Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 10/2008

Zobrazuji informace o produkci 10 / 2008


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance850 A Raye Morganová (Morgan, Raye)Vzpurný princEmma Valentineová je obyčejná mladá žena, která si postupně buduje úspěšnou kariéru. Jejím novým nadřízeným se sice na pár týdnů stal šarmantní budoucí král, ale Emma je rozhodnutá zachovat k němu jen čistě pracovní vztah… Prince Sebastiana z Meridie jako druhorozeného syna nikdy nenapadlo, že by se mohl stát králem. Teprve když potká překrásnou Emmu, začne chápat skutečný význam slov povinnost, čest a… láska.

Minisérie Nevěsty z Bella Lucia
Romance851 B Jessica Hartová (Hart, Jessica)Nevěsta na smlouvuTyler Watts je bohatý, pohledný a nesmlouvavý podnikatel, který vždy dosáhne svého. Ale během jeho cesty k úspěchu se poněkud změnila pravidla hry. Nyní je totiž klíčem k prestiži to jediné, co ostatní už mají a on stále postrádá… dokonalá žena a rodina po boku.
Proto si najme profesionálku, aby ho v oblasti vztahů vyškolila. Jenže Mary, svobodná matka, začíná nečekaně ztrácet půdu pod nohama. Čím déle je s Tylerem, tím více si přeje, aby právě ona zaplnila prázdné místo v jeho životě…
Romance Duo852 T AElizabeth Harbisonová (Harbison, Elizabeth)V náruči šéfaLaurel se rozhodne být vychovatelkou malé holčičky, jejíž matka zemřela a bohatý samotářský otec na ni nemá čas. Při příjezdu do rodiny Charlese Graye ji však čeká překvapení, neboť Charles ji odmítne s tím, že je příliš mladá… Laurel se ale jen tak nevzdává!
Romance Duo852 T BJessica Steeleová (Steele, Jessica)Rodinný slibKdyž se Leyne nabídne, že se postará o svou jedenáctiletou neteř, netuší, že ji čeká náročný úkol najít malé Pip jejího biologického otce. Pátrání ji zavede k pohlednému a šarmantnímu Jacku Dangerfieldovi, který se k malé Pip i její tetě Leyne chová jako k vlastním…
Královská dynastie7 M Raye Morganová (Morgan, Raye)Králova pomstaAdam Ryder byl tělem i duší byznysmen a i jednání o tom, že by jako levoboček s královskou krví měl převzít nirolský trůn, zpočátku bral jen jako obchod. Teprve díky setkání s podmanivou a nádhernou Elenou se naučil vnímat jedinečnost ostrova i jeho obyvatel. Díky ní si také uvědomil, jak obrovskou zodpovědnost s sebou královský titul nese a kolik by toho musel obětovat. Adama čekala nelehká volba, dá přednost penězům, moci a slávě, nebo jeho život bude prosvětlovat láska?
Historická romance233 E Louise Allenová (Allen, Louise)Kouzelnice z ostrovaHebe Carltonová žije se svou nevlastní matkou Sarou na Maltě v domě, který jim zůstal po smrti otce Hebe, jenž byl námořním důstojníkem. Sara je znovu zasnoubená a ráda by, aby její nevlastní dcera také našla někoho, s kým bude šťastná. Hebe je inteligentní dívka, která ale není považována za krásnou, a dokonce ani za hezkou. Její nevšední krásu objeví až námořní důstojník major Alex Beresford, syn hraběte, který se na Maltě zničehonic objeví. Nazve ji kouzelnicí Kirké a postupem času se do ní zamiluje. Kvůli otci se však už před několika měsíci rozhodl oženit s jinou a výše postavenou ženou. Jeho starší bratr je totiž zatím stále bez dědice…
Historická romance231 W Terri Brisbinová (Brisbin, Terri)Nepřítel před branamiCoby dědička MacDougallova klanu si Lara uvědomuje, že až se bude vdávat, nepůjde o sňatek z lásky – nikdy by ji však nenapadlo, že se nakonec bude jednat o trest. Když nad jejím rodným hradem převezme vládu Robert Bruce, Lara se proti své vůli musí provdat za jeho stoupence Sebastiena Cleishe. Zároveň je však věrnou dcerou svého klanu, a tak přísahá, že tomuto smělému válečníkovi nepodlehne.
Pod brněním a drátěnou košilí se však skrývá srdce ušlechtilého a statečného rytíře, odhodlaného učinit z Lary svou skutečnou manželku ve všech ohledech. Může jí muž, který ji připravil o nevinnost, domov i rodinu, nabídnout i budoucnost ve svém náručí?
Historická romance232 Z Deborah Haleová (Hale, Deborah)Láska a baronAngela Lacewoodová je sirotek a žije se svým bratrem u příbuzných. Má jen malé touhy a smyslem jejího života je postarat se o svého bratra a o všechny, kteří potřebují její pomoc.
Jaké je její překvapení, když se u ní zastaví vnuk starého hraběte, žijícího v sousedství, který se stal jejím dobrým přítelem. Lucius Daventry nemá na rozdíl od svého dědečka žádné přátele a opřádají ho strašidelné pověsti, kvůli nimž dostal přezdívku lord Lucifer. A tenhle člověk k ní přichází s nečekanou nabídkou – aby se stala jeho snoubenkou!
Sladký život99 P Robyn Donaldová (Donald, Robyn)Zamilovaná princeznaMaličké knížectví Illyrie na pobřeží Středozemního moře skrývá mnohá tajemství! A vztah novozélandského miliardáře Hawkea a princezny Melisy, sestry panovníka, je jedním z nich. Proč Melisa odmítá Hawkea, přestože ho miluje? A co tají Hawke před svou láskou? Může mu Melisa věřit, že jeho tajemství jsou opravdu nevinná? A dokáže Hawke překonat její pochybnosti?
Sladký život100 Q Kate Walkerová (Walker, Kate)Utajený miliardářKdyž Angličanka Amber uzavírala v Las Vegas sňatek s krásným Italem Guidem, myslela si dvě věci: že to bude svazek na celý život a že její nastávající je chudý jako kostelní myš! Během několika dnů zjistila, že se zmýlila. Rozhodně to totiž nemělo být na celý život, protože Guido ji nikdy nemiloval! A po roce se Amber dozvěděla, že neměla pravdu ani v tom druhém; Guido jí totiž zatajil, že je miliardář!
Náhle se zapomenutý manžel znovu objevil v jejím životě. Rozhodnutý převrátit Amber život na ruby. Rozhodnutý se pomstít!
Sladký život97 X Helen Bianchinová (Bianchin, Helen)Námluvy v SydneyAustralané Kayla a Duardo byli krásný pár… Mladí, úspěšní, bohatí. A jejich svatba představovala pro smetánku Sydney událost sezóny… Pak se ale všechno nějak zašmodrchalo a pokazilo. Proč si Kayla myslí, že se jí bývalý manžel chce pomstít tím, že ji přinutí, aby si ho znovu vzala, když ona po něm stále touží? A on po ní také! A je to opravdu pomsta?
Sladký život98 Y Melanie Milburneová (Milburne, Melanie)Žena milionářeDvě sestry – Nadia a Nina – na první pohled stejné, a přesto každá jiná!
A krásný a bohatý podnikatel Marc, který se chce ujmout dítěte, jež měl jeho zesnulý bratr s nevhodnou ženou… A je ochoten pro splnění této povinnosti dokonce vzít si povrchní a vulgární Nadiu za manželku! Jenže co si má počít s tím, že jeho žena je úplně jiná, než jak si matku své neteře představoval? A jak mu má Nina říci, že dvojčata sice mohou vypadat stejně, ale stejné být nemusí…
Sladký život Duo31 I ACathy Williamsová (Williams, Cathy)Řecký magnátBohatý řecký magnát Theo nemá na lásku čas! Rád se sice schází s krásnými ženami, jakmile ty však začnou mluvit o jakémkoliv závazku, je se vztahem konec. Heather je ale úplně jiná! Je to jeho hospodyně, partner, na kterého se dá spolehnout… Až do okamžiku, kdy Theo hranice vztahu mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem překročí!
Sladký život Duo31 I BCarol Marinelliová (Marinelli, Carol)Advokát a zahradniceÚspěšný italsko-australský advokát Dante a zahradní architektka Matilda jsou zvláštní pár… On neúprosný, ona přecitlivělá, on tvrdý, ona něžná… Přestože Matilda měla původně za úkol pouze vytvořit kouzelnou zahradu, ve které by se cítila dobře Danteho dcera, přitažlivost, kterou k sobě advokát a zahradnice pocítí, přesahuje vše, co zatím oba zažili!
Desire805 K Susan Crosbyová (Crosby, Susan)Ruleta láskySetkání osamělé Nicole se zámožným bankéřem Devlinem v anonymním prostředí kasina mělo od počátku punc osudovosti. Strávili spolu jednu jedinou, zato velmi vášnivou noc. Oba tajně doufali v druhé náhodné shledání, aniž by tušili, že pouto v podobě počatého dítěte je mezi nimi již vytvořeno. Když pak na sebe skutečně znovu náhodou narazili, nebylo to zdaleka podle jejich původních představ. Nicméně síle osudu a vzájemné přitažlivosti mohli jen těžko odolat.

Minisérie Absolventi Harvardu
Desire806 L Susan Malleryová (Mallery, Susan)Kočičí štěstíWillow, prostřední z trojice sester Nelsonových, se zdá, že snad ani mezi své sestry nepatří. Připadá jí, že zdaleka není tak chytrá a krásná jako ony, a ještě ke všemu má smůlu na nesprávné muže. O tom, že je po mnoha stránkách výjimečná, ji přesvědčí až nebezpečně silný a přitažlivý Kane Danninson. Kane však má zásadu – žádné vztahy. Že by i tentokrát Willow sáhla vedle? Nebo Kane prohlédne a překoná svou temnou minulost?

Minisérie Milionová svatba
Desire Duo807 O AHeidi Bettsová (Betts, Heidi)Skrývané citySirotek Connor našel náhradní domov u rodičů svého nejlepšího kamaráda Nicka. Už v pubertě se zamiloval do jeho mladší sestry Beth. Vzhledem k tomu, že vyrůstali téměř jako sourozenci a že společensky patřili každý k jiné vrstvě, rozhodl se Connor z jejího života zmizet. Teprve po sedmi letech se oba opět setkali…
Desire Duo807 O BBronwyn Jamesonová (Jameson, Bronwyn)Utajovaná vášeňLetecké neštěstí vzalo Tomasovi nejen manželku, ale i víru ve šťastnou budoucnost. Zůstala mu jen milovaná rodinná farma, ale i o tu mohl přijít, pokud nenaplní podivínskou poslední vůli svého otce a nepřivede do roka na svět potomka a vnouče pro svou ovdovělou matku…
Special130 G ALinda Winsteadová-Jonesová (Winstead-Jones, Linda)Navždy mojeTajemné příběhyMirandu v jejím starém rodinném domě neustále navštěvuje a znepříjemňuje jí život její bývalý přítel Tony, který však před rokem při nehodě zemřel. Miranda si na pomoc pozve specialistu Johna Starka…
Special130 G BEvelyn Vaughnová (Vaughn, Evelyn)Neopouštěj měTajemné příběhyDavid je vážně zraněn při autonehodě a jeho žena Charis za ním pravidelně chodí do nemocnice. Jen David vidí ve svých snech, že jí hrozí nebezpečí, ale dokáže mu zabránit? Pomůže jim jejich láska překonat všechno zlo?
Special130 G CKaren Whiddonová (Whiddon, Karen)S duší vlkaTajemné příběhyPolicistka Amanda si myslela, že už viděla všechno, dokud se její přítel Jason přímo před ní neproměnil ve vlka. O měsíc později je nalezen mrtvý. Agent FBI Nick Templeton, který na případu spolupracuje, ale také skrývá tajemství, které se Amanda rozhodne odhalit.

Počet zobrazených záznamů: 21

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3241
Denní počet: 1
Počítáno od: 12.10.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace