědictvíDarcy je šokována obsahem otcovy závěti. Přestože s otcem žila sama a pečovala o něj do poslední chvíle, má polovinu její farmy zdědit dávno ztracená sestra. A navíc kontrolu nad všemi výdaji má dostat Curt Berenger, muž, za kterého se Darcy před deseti lety téměř provdala!
Romance779 B Hannah Bernardová (Bernard, Hannah)Dobrodružné manželstvíMaria z duše nenávidí adrenalinové sporty a plně ji uspokojuje psaní dobrodružných a napínavých knížek pro děti. Pravým opakem je ale Eddie – kamarád z dětství. A právě ten má převzít firmu, kterou vedou Mariini rodiče. Maria se rozhodne všem dokázat, že i ona má dobrodružného ducha, a odhodlá se s Eddiem pro tandemový seskok padákem…
Romance780 C Liz Fieldingová (Fielding, Liz)Chůvou navždyJacqui Mooreová už nechce být chůvou! Nemůže unést pomyšlení, že by se znovu sblížila s nějakým dítětem, jen aby posléze lásku v jediném okamžiku ztratila. Ale pak potká malou osiřelou Maisie a je přinucena stát se na jednu noc její chůvou. Noc se mění v dny a dny v týdny … A jejího srdce, společně s Maisií, se pomalu zmocňuje majitel domu - úžasný, avšak samotářský Harry Talbot.
Romance781 D Barbara McMahonová (McMahon, Barbara)Návrat manželkyHeather Jacksonová se usilovně snaží zapomenout na skutečnost, že byla před deseti lety milující manželkou. Nepřízeň osudu ji však postavila před krutou volbu mezi vlastní rodinou a mužem. Tehdy obětovala šťastné manželství.
Nyní se Hunter znovu objevuje v jejím životě. Mají před sebou týden, který by mohl ukázat, zda rozhodnutí Heather nebylo před deseti lety unáhlené a nesprávné…
Romance Duo782 T AJudy Christenberryová (Christenberry, Judy)Život nekončí…Rančer Hank Brownlee nechtěl od své nové hospodyně zrovna málo, ale určitě nečekal, že mu obrátí život naruby. Hledal hlavně společnici pro svého otce Carla a kuchařku. Maggie Woodwardová nejenže vařila výborně, ale vrátila chuť do života jak Carlovi, tak i Hankovi.
Romance Duo782 T BNatasha Oakleyová (Oakley, Natasha)Sňatek rokuEloise se při odhalování rodinného tajemství zamiluje do Jeremyho, ale musí bojovat s nepříznivou shodou náhod. Může ztratit nejen všechno, co tak obtížně našla, ale také sebedůvěru a víru ve spravedlnost. Najde v sobě odvahu toto vše riskovat?
Bestsellers1 BE Heather Grahamová (Graham, Heather)Noc kukačkyMoira Kellyová přijíždí do Bostonu k rodičům na oslavy svatého Patricka. Nemile ji překvapí, když se v irské hospodě, kterou vede její otec, setkává s pocitem strachu a nebezpečí. Zároveň si velice rychle uvědomuje, že její dávná láska k rodinnému příteli Dannymu O’Harovi stále trvá, přestože s ní do Bostonu přijel i její nový přítel Michael.
Přes všechnu vášeň a špatné svědomí vůči Michaelovi, jichž se nemůže zbavit, se Moira snaží zjistit, kde číhá nebezpečí, které jí potvrdí i podivná smrt jednoho z návštěvníků hospody. Je možné, že ani dlouhá desetiletí nestačila k tomu, aby zmírnila náboženskou nenávist a otupila ostří kruté pomstě?
Historická romance179 E Meg Alexanderová (Alexander, Meg)Přátelství z vášněPřed šesti lety Judith Avetonová odmítla svého milého Dana Ashburna, jelikož se ho její krutá macecha rozhodla společensky znemožnit. Nyní je ale situace jiná, neboť Judith spadlo do klína velké dědictví.
Po něm zatouží reverend Truscott a nabídne jí manželství. Rodina Dana Ashburna tuší, že Judith hrozí smrtelné nebezpečí, a snaží se ji od neuváženého sňatku odradit, ale důvěřivá dívka jim nevěří a odmítá uvěřit i Danovi, že ji stále ještě miluje…
Historická romance177 W Juliet Landonová (Landon, Juliet)Jedna noc v rájiAčkoli dvůr královny Alžběty I. byl nechvalně proslulý pokoutními vztahy a zlomenými srdci, krásná Adorna Pickeringová zůstávala nezraněná… a nedotčená. Jakmile se totiž některý z ctitelů snažil překročit stanovenou hranici, hledala ochranu u svého otce, jenž měl u dvora na starosti veškerou zábavu.
S tím se ovšem nechce smířit sir Nicholas Rayne, muž sice pohledný, ale s pověstí černou jako peklo. Ne, s ním Adorna rozhodně nechce mít nic společného. Jak se však zdá, Nicholas je zcela jiného názoru…
Historická romance178 Z Paula Marshallová (Marshall, Paula)Ledová pannaStacy Blanchardovou, výkonnou majitelku jedné z největších anglických bank, a Matta, odpadlíka jednoho z nejstarších a nejvznešenějších anglických rodů, svede dohromady nešťastná kolize Stacyina kočáru.
Oba jsou nesmírně hrdí na to, co už v životě dokázali, a ani jeden z nich si nechce přiznat, jakou vášeň v sobě navzájem rozpoutali. A třebaže se nakonec rozhodnou pro sňatek, až teprve jejich dítě je donutí přiznat si pravé city…
Sladký život49 X Emma Darcyová (Darcy, Emma)Víkend v TokiuChcete se seznámit? Vystavte svou fotografii na billboard na nejrušnější křižovatce v Sydney! Architektka Angie se ocitla na billboardu sice nedopatřením, ale bohatý podnikatel Hugo její námitky nevnímal, protože jiskry mezi nimi létaly navzdory všem bezpečnostním opatřením. Okamžitě jí nabídl, ať s ním odletí do Tokia na víkend. Angie souhlasila.Bude ale krátký víkend stačit k tomu, aby Hugo pochopil, že mezi nimi jde o víc než jen o vášeň?
Sladký život50 Y Sharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Panovník a dívkaŠejk Hashim Al Aswad se vrací k půvabné Angličance Sienně Bakerové. Před lety si ji málem vzal za ženu, avšak vyšly najevo lechtivé podrobnosti z její minulosti. Opustil ji proto, aniž se ale dozvěděl celou pravdu. Ani nyní nemá v úmyslu odvést Siennu před oltář, ale jen do své postele. Může však od ní odejít podruhé, když mezi nimi plane tak horoucí vášeň?

Minisérie Láska, nebo peníze
Sladký život Duo13 I AJulia Jamesová (James, Julia)Soukromý ostrovKdyž bohatý řecký podnikatel Alexis objeví, co před ním krásná Angličanka Rhianna, s níž před pěti lety strávil nezapomenutelnou noc, skrývá, rozhodne se, že si to koupí – za každou cenu. Zahrnuta péčí a luxusem na krásném řeckém ostrově bude muset Rhianna zatrpklého milionáře teprve přesvědčit, že děti a city nejsou na prodej!
Sladký život Duo13 I BJacqueline Bairdová (Baird, Jacqueline)Svatba bez láskyŘecký multimilionář Luke by udělal cokoliv, aby mohl strávit s půvabnou Angličankou Jemmou mnoho nocí plných žhavých vášní. Když zjistí, že se Jemmin otec dostal do finančních potíží a potřebuje půjčku, je ochoten mu ji poskytnout, avšak pouze za podmínky, že se Jemma stane jeho řádnou manželkou! A Jemma je ochotna pro to, aby otce zachránila, tuto svatbu bez lásky podstoupit…
Desire751 K Anna DePalo (DePalo, Anna)Jediný polibekVždy rozumná Summer má svůj perfektní pětiletý plán… a interview s divokou rockovou hvězdou Zekem Woodlowem je jeho součástí. To by se ovšem nesměla vydávat za své lehkovážné a frivolní dvojče. Stačil jediný polibek a rozhořela se v ní touha, která její plán spláchla jako jarní povodeň. A v přívalu vášně zmizelo i její drahocenné a tolik hlídané panenství!

Minisérie Klan Elliottových
Desire752 L Cathleen Galitzová (Galitz, Cathleen)Nevěsta z podnájmuLauren Hewettová cítila, že má stejně jako jakákoli jiná žena právo na romantickou lásku, a nechtěla ji znát jen z hollywoodských filmů, románů a nekonečných televizních seriálů. Proto se rozhodla něco se svým životem udělat a splnit si sen o rodině, dětech a dobrém muži. Zbývalo jí jen jediné - najít vhodného kandidáta na manžela…
Desire Duo753 O AAnnette Broadricková (Broadrick, Annette)Nebezpečná známostLeslie O´Brienová byla ve špatný čas na špatném místě a stala se svědkem vraždy. Místní policie místo aby ji ochránila, byla do všeho zapletena a z Leslie se stal psanec. Na svém útěku narazila na nebezpečně vyhlížejícího Jasona Creshawa, pod jehož drsnou slupkou ale bilo něžné a džentlmenské srdce…
Desire Duo753 O BLinda Conradová (Conrad, Linda)Láska nebo čáry?Nicholas Scoville musel prožít hodně bolesti a osamění, než se podařilo nevinné a půvabné Annii, aby se opět nadechl a začal vnímat radosti života. Někdy musí ženy napnout všechny síly a použít i kouzla, aby pohnuly tvrdohlavým mužem…
Special111 G ASharon Sala (Sala, Sharon)Nevěstou přes nocCesty k oltářiMladá georgijská kráska Harley June se jednoho dne probudí v motelu v Las Vegas a zjistí, že je vdaná! Jak vysvětlí svým rodičům, že má za manžela oklahomského hasiče Sama Claye, když sama nechápe, proč ji ten cizí chlap tak neodolatelně přitahuje?
Special111 G BDixie Browningová (Browning, Dixie)Jak překazit svatbuCesty k oltářiChudá úřednice Grace a její arogantní šéf Chandler Daye mají stejný cíl: zabránit svým nezodpovědným mladším příbuzným, aby spolu uzavřeli sňatek, kterého by mohli později litovat. Nedobrovolní spiklenci však brzy poznají na vlastní kůži, že láska si nevybírá.
Special111 G CStella Bagwellová (Bagwell, Stella)Texaské dobrodružstvíCesty k oltářiGloria na útěku před snoubencem, kterého jí vybral její zámožný otec, padne do náruče horkokrevnému kovbojovi. A od chvíle, kdy řekne Spenceru Tateovi a jeho chátrajícímu ranči své ano, sní o tom, že jejich manželství z nouze vydrží déle, než se původně dohodli.
Lékařská romance duo94 R ASarah Morganová (Morgan, Sarah)Krása velehorDoktorka Juliet, specialistka v oboru vysokohorské medicíny, se rozhodla čelit největší výzvě svého života – zdolat Mount Everest. To ještě netušila, že ji kromě nepředstavitelného fyzického nasazení čeká i obrovské emocionální vypětí, protože se k jejich výpravě přidá i osudový muž jejího života doktor Finn.
Lékařská romance duo94 R BAlison Robertsová (Roberts, Alison)Dítě štěstěnyDoktorka Emily se vzdala naděje na lásku. Jedna trpká zkušenost jí stačí. Jenže Emily neví, že záchranář a pilot helikoptéry, její nejlepší kamarád Michael Poulos už dlouho čeká na vhodnou příležitost, aby jí řekl, jak moc mu na ní záleží…
Kolekce50 U Jayne Ann Krentzová (Krentz, Jayne Ann)Dobrodružství v KaribikuTabitha Grahamová žije poklidně v městečku Port Townsend, kde má malé knihkupectví. Po nevydařeném manželství je naoko spokojená, ale přece jenom jako by jí něco v životě chybělo. Vydá se tedy na plavbu luxusní lodí po Karibiku a náhoda jí přivede do cesty Devlina Coltera, jemuž pomůže z nesnází. Po nějaké době jí připadá, že našla muže svých snů. Netrvá však dlouho a střetnutí, v němž jde o život, jí ukáže, že Devlin je záhadný muž a že tajemství, jež skrývá, jejich lásku možná ohrozí.

Počet zobrazených záznamů: 24

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3448
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace